5854
  • NeoMaN
    #1967
    1 nap alatt meg kellett ölnie a saját főnökét, és le kellett vágnia baltával a lánya fiújának a kezét - aki mellesleg a társa.

    miért sír....
    pffff
  • NeoMaN
    #1966
    Miért sír? LOL
    Te nem is láttad a 3. évadot...
  • Szolnokboy
    #1965
    a 2. évad elejétől már ő egy kimondottan beteg ember

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A tanú kivégzése, majd lefejezése a CTU-ban...
  • Fido4life
    #1964
    hátha belegondolsz elég tömegroncs az egész ember..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kezdve a felesége elvesztésétől, a narkó függőségig, szerintem mindent átéllt, aztán gondolom az autóban eszébe juthattak a régi dolgok, és ezért tört ki ennyire
  • espio
    #1963
    Újra megnéztem. Télleg nem volt "annyira" erőltetett, csak talán furcsán sír...
    De tulajdonképpen miért sírt?
  • Fido4life
    #1962
    Egyáltalán nem volt erőltetett, egyik legjobb jelenet a sorozatban szvsz (mármint szinészí teljesítményben)
  • a.carkey
    #1961
    Akkor ez neked való! :)
  • dienesoft
    #1960
    sztem annyira nem volt erőltetett, hogy majdnem énis bőgtem :DD tán egy másik dzsekk bújik meg vhol bennem:D:D:D
  • espio
    #1959
    Egyébként minden évadban vannak elvarratlan szálak...
    1. Évad
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az utolsó részben kik voltak azok, akik Ninával beszéltek. Frankfurti terroristák? Nina infokat ajánlott föl Jacknek, de a rendezők nem varrták el ezt a szálat

    2. Évad [spoiler] Ki volt az a pasas aki a nap eseményeit irányította, aki megbízta a csajt a Palmeres merénylettel? A 24-es rész végén milyen "trükkök " voltak még a tarsolyában?
    A többit egyelőre nem írom le, hátha majd későbbi évadokban lesz a szál másik fele...
  • espio
    #1958
    Tetszett a harmadik? Sztem a leggyengébb volt. Alig bírtam kivárni hogy mi lesz a 3. évad 24. része, mert az első két évadban az utolsó részek sokkoltak. És vajon mi volt?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack sír a kocsiban, ráadásul nagyon látszik hogy erőltetett
  • kisdead99
    #1957
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a CTU-s arab csaj is érintett az ügyben, lesz még balhé abból, amiért Milo bejelentkezett helyette.
  • NeoMaN
    #1956
    Jó, hát ez egyértelmű.
  • a.carkey
    #1955
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 6. széria is ugyanarra épül, mint a többi: Palmerék. Gondolom itt is a fő cél Wayne Palmer kiiktatása, új jormány, kaukázusi olajmezőkre terelni a kereskedelmet, ebből sok pénz, háborút kirobbantani az arabokkal, elértéktelenedjen az olajuk. Itt vsz azt akarják, hogy az az arab pali - Asszan vagy Asszad ? - aki a bunkerben van, az kapjon egy atomos táskát és robbantsa fel a bombát. Szerintem nem állt át. Ő lesz a főgeci. Persze az is lehet, hogy nem, és Sandra Palmer pasija a hunyó. Szóval valami ilyenfajta kavarást képzelek el a végére.
  • NeoMaN
    #1954
    Szerintem meg az 5. a legjobb.
    Vérprofi Jack visszatérés. És hát az ellenfele is iszonyat jó, nem valami arab terrorista, hanem ugyebár.....
  • dienesoft
    #1953
    Igen, várható, hogy a 6.évadban sokkal mélyebb dolog van, mint amit most látunk :) Remélem, hogy így is lesz!
  • domebacsi
    #1952
    Csatlakoznék az előttem szólókhoz.

    A 3. évadban minden olyan elem megvan, melyek a sorozat kezét fogják már a kezdetek óta: dramaturgia, radikális történések (elég csak annak a bizonyos magasrangú ügynöknek az örökvadászmezőkre száműzetésére gondolnunk, ugye), mammutcliffhangerek (azt a kavarást, amit a 7. rész végén, ill. a 8. elején kaptunk, azt máig nem tudtam kiheverni), végezetül remek akciók. (Nem állítom, hogy ez utóbbi szempontból etalon a 3., mert szerintem a negyedikben még finomabb Bauer eksönök voltak - elég csak megemlíteni az egyéni túszmentő akcióját.)

    A második évad epilógusának lefutása után nem hittem volna, hogy lehet bivalyabb, pergősebb - mondjuk ezt speciel nem is sikerült elérni, szvsz a 2.-nál önmagukat tesztelték a készítők, mennyire tudnak messzire elmenni az alapséma bonyolítása érdekében - szériát alkotni valaha is. De azért jól leülepedve, többszőr is átgondolva - számomra! - zavaró túlzásokat vélhetünk felfedezni - gondolok itt elsősorban a nagy föltámadásra. A Kim-es szál is úgy ahogy van töltelékszerepű. Érződik, hogy csak azért tették bele - kis túlzással -, hogy Elisha Cuthbert-nek nagyobb legyen a gázsija. A családos balhé az elején, az még OK, kellett, de ami később következik, az már nekem is sok és izzadságszagú volt. Persze, elsőre nézve nem zavart a félhülye, pincés atombunkeres muksó - überlol! - sem - főleg ha jobban szemügyre vesszük az ifjú Bauerlány ottani, hogyismondjam, lenge öltözetét. Nem ragoznám túl: egy tényező, mely miatt már tutira nem fogom rojtosra nézni a szériát, vagy legalábbis 20x-os sebességgel áttekerem Kim szerencsétlenkedéseit.

    A 6. eddig zseniális, de merem remélni, hogy ez a bombás buli mihamarább megoldódik és középpontba kerül valami egészen más, sokkal mélyebb, eddig sosem látott téma. Tűkön ülve várom, mit tartogat még a hatodik nap hátralevő része...
  • Slash89
    #1951
    Egyetértek azzal, hogy a harmadik és az ötödik a legjobbak, szerintem a második is majdnem ilyen jó lehetett volna, ha a végét nem szúrják úgy el.

    Nekem a 3. az abszolút legjobb.
    A hatodikat most nem tudom olyan jól kielemezni, igazából nálam ez az első olyan évad a 24-ből, amit úgy nézek hogy hetente egy rész, és így még kicsit fura, de amúgy nagyon tetszik ez az évad is. Eddig minden benne volt ami a 24-be kell: csavarok, akció, izgalmas befejezések.
  • fsgh
    #1950
    mindenki mást mond...de nekem nagyon bejött a 2.évad:)
  • MagyaR
    #1949
    A harmadikkal egyet értek. Sokaknak a 2. a kedvence, szntem az a leggagyibb. Főleg a vége az már olyan szinten elvan nyújtva, hogy rossz volt nézni hehe.

    Eddig ez a 6. jön be a legjobban. Ez már olyan profibb vagy hogyis mondjam. Nincs az (még), hogy jacket megzsarolják azzal, h ő a főgonosz és fél évadon át üldözik! :D.
  • dienesoft
    #1948
    Érdekes, miért van az, hogy nekem a harmadik és az ötödik évad a kedvenceim?:)
  • espio
    #1947
    Engem mindig sokkolni tudtak a #24-es részek. (kivéve a harmadik évadét) Még szép hogy így kell befejezni egy évadot. 24 feeling... :D
  • fsgh
    #1946
    végignéztem a második évadot is...nagyon durva..hogy lehet így befejezni egy évadot???:DDD k@pják be:P
  • ZiP90
    #1945
    Ok, akkor 1 évad magyarul (úgy már megvan, nem töltöm le még1x angolul :D) és a többi majd akkr angolul! Thx az infót...
  • Alien
    #1944
    Szerintem mindenképpen sorban nézd meg, nem olyan rossz az az első évad, lesznek ott is események és fordulatok, fogd fel úgy, hogy egy jó kis bemelegités a többi évadhoz :D Semmiképp ne ugorj előre, főleg a hatodik évadra. Csomó dologról lemaradsz, illetve nem akarom konkrétan leírni, de épp a mostani részben (hatodik évadnál) került elő egy szereplő újra akit nem tudnál, hogy kicsoda.
    Szóval én a helyedben mindenképp sorban nézném, úgy az igazi!
  • Slash89
    #1943
    A szinkron nem olyan rossz, én az első évadot szinkronosan láttam még az m1-en, de szerintem nézd angolul, mert úgy sokkal jobb.
  • ZiP90
    #1942
    Ok, ha ti így gondoljátok... :D
    Még1: Jó a magyar szinkron? Úgyértem, h. már hallottam, de hogyha most az első 2 évadot magyarul megnézem, nem lesz furcsa a 3. angolul? Vagy nézzem angolul sztetek? :)
  • Slash89
    #1941
    Meg lehet nézni külön is, de én azt javaslom, hogy sorban nézd 1-től 6-ig.
  • fsgh
    #1940
    én nemsokára befejezem a msodik évadot...vagyis még nem tartok túl messze de szerintem az első évadban minnél tovább haladsz annál jobb lesz...a vége a legütősebb...amúgy szorosan nem függ össze de azért jobb sorba nézni szvsz
  • ZiP90
    #1939
    Hali!

    Mint potenciális 24 wácsör, azt kérdezném meg, hogy az összes évad sorosan összefügg, vagy lehet kezdeni a 6.-al 1ből? Mert elkezdtem nézni az 1et, de kb. az 5-6. rész után meguntam... Aztán hallottam, hogy az első évad nem éppen a legjobb volt, és h. akkor talán ha előtte 1 másikat megnéznék akkor könyebb lenne arra visszatérni :) Szóval, mennyire szorosan kötődnek az évadok 1máshoz? Lehet-e nem az elsővel kezdeni? Válaszokat köszi!
  • Blasta
    #1938
    Akkor lehet, h azt már meg se veszem.
  • dienesoft
    #1937
    Kiolvastam a Pokolkapu-hadműveletet és hát...ritka az ilyen, de a film(sori) jobb volt :)
  • Blasta
    #1936
    Jól tudod. Ezáltal sztem messze nem olyan jó a sztori mint a sorozatok voltak, de mondom n eddig csak az egyiken vagyok túl. [REMÉNYKEDIK]
  • Blasta
    #1935
    Én is elolvastam az egyik 24 regényt, a Vétójogot.
    Engem nem b@szott a földhöz, alig volt benne izgalom, és tényleg marha rövid. Sztem unalmas volt ez a könyv, de azért adok neki még1 esélyt, most fogom kezdeni a Trójai falót.
  • espio
    #1934
    Bárhol lehet kapni. Plázákban, nagyobb könyvkereskedésekben, Pl. Alexandra stb... Nagyobb városokban van ilyen. ha jól tudom 3 rész jelent meg, és ha még jobban tudom akkor ezek külön történetek és nem pedig a 6 évad egyikei... Ha jól tudom...
    Jól tudom?
  • fsgh
    #1933
    ilyen is van?:) hol vetted?
  • Adler
    #1932
    ott a pont, be is mutatkozott:)
  • Csacsi
    #1931
    Jó lett a 24 könyv....csak nagyon rövid.....2 délután alatt kivégeztem 1 könyvet. Most mehetek a következőért :)
  • sb1
    #1930
    A 4. évad előzményeit szeretném megszerezni.
    Tudnátok dobni egy linket?
  • Mayday
    #1929
    Lehet, hogy csak nem akart spoilerezni!
  • peter31
    #1928
    A "fickó" ??? Nem ismerted meg?