5854
  • Szolnokboy1
    #2527
    annak aztán sok értelme van...
  • Fido4life
    #2526
    hogy az összes részbe belenéztem egy kicsit hogy összeálljon a kép ^^
  • Mayday
    #2525
    Igen, O az, kozben sikerult kideriteni egy forumtars segitsegevel. Plusz a Surface - A melyseg fantomja sorozatban is volt. Koszi!
  • Mayday
    #2524
    Mit is jelent pontosan az, hogy "atkattintgatva"?
  • angelus
    #2523
    Csak nekem tűnt fel egyébként, ki játszotta a ruszki kém Mark Bishopot?
    A mi drága archeológusunk Dr. Daniel Jackson alias Michael Shanks. (SG-1 nézők előnyben.)
  • MagyaR
    #2522
    Day breakba játszott! Ő volt az egyik nyomozó (ha rá gondolsz).
  • Fido4life
    #2521
    Nálam az 1. a Top, 5. a leggyengébb a többi meg teljesen egálban van bár azért 3. megelőzi egy kicsit a 2. és a 6.-ost..^^
  • NeoMaN
    #2520
    Most az ötös vagy a hatos a leggyengébb nálad?
    Mert nálam a 6. a leggyengébb, az 5. meg a top.
    :)

    Mocskoslogan...
    :P
  • Fido4life
    #2519
    Most így átkattintgatva az ötödik évadon tényleg nyílvánvalóvá vált hogy számomra ez a leggyengébb széria.. Főleg ha nem követik el azokat az emlékezetes hibákat rögtön az első részben :(
  • Csacsi
    #2518
    Spoiler S06E23-24

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem gond, de ha tényleg meghal Chloe, akkor gyilkolok szét mindenkit.
  • a.carkey
    #2517
    Bocs.
  • Csacsi
    #2516
    Miért ne nézhetném meg? Az aktuális részig minden részt láttam. Promót soha nem nézek. Nem feltétlen arról kellett, hogy írjon spoilerből. Írhatott volna az eheti részről is.

  • peter31
    #2515
    Mi más lett volna a 23-24. rész? Önmagában spoiler minek nézted meg?
  • Csacsi
    #2514
    Azért odaírhattad volna hogy ez promos spoiler.
  • dienesoft
    #2513
    s06e22:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így a végére az évad nagyon összekapta magát, az utolsó 5-6 rész már teljesen lekötötte a figyelmemet és egyre kiszámíthatatlanabb dolgok történnek. A mostani részben nagyon sok akció volt, ráadásul kiderült, hogy mit is akar Bauer papa az alelnöktől.Érdekes lesz az utolsó két rész, én már magam elé képzeltem a jövő nagy kérdését: lelövi az apját vagy nem?:) Persze, ez csak egy feltételezés, de szerintem ilyesmire lehet majd számítani :)
  • a.carkey
    #2512
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Huh. Chloe meghal? (Vsz nem, mert mutatták ...) Két rész egyben? Nem lesz rossz. :)
  • Bandee1987
    #2511
    24 6x22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, erre kíváncsi leszek, hogy oldja meg Jack az ügyet, hogy fogja visszaszerezni a fiút.


    24 6x23 & 6x24 promo
  • Abruzzi
    #2510
    Pontosan. Szerintem próbálnak újítani, az egy dolog hogy elég sok régi dolgot fel kell használniuk, de aztis próbálják ügyesebben felhasználni. Mint már mondtam, nekem ez az évad tetszik a legjobban.
  • Mayday
    #2509
    Kesz a magyar felirat :)
  • a.carkey
    #2508
    *sorozatba
  • a.carkey
    #2507
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom miért szidjuk a 6. szériát? Volt benne testvérkínzás, apa megölte fiát, atom robbant az USAban, meghalt két régi szereplő, Palmer ellen merénylet készült, tök jó új arcok kerültek be a sorozatban (Lennox), támadás volt a CTU ellen, szopnak a kínaiak, Jack kiszabadult, és majdnem feláldozták az első részben, stb. Ráadásul kiderült, hogy ez az alelnök sem hülye. Mi kell még? Egy Juliánus barátban anno az MTVn 1000 rész alatt sem történt semmi fontos ... :)
  • Hoz_Hun
    #2506
    Ez fake szerintem. Úgy van összeollozva egyébb filmekből.
  • Mayday
    #2505
    Nem o az, en is ezt talaltam, sztem ez a szinesz az, aki Cheng mellett dolgozik, gepen. Nem pedig aki lelotte a CTU-ban .... baratunkat.
  • Abruzzi
    #2504
    meg ezt :http://www.youtube.com/watch?v=6g6KIOuE6YY&mode=related&search=
    Ezek meg nem valósított tervek vagy mi?:S
  • Abruzzi
    #2503
    http://www.youtube.com/watch?v=eIdKV8kAXR8&mode=related&search=
    ezt megmagyarázná nekem valaki?:/
  • Hoz_Hun
    #2502
    Ha arra gondolsz aki a CTU elleni támadást vezette akkor ez lehet ő:
    Kenneth Choi
  • Mayday
    #2501
    Segitsetek mar nekem. A s06e21-ben Cheng embereinek a vezetojet szeretnem kideriteni, mi a szinesz neve, de imdb-n nem talaltam meg az aktualis resznel ot. Olyan ismeros, es nem tudom hova tenni. :)
  • Lyan Kyj
    #2500
    SpeedPaint Jackről
  • Quantumleap
    #2499
    Most kezdtem el a sorozat 3.évadát. Részeket letöltöttem egészen a kilencedik epizódig. Xvides foxtv verzió. A feliratok.hu-n nincs kimondottan ehhez való időzítés. Nem tudtok esetleg másik magyar oldalt, ahol lenne? Tudom, meg lehetne csinálni az időzítést, de nem akarom, mert akkor közben akaratlanul is poénokat lövök le magam előtt.
  • desigo
    #2498
    Én most tartok az 5-ik évead 20-ik részénél.
    Nagyon komoly.Ez a szemét elnök már igazán bukhatna!

    Már csak 1 évadot kell behoznom:)
  • Fido4life
    #2497
    S06E22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na az elején tetszett ez a kis cooperatív action :D viszont a végén felröhögtem hogy így taktikázni kell hogy Jack ne tudjon meg egy-két dologról :D
  • Mayday
    #2496
    Na, ez maris buko, Pest kornyeke lenne inkabb megoldhato :(

    Azert koszi! :)
  • Bandee1987
    #2495
    ja, én is pont ezt akartam mondani, tisztára mint a Lara Croft :)))
  • Hoz_Hun
    #2494
    Hát én Győri vagyok.
  • Hoz_Hun
    #2493
    Chloe, ez jaaaaj.
  • Mayday
    #2492
    Kiraly, orulok neki :) Nagyon teccik, nagyon birom Chloe-t :)
  • Mayday
    #2491
    Hello, az iromanyod alapjan nagyon elkezdett erdekelni ez a ps2-es game. Namarmost sikerulne is egy kollegamtol kolcson kapni ps2-t, de a jatek nincsen meg. Gondoltam, beszerezhetem netrol, de a gep nem chipes, ha jol fejezem ki magam. Tehat, ha Neked, vagy valakinek van eredetiben, es megbizna igy egy ismeretlen, csak forumbol ismert emberkeben, megkerdeznem, kolcson tudja-e valaki adni?

    (Ha van valaki, akkor javaslom, menjunk at privatba.)
  • Szolnokboy1
    #2490
    nemtudom, imdbn az egyik fórumban találtam. sztem nem photoshop
  • Mayday
    #2489
    Ez nagyon jo kep hallod. Eredeti ez, vagy photoshop? Nagyon Lara Croftos :)
  • Mayday
    #2488
    Mostmar mininovan is kinn van jonehany torrent belole, koszonom!

    Lehetseges, hogy kesobb volt este a tv-ben? Mielott eljovok meloba reggel, mar mindig kinn szokott lenni.