5854
  • zsozsizsá
    #2567
    Torrentről tudsz tölteni?
  • teminho
    #2566
    sziasztok. az lenne a kérésem/kérdésem hogy nem e tudna valamelyikőtök segíteni megszerezni a 24 1.-2. évadát divx-esen angol hanggal magyar felirattal? aki tudna segíteni lécci jelezzen, bármilyen megoldás érdekelne... köszönöm szépen... várom hogy írjatok
  • peter31
    #2565
  • Fido4life
    #2564
    azért a magyart még tanulhatnád ^^
  • zsozsizsá
    #2563
    És a heroest nézve televolt hibával a felirat!
  • zsozsizsá
    #2562
    Ém csak azt montamn h nem várok addig megnétem felirat nélkül mer nagyon érdekel, és tudok annyira angolúl h megétsem, úgyhogy nem kell letámadnod az embert egyből! (barom)
  • Fido4life
    #2561
    van vmi infó arról hogy Wendigo miért fejezte be ?
  • bauer15
    #2560
    én már azokat is kitiltatnám innen aki feliratot kér:P
    sz.tem mindenki meg tudja magának nézni hogy van e ha meg nem tudja hol kell keresni akkor nem "méltó" e sorozatra:)
  • Abruzzi
    #2559
    szerk: ehhez sem veszitek a fáradtságot.
  • Abruzzi
    #2558
    Én nem értem egyeseknek hogy van pofájuk ahhoz, hogy hőbölögjenek ha nincs hamar felirat. Ki a retkes f@szt érdekel hogy a Heroshoz aznap volt már?? mert én nagyon magasról leszarom. Legalább van aki megcsinálja a feliratot. Szerintem illene megköszönni Kicsitiannak h megcsinálja. Nem pofázni, hogy: "biSZtos nem várok addig". Hát ne várj. Mindegy, okoskodjatok csak csak nehogy kicsitian egyszer benézzen ide, aztán azt mondja hogy leszarja, ő érti angolul is, ekkora buziknak meg nem csinál feliratot. Istenem...
    Amúgy ha még ehhez sincs fáradtságotok, 1,5 éve tanulok angolt, szal egy kis angol nyelvtan tudás, plussz: http://szotar.sztaki.hu/angol-magyar
    És a lényeget bőven meglehet érteni. És akkor biSZtos nem kell várni kicsitianra...
  • NeoMaN
    #2557
    bisztos???
    :DDDDDDDDDDDDD
  • kisdead99
    #2556
    Senki nem kért rá. Ott az angol felirat + a szótár. Sok sikert!
  • zsozsizsá
    #2555
    hát akkor jólvan én bisztos nem fogok várni szombatig!
  • dienesoft
    #2554
    Kicsitian nem olyan gyors. Régen Wendigo tök gyorsan megcsinálta, de nem baj, Kicsitian méltó utódja.A gyorsasága nem is, de a minősége kíváló :) Elvégre: Örüljünk, hogy valaki Wendigo helyett csinálja. :)
  • Fido4life
    #2553
    lol, heroeshoz aznap volt...
  • dienesoft
    #2552
    A 23-hoz elméletileg holnap, a 24-hez péntek-szombat környékén várható.
  • zsozsizsá
    #2551
    Mikor lesz magyar felirat a 23,24-nek nagyon várom??
  • Alien
    #2550
    S06 E23-24

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack és Bill együtt ez az :D Amikor Bill együtt Jack-el, mondtam magamban, hogy Na ha Billnek baja lesz akkor mérges leszek :D De szerencsére nem :)


    Nem ez lesz a kedvenc évadom az biztos, de azért voltak benne jó dolgok.

    S06 Szereplőkről:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Idén lényegében két főbb embert vesztettünk Curtist és Milo-t. Curtis lelövése valahogy nem rendített meg, Milo-nál viszont olyan hirtelen történt, hogy csak kerestem az állam :) (és jó volt keresni, mert hosszú részek óta nem volt ilyen már:))
    Újak közül Tom volt az aki a meglepetést okozta, mert amilyen ellenszenves volt az elején, a végén megkedveltem őt.
    Aaron-t jó volt viszont látni, de kár, hogy alig volt szerepe :( Kicsit hiányoltam Mike Novick-ot, úgy látszik 2 Mike nem kell egy évadba, hisz most volt nekünk egy Doyle-unk. Igazából így mellékszereplőnek jó volt, de mondjuk úgy, hogy ő lenne a főhős Jack helyett, úgy már nem tudnám elképzelni.
    Bill-nek örültem, hogy ismét velünk volt de lehet, hogy a következőben már nem látjuk viszont, persze minden lehetséges :)


    Ismét gazdagodtunk minimum egy "Best of 24" jelenettel :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor az atombomba felrobbant mindenképp beírta magát a 24 legjobb jelenetei közé az biztos :) Amikor bemennek üvölti a fickó, hogy "Noooooooooo" majd a robbanás és a reakciók, nagyon jó volt


    A lezárás tetszett, szép befejezés volt. Várom én is a hetedik évadot, hogy mit találnak ki, az biztos, hogy amíg megy a 24, én nézni fogom , akármi is lesz! :)

    Végezetül:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért most így belegondolva a Tony, Michelle, David Palmer hármas rettenetesen hiányzik, egyiküket életben hagyhatták volna. Bár az biztos, hogy kegyetlen áll leesős kezdése volt az S05E01-nek pont miattuk :) Egyik kedvencem az ötödik évad annak ellenére, hogy mindhárom szereplő elment.
  • Fido4life
    #2549
    S06E24:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Örültem hogy a Harmadik évad után ismét egy nyugis, művészi befejezést kaptunk.. A végére paráztam hogy vajon betesznek e vmit ami miatt körmünket rághatjuk hónapokon keresztül de szerencsére a készítők nem tették meg ezt a hibát..:)

    Így tehát ez az évad is teljesítette a 24-től elvárható színtet, mégha egy kicsit alacsonyabb vérmérsékletű is volt mint a többi :) És ahogy Szonlnokboy mondta: Szeretettel várjuk a folytatást !
  • Szolnokboy1
    #2548
    S06E23-24:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó volt az évadzáró. Bill Buchanan in action! Végre. De sajnos már nem látjuk viszont szerintem, ahogy Karen Hayes-t sem, maximum pár epizód erejéig. Azért annak ellenére, hogy annó nem mutatta ki, eléggé zokon vette Jack, amit az a vén farok mondott neki, már azthittem megöli :) Pa Bauer halálában nem vagyok biztos, és miután nála volt a sub-circuit board, annak épségét és megkérdőjelezem.

    Jah és a hét idézete:

    - Im pregnant.
    - You mean what? With a child? :DDD aranyos jelenet volt.


    Összességében elég jó évad volt, bár a közepe fele kicsit leült a sorozat, ellenben jóval visszafogottabb történetvezetést kapott. Rájöttek a készítők, hogy nem kell túl húzni itt a dolgokat mert abból jó nem fog kisülni (lásd második évad). Karakterek terén számomra a pozitív csalódások szezonja volt (Tom Lennox; Mike Doyle; talán még VP Daniels is a végére) és örültem, hogy visszafogták magukat az írók és nem írtották ki a fél bagázst mint azt tavaly tették.
    Szeretettel várom a folytatást...Jaj de soká lesz még
  • SnakeJake
    #2547


    24 : Day Zero
  • SnakeJake
    #2546
    SPOILER!!!

    Ha valaki már túljutott a finálén vessen ide egy pillantást!

    http://www.youtube.com/watch?v=OttiDqyc72U
  • Slash89
    #2545
    Köszi szépen, ezt kerestem.
  • SnakeJake
    #2544
    http://blog.24in24.info/season-6/

    Haláli!!!
  • a.carkey
    #2543
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az alelnök Jack, apja, anyjának, az apjának a dédunokája, és egyben Chloe féltestvére.
  • dienesoft
    #2542
    Au. :D
  • firni
    #2541
    hát nem anyacsavart az hétszentség
  • Alien
    #2540
    USA-ban este 2 hour season finale :D

    Kiváncsi vagyok a végén milyen csavart raknak be :)
  • zsozsizsá
    #2539
    http://24hungary.extra.hu/ (lehet h ez az??)
  • Slash89
    #2538
    Sziasztok, segítség kellene. Van az az oldal, ahol a 24 6. évadjáról csinálnak képregényt, minden rész egy oldal. Sajnos elvesztettem a linket, és a google csak a régi linkjét dobja ki. Valaki léci, írja be ide a linket. Köszi
  • dienesoft
    #2537
    Íhaa...belefutottál egy nagy kamu cuccba. Fake barátom, töröld, kedd hajnalba lesz csak fent a 23.rész.
  • nud
    #2536
    hali!
    tudnátok segíteni?torrentről leszedtem 2x:24 S06E23 HDTV XviD-NoTV[eztv]:
    melyik verzió olyan,amihez nem kell külön player?
    az 1ik rar-os volt.
  • zsozsizsá
    #2535
    Már várom a 6. évadnak a 2db befejező részét!
  • Szolnokboy1
    #2534
    nyugi nem veled van a baj, nekem sem egyértelmű...

    www.feliratok.hu
  • godan
    #2533
    Hi!
    A harmadik évadnál járok !
    Hol lehetne hozzá fellelni feliratot??
  • desigo
    #2532
    Most végeztem az 5-ik évaddal

    hát ezek a kínaiak:((((((((((
  • Fido4life
    #2531
    Most megnézve ezt a 24-es South Park részt kicsit csalódott vagyok, jóval többett kihozhattak volna a témából :(
  • solikka
    #2530
    Nekem is feltűnt Daniel Jackson a Csillagkapuból! Érdekes dolog(és jó) egyik sorozat szereplőit egy másikban látni
  • takibalint
    #2529
    Nekem is eddig az 5. evad tetszik a legjobban, az 1. meg a leggyengebb.

    Amugy tegnap a Cool tv elkezdte adni szinkronizaltan. Nekem mgyar feliratra sincs szuksegem, de kivancsisagbol beleneztem a szinkronosba. Szerintem kozepesnel is rosszabb. A szineszek ismertek, bar nem kifejezetten szinkronszineszek, ezert nem is illik szerintem a hangjuk a karakterekhez.
  • Fido4life
    #2528
    de mér, valamivel elkell ütni az időt amíg jön a következő rész..:D