5854
  • desigo
    #2607
    Aki a limóban hátul ült?
  • NeoMaN
    #2606
    Hehe T-Bag is játszik benne.
    :P
  • Abruzzi
    #2605
    Énis így tudtam, csak sok helyen Keifernek láttam...(mostis)
  • mano82
    #2604
    Kiefer
  • Abruzzi
    #2603
    Mostmár tényleg nem vágom..
    kIEfer vagy kEIfer Sutherland??
  • NeoMaN
    #2602
    Egy kis nosztalgia:

    Keifer
  • Mayday
    #2601
  • szolszil
    #2600
    Huh! Voltam olyan marha, és ottfelejtettem a 12. részt a többi között, holott az már ki volt írva. Ezért nem fért fel. Ma reggel vettem észre. Kösz a tanácsokat és ötleteket.
  • Mayday
    #2599
    12 resznek siman el kellene fernie 1 dvd-n. Nem lehet, hogy valamelyik reszed nem 350MB-s hanem 700-as? En is eppen tegnap nyomtam dvd-re a 13-24-et, nem volt nagyobb.
  • Fido4life
    #2598
    és ezért banned egy hétig ? :D Kedves moderátor bácsi, nem kéne ennyire unatkozni...-.-
  • szolszil
    #2597
    hehe :)
    nem is mondasz hülyeséget....
    lehet levágok egy-két prívijöszli részt
    kösz az ötlet!
  • joshy24
    #2596
    Nekem nagyon bejött! Most nézem a 6. évad befejező részeit!
    Indítottunk is 24-es szavazásokat, úgyhogy gyertek erre az oldara szavazni: 24movieés erősítsétek ti is a 24-et!
    ill Jack Bauert ->Ki a legnagyobb akcióhős?
    Sokat számítana, ha jönnétek, mert igazi FANOK vagyunk!!!

    Köszönettel:
    Az oldal készítői
  • Phat Smoker
    #2595
    vágj le a 24. rész végéből, az úgyse olyan izgalmas :))
  • szolszil
    #2594
    Valaki tudna segíteni? Kiírnám a 6. évad végét dvd-re, a 13.-tól a 24. részig, de kb 80 mb-al több mint ami ráfér a lemezre. Nincs valami ötletetek, mivel tudnám összesűríteni valamelyik részt, hogy felférjen mind egy lemezre?
    kösz előre is!!!!
  • Csacsi
    #2593
    Nézd meg nyugodtan a perquelt ami a 3. és a 4. évad között van. Nem lesz semmi bajod tőle. Sok mindent nem tudsz meg.
  • Quantumleap
    #2592
    Most végeztem a sorozat 3.évadával. Láttam, hogy a negyedik évad egy nulladik (prequelnek nevezett) epizóddal kezdődik. Most akkor ezt nézzem következőnek vagy az elsőt? Ez valami olyasmi, mint a Star Wars trilógiánál? Spoilermentes választ kérek!
  • Csacsi
    #2591
    Remélem nem. :D

    Még jó hogy nem azt írta, hogy Audrey azt mondja, hogy : "Menjél kis tigrisem" :D

    Nah mind1. Szerintem pont jó volt így a vége. Semmiképp nem akartam volna Happyendet.
  • Bandee1987
    #2590
    24 6x23-24

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit furcsa volt az elmúlt évadok befejezései után egy ilyen nyugis befejezés...mindenesetre ez is sok kérdést vet fel, hogy most akkor vajon mi lesz. Gondolom jövőre a CTU-nál kezd Jack, de ki tudja. Van 1 tippem: lehet, hogy a faterja nem halt meg a robbanásban, el tudom képzelni. Chloe terhes? nem rossz :)
    Összefoglalva: nem volt erős évad az tény, de még így is elment, remélhetőleg jövőre keményebb évad lesz. Találkozunk 2008 januárjában.
  • Gabe18
    #2589
    Nagyon nem örülnék ha az utolsó évad végén kinyirnák szegény Jack-et,ennyi köszködés után.Valami 4. évad befejezés szerü lenne jó,csak már nem kezdenék újra megint utánna.
  • Fido4life
    #2588
    jah így viszont érthető.. azt hittem megutálta a sorozatot azt azért hagyta abba...:S
  • Phat Smoker
    #2587
    ami késik nem múlik!
  • Mayday
    #2586
    Wendigo zenesz eletmodot folytat, es iszonyat sok idejet felemeszti ez, egyre tobbet, aztan a vegefele mar nem tudta teljesiteni "hataridore", es aztan vegkepp nem.

    Allitolag a ki mit tud, vagy en nem tudom, mifele zenei vetelkedoben, a dontoben masodik helyezett lett a srac a RuzsaMagdi utan, de az igazat megvallva en rohadtul nem vagyok ezekkel a dolgokkal kepben, csak egy 24 fan kolleganomtol hallottam.
  • Fido4life
    #2585
    most mér hatolsz a lelkébe ? :D
  • Csacsi
    #2584
    Azért örülök, hogy Te egy 24 részt nem írtál :D
  • Phat Smoker
    #2583
    nem volt rossz a szezonzáró finálé, bár jobbra számítottam..én az alábbi módon csináltam volna meg a végét:

    Jack: - Audrey eszméletlenül (is) szeretlek, de értsd meg, nekem most tovább kell lépnem !

    Eközben Audrey félig kinyitja a szemét és elhaló hangon ezt mondja hős szerelmének:

    Audrey: - Áj láv jú dzsekk, jú ár máj hiró!
    Jack: - Áj láv jú túú béjbé

    Alásfestő zeneként -e könnymorzsoló jelenethez- egy kellemesen megható Sarah Brightman számra gondoltam!

  • dienesoft
    #2582
    Én ma végeztem ki az utolsó részt is. Szép lezárás, nem hagytak egy szálat se elvarratlanul. Szerintem a készítők be fognak újítani (a nézettséget látva), mert a 6. évad első fele (egy két rész kivételével) a leglangyosabb az összes évad közül. Összeségében nem volt rossz ugyan, de sokkal töbebt vártam tőle, főleg úgy, hogy az ötödiket avval az ominózus esettel fejezték be. A szereplők nem hullotak annyira, bár azt a kettőt is nagyon sajnálom. Jack-nek már nincs sok évada hátra, annyi minden történt már vele, hogy ezt egy éppeszű ember nem bírja agyilag. Nyílván ezért sorozathős. Szerintem még 2 vagy 3 évad lesz a sorozatból, aztán Jack szépen eltűnik a szinről, mert ezt a sorozatot véleményem szerint kétféleképpen lehet lezárni:
    1.Jack mindenképpen meghal (legalábbis szerintem) | 2.Egy marha nagy cliffhanger az utolsó évad végén (mondjuk ki lőtte le Jack-et?:D), majd ebből egy utolsó jó kis film. :)
  • Gabe18
    #2581
    Hát a 6. évadról úgy egészében azt mondanám az utolsó rész megtekintése után,hogy pár fellángolástól eltekintve szerintem elég gyenge lett.Már a gyengét a 24-hez mért (ami egy igen magas szintnálam),gyengének mondom.
    Pedig nagyon jól indult.Az első 4 rész ütős volt,a 4. végén pedig a robbanás a távolban telitalálat.Akkor még valami igazán nagyszerüben reménykedtem.
    De onnan sajnos egy erős zuhanás vette kezdetét,mintha maguk se tudták volna mit akarnak ebből kihozni.Arabok,Oroszok,Kinaiak volt itt már mindenki,de valahogy egyik se volt rendessen kidolgozva.Közbe kaptunk olyan fordulatokat amik már régebbi évadokban el lettek lőve egyszer,ez szintén nem tett jót.
    Aztán a végére sikerült megint pár jó rész összerakni,néhány jó jelenettel,igy a végére azért nem annyira rossz az összkép.A lezárása is kellemes,nem maradnak függőben igazán dolgok.Ez talán jót is tehet az egészenk,és igy a következő évad,különösebb történet beli kötötségek nélkül,ugymont tiszta lappal indulaht.
    Na azért hiányozni fog Jack heti kalandja,igyhogy mindenképp jöjjön a folytatás jövőre!
  • bauer15
    #2580
    http://lostfeliratok.extra.hu/
    pl itt megvan
  • mzsoltee
    #2579
    Hali!

    Kedves forumozók tudnátok linkelni nekem az 5.évedhoz feliratot?
    Xvid-Xoros kéne! Egy péda az 1. rész fájlneve: 24.S05E01.HDTV.XviD-XOR
  • zsozsizsá
    #2578
    De nem kell kijavítani ha nem értelmes valami akkor hagyd az illetőt!
    Lehet be voltam álva vagy nem aludtam semmit, minden meglehet, de valakinek mindig okosnak kell lenni, nem bírja ki h ne szóljon be a másiknak, stb.
    Mind1 részemről ennyi!!
  • Abruzzi
    #2577
    Köszönöm.
    OFF:
    Zsozsizsá....ha észrevetted volna, csak azt javítottam ki ami nyelvhelyességi hiba volt. Amit elgépeltél azt nem, mert mindenki hibázhat, és joga van lesz@rni. De azért nehogymár besértődj, ha szólunk neked, magyar létedre, hogy az nem úgy helyes....hihetetlen!
    ON:
    Még nem nyilatkoztam a 23-24-ről!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem elég jó lett ez az évad, nekem tetszik. Most csak azt hiányolom hogy nem az van hogy kezdem a következőt, hanem várakozás:S:( Szal januárban kezdődik a 7. évad? Alapból ekkor kezdődne, vagy a film forgatása lassít a dolgokon?. De a lényeg! Én is örülök hogy nem úgy zárták le mint pl. az 5.-et. Jó volt így a vége, de azért Jacknek már érik egy öngyilkosság:D Na jó, ő nem olyan. Igaz, nem 24-es lett volna ha elviszi Audreyt és akkor azt gondoljuk hogy jajj már happy minden. Jó volt ez így! Chloe terhes...gondoltam:D. Nemnagyon tetszett a Morris-Chloe szál az évadban, de Morrist bírom! Meg Chloet is kezdem megszeretni. Ennyi egyelőre!:) Bye.
  • kisdead99
    #2576
    Nem az apró részletekről, melléütésekről van szó, hanem az alapvető nyelvhelyességről. És még bunkózni is van képed... bunkó!
  • zsozsizsá
    #2575
    Te beszél olvasd el a saját írásod te se nagyon tudsz magyarúl :)
  • zsozsizsá
    #2574
    Ja magar vok, ó mer te szarakodsz az írásal én nem fogok minden apró részletet átolvasni!
    Ha ilyen okos vagy nem lennél enyire bunkó vagy inkább nagyon!
    Ezt a témát zárjuk le és kész gondolom a többi 24 fan nem kiváncsi ezekre a beszólásokra!
  • Abruzzi
    #2573
    Elnézééést kéürek hogy ha megbántotttalak.
    Egyébként te magyar vagy, vagy nem? Csakmert ha nem, akkor elismerésem hogy ilyen szinten legalább tudsz magyarul, mert nagyon nehéz nyelv. De ha magyar anyanyelvű vagy, akkor takarodj a nyelvtan könyv mellé, ne 24-et nézni...
    montam=monDtam. angolúl=angolul. A többi valszeg elgépelés volt! Ja és az örökzöld: biSZtos=biZtos.
  • teminho
    #2572
    rendben, köszike előre is:D
  • dienesoft
    #2571
    A felirat megjelent a 23.részhez! HDTV-XOR verzióhoz, én ilyenkor általában megvárom a HR-HDTV időzítést.
  • zsozsizsá
    #2570
    msn-re fel feszlek és ott dumálunk ok?
  • SnakeJake
    #2569
    24 / 1-6. évad

    Itt találhatsz olyan linkeket, amik segíthetnek.
  • teminho
    #2568
    tudok és próbáltam már nagyon sok helyen, de vagy nagyon kevesen seedelik, vagy fenn sincs az 1.-2. évad angolul csak magyarul... és nekem igazából angolul kéne nagyon, egyéb megoldást nem tudnál esetleg? előre is köszi