5854
  • Bammy
    #2647
    És akkor kit érdekel Jack anyja?
  • Quantumleap
    #2646
    Ja, tényleg, azon tény szerint a szüleit kínvallatta a karácsonyi ajándékért. Lehet, hogy az apja igazából ezért akart rajta bosszút állni?
  • Mayday
    #2645
    Jack meg kiskoraban megkinozta, hogy megtudja, hol van eldugva a karacsonyi ajandeka, es vegul anyukaja belehalt.
  • Quantumleap
    #2644
    Ki mondta, hogy volt? Szó se esett róla. Épp azért kérdezem, hogy vajon mi lehet vele?
  • Abruzzi
    #2643
    Mikor volt szó a sorozatban jack anyjáról?
  • NeoMaN
    #2642
    Őőő, nem meghalt kiskorában? Vagy az a PB?
    :D
  • Quantumleap
    #2641
    Bevégeztem a hatodik évadot. Szerintem is az eddigi leggyengébb, de nézhető. Lehet, hogy meglepő, de engem most az foglalkoztat, hogy vajon mi lehet Jack anyjával? Ez talán egy olyan dolog, amit egy következő évadban akarnak majd előhozni?
  • PunkZoli
    #2640
    hehe leszedtemminda 6 ot:D most nézegetem őket:)
  • alkess
    #2639
    A kritikák szerint sem ez volt a legjobb évad, de hát mit tudnak azok?! Azért vagyok kiváncsi a TI véleményetekre. Persze akár +, akár - a vélemény, akkor is biztosan megnézem. Az atomcuccot már tényleg nem kellene erőltetni többet. Lehet, hogy a következő évadban Jack is a hackerek ellen izmozik, mint John Mclaine hadnagy?
  • desigo
    #2638
    Az atom + oroszok + arabok + kínaiak :)
  • alienslive
    #2637
    Picit esetleg SPOILERES:

    Én is most daráltam le. Az tuti nem ez volt a kedvenc évadom. Elég kiszámítható volt, a Fehér ház túl sokat szerepelt benne. Nekem kicsit az volt furcsa az elején, hogy Jack a börtön után legyengűlve milyne gyorsan felpörgött. És a nap végére sem esett össsze… Az atom + oroszok + arabok már kicsit elcsépelt megoldás. Nekem kicsit olyan előző évadok egyvelegének hatott. De még így is jó sorozat.
  • alkess
    #2636
    Hali! Sajnos a 6/4 után önhibámon kívül nem tudtam tovább követni az évadot. Mi a véleményetek, milyen lett az előzőekhez képest? Csak pár szóban, spoilermentesen, mert ha minden igaz, akkor talán még a dvd megjelenése előtt megnézem...
    Köszi!
  • szando
    #2635
    van valami "intel" :D arról hogy mi lesz a hetedik évadban?

    kíváncsi vagyok mi lesz az ígéretből, hogy ez lesz a legjobb szezon :)
  • Fido4life
    #2634
    Üdvözlet a klubban, sorstárs :)
  • szando
    #2633
    igen
  • vezérszuszu
    #2632
    HELLÓ!
    MIND A 6 ÉVADOT láttad?
  • szando
    #2631
    mint lelkes 24 rajongó, én is csatlakoznék a klubhoz, sziasztok :)
  • Csibe001
    #2630
    Meg ami az eredeti dvd-n van sokkal rosszabb felirat mint amit a rajongók csináltak...

    Owen:sztem feliratok.hu-n biztos lesz hozzáillő, bár most nézem, hogy dvd rip-ed van ahhoz nem biztos.
  • owen20
    #2629
    kedves tőled de biztos valahogy meglehet oldani!
  • Csacsi
    #2628
    Vedd meg eredetiben. Nekem ott nem csúszik a felirat.
  • owen20
    #2627
    ja bocs a 24 5.évadáról beszélek 24.S05.DVDRiP.XViD
    IKA Bolox Saints!
    Sziasztok!
  • owen20
    #2626
    sziasztok!
    Találtam 3fajta feliratot is hozzá de mind csúszik edig mindegyikhez megtudták oldani ehhez miért nem?
    Valaki tudna segiteni áligattam de nem lett jobb!
    Valami ötlet vagy valakinek van már jo felirata örülnék neki!
    Sziasztok!
  • Fido4life
    #2625
    + nem úgy
  • Fido4life
    #2624
    jaja neki azért vmi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    feelingesebb halált adtam volna, mint a harmadik évadban
  • Solid Snake GH
    #2623
    Magyarázat: Ez egy más filmekből összevágott fake trailer.
  • Sawyer2
    #2622
    Ezt nem igazán értem, adna rá vki mAyarázatot??

    24 Season 6 Trailer
  • vezérszuszu
    #2621
    NIncs még infó a 7. évadról?
  • dienesoft
    #2620
    Lehetetlen azokat a személyeket pótolni, akiknek több évadon keresztül meghatározták a sorozatot.
  • desigo
    #2619
    Nina is jó volt szvsz...
  • FearFactory
    #2618
    Valahogy Tony Almeydát nemlehet pótolni a sorozatból. Személy szerint nekem ő volt az egyik kedvenc karakterem. Miloval próbálkoztak volna, dehát messze van ő Tonytól meghát már úgyis mindegy:)
    Végülis a 24 epizódos sorozatnak az a nagy előnye, hogy van rá jópár óra, hogy megismerkedjünk az új karakterekkel. Nem úgy mint egy másfél órás filmben, szóval nyugodtan hozzák is mindig az új személyeket.
    Ez a Doyle viszont nem tudni, hogy mi történt denverben, meghogy csak megjátszotta e magát vagytényleg jó... gyanítom visszaköszön majd a 7. évadban, de addig aludni kell még jópárat...
  • desigo
    #2617
    Csak ott lehet elfogták volna mert megszegett 625 parancsot.
  • Adler
    #2616
    tul érzelgős volt a vége......
    az ilyen paliknak, mint Jack ugyis élete a harc, szoval nyugodtan visszaballaghatott volna a CTU ba:)
  • dienesoft
    #2615
    Azt nem tudni, majd talán a következő szezonra kiderül.
  • a.carkey
    #2614
    Palmerrel mi lett? Vagy az majd a season 7 előzetesből derül csak ki? :)
  • Szolnokboy1
    #2613
    A tacteamekhez: azt már megfigyeltétek hogy ha egy tac team magában megy egy célponthoz, akkor vagy nem találnak semmit vagy mindenki felrobban/meghal :D
  • FearFactory
    #2612
    Na ja:) Annyit ér ez a körülzárás, mint a rendőrségi szalag.
    Jacknek mindig mindenki tudja a mobilszámát, akkoris ha 5 perce szerezte, ha a CTUba telefonál akkor biztosan az veszi fel akit keres:)
    A CTU vezetőjének lenni se egy nyugdíjjas állás:) Érdemes lenne összeszámolni, hogy évad / vezető milyen arányban jön ki:)
    Jack felszóllítása se ér semmit ha kiabál akkor se, hacsak hozzá nem teszi, hogy "NOW"!!
  • desigo
    #2611
    Jah a taktikai egységek lámák.
    Meg még az a vicc ha körülzárnak egy épületet akkor onnan tuti kisétál az ellenség:)
  • FearFactory
    #2610
    Na én is végeztem a 6. évaddal. Nagyon vártam már, nem is kezdtem el nézni mig az összes része meg nem lett, igy egyben ledaráltam 3 nap alatt.

    !!! SPOILER !!!

    Sok pozitívum volt ebben az évadban. Egyrészt szerencsére eltüntek a bosszantó dolgok, pl: kihallgatás előtt nem lőtték le azokat akikből kiszedhették volna az információt (nagyon bosszantó volt az előző évadokban, h egy 3. személy mindig lelőtte bosszúból vagy ilyesmi) és a főellenség kiszabadítása is eltünt hála az égnek. Mondjuk mikor Fayedet álcázott teroristákkal "sztabadították ki" akkor aztmondtam, na jó én ezt kikapcsolom, persze akkor még nemtudtam, hogy JACK áll a háttérben. Ez jó húzás volt. Aztán nem túlozták el a régi szereplők újboli belépésének a kavalkádját. Pont annyi volt amennyi kellett. Logan visszatérésének pl nagyon örültem. Ami még szembetünő volt számomra az az, hogy kevesebb volt a váratlan megdöbbentő esemény. Azért akadt jópár, de az előző évadokhoz képest kevesebb. Pl minden rész végébe beletettek egy "hűbaszdmeg"ot, hogy várjad epekedve a következő részt, na ebben az évadban ez is lecsökkent.
    Ami viszont mindig megmosolyogtatott: ezek a taktikai egységek:) Ezek mintha ott se lennének. Csak lövöldöznek össze vissza, de egy terroristát nemöltek meg, az, hogy maguktól oldjanak meg valamit az képtelenség. Minha valami irányitott zombik lennének, önállóan gondolkozni se tudnak:) Jack ha magában van többre megy mint ezekkel a balfaszokkal:) Na de ennyi belefér:)

    !!! SPOILER !!! vége

    Azért minden 24 rajongónak kötelező, és várhatjuk a 7. évadot. Különösképp, hogy nemtudunk semmit, hogy ki és mi lesz benne.
  • desigo
    #2609
    NAh kivégeztem a 6-ik évadot is.

    SPOILERes...

    Bár ebben aztán volt minden (orosz/arab/kínai stb) mégis egész jól sikerült az évad.
    Arra mondjuk kíváncsi lennék,hogy Josh nagyapja minek küldte a CTU-ba az atom felszerelt kínai elit csapatot amikor nem is tartották fogva és hamarosan simán haza ment volna az anyjával.
    Szegény Milot nem túl szépen végezte,jobbat érdemelt volna.
    Heller megint bebizonyította,hogy mekkora egy fattyú...
    Ami viszont nagyon korrekt volt az a befejezés! Szépen lezárták az évadot semmi elvarratlan szál. Respect

    Várom a következő évadot,ahogy Chloe hőtérképezés közben szoptatja a kicsit:)))
  • NeoMaN
    #2608
    A gyémántrablók főnöke volt....