5854
  • [NST]Cifu
    #2727
    A szinvonalad (?) még mindig megvan. ^^

    BTW, nem tudom feltünt-e, de a 24-ben is mindig az diktál, akinek a kezében a fegyver van. Ebből a szempontból nagyon is reális a sorozat.
  • Fido4life
    #2726
    -.-
  • NeoMaN
    #2725
    Szerintem meg überkockák vagytok.
    Cifu neked meg agyadra ment a fegyverek iránti vonzalom vagy faxtuggya mi, ilyet normális ember észre se vesz, max valami fegyverb***i.

    Aki pedig a fegyvereket szereti jó ember nem lehet....
  • Fido4life
    #2724
    szerintem is a leggyengébb, szégyen a sorozatra nézve
  • [NST]Cifu
    #2723
    Én most végeztem az 5. évaddal, személy szerint eddig a gyengébb évadok közé sorolom, a 4. mellé, valahova. Két érdekesség:


    Jack, jack, tudjuk, hogy nagyon meggyőző, amikor valakira fogva rátöltesz a fegyverre, de ez sajna balesetekkel is járhat - mint itt, a rátöltés miatt ugyanis a szán nem tudott visszacsúszni, lehet látni, hogy a gyakorló-patron beszorult a szán alá


    Pierce ügynök küzd kemény, bár jól látható ezen aképen is, hogy az a hangtompítós pisztoly gumiból van (ez nyilván a szinészek testi épségét óvandóan történt, de eléggé illuzióromboló, főleg amikor mozgásban látja az ember fel-alá lifegni a hangtompítót)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Arról már nem is beszélek, hogy a haditechnikai vonatkozások a szokottnál is gyengébbek sajna-bajna, először is, két atomhatalom sose fogja egymás SSBN (stratégiai nukleáris rakétákkal felfegyverzett nukleáris meghajtású tengeralattjáró) tengóira felengedni a másik ország tisztjeit, különösen nem nyilt technikai tudás-cserére. A Delta IV. osztály amúgy 16 nukleáris töltetű rakétával rendelkezik, végképp illogikus, hogy az amerikai kikötőben kössenek ki. A felvételeket amennyire meg lehet állapítani, egy Improved Los Angeles osztályú amerikai nukleáris meghajtású vadász-tengeralattjárón / tengeralattjáróról készítették.
  • desigo
    #2722
    kemény :))))
  • nud
    #2721
    Bauer ügynök a 24 előtt :-))
  • nud
    #2720
    24-film: Csakis a sorozat után
  • PunkZoli
    #2719
    speciel nem tom mibajotok a 6os évaddal:D 15 résznél vagyok és eléggé tetszetős... inkább az 5ös volt olyan semmilyen, de ebben legalább vannak eredeti karakterek amiket a közepére már meg is szoksz
  • Quantumleap
    #2718
    Szerintem Doyle-t kár volt megvakítani. Bár ki tudja, mint ahogy Tony mégsem került börtönbe a 3. és 4.évad között, éppúgy vele is megeshet, hogy tévedett a helyszínre érkező mentős.
  • dienesoft
    #2717
    Hát én ledaráltam 22 részt egymás után a Lostbol, de annyira untam, hogy azt mondtam: Na, evvel a sorozattal tudnának engem kínozni, annyira nem tetszett. És a mai napig nem értem, mások miért szeretik annyira? Egyik ismerősöm is hetente nézte a TV-ben. És akkr kérdeztem: Mi volt benne? Válasz:Lényegében semmi nem derült ki, de jó volt. :) Bocsánat, ha evvel valakit megsértettem, természetesen ez az én véleményem, mások ettől még szerethetik. :)
  • Gabe18
    #2716
    Ez igy van.A 4. rész vége talán az összes évad egyik,ha nem a legdrámaibb,és legjobban eltalált pillanata.Utánna én is úgy voltam,ez az évad tuti vinni fog mindent.Hát sajnos nem igy lett.
    De valóban vannak jobb pillanatok,meg a végére egész jó lesz megint,de a 4. rész után ebben sokkal több volt.
  • Csacsi
    #2715
    Azért ne add fel. Nézd végig. Hidd el vannak benne még felejthetetlen pillanatok.
  • hapi
    #2714
    Most nézem én is a 6. évadot de több szempontból is ez a legszarabb évad. 12. résznél tartok és nem is biztos hogy tovább nézem. Nagy tévedés volt hogy a cloé, morris páros át tudja venni Almeida és michelle helyét. rengeteg hihetetlenül amatőr dolog van a storiban (fayed mikor lelép, jack apja mikor lelép). Ráadásul a tempója is lassabb nem is várom a következő részt, pedig itt van csak rá kéne kattintani. szal gyenge lett 6 év alatt ellőtték at ötleteiket nincs ebben semmi rossz. Eddig szuper volt itt a vége.
  • Csacsi
    #2713
    Mind a kritikusok szeirnt, és mint az emberek visszajelése arról árulkodik, hogy a 6. évad gyengébb volt mint a többi. Ettől függetlenül amint kijön DVD-n. Meg fogom nézni egyben is, mert nekem is tetszett, de hogy a legjobb lett volna az azért erős túlzás volt. Szerintem túl sok mindent akartak beletenni, de egyik részt sem dolgozták ki teljesen. Ettől függetlenül hétről hétre vártam az újabb részt, hogy vajon mi fog történni. Tény és való, hogy az eleje, és a vége nagyon ütött a sorozatnak. De a 6. évad közepe szerintem nem hozta az eddigi évadok minőségét.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk amikor felrobban a 4. rész végén az atom, addig nagyon ütött, aztán laposabb lett egészen addig, amíg Jack egyedül nem ment Fayedekhe, és megölt mindenkit, megszerezve tőlük az atomot.


    De mondom ez mind egyéni vélemény. Másnak lehetett ettől függetlenül a legjobb évad is.
  • Bandee1987
    #2712
    na, erről van szó :)
  • desigo
    #2711
    Palmer tényleg arc volt
    De akkor is Jack a no1
  • Bandi 18
    #2710
    Nekem meg Tony Almeida
  • Augustus Gigo
    #2709
    Mondjuk édesanyámnak Palmer elnök(R.I.P) illetve Chloe a kedvenc szereplője
  • Bandee1987
    #2708
    Minnyá eldobom az agyam (bár lehet egyesek csak kötekedésnek vélik, de akkoris)

    Cooltv.hu szavazás:
    Ki a kedvenc szereplőd? (24)
    Jack Bauer (Kiefer Sutherland)
    Tony Almeida (Carlos Bernard)
    David Palmer (Dennis Haysbert)
    Sherry Palmer (Penny Johnson)

    Mégis, szerintük ki a f*szom lenne a kedvenc szereplőnk a sorozatban, ha nem Jack?????? Ilyen hülye kérdést feltenni, Istenem......
  • Augustus Gigo
    #2707
    Ezeket most olvastam, ha volt már sorry Jack Bauer viccek
  • Bandee1987
    #2706
    Én nem fogalmaznék úgy hogy rossz évad volt. 24-ben vannak jó, kevésbé jó és kurva jó évadok :)
  • Mayday
    #2705
    Sokan eddig daraltak, aztan most hetrol hetre jottek az okoskodasok, hogy "unalmas resz volt", meg hogy "ebben alig gyilkolt meg valakit jack bauer", es tarsai, holott osszessegeben szerintem sem volt egy rossz evad, eddig csak azt lattam, hogy az fikazza, aki hetente nezze, es le van nyugozve tole, aki egyben megnezte.

    "Hidd el a 6. éved hétről hétre laposabb volt mint a többi."

    Mas sorozatoknal is hasonlo a helyzet, ami a 24-hez hasonloan vezeti a sztorit, egyben sokkal nagyobb elvezet, lasd pl a Lostot, ami hatalmas elmeny, ha megnezi az ember egy evadot, de ha hetente nezi valaki, mar sir, hogy "na, ebben a reszben sem tudtunk meg semmit".
  • Victor1103
    #2704
    Lehet de én alapból nem lennék képes hétről hétre nézni mert olyan összetett a story hogy mire vége az évadnak arra se emlékszem már hogy mi volt a közepén annyi minden történt.Együtt több rész megnézése élvezetesebb volt igen és 7.évadot is tuti megvárom míg végig leadják és csak utána.
  • Csacsi
    #2703
    Az írásodból arra következtetek, hogy nem hétről hétre nézted a sorozatot, hanem egyben egymás után a részeket.

    Hidd el a 6. éved hétről hétre laposabb volt mint a többi.
  • Fido4life
    #2702
    ezt én is néztem, biztos valaki nagy fan a fejlesztőségnél :D
  • Victor1103
    #2701
    Tegnap néztem végig a 6.évad utolsó részét és nem értem hogy miért fikázzák sokan ezt az évadot.Nekem kifejezetten tetszett a története és bővelkedett azért meglepetésekben bőven.Nem várok sokat a hetedik évadtól mert ígyis toronymagasan veri a többi sorozatot de ha ugyanilyen szinvonalú lesz,már megéri nézni.
  • HolyZoly
    #2700
    "Legfontosabb szövetségese, Al-Asad a Közel-Keleten polgárháborút robbant ki, hogy elterelje az amerikaiak figyelmét Zakhaev ténykedéséről." - COD4 cikk, itt az SG-n :D
  • desigo
    #2699
    Úgy már végignéztem :)
  • Bandee1987
    #2698
    akkó nézzed feliratosan.
  • desigo
    #2697
    Most megy a Coolon a harmadik évad első része

    Botrány pocsék a szinkron...
  • nud
    #2696
    Kiderült, ki lesz a 24 új elnöknője
  • Olivér1989017
    #2695
    Én is csatlakozok.Láttam az összes évadot:D
    Sokan rosszat hallottam a 6. évadról,de sztem nem volt rossz,sőt egyenesen jó volt.Sztem Adler tök jó volt a vége,ha nem tudnám,hogy lesz 7. évad,azt hinném ez volt az utolsó
  • desigo
    #2694
    lol tényleg :)
  • Bandee1987
    #2693
    Mekkora lol már: Cool tv honlapján a főoldalon az a kép, ami a 24 szereplőit ábrázolja, az ötödik évadból való. No, de ne akadjunk fenn ilyesmin, csak aki feltéved oda, és még csak az első két évadot látta, az meg fog lepődni kicsit :)
  • Bandee1987
    #2692
    de szinkronosan nézed?
    mondjuk kivételesen a magyar szinkron nem olyan rossz, de eredetiben a legjobb ofkorsz.
  • Bandee1987
    #2691
    az is nagyon jó, de sztem a 3. a beszt :)
    persze ahány ember annyi vélemény.
  • akyyy
    #2690
    igen? én ugy tudtam hogy a kettő. de akkor kíváncsian várom:D
  • dienesoft
    #2689
    Egyértelmű!
  • Bandee1987
    #2688
    Sztem egyértelműen a legjobb évad az összes közül.