5854
  • Fido4life
    #2767
    az 5. évad amúgyis halva született számomra, úgyhogy nem nagyon tudtam komolyan venni az ott történteket..
  • Quantumleap
    #2766
    Akárhogy is csinálják, az én szememben két dolgot fognak tenni

    -az 5.évadot hiteltelenné

    -magukat nevetségessé.
  • szando
    #2765
    azért várjuk ki hogy hogy csinálják meg.. még nem lehet tudni..
  • Quantumleap
    #2764
    Az a szomorú, hogy sokan úgy vannak vele, hogy "Valóban logikátlan lépés a feltámasztás, és nem is biztos, hogy hihető lesz, de kit érdekel, fő, hogy visszajön!".
  • dienesoft
    #2763
    Jézusom ez most halálkomoly? NANEEEEE...ez azért már olyan szinten unreális, hogy nem hiszem el. Ez csak a saját hülyeségükre írhatják, ők akarták kivenni a sorozatból Tony-t! És most fel akarják támasztani hátha nagyobb lesz a nézettség??? Elmennek a jó pi..... komolyan mondom. Ha ezt tényleg megcsinálják, nem hiszem, hogy többé érdekelne a sorozat.Remélem csak egy rossz vicc, vagy valami kacsa, mert egyszerűen felháborító.
  • HolyZoly
    #2762
    Kitaláltam:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első rész első 3 percében Jack a PS2-es játékot játssza majd, és mivel ha a saját karakterével lenne az egyenlő lenne a godmode-dal, ezért nyomja Tony-val.

    Na, mit nyertem? :D
  • Quantumleap
    #2761
    Én a falra tudok mászni attól, hogy manapság, ha meghal egy szimpatikus szereplő egy sorozatban, néhányan reménykedni kezdenek, hogy hátha csak látszat, és feltámad még.

    Prison Break
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először ott volt Abruzzi, most meg ugye a Kellerman-dolog.


    Dead Zone
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Külföldi fórumokon reménykednek, hogy Walt Bannerman talán nem is halt meg, csak megrendezte, és hogy egyszer majd visszatér.


    Úgy látszik, napjainkban ragályos módon kezd elterjedni valami "Dallas-Bobby" effekt iránti vágyakozás.
  • Fido4life
    #2760
    mindjárt öröm táncot járok :D k*rvára logikátlan lépés, de ez esetben elnézem..:D
  • HolyZoly
    #2759
    És ezt hogy? Kiássa magát? Bármennyire is szerettem a szereplőt, ezért kár volt...
  • pazo
    #2758
    2008. januárjában jelenik Magyarországon a 24 / 6. évad.
    Filmforgalmazói információ. ( én már megrendeltem )
    Ha pontosabban tudom a dátumot akkor megirom.
  • II Rocky II
    #2757
    na ide se kell egy darabig jönni.:D akkor spoilerek vannak ha olvasom mint állat,,,vagyis nekem..most végeztem az első évaddal.Hát az uccso rész előttinek a végenadon jo volt mikor megtudtuk hogy Nina is Bauer ellen van ,az uccso rész meg pláne jovolt...:D majd holnap belelesek a második évadba is.És egyszer eljutok idáig..:D téllegérdemes volt elkezdeni megnézni.most akkor 1 év mulva jön ki a 7.évad?ugye joltom?
  • Quantumleap
    #2756
    Ez akkor sem passzol bele.
  • desigo
    #2755
    Már mindent kitaláltak

    Kell bele valami új ami még nem volt...
  • Quantumleap
    #2754
    Na, azt hiszem a sorozat meg is kapja tőlem a cancelt:

    Egy halott karaktert feltámasztanak
  • Kmarha
    #2753
    6. évad első rész


    weeheee.. Jack a vámpir :DDDD
  • II Rocky II
    #2752
    dejo akkor ezek szerint vmeik két epizod van felcserélve.:S hát kössz.amugy jol néztem hiszen 8ig lestem aztán ami 8 után jönne az megoan mintha 9 kor jönne:S jah kössz na meglesegetem:D
  • Riddick21
    #2751
    Tegnap végeztem ki a 2. évadot. A története és a karakterek sokkal jobban tetszettek, mint az elsőben, bár a csavarok egyáltalán nem ütöttek akkorát és könnyen kitalálhatóak voltak, viszont cserébe kevésbé tűntek erőltetettnek.
    Kíváncsian várom a harmadikat, mindjárt kezdem is, sokak szerint az a legjobb évad.
  • Quantumleap
    #2750
    Reggel vagy este? De amúgy az epizód elején ugyebár bemondják, hogy mikor történnek az események, így hát könnyű rájönni, hogy valóban kimaradt egy epizód és a fájlnév van elírva vagy pedig csak te érzed úgy, hogy kimaradt. :)
  • II Rocky II
    #2749
    hali.lenne egy olyan kérdésem mert gondban vok..most kezdtem neki a sorozatnak és valóban faja ez is.)ott akadtam el hogy 7:00 - 8:00 ez a rész után jönne a 8:00 - 9:00 ig terjedő időszak.szalneki kezdtem de mintha kimaradt volna egy rész a kettő között.
  • Fido4life
    #2748
    Jövőre :(
  • desigo
    #2747
    Mikor lesz new évad?
  • Quantumleap
    #2746
    Vajon kiderül-e a 7.évadban, hogy a szőke gyerek Jacké?
  • Quantumleap
    #2745
    Arra mondjuk nem sok esély van, hogy Jack meg fogja találni az igazit, mivelhogy a terv szerint, ha előbb nem is, a sorozat végén megmurdél.

    Érdekes, hogy a Kate Warnert alakító Sarah Wynter hasonló karaktert játszott A holtsáv sorozatban is (egy nő a magányos főhős életében), és ott is egy évadnyitó epizódban láttuk utoljára, azóta nem volt.
  • Mayday
    #2744
    Sot, meg kiegeszitenem, hogy megjelent 4 darab 24 regeny, es ott is volt neki ;)
  • [NST]Cifu
    #2743
    Nem tudom figyelted-e, de általában minden évadban talál magának egy ex vagy éppen aktuális barátnőt Jack. Audrey lógott ki egyedül a sorból, viszont mellé később mindig bekerült egy "vetélytárs" (5. évad: Diane Huxley, 6. évad: Marilyn Bauer).
  • Mayday
    #2742
    En pedig annyira vartam vissza Kate Warnert, toximpi volt.
  • [NST]Cifu
    #2741
    [szarkazmusveszély]

    Jó kérdés, Jack, mint James Bond alter-egója nagy szoknyavadász, így kell fojton egy 'jó nő Jacknek' minden évadban. Kate kifújt a 3. évadra, mert ott volt Cladia. ^^
  • Quantumleap
    #2740
    Nekem a 3.évaddal kapcsolatban eszembe jutott:

    Kate Warnert mi értelme volt szerepeltetni a legelső epizódban, ha többet már nem bukkant föl? Vagy eredetileg tervbe volt véve a további szerepeltetés, csak valamiért nem jött össze?
  • [NST]Cifu
    #2739
    Megvala a 6. évad is.... Hát...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Továbbra is az első két-három évad az, ami úgy legbilicselt a sorozatban. Valahogy fantáziátlannak tartom a 6. évad alapkoncepcióit, hiába próbálják meg feldobni csavarokkal, családi szállal, meg miegyebekkel, sehogy sem áll össze.

    Lehetne hosszasan elemezgetni Jack apjának motivációt, illetve leginkább tudathasadásos idiotizmusát, amit zsenialitásnak próbálnak beállítani. A Charles Logan féle vonal az elején jónak tünt, de aztán a Martha-féle találkozással a szememben el is vágták magukat rendesen. Az elnöki székért való viaskodás, meg Wayne "akkor is adjon be egy adrenalint" mentalitása sem nagyon hiányzott. A Kínai vonal pedig a végső csapás sajnos. A legnagyobb értelmetlenséget számomra az váltotta ki, hogy mi a frászért hozták Audrey-t át amerikába a kínaiak??? Egy hivatalosan elhalálozott ember, akit a kínaiak illegálisan fogjul ejtenek, megkínoznak és átviszik amerikába (mikor is??? az egyedüli magyarázat, hogy még Jack-el egy gépen, ami roppant érdekes lenne...). Miért? Úgy kombináltak előre, hogy majd vele megzsarolhatják Jacket? Jajj....

    Hiába vonultat fel a 6. évad is parádés szereposztást, inkább egy jó forgatókönyvíróra lett volna szükségük...

    De ettől függetlenül azért mégis motivált a kiváncsiság a nézés közben, nem akartam otthagyni a képernyőt. Ha pedig már a parádés szereposztásról van szó, különösen Morris volt üde színfolt, a szarkasztikus szövegelésével.

    Ennek ellenére nagyon remélem, hogy tényleg meg tud újulni a 7. évadra a sorozat, mert ráférne...
  • Fido4life
    #2738
    között szóval történhet pl 2:30-kor mivel az is 2 és 3 óra között van :P
  • Quantumleap
    #2737
    Telik? Ez roppant érdekes, ugyanis utána mondják be hogy "A következő események x és y óra között történnek".
  • HolyZoly
    #2736
    a rész elején a "previously on 24" alatt is telik az idő
    (mellesleg 5. évadban az elnök numerája sem semmi gyors :D)
  • [NST]Cifu
    #2735
    Igen, az nekem is feltünt, hogy valahogy a CTU emberei 15 perc alatt bármekkora távolságot képesek megtenni. Kivéve ha sűrgősen szükség lenne rájuk, mert akkor még további fél óra. :)))
  • Quantumleap
    #2734
    A negyedik évadban nekem két dolog szúrja a szememet, mint realtime-ból való kizökkenés:

    - Az egyik epizódban Cloe-t visszahívják, és öt perc alatt bent van. Ennyire köze lakik a CTU-hoz?

    - Az egyik epizód végén Jack magára hagyja a kocsiban a kikínvallatott, ujjatörött csávót. A következő epizód elején a csávót már bent ápolják. Egy másodperc alatt ott terem az ürge? Akkor inkább az X-menben lenne a helye.

    De komolyan. Az még egy dolog, hogy a harmadik évad óta húsz perc alatt beérnek mindenhova, na de ezek...
  • NeoMaN
    #2733
    Senki sem az aminek látszik.
    :)

    Amúgy az ötödik évad sokkal jobb szerintem mint a hatodik, úgyhogy készülj fel.
  • [NST]Cifu
    #2732
    Az első két-három évad még többé-kevésbé logikusan volt felépítve. Megvolt a mozgatórugó, hogy ki miért cselekszi azt, amit. Még Kim Bauer is. ^^

    A negyedik és az főleg az ötödik évad viszont igencsak zavarosra sikerült e téren. Elég például Tony Almeida viselkedésére gondolni. Az elöző évadok alapján te elvárnád, hogy úgy cselekedjen, ahogy az látható volt? Ugyan már...
    Nekem úgy tünt, mintha a készítőknek nem lett volna elég tiszta képük mit is akarnak, és ezért önismétlésekbe botlottak (CTU elleni támadás, Jack és a felettesei kapcsolata, és a többi). Nem vitatom el, hogy "normális" időrendben nézve a sorozat ötödik évadja is nagyon szórakoztató, de egymás után nézve az évadokat, nos, valahogy nem olyan átütő, nem olyan lebilincselő. Mintha a sok drasztikus történetfűzés (a kulcsszereplők halála) egyetlen célja az, hogy elvonja a figyelmét a nézőnek arról, hogy ugyan már, láttad már te ezt, tudod mi fog történni, de mi csak azért is megmutatjuk, hogy tudunk újat mutatni neked. Puff, sikerült.

    Az első két évadban egyetlen komolyabb problémám volt: azért drukkoltam, hogy valaki lőjje már le Kim Bauert, vagy legalább zárja be egy szobába és véletlenül hagyja már el a szoba kulcsát, annyira idegesítő jelenség. :)
    A negyedik-ötödik évadban is megvan ez, de sajnos hatványozottan. Már olyan mahaságokat szőttek bele a történetbe, mint a Derek-féle szál az ötödik évadban. Na ott újból előjött az első évadok Kim Bauer betegsége.

    Arról már nem is szólva, hogy egy kicsit túlbonyolították az egész konspirációs szálat, és zavaró hibák léptek fel vele kapcsolatban (ilyen probléma Evelyn esete például).

    A hatodik évaddal így elsőre annyi problémám van, hogy miért lett törvényszerű, hogy egy elnöknek muszály egy hülye tanácsadóval rendelkeznie? :)
  • Alien
    #2731
    Szerintem pedig az ötödik az egyik legjobb évad :) Kiváncsi vagyok a hatodik hogy fog neked tetszeni :)
  • [NST]Cifu
    #2730
    Ja kérem, odaírtam, hogy érdekesség, és ha valami neked nem érdekes, akkor természetesen egyből fikáznod kell. No comment.
  • Bandee1987
    #2729
    pici reklám

    Jack Bauer polók
  • NeoMaN
    #2728
    24-ben Jack diktál. Tökmind1, hogy van-e nála fegyver vagy nincs.

    Mondjuk a gyakorlópatron meg a szánkó az fontos dolog...
    Az megint más kérdés, hogy a 2. évadban atomrobbanás volt, igaz tengeralattjáró meg nem volt benne.