5854
  • Fido4life
    #2967
    nekem is :)
  • theone91
    #2966
    ...ez nekem túl latin-amerikai szappanopera.
  • NeoMaN
    #2965
    A hiretelen feltámadásnál ez klasszisokkal jobb megoldás lenne....

    Esetleg egy ikertestvér.
  • Quantumleap
    #2964
    Én már gondoltam rá. Ezt még inkább elfogadnám. Nem feltétlenül kell Ál/Arc szerű dolgokra gondolni, olyan lehetséges, hogy valaki eléggé hasonlít rá, és átműteti magát pontosan olyanná. De sajna úgyse így lesz...
  • theone91
    #2963
    ennyire azé' tényleg nem hülyék az írók :)
  • NeoMaN
    #2962
    Arra nem gondol senki, hogy ez nem Tony csak egy arcplasztikázott terrorista? Pont azért, hogy Jacket összezavarja.
    Ál/Arc....
  • takibalint
    #2961
    Legalább lenne helyesen leírva
  • theone91
    #2960
    ...mármint callery
  • theone91
    #2959
    hátnemtom, nekem még mindig drámai (sztem ez az az évad melynek a fináléja, elég intenzíven löki a nézőre a drámaiságot...talán azért mert nekem az zene alatta így jön le. sean canelly rulz :P
  • Quantumleap
    #2958
    Nem akarom újrakezdeni a negatív vélemények írkálását, de ezek után az ember hogy nézze újra az ötödik évadot? A drámai atmoszféra mintegy 50%-a elveszik ezáltal.
  • theone91
    #2957
    ezt nem azért csinálták, hogy nekünk rajongóknak jó vagy rossz legyen hanem, a nézetségnek jó legyen ;). ugye az 5évadban michelle meghal utána sorozatosan írnak ki megkedvelt karaktereket, és a fejesek látják hogy a nézetségi tendencia lefut a "koordináta rendeszerről" (), ezért próbálják visszahozni a kedvelt karaktert, név szerint tony-t. (szerintem akik nem törődtek bele tony """halálába""" azok a tinilányok akik megunták "bekkemet" és most carlos bernard vérét szívnák...(de az monnyuk igaz hogy a 24 körüli felkappottság igen nagy lett, egyrészt tony visszatérése, és az irói sztrájk miatt...)
  • Quantumleap
    #2956
    Halálos injekció vagy sugárfertőzés. Nekem mindkettőből egyaránt erőltetett feltámasztani valakit. Majd azért meg fogom érdeklődni a fórumokon, hogy miépp oldották meg.
  • II Rocky II
    #2955
    hát sztem nem!Mason elment mert sugárfertőzőtt és meghal.de halni nem láttuk meg..Tonynál meg láttuk hogy meghalt szoval--ááá nagyon kivi leszek a történetre hogy vajon hogy sikerült tulélnie(persze ha megmutatják,,de azért illene)
  • theone91
    #2954
    végülis, kinek hogy...sztem más ha valaki kap egy "szurit" (), vagy más ha valaki szarrá robban.
  • Quantumleap
    #2953
    Na, ez az adolog ,ami szó szerint egyenrangú lenne a szememben Tonyéval.
  • II Rocky II
    #2952
    hát jol fejezték be:D ha még akkor látom amikor befejezik és nme tudjuk hogy lessz season 7 akkor lehetett volna gondolni hogy végez magával Jack:D de hát most megnéztem az előzetest...hát kuvvva nagy lessz már várom nem is kicsit :D annak ellenére hogy Tony ujraéled...az okra ngyon kiváncsi leszek..na meg jó ütös kis season elé nézünk énszerintem.
  • kisdead99
    #2951
    Pl George Mason?
  • II Rocky II
    #2950
    na most állok neki megnézi az utolsó részt a 6.évadból
  • theone91
    #2949
    már látom is: "who will save the little jesus?" és bevágják bauert amit épp leüt egy őrt. :P :D
  • desigo
    #2948
    lol :))))
  • karajjj
    #2947
  • II Rocky II
    #2946
    jaja egyvéleményen vagyunk ;) sajnos én már a 6dik évad 14.részénél tartok és mindjárt végzek vele aztán meg várni a 7dikre ááá mikor lessz az még ..:S
  • Quantumleap
    #2945
    Ja, és hát ugye ezt Hellerrel meg is játszották, persze rövid idő alatt. :)
  • Quantumleap
    #2944
    Na ja. Az még okés, ha olyasvalakit hoznak vissza, akinek nem láthattuk a holttestét (eltűnt egy robbanásban, lezuhant a gépe stb.).
  • szanics
    #2943
    Na megvolt az 5. évad is. Mondhatom, rendesen felhúztam magam... :o)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már Tonyról ilyen nyíltan beszélünk (bár spoilerben kéne szerintem, mert én is belefutottam): mindig azt utálom a sorozatokban - Dallas Bobbyjától kezdve :) -, amikor egy halottnak hitt valakit visszahoznak. Szánalom. Ha kiírtuk, kiírtuk, kész.
    Egyébként ez az 5. évad nagyon durván indult és végig izgalmas volt, az egyik legjobb, bár nekem még mindig az első a top. Logan karaktere a maga nemében zseniális, a csávó az egyik legjobb színész a sorozatban. Na ennyi, jön az utolsó... :(

  • Quantumleap
    #2942
    Hát abba én se. Először úgy gondoltam, a Tony-s dolognál mélyebbre már nem süllyedhetnek az alkotók. De végülis miért állnának meg itt? Nem lepődnék meg, ha az évad főgonosza Jack anyja lenne, évadvégi cliffhangerként pedig Jacket elvinnék az ufók.
  • II Rocky II
    #2941
    jovan,ez eszembe se jutott :DDDD
    szanics:hidd el megoldják...most jön a legjobb rész vagyis az 5dik nekem nagyon bejött.de a 6dik se piskota...és mi lessz a 7dikben akkor ááá belese merek gondolni.:D
  • szanics
    #2940
    Na negyedik évad letudva, csak azt nem tudom, most hogy fogják hívni Jacket. :DDDD
  • kisdead99
    #2939
    Tényleg írtó nagy baki, hogy amíg a nyugati parton(LA, busz) hajnali 6 van, addig a keleti parton(Washington, Fehér Ház) már reggel 9
  • theone91
    #2938
    bocsi
  • II Rocky II
    #2937
    huh kössz--szedtem már le és nem találtam de megnézem akkor mindet.hűtha meglesz.kössz erre nem gondoltam hogy egy egész évadosba lehet benne:S kössz mégegyszer
  • Quantumleap
    #2936
    www.feliratok.hu. Valamelyik az évadba van belecsomagolva.
  • II Rocky II
    #2935
    kössssz...már néztem pedig mindenfele..na mind1..az ilyen jellesgü segitségnyujtást mellőzzük már ...thx
  • theone91
    #2934
    sztem van, erre tessék XD
  • II Rocky II
    #2933
    amugy vki nemtudja hoyg felirat van e az extra részekhez? :)
  • theone91
    #2932
    az az "előzetes", amit mondasz egy prequel, ami beutatja mivolt (jelenesetben) a 4. és 5. évad közt...de ilyen prequel van (javítsatok ki ha tévedek) a 3. évadtól, minden évad előtt...(amúgy ez egyfajta promóció is. pl a 6. évad prequeljében egy barominagy toyota reklám fityegett)...
  • Quantumleap
    #2931
    Az ötödik évad előzetesében valóban hosszú haja van. Csak gondolom, megnyiratkozott, amikor a családnál jelentkezett bérlőnek, nehogy a külseje miatt ne fogadják be.
  • II Rocky II
    #2930
    na bazzeg most nézem ez a 6dik évadban van hosszu haja..lol menjenek a picsába ahonnan leszedtem és az volt irva hogy 5dik évad:DDD mostmár mind1.:D
  • II Rocky II
    #2929
    most nemtudom csak nekem tünt fel egy ordito baki? a 6ddik évadban az első részben mikor a busz felrobban akkor sötét van a következő képben mikor a fehér házra mutat a kép meg világos...szal itt elég nagy a hiba szerintem..na meg az 5dik évad elején még mengéztem egy előzetes...abban bauernek hosszu haja volt ,de eddig még nem láttam egyik részben sem hosszu hajjal,akkor most az az előzetes is vmi baki lenne?
  • II Rocky II
    #2928
    ja akár a Bruce Lee fia a Brandon Lee szerintem akkkor ez is ujdonság lehet egy két emberkének :DDDDD