5854
  • theone91
    #3007
    puszi a pocidra :)
  • bertino
    #3006
    nincs egyedül a véleményével :D
  • theone91
    #3005
    puszi a pocidra...
  • Fido4life
    #3004
    most nem köcsögségből, de szerintem ezek nagyon szarok már sry.
  • theone91
    #3003
    dzsekk baujer námbör tú
  • Szolnokboy1
    #3002
    "amjugy késze?"

    ezt nem egészen értem :)
  • akyyy
    #3001
    téker!

    amjugy késze?
  • Szolnokboy1
    #3000
    ha nincs ez a rohadt sztrájk, ma tölthetnénk az első 2 részt :-/ még belegondolni is szörnyű, mindjárt sírok... :S
  • theone91
    #2999
    nemrég fejezrem be:

    készül a 800*600-as...
  • theone91
    #2998
    ez naon lol :P

    forrás: hogyvolt.blog.hu
  • theone91
    #2997
    tavaly január 14-én volta a premier, mégcsak 11. van...(és igen tudom hogy le lehetett torrentelni már jópár nappal a premier előtt az első négy epizódot. :D)
  • peter31
    #2996
    Tavaly ilyenkor már néztük a 6. -at. :(
  • theone91
    #2995
    még a fox sem tudja mikor lesz leadva :S
  • Csacsi
    #2994
    Ja és valami hír a 7. évadról? Valaki?
  • Csacsi
    #2993
    Rendelhető a 6. évad az xpress.hu oldalon. Én már rendeltem is magamnak egyet. Igaz, hogy nem ez a legjobb évad, de nem hiányozhat a gyűjteményből ez sem.
  • akyyy
    #2992
  • theone91
    #2991
    én írnék...csak legfejjebb hétvégén.
  • akyyy
    #2990
    Valaki nem akar irni egy kisebb kritikát 3. évadról? kitenném blogba:P
  • Ferrari23
    #2989
    Sziasztok!

    Ha esetleg valakit érdekelne

    Eladó eredeti 24. DVD-n

    I. évad - 3500 Ft
    II. évad - 3500 Ft
  • ba32107
    #2988
    Üdv! Régóta kerestem a neten azt a képet, amikor Jack öltönyben feszít, és mogorván néz a kamerába (3.évad első rész, amikor Salazarhoz bemennek a börtönben, ott az igazolványképe). Nem tudja valaki, honnan lehet megszerezni?
  • II Rocky II
    #2987
    ha vkinek megvan az extrakhoz meg előzetesekhezvagy akármeliykez vmi felirat akkor pls küldje már el nekem...most nem akarok már széjjelnézni több tucat srt-ket letülteni...stb..szal ha netán van oly nemeslelkü 24 rajongo aki ezt meg tenné annak hálás nagy köszönet menne és neki kivánnék B.Ú.É.K. a többieknek meg csak utána :P:D
  • Fido4life
    #2986
    jah meg a negyedik évad kimaradt jelenetei között látható ahogy Jack Fayedet operálja XD
  • theone91
    #2985
    :)
  • II Rocky II
    #2984
    nemtom.lehet..hogy azért mert mindennap néztem min.1 részt az elmult pár hónapban?:D de augyis ha nem nézem akor is sztem ez a véleményem...báááár::P:D
  • theone91
    #2983
    tulságosan bauerhez vagyunk szokva...:)
  • II Rocky II
    #2982
    már megy:DDDDDDD ja már megy :/ épp irni akartam én is hogy mintha Bauert láttam volna " ágy jelenetben " de ahogy nézem neki nem áll jól ez a szerep a szinkron meg nem tetszik..
  • theone91
    #2981
    moslesz egy kieferes film az rtl-en :P :)
  • theone91
    #2980
    nemlehet hogy ezen olvastad? én oldalam... és igen direkt írom így tuttad? :))
  • II Rocky II
    #2979
    tudtuk:D vmeik 24 fan honlapon olvastam:D amugy direkt irod a "tuttátok" vagy tudtátok..:D
  • theone91
    #2978
    Amúgy tuttátok, (lehet hogy írta már valaki) hogy Kiefer teljes neve: Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland. Apja (Donald Sutherland) a legjobb barátjairól nevezte el őt...
  • NeoMaN
    #2977
    persze....
    :)
  • theone91
    #2976
    elég sok "hibácska" létezik a 24 történelmében...pl. tuttátok hogy a nina (sarah clarke) az első évad kb. első felében a saját ruháját viseli, hiszen az első forgatási napon telefonáltak neki hogy övé a szerep.
  • Quantumleap
    #2975
    Úgy tudom, hogy a Nina által 2.évadban kinyírt arabus repülős is feltűnt később más szerepben.
  • Afe
    #2974
    nem rég kezdtem el nézni a 6. évadot, és feltünt hogy az a szőke FBI-os tag aki folyton veszekszik az elnök hugával, vagy ugyanaz a színész, vagy kibebaszottul hasonlít az 4. évadban a lopakodó pilótára:)
  • Quantumleap
    #2973
    7.évad

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 7.évad alapján eléggé hasonlít majd belső alapján is. Legalábbis elég erőltetett volna megmagyarázni, hogy máskülönben miért lő Jackékre.
  • theone91
    #2972
    semmi, csak szerintem(!) nem hasonlít se viselkedésben, se kinézetben, de te tudod :)
  • Quantumleap
    #2971
    Mi "?" ?
  • Minstrel
    #2970
    lehet nem is lesz Tony a 7. évadban, csak beletették az előzetesbe,mert az olyan LOL lesz gondolták meg, hogy mindenki OMG-zik majd emiatt és csak erről irnak amig nem jön az évad ami lehet nem is jön
  • theone91
    #2969
    ?
  • Quantumleap
    #2968
    Példának okáért szerintem Saunders is hasonlított némiképp Tonyra.