5854
  • Csibe001
    #3047
    Nekem mondjuk szinkronosan sosem tetszett a 24, hiányzik Jack életszerű meg néha nem életszerű lihegése ill szuszogása :D
  • Bandee1987
    #3046
    Hát szvsz Szabó Siposnak elég furcsa lenne a hangja Jack-hez. Kőszegi még mindig közelebb áll hozzá, picit hasonlit a hangja Selmecziéhez
  • ikegami
    #3045
    Jaja köszi, Ray Ban-t azt hallottam én is most, hogy lehet kapni asszem 15e körül. Majd megnézem hogy télleg-e.
  • Quantumleap
    #3044
    Kőszegi is volt már Sutherland magyar hangja.
  • Phat Smoker
    #3043
    stílszerűen gondolom police márkájú napszemüveg lesz! ;-) [..vagy ray ban]
  • Csibe001
    #3042
    Szerintem hülyeség, nem tudom miért nem Szabó Sípos Barnabás lett az új hang ő legalább már volt a hangja s nem is volt rossz.Kőszegiről mindig is Tony fog eszembe jutni s nem nem Almeida. :P
    Hanem Soprano...
  • Bandee1987
    #3041
    Hát, ha mondhatom ezt - akkor ebben az esetben Kőszegi Ákos még a legjobb választás volt.
  • theone91
    #3040
    "Az m1-en vége felé jár a 24 2. évadja. A királyi tévé az eredetileg a Coolra készült szinkronnal adja a sorozatot (ahol már a 3. évad is lement), így itt a következő, folytatólagosan induló évadban is Selmeczi Rolandot hallhatjuk majd. A 4. évad szinkronmunkálatait hétfőn kezdték volna vele - ebben végül Kiefer Sutherland már Kőszegi Ákos hangján szólal majd meg." Comment.blog.hu

    -Hmmm..Tony Soprano...valaki?
  • theone91
    #3039
    valami nehezebbet kérdezz :D
  • ikegami
    #3038
    Ezt a Jack Bauer szemüveget lehet nálunk kapni szerintetek?
  • Csacsi
    #3037
    Megvan. Ezért jobb eredetiben megvenni, de ha havernek ilyen kell :D
  • II Rocky II
    #3036
    estefele ha még nem kapod meg és még igény van rá akkor majd tudok segiteni.de ha megvan irj egy privit vagy ide hogy tudjam.
  • Csacsi
    #3035
    Sziasztok. A 6. évad 1-4 részig keresnék feliratot az internal dvd-rip xvid medieval kiakáshoz. Amit találtam az nem jó hozzá, pedig elméletileg az is dvd-rip medieval.
  • akyyy
    #3034
    interjúban ráadásul közölte, hogy ő is 24 rajongó volt, és mielőtt nekikezdtek egy évadnak, előre megnézte az összes részét hogy tudja mire számítson a karakterél:(
  • Bandee1987
    #3033
    Kevés olyan magyar hanggal találkoztam sorozatokban, akik egész jók voltak, ha az eredeti hangot is megnézzük. Selmeczi Roland ezen kevesek egyike volt.
  • desigo
    #3032
    nyugodjon békében!
  • bertino
    #3031
    úúú bakker, viszont brad pitt magyar hangja is ő volt... mondjuk vele már azért megszoktam a hangot.
  • II Rocky II
    #3030
    ez igaz.szinkronosan kurva jol eltalálták a hangját,de én is csak 2vagy 3 évadot néztem szinkronnal a többit angolul.és mondom annyira nagyon sok különbség nincs is..szal nagyon jo volt ..(nem ide tartozik,de szinte mint a dr. house hangja az is naon jo)
  • Quantumleap
    #3029
    RIP

    Nem tudja valaki, a 4.évad már le van szinkronizálva?
  • bertino
    #3028
    én az elejétől kezdve az ő hangjával néztem, csak pár részt láttam szinkronizálva, szal engem nem zavar, én inkább már midnent eredeti nyelven nézek, ha angol, akkor pláne
  • theone91
    #3027
    magyar tv-n eredeti nyelven (itt áltanálosságan bármilyen sorozat) + felirat = a "nemvagyokképesolvasnimertcsakmertnem" emberek igen nagy felháborodása...
  • bertino
    #3026
    én el tudom
    az eredeti hangján
  • theone91
    #3025
    nem tudom jack bauert elképzelni más hangon...:((((
  • Fido4life
    #3024
    Nyugodjék békében, az egyik legjobb magyar szinkronszínész volt..:(
  • II Rocky II
    #3023
    részvétem
  • Bandee1987
    #3022
    :(
  • akyyy
    #3021
    :(

    kb, mint szakácsi a magyar house, ő volt a magyar jack bauer:(
  • szanics
    #3020
    Elhunyt Selmeczi Roland...
  • II Rocky II
    #3019
    talánmég a felesége előtt..ez nem baki szerintem és jo volt a az évad.
  • Quantumleap
    #3018
    Nem értem, mit lepődik meg azon, hogy valakinek nem tetszik a hatodik évad. Elég sokan lehúzzák. Szerény véleményem szerint egy erős közepes. Amit marhára nem értek, hogy Jacknek mikor volt viszonya a bátyja feleségével? Talán Terit csalta vele? Mondjuk az ehhez hasonló életkor dolgokra az egész sorozatban nem igazán ügyelnek a készítők.
  • theone91
    #3017
    ...inkább mit nem...itt arra céloz hogy neki tetszik a hatodik évad, nem úgy mint djukel-nek...
  • Quantumleap
    #3016
    Hogyhogy mit nézett?
  • Fido4life
    #3015
    akkor te nem tudom mit néztél..
  • bertino
    #3014
    én még most fgom kezdeni a másodikat
  • djukel
    #3013
    Egy jelöletlen sírba kellene elhantolni mindazokat, akik résztvettek a 6. évad megírásában.
  • akyyy
    #3012
    oksa..
  • II Rocky II
    #3011
    idén nem lessz 24 ?!
    :(((((
  • theone91
    #3010
    igen a tiédre is :) de csak egy igen szolidat kapsz :DD:)...
    akyyy:
    teljesen kiment a fejemből!!! (theone éppen falba veri a fejét) a héten biztosan szakítok rá időt!
  • akyyy
    #3009
    amugy kész-e? írás:)theonak
  • II Rocky II
    #3008
    hát a legutolsó télleg nem vmi nagy eresztés.bár a saját müfajában lehetséges hogy csodálatos..:D
    én hasamra is puszi????:DDDDDDDDD