5854
  • Fido4life
    #3087
    mért utálják Jack (ex) feleségét ? Jó tény hogy Teri nem volt egy model alkat, de szerepileg semmi baj nem volt vele szvsz.
  • II Rocky II
    #3086
    nekem az első évad első 15 perce volt uncsi..de mondom leszenvedem az első részt és ha tetszik akko folytatom:D hát folytatttam és máraa máár várom a 7diket:D
  • Csibe001
    #3085
    Ugyanígy voltam én is, majdnem bukta lett nálam az első évad után, de onnantól darálás.. :)
  • szucsy89
    #3084
    velem is ugyanez volt:)

    második évad még jobban tetszett, azt már fele annyi idő alatt néztem meg, most a 3.évad 1.részét néztem még meg és már látom hogy nagyon jó lesz:) ez a sorozat egyre jobb...
  • SötétBarom
    #3083
    Most néztem meg ez első évadot, kb 2 hét alatt, hát nem voltam elragadtatva.. Egyszerűen nem hiszem el, hogy 24 óra alatt ennyi féle képpen és ennyi ember túszul tud esni különböző helyeken.. Jack felesége meg irritált végig (nagyon).

    A második évedból megnéztem már két részt, jóval pengébbenk tűni :o)
  • theone91
    #3082
    a sorozatjunkie szerint 8 rész van leforgatva...
  • Ragnar360
    #3081
    Az tényleg jólenne,h idén ősztől adnák (nem is jutott eszembe:D) és simán beérnék magukat , már ugyis levan forgatva jópár rész.
    Reméljük a legjobbakat :P
  • II Rocky II
    #3080
    egyiks szemem sirna a másik meg nevetne,azaz jó is lenne meg nem is.
    Miért lenne jó? mert látnánk minnél hamarabb 24 részeket:D
    miért lenne rossz? mert a 12 rész után megint rossz lenne átszokni a várakozásra.Most hogy nincs 24 ugyvok vele hogy kibirom már a januárig akár és akkor 24 rész tudok nézni nem csak 12őt.:)
    Szóval én inkább a várakozásra voksolnék.
    Most amugy az nem lehet hogy ősszel kezdenék el leadni a sorit,vagypedig tuti hogy ha kezdik is 2009.január lessz?
    mintha olvastam volna olyat is hogy 2009.januári kezdéssel akkor két évad lenne egymás után,de lehet ez a hír nem igaz.
  • Zoli007
    #3079
    Na ez a negyedik évad milyen unalmas volt!
  • Ragnar360
    #3078
    Akkor nem szóltam ...ja jólenne gecc!
  • Quantumleap
    #3077
    Tudtommal a második és/vagy harmadik évadnál is volt évadközbeni vetítésszünet. Szerintem igazán leadhatnák 12-12 epizódos tavaszi és őszi felállásban, ha minél több nézőt meg akarnak tartani.
  • bertino
    #3076
    én még a második évadnál járok, asszem ráérek az aktuális miatt aggódni :)
  • Ragnar360
    #3075
    Belegondolva ezzel az a baj ,h májusig van a szezon és hiába van már vagy 8 rész készen , ennél a sorinál nem akarják félbevágni és majd összel folytatni , ésszerüen hülyén nézne ki ,h x óránál félbeszakad v nemtom , de sztem igy gondolják ők is.
  • kisdead99
    #3074
    Szerintem elvileg már márciusban is kezdődhetne az évad. Az első pár rész már le kell legyen forgatva, és amire azt levetítik, folytatódhat a munka hálivúdban is.
  • desigo
    #3073
    alap ,hogy bent van :)
  • Ragnar360
    #3072
    Oksa
  • Ragnar360
    #3071
    Huh , az durva :D
  • theone91
    #3070
    nekem benn van ;)
  • Csacsi
    #3069
    Gondolj bele mi hogy jártunk, akik hétről hétre nézték eddig is, majd május óta semmi új :(
  • II Rocky II
    #3068
    sokaknak ott van sztem ;) csak hát még nem lessz season 7 addig nem nagyon fogunk látni uj üziket sem...:D majd ha kezdődik ...
  • Ragnar360
    #3067
    Remélem ,h vkinek azért kedvencekbe van a topik (épp most tettem meg:P) ,h lássa az új üziket.
  • Ragnar360
    #3066
    Most végeztem a 6. évaddal is , jó volt nagyon :)
    Kicsit el vagyok keseredve ,h egy jódarabig nem nézhetem :SSS

    Nemártana tudni 100% -osan ! ,hogy most akko mikor indul a 7. évad .
    Több helyen 2009-et mondanak , mivel januári premier már elcsuszott a sztrájk miatt. (BASSZA MEG A SZTRAJK:D)

    A hivatalos oldalon még 2008-at írnak. Hát remélem ,hogy sikerül még vhogy megoldani a helyzetet , az ők se gondolják komolyan ,h ennyit várjunk :(

    Érdekes még,hogy az egyik "a sorozat" kitalálója ott hagyja a 24 -et , eddig minden epizód munkálataiban részt vett , a szerződése lejár ,de még hamarabb elmegy. Sokan attól félnek ,h ez nagy hatással lesz a mondhatjuk közelgő 7. évadra.

    Néztem az S7 promót ,faja! Csak kár,hogy a CTU-t ugymond kiirják belőle és ha jól értettem Washingtonba lesz vmi.
  • theone91
    #3065
    mert a célközönség amerika, ott pedig a fejlesztők/kiadók nem találják jó befektetésnek a pc-s játékok piacra dobását...ugye ott csak a konzol az, ami játékok elé tolja a népet...
  • theone91
    #3064
    nekem a hangulat és a zene az ami nagyon odavág!
  • Quantumleap
    #3063
    Én próbáltam emulálni, de asszem túl gyenge hozzá a gépem, vagy mi a franc. Nem értem, miért nem adják ki pc-re egy ilyen népszerű sorozat játékváltozatát.
  • Fido4life
    #3062
    meg annyira nem is nagy szám, bár néhol nagyon elvan kapva a 24-es hangula, de több embert öl meg Jack benne mint az összes évadot egybe véve :D viszont az rengeteget dob a hangulaton hogy egytől-egyig az összes szereplő az eredeti hangján szólal meg
  • theone91
    #3061
    ..jah és csak PS2-es game...
  • Csibe001
    #3060
    Teljesen igazad van, viszont az eredeti hangja is jól ment a sorozathoz, csak szokni kellett szinkron után. :P
  • theone91
    #3059
    24 - The Game
  • piamania
    #3058
    Van 24 c. játék?Életemben nem hallottam.Mi a pontos címe?
  • theone91
    #3057
    a TV-Guide azt írja hogy nagy valószínüséggel ősszel elkezdhetik...!
  • Bandee1987
    #3056
    vége a sztrájknak lehet reménykedni, hogy mikor jön a 7. évad.
  • Zoli007
    #3055
    Aha, vágom. Kössz!
  • theone91
    #3054
    ha palmer (lol most ugrott be hogy a tenyér az angolul palm :D) tenyerét megnézed pl. mikor telefonál látszanak a hegek...és a játékban a felépülésén van a hangsúly (a 2. és 3. évad közt játszódik)
  • Csacsi
    #3053
    Annak a története leginkább a 24 cc játékban van benne.
  • theone91
    #3052
    <off> nemtom, james gandolfini (soprano) hangja nem olyan férfias mint kőszegié </off>
  • Zoli007
    #3051
    Helló! Most néztem meg a 3. évadot, és arra lennék kíváncsi, hogy csak én vagyok vak, vagy tényleg nem volt utalás benne, h. mi volt az a kézfogás a 2. évad végén Palmerrel. Esetleg még lesz jelentősége a továbbiakban?
  • Bandee1987
    #3050
    Én is feliratosan néztem a 2. évadtól kezdve egészen a 6. évad végéig, és persze, hogy mérföldekkel jobb, de az első évad tapasztalata alapján (szinkronosan láttam) azt mondhatom, hogy a 24-nél jól sikerült a magyar szinkron.
  • Csibe001
    #3049
    Nekem nem tetszett.PB szinkronja meg egyenesen elveszi az élményt.
    Bár hozzáteszem, nagyon kevés sorozatot nézek szinkronosan.
    Mondjuk Sopranos-t 5 évadon keresztül szinkronnal néztem mert szuper a szinkronja s a 6.évadot nehéz volt eleinte nézni angolul.De végül úgy is tetszett, Tony szuszogása volt a legmeglepőbb nekem, de ez már off, bocsi.
  • II Rocky II
    #3048
    ez mindegyik filmbe hiányzik..PB-be a Tbagnak a sziszegése szuszogása nincs az a baj.:D de amugy a magyar szinkronja jo volt a Bauernak.