5854
  • Dean Winchester
    #3647
    ja am sztem még kell spoiler kb 2 napig feliratot követően :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    honnan szedett volna 80kg-os követ?ááá a lényeg ennek igy kellett történnie :D
  • tnm #3646
    kurva nehéz betanítani egy követ, hogy felemelt puskával magához csalja az ellenséget:)

    komolyra fordítva:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet, nem tudták, hogy ennyire vacak taposó akna, hogy "ugrálni " is lehet rajta. amúgy azon én is meglepődtem, hogy össze-vissza táncol és nem robban fel, azt hittem az lesz a slussz poén, hogy besült
  • andi0811
    #3645
    Lehet, hogy így van, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    országos adón, főműsoridőben mutatták azt is, hogy Jack a hatodik évad elején átharapta az arab fickó torkát!

    Szóval én nem hiszem, hogy ez lenne az indok.
  • ba32107
    #3644
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nemtom, szerintem meghalt a csávó. Elég érdekes lenne, ha nem. Engem inkább az érdekelne, amit már kérdeztem, hogy miért nem dugott Jack a cipő és az akna közé egy kést, aztán rá egy követ, azt csókolom. Az az akna nem valami precíz, hiszen Carl szó szerint ugrált is rajta, tehát tolerálta volna a nyomásváltozást. Ennyi esze nem volt Jackéknek? :O
  • tnm #3643
    Nem tom, h. Redemption-ra spoiler kell-e még, de:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az hogy országos adón főműsoridőben nem mutathatják, ahogy egy csapat ember cafatokra robban. Szal Jack barátjának halála tuti. Az üldöző már kétesélyes, lehet csak a félarca szakadt le, vagy csak a bal kézfeje, vagy csak repült hátra 3 métert és eszméletlenül feküdt néhány órát. Azt ugye láttuk, hogy nem sikerült annyira közel csalnia magához a főkolompost, mint amennyire szerette volna. De sztem a 7. évad nem Afrikában fog játszódni (vagy tévedek?), és elég hihetetlen lesz, ha az a csóka elmegy Amerikába/beengedik Amerikába.../ csak, hogy bosszút állhasson.
  • andi0811
    #3642
    Na fussunk neki még 1x
    Nektem = Nektek
  • andi0811
    #3641
    Nektem = Nektem
  • andi0811
    #3640
    Na végre sikerült megnéznem a Redemptiont! Nekem tetszett az afrikai hangulat, meg az, ahogyan megalapozták a következő évadot, néhány főbb szereplő bemutatásával.
    Viszont lenne egy kérdésem-észrevételem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végül is nem láttuk Carl, meg ugye vele együtt az afrikai dzsungelharcosok halált. Bennem az merült fel, hogy az a fickó, aki üldözte Jacket, a testvére halála mitt, talán nem is halt meg.
    Ha pedig így van, lehet, hogy tovább fogják keresni őt, és talán ők lehetnek ebben az évadban afrika "kínaiai".

    Nektem mi erről a véleményetek?
  • tnm #3639
    biztos lesz még abban csavar, hogy gonosz oldalon áll [mondja ezt úgy, hogy nem nézte meg az első 17 percet]. lehet hogy rész közben felcserélődnek majd az oldalak, lásd a filmben is ugye mindkét oldalon voltak magas beosztású amcsi államférfiak/nők érintve
  • theone91
    #3638
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én nem csodálkoznék, hogy ugye most mindenki visszasírta, aztán a népszerűtlensége miatt írják ki végleg... :D


    Más: Új promó...!
  • Oziris666
    #3637
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég hülyén áll neki a gonosz:)Eddig olyan fura még
  • Blacksheep333
    #3636
    körülbelül a felénél leváltotta az alelnök
  • theone91
    #3635
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hittem volna, hogy Tony már az első 20 percben megejti a visszatérését. Olyan gonoszka lett... :D:D:D
  • Oziris666
    #3634
    Hát így nem is:D
    A gonosz még be is linkeli:)

    Aki nem használ Spoilert azt Jack Bauer fogja "kikérdezni"
  • Dean Winchester
    #3633
    pfffff naon jó rész volt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végén azt hittem,hogy Trammel a gyerekeket nem engdei be ááá aztán csak beengedte.remélem bauer még találkozik vele :D


    a 6.évad végén nem az ifjabb Palmer volt az elnök amugy?
  • Dean Winchester
    #3632
    én is várom a januárt de elolvastam,hisz bíztam benne hogy 17 perc = a semmivel =D
    és valóban semmi spoiler nincs benne!
    a feliratot köszike,ma én is bedarálom a redemption-t
  • Kaplan
    #3631
    Na megnéztem a redemptiont. Méltó felvezetése az éved kezdésének! Egy percig nem unatkoztam! Hamisíthatatlan 24 érzés.. Már nagyon hiányzott.
  • desigo
    #3630
    kösz
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3629
    Felirat - 24-Redemption (hdtv-lol) - kicsitian
  • tnm #3628
    új fogalom születik 24/17 [twentyfour-seven..teen] :D
  • Csacsi
    #3627
    Nem kínzom magam, mert hiányérzetem maradna utána. Nekem 24-ből 17 perc nem elég. Minimum egy rész kell. Meg most jól elagyok az 5. évaddal :D
  • ba32107
    #3626
    Nincs mit, amúgy szvsz nyugodtan megnézheted, mert semmi különös nem történik benne, gyakorlatilag a trailer bővített változata :D
  • Csacsi
    #3625
    Köszönöm, mindenki nevében, hogy Spoilerbe raktad, és így megjelölted. Remélem, aki válaszol rá hasonlóan cselekszik.
  • ba32107
    #3624
    17 perces spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na hát szerencsére nem lőttek le túl sok dolgot, nagyjából minden amit láttunk, benne volt a trailerben. A kihallgatás erősen össze volt vágva, így egészben sokkal másabb volt (jobb). Remélem, hogy ez a jellegtelen FBI iroda nem lesz az új CTU, mert az becseszne.....eléggé úgy tűnt, ahogy felvezették az ott dolgozókat (főleg azt az ellenszeves lilainges nőt). Amúgy a vöröshajú csaj nem is olyan csúnya, mint a trailerben :D

    És végre hallhattunk egy jóféle Tonys "allright"-ot is :)
  • Szolnokboy1
    #3623
    kb. 20 perccel hosszabb. benne vannak a kivágott jelenetek.
  • rumkola
    #3622
    Én nem is akarom kibírni, simán megnézem a 17percest....
    Majd felfogom pilotnak.
    :DD
  • goldnarmz
    #3621
    Természetesen magyar feliratot keresek...
  • goldnarmz
    #3620
    Sziasztok!

    Td valaki feliratot a 720p verzióhoz? Hiába keresem, sehol nem lelem. :(
  • Csacsi
    #3619
    Igaz.

    Pontosan ezt írják a fox.com/24 oldalon.

    2-Night 4-hour Premiere
    Begins Sun 8/7c Jan 11.

  • Dean Winchester
    #3618
    ha 6 évadot kibirtunk hg nélkül akkor ezt az egyet mégugy kibirjuk!
    és ezzel is példát mutatunk a többi sorozat előtt,hogy itt a 24fanok rendesek és tudják mindennek hol a határa =)))

    most skacok komolyan vasárnap 2 rész és hétfőn is 2 részt adnak le?
    és azt hittem hogy csak 2rész lesz és kész..ezzel most jobb kedvem lett =D ha igaz,hogy 4 rész lesz.
  • Blacksheep333
    #3617
    Az extended miben különbözik a többitől?
  • Csacsi
    #3616
    A 6. évadnál is kibírtam. Most sem lesz nehezebb. De ha valaki spoiler nélkül ír róla.....az nagyon undorító ember. Lassan szerintem házigazda jogot kérek ide :D
  • desigo
    #3615
    ugysem fogjátok kibírni xDD khm
  • Csacsi
    #3614
    Én is így vagyok vele. Megvárom, míg meglesz az első 4 rész, ami ugye már kedden meg is lesz. Mert vasárnap adnak kettőt, meg hétfőn kettőt, és majd akkor egyben megnézem mind a 4 részt :D
  • Dean Winchester
    #3613
    na én tuti nem nézek ilyen 17perces részt aztán majd januárban meg csak látok egy 23percet??? azt várjak egy hetet megint? eddig kibirtam akkor kibirom addig és legalább akkor lesz egy jó kis estém =)
  • andi0811
    #3612
    Szuper! És ezt a 17 percet le lehet már tölteni valahonnan? Én még nem találtam meg sehol!
  • desigo
    #3611
    hoppá:

    24.Season.7.First.17.Minutes
    Felirat: kicsitian készíti
  • Szolnokboy1
    #3610
    24.Redemption.2008.EXTENDED.DVDRip.XviD-SAiNTS

  • Dean Winchester
    #3609
    ok de azért igy mégis jobb látni ,nem ? :P
  • Csacsi
    #3608
    #3567