5854
  • tnm #3687
    jah, én is szoktam szüneteket tartani dara közben. fránya primér biológiai szükségletek... -.- :D
  • ba32107
    #3686
    Ja én is csak a hatodikat néztem hetente, de nálam ettől pont hogy vesztett az izgalomból. Iszonyat jó volt egyszerre 3-4 részt megnézni a korábbi évadokból. Én nem néztem többet, mert 3 rész után nálam lanyhul az érdeklődés, és szünetet kell tartani. De az pont ideális :D
  • rumkola
    #3685
    a baseball meccsek miatt lesz szünet, ami el is húzódhat akár
  • Fido4life
    #3684
    Hatodik évadban nálam pont az volt az újjítás hogy hétről hétre kellet néznem. És akkor sokkal jobban lerögzül egy rész, sokkal jobban feldolgozza az ember hogy mi is történt az előző órában.
  • Csacsi
    #3683
    Én úgy szoktam, hogy megnézem hétről hétre, és aztán az utolsó rész uán egyben az egészet 2 nap alatt :D
  • ba32107
    #3682
    Én se bírnám ki :D
  • Dean Winchester
    #3681
    én kise birnám addig :D
  • tnm #3680
    persze, hogy nem ok nélkül, de sportesemények, májusi sweeps, stb... bekavarhat (hogy a vis major-okról ne is beszéljünk)
    mondjuk ha tavaly sem volt szünet, akkor lehet, hogy a 24 van olyan kiváltságos helyzetben, hogy mindent neki rendelnek alá, de a józan ész inkább azt diktálná, hogy széthúzni a mezőnyt minél jobban. (a kezdeti 4 rész gyors egymásutánban való vetítése más tészta)

    de reméljük nem lesz szünet, mert én úgy is csak az utsó rész után (esetleg közvetlenül előző napon) fogom csak elkezdeni. (csak darált 24-et enged a vallásom:D)
  • Csacsi
    #3679
    Már az 5. és 6. évad is szünet nélkül ment le. Sőt azthiszem volt olyan, hogy két részt adtak le egy héten.

    Szóval szerintem szünet nélkül fog lemenni ez a szezon is.
  • ba32107
    #3678
    Lehetni lehet, de ok nélkül miért lenne?
  • tnm #3677
    ...hogy NAGY szünettől mentesen adhassák le. ennek oka pedig a sztrájk volt. ettől még egy-két hetes szünetek lehetnek, sztem lesznek is. pl. 12-13. rész környékén.
  • Dean Winchester
    #3676
    az fasza lenne :D ennek örülnék,végre nyáron is lenen vmi jo sorozat !este jó hideg üdítő melett :D (csak mert a sört nem szeretem ) habááár most nem rég ittam egy fincsikét :P na off vége!
  • ba32107
    #3675
    Úgy tudom nem lesz szünet, direkt azért húzták egy évet, hogy szünetmentesen leadhassák az évadot.
  • Dean Winchester
    #3674
    javitom

    jan.11 este 2 rész
    jan.12 este 2 rész
    majd a többi 20 rész álltalábna hetente de lehet lesz majd szünet itt is!
  • Dean Winchester
    #3673
    igen.jan 11.este 2 rész
    és jan. 12.este 2 rész!
    ha nemtjól vagyok informálva akkor vki kijavít de ezt kétlem :D
  • peter31
    #3672
    Akkor csak hogy tisztán lássak mikor indul a komplett sorozat? Ezt a Redemption megnéztem ennek lesz a sorozat a folytatása, ha jól értem.
  • lampard99
    #3671
    thx
  • desigo
    #3670
    tessék:
    katt

    24\24 - (Jack Bauer) - Opening Sequence Figure Count Theme (Galaxy Rip).mp3
    24\24 Hours Ctu Mix - Ringtone Nokia 6230I.mp3
    24\24_ctu_ringtone.mp3
  • lampard99
    #3669
    hello valakinek nincs meg a 24 mobil csöngés?
  • desigo
    #3668
    720p-shez is jó...
  • Dean Winchester
    #3667
    ftp-vel szedtem le én és a felirta is jó :P
  • peter31
    #3666
    Hát persze, hogy nem ahhoz van felirat ami fent van az ftp-n vacakolhatok a torrent-el... EHHH
  • tnm #3665
    24 készítői már korábban azt nyilatkozták, hogy amíg megy a sorozat addig nem szeretnének mozifilmet készíteni. (és ez nem jelenti feltétlenül, hogy ellenkező esetben szeretnének.)

    persze azt csak "mondták". a pénz beszél.
  • Dean Winchester
    #3664
    hát jó lenne,de csak akkor jöjjön moziba mikor vége a 7.évadnak igy legalább nem maradunk 24 nélkül sokáig.
  • desigo
    #3663
    a 24: Redemption vasárnap 12 millió nézőt ültetett le a tévéképernyők elé.

    A 24-film jó nézettsége mozifilmet eredményezhet
  • theone91
    #3662
    Lehet, hogy a Redemption-DVD-n rajta van.
  • desigo
    #3661
    Jó volt a Redemption nagyon.
    Főleg az afrikai részek
    Egyedül az elnöknő fia körüli szálak bénák...

    uncsi már,hogy mindig mindenki benne van minden rosszban ...
  • ba32107
    #3660
    Én is így vagyok kb, de én megoldom a dolgot: nem nézek heti 8-10 sorozatot :D
  • tnm #3659
    dec. 18-ig 3 tárgyból 5 nagy házifeladat (ebből 3 dec 8-ig), 3 zh, dolgozom, és heti 8-10 sorozatot nézek. multitasking nélkül nem megy:D
    és 24-et amúgy is inkább a dráma, meg a csavarok miatt nézem, az meg hallgatásból is 90%-ban átjön, ha meg rájövök, hogy valamit nézni kellett volna, akkor visszatekerek egy picit. DE legfőképpen ez még mindig csak egy Cisco által pénzelt nagy prequel volt (nem is értettem hova tűntek a BMW-ket, Merciket, Fordokat megszégyenítő Toyota-k...)
  • ba32107
    #3658
    Hogy lehet így nézni? Én még a legutolsó szar filmet is vagy teljes odaadással nézem, vagy sehogy. Pláne egy 24 filmet :D
  • Dean Winchester
    #3657
    de igazad van =)
  • tnm #3656
    jó, de ezen az állóképen _nem_ észrevenni is csak nagyon kómásan lehet:)

    ő meg azért vette észre, mert nem a filmre figyelt.:P ha a filmre figyelt volna, akkor Jack-et nézi és beleolvad a fekete ruhás ember a környezetbe a periférián. [mondom ezt úgy, hogy a filmet inkább csak hallgattam, miközben neteztem :)]
  • Dean Winchester
    #3655
    ja megvan :DDDD
    de ilyet hogy lehet észrevenni????? alig mutatták kb a másodperc tört részéig =D
    szal á ilyen apróságot észrevenni nem semmi :D
  • Csacsi
    #3654
    Bal felül a gyerek feje fölött ott van a kamerás kamerával a kezében.
  • Dean Winchester
    #3653
    vak vagyok,vagy csak álmos?! én nem látom,bekarikáznád a bakit? :P
  • solikka
    #3652
    Hát látom a Redemption sokatoknak nagyon tetszett de én nem vagyok róla túl jó véleménnyel...
    Nagyjából véres gyémánt csak jóval kevesebb akcióval. Na jó Jack azért kicsit feldobta a dolgot... de szerintem az eddigi sorozatrészek 70-80%-a jobb volt ennél...
  • Smuge
    #3651
    1:06:29 - balra egy kis baki :) hasonló már az első évadban is volt.
  • ba32107
    #3650
    Jobban belegondolva, olyan dolog nincs is. Igazából bennem még olyan "most azonnal meg kell néznem a maradék részt" fíling se maradt.
  • Csacsi
    #3649
    Nah Szerintem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért lépett rá, mert zólt ugyan a gyereknek, de nem igazán hallgatott rá. A másik meg, hogy nem olyan egyserű ám azokat a taposó aknákat hatástalanítani, mégha ezt is láttuk a "b" kategóriás akciófilmekben, hogy egy kővel megoldják a dolgot.


    Amúgy szerintem a Redemptiont holnaptól nem muzáj Spoilerezni, de a 17 perce továbra sem ártana. Legalább megjelenésig. Persze nem olyanokra gondolok, hogy Tony gonosz lett, mert azt mindenki tudta. De azért olyat nem kéne leírni, ami a trailerekből nem derült ki.
  • ba32107
    #3648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt se értem hogy egyáltalán minek lépett rá :D Hiszen a kölök nem lépett rá, elég lett volna mondani hogy ne mozdulj