5854
  • #3607
  • Paulie
    #3606
    nekem nagyon nagyon tetszett Redemption, bár lehet mer már egyéve kb Jack nélkül vagyunk:D
  • Dean Winchester
    #3605
    okés :D cak én azt hitme az lesz a cyme,hogy 24:excile.
    na ha lesz felirat pls irja be ide akárki si bukkan rá =)
  • tnm #3604
    ennyi lett volna rákeresni, kérdezés helyett...
  • SötétBarom
    #3603
    720p-s verzió van belőle?
  • Csacsi
    #3602
    A 7-es az = akart lenni, tehát a 24 :Exile = 24: Redemption
  • Csacsi
    #3601
    Mindent Leírtál az utolsó mondatodban. A 24: Exile 7 24 : Redemption. És 1,5 órás, és igen "összeköti" a 6. és 7. évadot. :D
  • Dean Winchester
    #3600
    na most miis van itt? :D januárban jön a 7.évad eddig stimm.
    ugytudtam ,hogy kijön novemberben egy 24-excile movie film.
    de a hosszupuskan angol feliratot találtam 24-redemption cimmel
    most akkor mivan? nem excile hanem redemption a cime? és kijött már akkor ugye? és ez egy 1.5órás rész ami a 6és 7évadot köti össze?
  • Szolnokboy1
    #3599
    hol van már a dvdrip??
  • Fido4life
    #3598
    már kezdem azt hinni hogy Jack oda van a kínzásért.. Ha a teljes évadban is elkapják és ilyen szituációban tartják, elröhögöm magam..
  • rumkola
    #3597
    LETILTOTTÁK
    :))))))))))))))))

    Mellesleg magyar oldalon már nem is nézem a feliratokat.
    :)
  • Bandee1987
    #3596
    letiltották róla??? ez baromság, ha megcsinálod gyorsabban akkor ugyanúgy ki tudod rakni pl. akár ide.

    ha a feliratoldalakra nem rakják fel az csak azért van, mert kicsitian már jó ideje fordítja, és ha már dolgozik vele, akkor ne vesszen kárba a munkája.
  • DJ BP
    #3595
    főleg annak tudatában, hogy valaki elvállalta volna tegnap esti határidővel, de letiltották róla, mert előbb szólt kicsitian. Félreértés ne essék, respect neki, a feliratos oldalak rugalmatlanságát néha nem értem. Persze, védik a feliratkészítők érdekeit, jár is nekik, hiszen dolgoznak vele, csak ilyenkor nem tetszik :)
  • Bandee1987
    #3594
    Valószinüleg a fordító sem főállásban ezt csinálja...
  • andi0811
    #3593
    Hogy ma se maradjunk újdonság nélkül! Rövid backstage videó a 7. évadról!

    Backstage
  • ba32107
    #3592
    Ha ráénék, én lefordítanám, és max fél nap kéne hozzá. Tényleg sok idő hétvégéig.
  • rumkola
    #3591
    akkor hajrá. ess neki te...
  • Bandee1987
    #3590
    Ja, de most így alakul, ez is jó, úgyse érek rá hétvégéig megnézni :)
  • Foxhound1980
    #3589
    Annyira nem mondanám, mivel a szimpla 45 perces epizódok már a rilíz napján kész szoktak lenni. Lásd eddigi 24-ek, PB-k, Lostok és társaik.
  • Bandee1987
    #3588
    Igen. Sztem egy 90 perces film esetében ez elég jó idő.
  • ba32107
    #3587
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fasza volt. Most nagyon várom a januárt. Ez az afrikai szál annyira nem tetszett az elején, de egész faszán kihozták. A gonosz karakterek nagyon jók, főleg Jon Voight. A női elnök viszont nem nagyon tetszik.

    Amúgy magyarázza el valaki, hogy miért nem lehetett azt megcsinálni, hogy becsúsztatnak Carl lába és az akna közé egy kést, és rátesznek egy követ?
  • Foxhound1980
    #3586
    7végére? ma hétfő van...
  • Bandee1987
    #3585
    már nekiálltak, elvileg hétvégére kész lesz vele kicsitian. (előre is kösz neki)
  • N o N a m e
    #3584
    Angol felirat, valaki nekifoghatna forditani :)
  • N o N a m e
    #3583
    Jól kezdődik, vasárnap is 2 rész, hétfőn is két rész :) a feliratozóknak lesz dolguk :D
  • andi0811
    #3582
    Na, csak, hogy ma se maradjunk promókép nélkül!

    Promókép -7. évad
  • tnm #3581
    [off]
    #3572 &
    #3575

    ujj -.-
  • theone91
    #3580
    Úh... Nagyon durva bujtatott (bújtotott ez egyáltalán?) reklámok vannak benne. De ezt monnyuk már megszokhattuk.
  • theone91
    #3579
    Afrikai csótány = Kokkórócs*... :D:D:D

    *cockroach

  • Csacsi
    #3578
    Nah ez jófajta volt. Eléggé előkészítette a terepet, egy lehetséges, hatalmasan (de persze jó értelemben) bonyolított hetedik évadra :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, és megtudtuk, hogy került elő Jack Bauer, és hogy kerülhetett bíróságra.


  • [NST]Cifu
    #3577
    Akkor már minimum Kínai katonai műholdakra. :)
  • DJ BP
    #3576
    ne tévesszen meg a fejtartása, Jack épp a feje fölött keringő helikopterre készül lőni :DD
  • Csacsi
    #3575
    Azért ne hasonlítgass már bárkit Jack Bauerhez. Azért mert ő megteheti ezt, mert se nem amatőr, se nem lő véletlenül, mégha az újja a ravaszon is van :D
  • desigo
    #3574
    Redemption miről szól?
  • SötétBarom
    #3573
    Ez PS, szal a grafikus a hülye. -.-
  • [NST]Cifu
    #3572
    Jack, a profi katona és fegyverhasználó, feszülten áll, pisztolya az ég felé néz, és az újja az elsütőbillentyűn van. Lőtéren az ilyenért egyből rászólok az illetőre, még az amatőrök is általában tíz perc alatt megtanulják...
  • SötétBarom
    #3571
    Megnéztem a Mirrorst, elég loálos, többször majdnem elröhögtem magam a Dammit-ezésen :DDDD
  • N o N a m e
    #3570
    én már letöltöttem, de megvárom a feliratot hozzá (remélem lesz)
  • andi0811
    #3569
    Csordogál szép lassan lefelé...
  • #3568
    Valaki csekkolta már a Redemption-t?