5854
  • desigo
    #3847
    Amint lesz felirat úgyis be lesz szúrva a topikba mint mindig...
  • Victor1103
    #3846
    Én szívesen vennék bármilyen magyar nyelvű fordítást:D A szerző lehet akárki.Ha valaki elkészül vele jelzi hogy hova töltötte fel?Köszi
  • Csacsi
    #3845
    Én nekiáltam az első réásznek. Lehet nem lesz tökéletes, de a lényeg benne lesz. Igazából nem másoknak csinálom, hanem asszonynak, de ha igény van rá, akkor feltöltöm valahová.
  • Dean Winchester
    #3844
  • Szolnokboy1
    #3843
    nem rossz, csak lassabb a tempó, mint vártam. kicsit krimisebb hangvételű, remélem beindul azért.

    kicsitiannal beszéltem, felirat az 1. részhez legkorábban holnap este lesz, addigra én is elkészülök a 3. résszel, de sok értelme nincs publikálni úgy hogy nincs 2. Tehát majd csak azzal együtt kerül feltöltésre. A 4. szerintem pénteken lesz, mert csütörtökön utazok.
  • N o N a m e
    #3842
    ez rossz?
    amúgy vajon mikor lesz már felirat? Már nagyon várom :) Estére remélem lesz legalább egy részhez :D
  • Szolnokboy1
    #3841
    hát mit ne mondjak, nagyobb pörgést vártam, a 6. évad sokkal nagyobb fordulaton kezdte. de nem volt rossz.
  • andi0811
    #3840
    http://www.hosszupuskasub.com/
  • rumkola
    #3839
    vévévpontgúglepontkomenter
  • Csacsi
    #3838
    Linket tudsz adni? Mert jól jönne. Köszi előre is.
  • andi0811
    #3837
    Az első két részhez már van angol felirat!
  • Dean Winchester
    #3836
    jézusom :D szóhoz sem jutok :DDDDDd
    köszi,most olvastam el és télleg törni magyar mondat lett =)
    javítom:
    *vagyis te fogod készíteni a feliratot ?köszi az infot!
  • Quantumleap
    #3835
    Te lenni madzsar?
  • Dean Winchester
    #3834
    vagyis te fogok készíteni lehetséges?köszi az infot!
  • ba32107
    #3833
    Nekem angol felirat is tök jó lesz, remélem mire hazaérek már fent lesz
  • desigo
    #3832
    Nah ahogy kell kint van az első két rész HDTVben és 720p-ben is.
    Most már lehet várni a feliratot :)
  • Szolnokboy1
    #3831
    szerk:

    felirata = fordítását
  • Szolnokboy1
    #3830
    hosszupuska, feliratok.hu fórumából:

    "Beszéltem kicsitiannal, ő fordítja az 7x1-2-t, én a 7x3-4-et és van esély rá, hogy onnantól kezdve átveszem tőle a sorozatot, ez attól függ, hogy mennyire tudok a 3-4. epizóddal haladni. Ennek több tényezője van (eredeti felirat minősége, időzítése, sorok száma), nekem is húzós félévem lesz, meglátjuk, mennyire fér bele a sorozat. Majd még addig lesz update."

    a rend kedvéért: én vok G@bee--> :)

    nem tudom, kicsitian mikorra készül el az első 2 résszel én azonnal kezdem, ha kijött - remélhetőleg még kedden - a 3. rész felirata.
  • theone91
    #3829
    2. napra asszem.
  • Dean Winchester
    #3828
    itt a feliratot ki szokta készíteni? illetve még1 kérdés anno a film megjelenését követő hanyadik napra készült el a felirat?
    nem sürgetés miatt mondom mert eszem ágában sincs sürgetni senkit! csak én mikor nekiálltam a 24 sorozatnak anno akkor itt már rég vége volt a 6.évadnak =) Szóval tisztába akarom tenni a dolgokat.
  • rumkola
    #3827
    geciek én megőrülök
    :)

    Jack is back!
  • Paulie
    #3826
    jajjde imádom ezt a sorozatot :)
  • theone91
    #3825
    Na. Holnapra énis bekészülök.
  • Fido4life
    #3824
    Mindenesetre megnéztem, és csak annyit mondok: 24 Is Back !
  • Fido4life
    #3823
    angol sub már van valahol ?
  • desigo
    #3822
    jogos
    tényleg nem nagyon érdemes leszedni...
  • N o N a m e
    #3821
    Ma este lesz amerikában ugye?
  • Victor1103
    #3820
    Láttam róla képeket.Hát akármennyire várom inkább már a HDTV-t fogom leszedni mert ezeknek a screenereknek a képminősége elég elmosott és fako:/
  • desigo
    #3819
    Tehát a visszalévő idő valójában pont jó volt elsőre ...
  • ba32107
    #3818
    Jaja, a negyediket még nem tették fel.
  • tnm #3817
    mikor írtam, még csak első kettő volt fenn, mostmár első 3, de gyanítom jön a 4. is
  • ba32107
    #3816
    Bazmeg tényleg! Nem csak az első kettő :) Már töltöm is, csak megvárom míg ingyenes lesz :P
  • tnm #3815
    jah, amúgy első 2 rész már tölthető :D
  • tnm #3814
    nah, jól van. találkozunk májusban, pontosabban amikor az utolsó rész is lement az évadból/napból! :D
  • Tomek83
    #3813
    6.évadhoz még nem is készült szinkron,max most készül,aztán majd valamikor látható lesz a Coolon.
  • piamania
    #3812
    Akkor a neten nincs fenn szinkronban a 6. évad.Ugye?
  • ba32107
    #3811
    Lehetne hétfő hajnal is a határidő, amikor megjelenik torrenten. Úgyse tudjuk addig megnézni :)
  • Dean Winchester
    #3810
    de az nálunk hajnali 2 :D szal ha itt letelik az idő akkorsem kezdődik a film...
  • desigo
    #3809
    Akkor nem vasárnap 8 AM hanem vasárnap 8 PM
    javítva
  • andi0811
    #3808
    Szóval a következőről van szó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arról beszéltünk, hogy vajon mindenki meghalt-e a robbanásban. Nos ebben a 20 perccel hosszabb változatban mutatták, hogy az áldozatok ott fekszenek szanaszét. Viszont azután azt lehetett látni, hogy a fickó, aki üldözte Jacket a testvére halála miatt, valóban nem halt meg, hanem kinyitotta a szemét és magához tért. Tehát ő még tényleg okozhat egy-két gubancot, lehet, hogy nem fogja ennyiben hagyni a dolgot, és tovább fogja üldözni Jacket.