5854
  • desigo
    #3967
    jaaah
    javítva...
  • Dean Winchester
    #3966
    de ő (és én) nem a feliratos linkre gondolt hanem a banner alatti
    | Hosszupuska SUB | -linkre :)
  • fjozsi71
    #3965
    Sziasztok!Szeretnék megint vmit kérdezni... Letöltöttem a 7. évad első 2 részét, de a BS player nem tudja lejátszani... Mivl próbálkozzak? Honnan tudom letölteni?

    köszi Fj
  • desigo
    #3964
    hm
    ha én rányomok egyből tölti le a zip fájlt...
  • Csacsi
    #3963
    Abból volt a DVD-n egy kimaradt jelentes rész Behroozzal kapcsolatosan. Megmentette a CTU.
  • ba32107
    #3962
    A harmadik tényleg fasza volt. A negyedik is marhára tetszett, főleg az EMP-s rész. Igazából szerintem az 1. és a 6. kivételével mindegyik egyformán fasza.
  • Tomek83
    #3961
    Én se emléxek hogy mondták volna,pedig decemberben néztem meg. A mentős csóka mondta hogy elveszítjük,és utána nem emlékszem,hogy lett volna utalás,hogy mi történt vele. De pl. a 4.évadban Behrooz gyerek is így járt,majd lesz vele valami...aztán nem lett semmi.

    Nekem a 3.évad a kedvencem,jó pörgős volt,a kevésbé kedvenc meg a 2.évad,második fele nekem unalmas volt.
  • Dean Winchester
    #3960
    ugyanazt írtam én is :|
  • N o N a m e
    #3959
    Desigo, a bannerben a Hosszupuska SUB linket cseréld ki erre.
  • Dean Winchester
    #3958
    desigo a husszupuska SUB linkjét javítsd már ki erre http://www.hosszupuskasub.com/
    mert ami mostvan annál klikkelni kell még1szer :P
  • Szolnokboy1
    #3957
    a 3. rész magyar feliratát megtaláljátok a hosszupuskán vagy a feliratok.hu-n!
  • rumkola
    #3956
    Huh, nálam pont az első az aminek semmi köze a 24-hez, inkább csak felvezetőnek tekintem.
  • Fido4life
    #3955
    Ezen nem lepődök meg sokak kedvence az öt, először nézve én is beleéltem magam, de így visszanézve teljesen ugyanaz megy amit már az előző évadokban is láthattunk, csak feldobták azzal hogy megritkították a szereplő gárdát. De nálam nem ebben merül ki egy sorozat izgalmassága (a történet egyszerűen nevetséges volt hogy késöbb kiderül hogy az elnök volt benne az egész szarkavarásban, meghogy egy egész utasszállítót leakar lövetni Bauer miatt, áhh...) A negyedik is elsőre jó volt, de mivel csak az van meg eredetiben így elég sokszor láttam, és abban is elég sok az idegesítő jelenet. A legjobb 24 számomra kétségkívül az 1, abban volt benne azaz az igazi 24-es hangulat, amit eddig semmi évad se tudott utánozni, de mivel a sorozat másokkal ellentétben mindig fenntart egy színvonalat, aktív nézője vagyok, amíg be nem dobozolják.
  • zsutyesz
    #3954
    nah, asszem hazamegyek és megnézem újra én is
  • andi0811
    #3953
    Most pár hete, amikor a Cool-on leadták szinkronosan is az ötödik évadot, megint megnéztem. Az utolsó rész, annyira, de annyira jó volt, hihetetlen hangulata volt a dolognak, a zene alatta meg egyszerűen zseniális volt. Arra a zenére gondolok főleg ami akkor ment, amikor Logan a beszédét mondta Palmer búcsúztatásán, közben meg Chloe lejátszotta a hangfelvételt az államügyésznek. Már nagyon sokszor láttam ezt a részt (az abszolút kedvencem minden eddigi rész közül), de ennél a jelenetnél mindig padlót fogok, annyira jól sikerült!
  • zsutyesz
    #3952
    valóban, az ötödik az egyik legjobb évad szerintem is.
  • andi0811
    #3951
    Neked az ötödik évad mélypont volt? Érdekes, nekem az volt a kedvencem! Ja, a Fayedes rész tök jó volt, talán a legjobb az egész hatodik évadban (leszámítva ez első négy rész, amik azért nagyon ott voltak).
  • Fido4life
    #3950
    jó de akkor már túl voltunk a sorozat mélypontjain is (negyedik, ötödik évad) így én akkor már nem a bakikra figyeltem, hanem örültem hogy tudják tartani a hangulatot (Jack vs. Fayed vagy hogy hívták :D na az mekkora jelenet volt már " say hello to your brother")
  • andi0811
    #3949
    Na igen, de a csaj (Janet?), csak egy hétköznapi ember volt, Logan, meg W.Palmer meg az USA elnökei.
  • Fido4life
    #3948
    ennyi erővel az első évadban sem kaptunk reagálást arra hogy Kim hogy vélelkedett barátnője haláláról :D amint meghalt a csaj, mindenki elfelejtette hogy létezne..
  • andi0811
    #3947
    "És utána mondták is, hogy korházba szállítás közben elhunyt"
    Erre én sem emlékszem. Nekem is úgy rémlett, hogy függőben maradt a dolog.
    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mi lett Wayne-nel? Ott sem tudtuk meg, hogy mi lett a vége.
  • Csacsi
    #3946
    Spoiler 6. évad.

    Hogyne halt volna meg Logan. Hát a volt felesége nyakon szúrta. És utána mondták is, hogy korházba szállítás közben elhunyt.
  • andi0811
    #3945
    Köszi szépen, nagyon hálás vagyok érte!
  • Szolnokboy1
    #3944
    köszi, írtam neki és kicsitiannak is, ha hajlik rá, hogy felmenjen hosszupuskara és a feliratok.hu-ra is, én is küldöm a 3. részt.
  • Tomek83
    #3943
    Visszatérve még a 6.évadra,(aki nem látta a 6.évadot az ne olvassa tovább)
    Logannel most mi lett? Mert egyértelműen ő se halt meg,arra gondoltam,hogy még akartak vele valamit kezdeni,aztán későbbiekben elfelejtkezdtek róla,vagy mást találtak ki. Csak így nem tudni,hogy meghalt-e vagy sem.
  • Tomek83
    #3942
    Asszem Adam volt a neve,Milo nem volt a 3.évadban.
    6.évad végén is néma volt a számláló. Viszont Tony "halálánál" meg nem,már lehet hogy akkor tudták,hogy 1x vissza fog jönni.
  • andi0811
    #3941
    Szolnokboy1!
    Egy másik oldalra kikerült egy másik fordító által készített jó mindőségű fordítás a 2. részről is.
    Ezért ha esetleg meggondolnád magadat a 3-4. résszel kapcsolatban az nagyon-nagyon jó lenne!
  • zaki
    #3940
    Teri halálánál nem emléxem, de biztos... :)
    De ritka kib@szott idegesítő nő volt... Főleg a magyar hangja (1. évadot szinkronosan néztem, többit már feliratosan szerencsére)
  • ba32107
    #3939
    Meg amikor Teri meghalt. Meg talán az atombomba robbanásnál is, de az nem biztos.
  • zaki
    #3938
    Jah... Asszem 2 olyan rész volt, amiben nem volt hang a végén a visszaszámolásnál, az egyik az ő halála volt... (másik meg Chappelle) :(
  • Csacsi
    #3937
    Szegény Edgar. Mindig is sajnáltam azt, ami Vele történt. Egyik kedvencem volt.
  • ba32107
    #3936
    Vagy Adam. De ha már a geekekről van szó, akkor Edgar viszi a prímet :D
  • Shep
    #3935
    Megnéztem az első részt, egész jónak tűnik a dolog, aztán majd meglátjuk. Bár ez az átirányítom a gépet dologról egyből a DH2 ugrott be. :)
  • Fido4life
    #3934
    hát én Walkernek személy szerint nagyon örülök, utóbbi évadokban nem volt eléggé jól ellátva a sorozat szimpatikus nő egyedekből :D Ő pedig eddig mind esztétikailag, és jellemileg is bejövős. a többi "kötelezően" idegesítő karaktert pedig megszokjuk elvégre egy 24 mindig 24 marad.
  • N o N a m e
    #3933
    Milo?
  • Dean Winchester
    #3932
    eddig nézted a 6évadot? láttál előzetest a 7évadból?
    amugy sztem itt mindeki azt fogja mondani,hogy nem érdemes belekezdeni! :DDD


    más:
    na megnéztem a 720p és a hdtv közötti felbontást és 17es monitoron annyi a különbség a kettő között,hogy a 720p nem olyan sötét :D de semmi más különbség nincs!
    szal nekem nem éri meg leszedni a 3szor nagyobb mennyiségü file-t
  • Tomek83
    #3931
    Ezek az új karakterek olyanok mint a régiek,van a csajszi,aki JB nőben:)
    Akkor egy pöcs főnök,mint anno Mason és Chapelle,geek csaj=Chloe(már meg is volt az első battle,hogy ki a nagyobb geek:)), az a szgépes srác olyan mint a 3.évadból a szgépes srác:) nem jut eszembe a neve. Amúgy nincs bajom a szereplőkkel.
  • 50cent911
    #3930
    Milyen a hetedik évad?Érdemes belekezdenI?
  • rumkola
    #3929
    engem rohadtul nem érdekel senki, csak Jack
  • ba32107
    #3928
    Az új karakterek közül van egyáltalán valaki, aki nektek szimpatikus? Mert nálam nem nagyon....lássuk:

    Walker: olyan szódával kategória. Nem sok vizet zavart eddig :D
    A lila inges FBI-os csaj: ki nem állhatom.
    Az elnök: ennél nagyobb hülyeséget ki se találhattak volna, hogy nő legyen az elnök, semmi egyénisége nincs a karakternek (legalábbis egyelőre).
    Az elnök férje: na róla ne is beszéljünk.
    FBI főnök: nem túl érdekes karakter.

    Az egyetlen aki szimpatikus, az az elnök-férj testőre :D