5854
  • desigo
    #3927
    kint van az első rész felirata... by kicsitian
  • fjozsi71
    #3926
    nagyon köszi! Minden működik! Rendes 24es banda vagy/unk/tok!
  • dienesoft
    #3925
    köszönjük kicsitian a feliratot! :]
  • desigo
    #3924
    pl innen
  • szando
    #3923
    itt találhatsz segítséget. ha kicsit konkrétabban írod le a problémát, akkor talán itt is tudunk segíteni, bár nem tudom, hogy ezt a modik mennyire engedik..
  • fjozsi71
    #3922
    Ez a Torrent kliens dolog nem működik, ez honnan letölthető?
  • desigo
    #3921
    #3866 -as postban lévő linkről jönnie kell...
  • fjozsi71
    #3920
    szerintem ez nem működik, régen volt, mert a 6. évadot először igy töltöttem le... de most nem akar működni az átkozott...
  • theone91
    #3919
    Van Torrent kliens a gépeden... (Pl. uTorrent?)
  • fjozsi71
    #3918
    szisztok!
    Lehet tök béna vagyok 37 évesen, de hiába töltöm le a torrentes kis bigyót , indítanám de nem történik semmi. 2 éve még a 6. évadnál men t jól azóta nem csináltam letöltést de el is felejtettem hogy kell....

    Szóval hogy kell?????

    köszi fj
  • Dean Winchester
    #3917
    hát ha tudod értelmezni hsz-om akkor igen neked irok,még nem irtam és azért nem kaptad meg.
    3913: meg nem olyan cimet adnék hanem ahol ha befizet akkor tölthet!
    nem véletlen irtam a pirvátot,mert ez wareznek nevezhető ami az sg-n tiltott (de mindenki használja :D szal vicc) na ugyhogy ha vkinek ilyen gondja van akkor az illetőnek egy privátot irjon és ne itt offoljon sztem :)

    3912: hát jaja nem feltétlen kéne megvárnia azt, hogy a második részel is kész legyen...egy kész akkor dobahatná az éhes cápák közé :D
  • theone91
    #3916
    AZ FBI Vistát használ. Grat nekik... :D
  • theone91
    #3915
    Remek a stílusod. Tanítani kéne...
  • sztyui2
    #3914
    Elvileg, ha max-al jön, akkor 300kb/s-al kéne jönnie, tehát annyira nem szar, csak az a baj, hogy a torrent jön vagy 20kb/s-al:D
  • peter31
    #3913
    Milyen elkúrt neted van 2009-ben bakker??? 30-40k val csak kéne, hogy jöjjön nyilvános torrentről is. Mondjuk aki privát ftp-t használ az nem igen fogja kiadni a címet pláne ha még fizet is érte.
  • N o N a m e
    #3912
    Gondolom eddig a forditó készen van az első rész feliratával.. de akkor miért nem publikálja?
  • sztyui2
    #3911
    azt, hogy írsz egy privát címet nekem írtad? Mert még nem kaptam privát üzit:D
  • Dean Winchester
    #3910
    sztem igazad van logika nincs benne :D de,leírta hogy nem akarta megmondani és meglepetést akart szerezni nekünk,hisz megnézzük az 1-2 őt azt meglepetéstként jött volna,hogy van 3-4hez is felirat.

    előző hszre- meg irok egy privat cimet.
  • sztyui2
    #3909
    Na látom, valaki ftp-vel szedi:D
    Tudnál adni egy linket esetleg, hogy honnan lehet sávszéllel szedni?
    Nagyon jól jönne
  • sztyui2
    #3908
    Valaki tudna privátban adni esetleg egy linket, ahonnan szedhetem direkt linkről a 24-et, és nem torrent vagy rapdishare meg hasonlók?
    Nagyon jó lenne, mert igen lassú a netem, és egy örökkévalóság mire a másik módszerrel lejönnek, viszont sávszéllel még tűrhető idő lenne.
  • Csacsi
    #3907
    Mielőtt bárki nekem esen, lehet túlreagáltam a dolgokat, és mondottam, minden tiszteletem a tiedé, és a mindenkié, aki ilyen "munkát" csinál. Se nem akarok flémet, se nem akarok semmi veszekedést. Persze asszonynek tökéletes lesz a felirat(od). Szóval tényleg respect.

    De logikát akkor sem találok benne. de lehet ez az én hibám :)

  • desigo
    #3906
    köszönjük a munkádat
  • Szolnokboy1
    #3905
    nem akarok tovább OFF-olni, de erre reagálnom kell. természetesen nem azért dolgozom tegnap dél óta, hogy aztán most kigúnyoljam azokat, akiknek eleve csinálom a feliratot, sőt mi több, fel se töltsem azt. nem akartam szólni alapvetően, csak azért írtam le végül, hogy tudjátok, hogy mire kijön az első 2 rész felirata, már meg lesz a 3-4 is.

    ON
  • ba32107
    #3904
    Ha lett volna időm, én szívesen lefordítottam volna. Ha nem bukok meg a pénteki vizsgámon, akkor a jövő hetivel megpróbálkozom ha gondoljátok, talán hamarabb megleszek vele, mint a "hivatalos". Úgyis ki akartam próbálni, hogy milyen fordítani.
  • desigo
    #3903
    Most lehet ezt befejezni...
    Nem a fordítókról szól ez a topik.Talán majd Ő eldönti,hogy az általa elkészített feliratot mikor fogja feltölteni...
  • Csacsi
    #3902
    Köszönjük a fordítást. Bár nem értem a hozzáállásodat. A stílusodat meg pláne nem. Remélem a fordításod ígényesebb, mint a hozzászóólásod. Egyébként nem tudom kinek ártasz vele, ha feltöltöd már a kész feliratot, hiszen, aki tud angolul, az már megnézte régen, aki meg a feliratra vár, csak nem olyan hülye hogy a 3. résszel kezdi. Szóval logikát nem látok benne.

    De ha az volt a célod, hogy fricskát dobj azok felé, akik a feliratra várnak, akkor biztos sikeres voltál. De mint mondottam, engem nem érdekel....mert már megnéztem..és szerencsére értettem is.

    A másik véglet, hogy minden tiszteletem a fordítóké, akik időt és energiát fordítanak erre.
  • poppe
    #3901
    ok, egy név már van. még valaki?
    :D
  • Szolnokboy1
    #3900
    én már kész vagyok 3. résszel, illetve a negyedikkel félig, de csak azután töltöm fel, hogy kicsitian kész van az 1-2-vel. nem küldöm el külön SENKINEK, ne is kérjétek!
  • poppe
    #3899
    kik a felelősök, h még nincs felirat?
    neveket akarok hallani
    :DDD
  • desigo
    #3898
    szökés topik se volt különb :(
  • ba32107
    #3897
    Hát remélem itt nem lesznek veszekedések, mint a Heroes topikban.....röhejes ami ott folyt.
  • desigo
    #3896
    Jó az ha van mert így lehet törölgetni a felesleges hozzászólásokat,esetleg veszekedéseket a felirat miatt.
    Banner is frissülhet...
  • theone91
    #3895
    Én eddig sima Xvid-et szedtem, de a következő 7x05 már HD-ban lesz. Kiváncsi leszek.
  • rumkola
    #3894
    ja, nem is értem ezt a hülyeséget, monitoron még jobban látható a minőség...
  • Dean Winchester
    #3893
    mióta van házigazda?nem abban maradtunk,hogy nem kell ?:D
  • ba32107
    #3892
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azon is csodálkoztam, hogy Tony szó nélkül kinyírta az egyik testőrt a támadásnál....ennyire komolyan veszik a "cél szentesíti az eszköz" elvet? :D
  • MEdievil
    #3891
    Még 6 évad mehetne amikor már jack a rosszfiú nekem tetszene de gondolom az amcsik gyomra nem venné be..
  • fjozsi71
    #3890
    Jó!
  • desigo
    #3889
    berakva amíg nem készül másik esetleg nem lázadnak ez ellen a többiek :)
  • theone91
    #3888
    Esetleg bannernak?