5854
  • Fido4life
    #4127
    na de én találtam egy ilyet.
    "Countdown: 9 Hour(s) (eventual torrent download availability)
    Date: Mon Jan 19, 2009"

    Ez most azt jelenti hogy 9 óra múlva már torrent is lessz ?
  • Szolnokboy1
    #4126
    hétfő esténként van, csacsi téved. :)
  • Fido4life
    #4125
    most én vagyok vak, vagy még nem töltötték fel ?
  • Fenrir
    #4124
    Nekem bejön ez a hetedik évad, ennyi várakozás után már teljesen mindegy :D
  • fjozsi71
    #4123
    sziasztok!
    Megnéztem az 1-4 epizódokat... Hát én nagy rajongó vagyok, de nem nagyon tetszett eddig a dolog. íez a beépülősdi, már lerágott csont, az elnöknő kicsit gyagya /a karakter/ olyam mamis inkább mint elnökös. A ügynökség nem szimpi, a vörös csaj jó, a többi elég antipatikus. Hát remélem jobb lesz a folytatás...
    üdv mindenkinek: Fj
  • Fido4life
    #4122
  • Szolnokboy1
    #4121
    egyetértek, kivéve a "vörös picsát", mert az a csaj tökéletes választás volt. szvsz.
  • desigo
    #4120
    Öregkorára teljesen kikupálódik xD
  • Szolnokboy1
    #4119
    tudom, azért borultam rajta. :)
  • rumkola
    #4118
    asszem az volt a címe ja
  • theone91
    #4117
    A Rookie-ra gondolsz?
  • [NST]Cifu
    #4116
    Nem vitatom el, hogy lehet jó 'prequelt' csinálni egy jó franchise-ból, erre példa lehet a Mission Impossible (az eredeti sorozat 1967-es), vagy a Star Trek, amely idén kap egy előzmény mozifilmet az eredeti sorozathoz. Ám mindkét esetben hosszú kihagyás volt a folyományoknál, így már "megkoptak" az emlékek.

    Azt kétlem, hogy a 24 működne egy nem Keifer által játszott Jack Bauerrel. Hogy 10-20 év múlva újra előveszik-e, az más kérdés, akkor lehet, hogy újra működni fog. De ez csak az én véleményem.
  • rumkola
    #4115
    Kizárt. Jack viszi a sorozatot.
    Láttam egy pár részt a netes, Jack nélküli 24 sorozatból 1-2 éve, de nagyon nem volt az igazi...
  • Blacksheep333
    #4114
    Inkább Jack nélkül, mint sehogyse. :D
    1 évad kellene, hogy befogadná a gyomrunk, de ha nagyon jó lesz a sztory, meg az egész akkor nem lenne rossz. Ott lenne Tony, mint régi motoros.
  • theone91
    #4113
    Jack nélkül folytatódó 24?

    Hemhinném, hogy jó ötlet lenne.
  • Blacksheep333
    #4112
    Szerintem Jack Bauer maradjon csak Keifer Sutherland. Ha meghalna vagy visszavonulna a karaktere még mindig folytathatnák az évadot más szereplőkkel. Maradna a terrorista elhárítás és a sorozat felépítése, csak éppen nem Jack Bauerrel, hanem más karakterrel.
  • rumkola
    #4111
    Heh, rohadtul unszimpatikus nekem mindenki ebben az évadban a vörös picsától kezdve a geek barmokon keresztül az elnökig...
    Nagyon gáz volt a casting, vagy esetleg ez direkt van így?
  • Quantumleap
    #4110
    Talán Kim az egyetlen, akit másnak kéne játszania.
  • [NST]Cifu
    #4109
    Igen, hogy csodát még nem műveltek vele. ^^
  • Quantumleap
    #4108
    Maszkírozás. Mond neked valamit ez a szó?:)
  • [NST]Cifu
    #4107
    Ezzel az előzmény dologgal az a baj, hogy a színészek bizonyos biológiai okok miatt öregednek (afene hinné :Ð), így egyre nehezebb elhitetni, hogy fiatalabbak, mint a sorozatban. Ne feledjük, hogy amikorra a filmet elkezdhetik forgatni, már jó tíz éves lesz a franchise.

    Például a Nina-t játszó Sarah Clarke ma már így néz ki:



    Nem öreg még (36 éves per pillanat), nem is tartja rosszul magát, de nehezen hiszem, hogy hihetően eljátszhatná a fiatalabb Nina Myers-t. A másik lehetőség, hogy fiatalabb színészeket vetnek be, de ezzel ugye megragadtuk a problémát, hiszen akkor Jack Bauer sem Keifer Sutherland lesz... Az pedig azért már nem az a 24, amiről általában mindenki beszél, lássuk be.

    Persze igen, lehet, hogy Jack Bauer lesz az új James Bond (hé, elvégre ő nem is amerikai, hanem angol titkosügynök, kell tehát egy saját amerikai szuperhős), és ez esetben a karakter marad a lényeg, nem pedig a színész...
  • Quantumleap
    #4106
    Láthattunk is ásítozást, például Masontől. Jó lenne újra ilyen reális dolgokat tenni a sorozatba.
  • Fido4life
    #4105
    hát gondolom azért, mert kicsit furcsa hogy éjfélkor még nagyban sakkoznak, másrészt szinte az összes szereplő gondolom már egy jó ideje fent volt mielött beindult volna a timer.. így végülis ők nem 24 órát vannak fönt hanem majdnem 48-at :D
  • desigo
    #4104
    vannak ötleteid xDDDDD
  • theone91
    #4103
    Spin-off gyanús... :D
  • andi0811
    #4102
    Vagy esetleg életben marad, nyugdíjba vonul, és kerekersszékben, hallókészülékkel meg távcsöves szemüveggel kergeti a rosszfiúkat. De sajnos annyira remeg már a keze, hogy fél méterről sem tud senkit eltalálni, vagy esetleg elfelejtette bevenni a gyógyszereit, és véletlenül saját magát kínozza meg.
  • Quantumleap
    #4101
    Tényleg ő játszotta.
  • Quantumleap
    #4100
    passnetos=passzentos
  • Szolnokboy1
    #4099
    :D:D:D:DD:D

    "Mert Henderson visszatér mint Robozsaru"

    Legjobb!! Ezen sírtam! :D
  • Quantumleap
    #4098
    Szerintem a mozifilm inkább valami előzmény kellene, hogy legyen, ami időben az első évad előtt játszódik. És viszontláthatnánk benne pár régi arcot (Chappelle, Mason, Nina, Jamie, Walsh stb.). És akkor Jack értelemszerűen a sorozat végén halna meg. Nekem az is eszembe jutott, hogy az ő haláljelenete éjszaka lenne passnetos, rádobna a drámaiságra. Vagyis az utolsó évadnak sötétben kellene kezdődnie. Mellesleg nem értem, hogy az első évad óta miért nem csináltak ilyet.
  • Tomek83
    #4097
    Jacket felrobbantják a 7.évad végén...8.évad 30évvel később játszódik. Jacket az egyik agyvelő darabkájából újraklónozzák,félig robot félig ember,és miért?? Mert Henderson visszatér mint Robozsaru,de a gonoszok átprogramozták és most mindent el akar pusztítani,egyedül csak Robojack állíthatja meg. Na?:)
  • andi0811
    #4096
    Én is valami ilyesmire gondoltam, amikor azt írtam, hogy kivégzik. Valójában nem igazán tudom, hogy hogyan fogják megoldani, ha olyan módot akarnak találni, ami eddig még nem volt a filmben. Volt már itt haláleset mindenféle létező fegyverrel, robbantással, kézzel-lábbal-foggal, akasztással, "injekcióval" stb. stb. Szóval igazán egyedi megoldást kell kitalálniuk, hogy igazán nagyot üssön a dolog.
    Marad a villamosszék, vagy a 8-as busz.
  • ba32107
    #4095
    Az lenne a nagyon durva, ha kivégeznék....rendes tárgyalás, meg minden után, persze a "bűn" igazából az ország javát szolgálná, de annyira égbekiáltó lenne, hogy muszáj lenne kivégezni.

    Amúgy már vagy 100 komment óta azon szórakozunk, hogy hogyan haljon meg
  • Blacksheep333
    #4094
    Én egy olyan végnek örülnék, hogy sikerül meghiúsítania a terroristák tervét, de a terroristákkal már nem bír el, megölik és valamelyik ügynökség kapja el őket.
  • Dean Winchester
    #4093
    ja na meg azt mondták hogy zárják le az épületet... alapból hátul a parkolohoz is egy blokád kellett volna.
  • Quantumleap
    #4092
    Milyen lenne egy olyan vég, hogy Jacket hősként ünneplik, mindenki körbeujjongja, és egszercsak valaki a tömegből kilép, fegyvert ránt, lelövi, és kiderül, hogy valamelyik évad során láb alól eltett gonosz valamelyik hozzátartozója? És a tanulság az lenne: Előbb-utóbb szembesülnünk kell tetteink következményeivel, bármilyen cél érdekében is tesszük.
  • Tomek83
    #4091
    Palmerre gondoltam.
  • Tomek83
    #4090
    Nekem pont ez a jelenet nem tetszett,1.sztem itt simán a nyakát törte volna ilyen helyzetben(jó tudom neki nem törik ki a nyaka:))
    2. fél percig futottak a kommandósok mire odaértek az emelet szélére,pedig nem voltak annyira messze.
  • andi0811
    #4089
    Damn it! Miért nem tudok képet beszúrni??
    Szóval itt megnézhető.
    Kép
  • andi0811
    #4088
    Na a kép lemaradt.