5854
  • Quantumleap
    #4167
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Renee nyaklövése előtt nekem több évadból is eszembe jutottak dolgok. Legfőképpen ugye Nina Mayers le nem lövése az első évadból (azt ugye utólag Jack a mai napig keservesen bánja, hogy nem tette meg, itt csak nem fogja, mert Renee aligha beépült rossz). Aztán azt is hittem, hogy azt játsszák el megint, mint a harmadik évadban, mikor Chase fején meghúzta a ravaszt, és üres volt a tár, illetve ugyanezt elnyomták a negyedik évadban is Bahrooz anyjával.
    Az nekem marhára nem tetszik, hogy ilyen kevés ember halt meg, pedig már az ötödik epizódnál járunk. Remélem, nem járok úgy, mint a PB-vel, aminek amikor utolértem a foxtévés vetítését, pont akkor maradtak abba a váratlan halálesetek. A 24-ből is ez az első évad, amit epizódról epizódra fogok követni. Tony feltámasztásával talán az emberhullásról is le akarnak szokni? Azért nehogy már az évad végét mindenki megérje az FBI-gárdából!
  • ba32107
    #4166
    Aztán képzeld el, ha mégis összejönnek és mesélik a sztorikat a gyerekeiknek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Aztán jött apátok, meglőtt és élve eltemetett..."
  • desigo
    #4165
    kösz szépen !
  • fjozsi71
    #4164
    igen ... ezek 3-an nekin is az antipatikus csapat... Az 5 már egész jó volt... most jó lett volni nézni tovább... 1-hét.... sajna

    jó éjt mindenkinek.

    fj
  • Szolnokboy1
    #4163
    én még mindig tartom, hogy szerintem sokkal lassabb tempóban halad, mint az eddigiek. pl jack hány embert abált már le ebben az évadban? bizony egyet sem (na jó, egy felet, ha azt vesszük, hogy a vörös csajszival közösen lelőttek egyet). :) nekem annyira nincs gondom a szereposztással kezdem megszokni, a lilaruhás szemüveges geeket nem bírom, meg a sunyiképű kollégáját. az elnöknő is fura, de szerintem nem vészes.
  • fjozsi71
    #4162
    sziasztok!
    Szerintetek tényleg annyira jó ez a 7. évad? íezek szerint én túl sokat öregedetem az elmúlt 2 évben. Kb 5-6 x láttam az első 6 évadot, de ez nagyon nem jöm be.... /eddig/ sok unszimpi szereplő, mamókás elnöknő, diletáns FBI munkatársak...
    bízom a folytatásba...
    üdv mindenkinek: fj
  • katonadani
    #4161
    Köszönöm a feliratot! Még ma megnézem. Tényleg kösz és a gyorsaságodat is nagyra értékelem. (I really appriciate that!)
  • Szolnokboy1
    #4160
    küldtem subot! jó szórakozást!
  • andi0811
    #4159
    Azért ahhoz szerintem az FBI-os górénak is lesz egy-két szava.
  • dienesoft
    #4158
    Megnéztem a negyedik részt...egyszerűen hihetetlenül jó a sorozat! Remélem a fordítás is mindjárt itt lesz az új részhez! :]
  • rumkola
    #4157
    remélem a végén megpusztul...
    :)


    Jack egy magányos hős, nem kell semmiféle idióta fruska.
  • ba32107
    #4156
    Nem csodálkoznék ha valamikor az évadban összejönnének
  • Fido4life
    #4155
    ajajj asszem itt nehezebb lessz heteket várni a részekre, mint tavaly elött...
  • theone91
    #4154
    [URL=http://www.kiefer-rocks.com/photos/large_celebs/annie-wersching.jpg]Először azt hittem, hogy a "The Little Bauer"-t fogdossa... [/URL] :D:D:dsa

  • ba32107
    #4153
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dehogy halt meg. Csak azért nem volt pittyegés, hogy fokozzák a drámai feszültséget. Szerintem sikerült!
  • theone91
    #4152
    Néha igen. Pl. Most is amikor a telefonált.
  • theone91
    #4151
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem éretem. Renee most meghal? Nem volt pittyegés az epizód végén.
  • Dean Winchester
    #4150
    hát nem is szoktam rajta nyüglődni,csupan nem értettem mit akart irni a srác....de akkor bocs!
  • desigo
    #4149
    Nem a feliratról szól a topik hanem a 24-ről
    minden felesleges hozzászólás törlésre kerül...
  • Dean Winchester
    #4148
    msot mivolt a problema azzal,hogy megkérdeztem mit jelent a mondata a fordító úrnak? csak kérdeztem,hogy az ma estét jelent -e .... egy ilyen kérdést töréssel kell megtorolni? ...
  • Tomek83
    #4147
    Azt én is figyeltem,hogy angolul beszéltek,de a Dubaku meg mintha franciául beszélne. Amúgy nem szenegáliak,hanem sangalaiak:)
  • theone91
    #4146
    Nem értem, hogy az első évad óta, nagyon kevés az olyan jelenet, amelyben a külföldiek (jelen esetben Szenegáliak), a saját anyanyelvükön beszéltek volna. Tobo és Tobóné miért beszél angolul a pánikszobában, ahol ugye csak ők vannak... :)

    Drazen-éknél (első évad gecijei, utye.) nem volt hasonló "probléma" túl sűrün. Angol felirattal ment, oszt kész. Vagy az amerikaiak ennyire nem kedvelik az olvasást? :D

    Apróság ugyan, de nekem mindig feltűnik
  • theone91
    #4145
    No,s mégsem HD-ban szedem a 7x05-öt. Nemhinném, hogy a félkövület laptop bírná.
  • Tomek83
    #4144
    Bazz,az utolsó perctől kirázott a hideg,zene is alatta király volt.
  • ba32107
    #4143
    Nagyon durva volt a vége! Alig várom a következőt!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem fog megfulladni ott bent?
  • El Protector
    #4142
    Érdekes rész volt, várom a folytatást :)
  • Szolnokboy1
    #4141
    WÁÁ! Így nem lehet vége!!! Úristen!

    Felirat holnap délben, ha gyorsan kijön egy nagyon jó időzítés, akkor talán még ma, mert most újra kell időzítgetnem az egészet.
  • ba32107
    #4140
    Csak arra céloztam, hogy Fido szerint te megerősítetted, erre kiderült, hogy nem is szóltál semmit. Számára fail :)
  • peter31
    #4139
    Van már torrent.
  • Szolnokboy1
    #4138
    ezt magyaráztam, jaj! na mind1, 4-kor lesz torrent, az a lényeg.
  • Dean Winchester
    #4137
    igen de az nálunk később :D vagy ha amerikában élsz akkor igen te tudod tölteni,mi nem :( csak hajnalban ...
  • Szolnokboy1
    #4136
    most mi fail? Én azt mondtam, hogy amerikai idő szerint 9 óra múlva lesz az epizód. de az magyar idő szerint nem 9 óra hanem 9 óra + az időeltolódás (6 óra). Ez még testvérek között is hajnali 3 órát jelent, plusz cirka 1 óra, amíg felkerül.

    "amerikai idő szerint, minden bizonnyal."

    gyk: ez azt jelenti, hogy amerikában este 10 körül lesz torrent.
  • ba32107
    #4135
    én ugyan nem!

    lol, mekkora fail :D
  • Szolnokboy1
    #4134
    "3 óra múlva torrent avalible: szolnokboy rá is erősített hogy lesz torrent"

    én ugyan nem! :) torrent hajnalban lesz.
  • theone91
    #4133
    Khömmm... -.-

    Mondays, azaz hétfőnként.
  • Dean Winchester
    #4132
    nem értem én se :D
    ott nem vasárnap este adják le tv-ben?
    mert ha hétfőn adják le akkor kedden reggel 6 környékén lesz új rész =)
  • andi0811
    #4131
    Az időeltolódás 6 óra. Tehát, ha náluk este kilenctől megy a film tízig, akkor az nálunk kedd hajnali négy óra. Akkortól érdemes a torrenteken keresni a filmet, elég hamar fel szokták rakni az új részeket.
  • Fido4life
    #4130
    Gyerekek én két dolgot nem értek:
    1. Este 9-kor lesz az új rész ugyebár. De eddig nem arról volt szó hogy más időosztás van külföldön, mint itthon ? Tehát ami nálunk este 7 az ott hajnali 3 ?(kb.)
    2. Ez az oldal amit linkeltem azt írja hogy 3 óra múlva torrent avalible: szolnokboy rá is erősített hogy lesz torrent, viszont adáskor hogY ? Nem úgy megy ez hogy felveszi valaki elötte ?
  • Dean Winchester
    #4129
    uhh nekem most esett le ,hogy ma újabb részt kapunk :D
    lehet azért mert nem oly rég láttam 4-et egybe azt hamarollom az időt...
  • Szolnokboy1
    #4128
    amerikai idő szerint, minden bizonnyal.