5854
  • Tomek83
    #4287
    Van olyan aki már rendelt a Shokktól 24es pólót? És ha igen,akkor megéri onnan rendelni? Vagy esetleg más helyet tud valaki?
  • MEdievil
    #4286
    "akik siettek megnyugtatni a lakosságot, hogy valójában nincsenek zombik a városban."
    aha persze az elején mindig megpróbálják eltitkolni aztán csak akkor derül ki amikor már elszabadultak teljesen
  • Dean Winchester
    #4285
    ja én vártam is azt ,hogy az esés után gedge lefordul és látunk vmit a hátában :D
  • theone91
    #4284
    Ellopták a CIP Device-t? :D
  • desigo
    #4283
    ez poén xDD
  • theone91
    #4282
    Főleg, hogy görcsölhetett a keze. Így még ha nem is egy izompista a FirstG, mégis csak elég lehetett egy komoly gégesérüléshez.

    De még hihetőbb lett volna a halála, ha az asztalon lett volna egy neodizájn váza, ami szépen beleáll Gedge-be. :)
  • a.carkey
    #4281
    A következő rész tartalmából? :D (Nem komoly!)
  • Fido4life
    #4280
    ja jóvan....

    Gedge szerintem azért is halt meg, hiszen az elnöknő férje még folytogatta is. Tehát nem csak egy kurva nagyot taknyolt...
  • a.carkey
    #4279
    Az lenne a poén, ha a kocsiból feljönne a másik SSes csóka, és a következő részben megölné az elnöknő férjét. :D
  • Dean Winchester
    #4278
    vágom,hogy kell--szoktam is alkalmazni elég sürűn :)
    csak nemtudtam,hogy kell e vagy sem,de nem is irtam akkor spoilert sztem :)
  • Fido4life
    #4277
    off:
    makrók menüpont: [/spoiler ] szöveg [spoiler]
  • poppe
    #4276
    válasz erre
  • poppe
    #4275
    kössz a feliratot baszki, remélem van pár thai kurvád akik megköszönik helyettem tisztességesen :D
  • Dean Winchester
    #4274
    ok,akkor elnézést csak félreérthető volt :)
    mondhatni lebaszásnak véltem (pláne a felkiáltójel a végén)
    de mostmár vágod hogy én is köszönöm amúgy (ahogy eddig is és a továbbiakban is)
    ;)
  • Szolnokboy1
    #4273
    én azoknak címeztem (pl: zakinak), akik megköszönték, nem neked. :) de kérek mindenkit, hogy innestől kezdve az e célra fenntartott topikokban nyílvánítson köszönetet!
  • Dean Winchester
    #4272

    vagy a feliratra gondoltál?(minden bízonnyal igen)
    Hát a topic nem a feliratról szól,hülyeségnek tartom minden résznél,hogy 100 ember hsz csak abból álljon,hogy köszi a feliratot! Egyszer megköszöntem (az elsőnél) és én ugy vagyok vele,hogy a készítő bíztos tudja hogy hasznos dolgot csinál és mindenki köszönettel fogadja!Szóval ezért nem köszönöm meg minden egyes héten ,remélem ezért nincs hari ,de mint már mondtam feleslegesnek tartom a topicot köszi,dömpigel romdítani!
    Ha felirattal kapcsolatos kérdésért lebasztak mert nem feliratról szól a topic akkor sztem a köszi-k nek sem itt a helye!
  • Dean Winchester
    #4271
    mit szívesen? :D,hogy válaszoltál?
  • Szolnokboy1
    #4270
    mivel véres volt a szája, így minden bizonnyal a tüdejére esett + rá Henry. megrepedt a tüdeje és kész.

    szívesen amúgy!
  • Dean Winchester
    #4269
    jójó de nekem akkor is kevésnek tűnt :P
  • Fenrir
    #4268
    Nem ugyanúgy esett le mert konkrétan Henry volt felül, Gedge dupla akkora löketet kapott, elöször az asztaltól/padlótól majd Henry súlyától is.
  • Dean Winchester
    #4267
    nemtudom kell-e még spoilert használni?
    na a következő pár sor a mostani részből való szal aki nem látta ne olvassal el






    hogy halt meg gedge?? leesett de ugyanugy esett mint az elnökférj,azt a férjnek még bénitója is volt a fiatal srác meg erős azt még ő hal meg? vicc egy kicsit ...
    minthogy nevetséges az elnökasszony visszanem hátrálása!
    ugyanmár,inkább amerikaiak haljanak meg mint hogy a sangalaiak? sokkal több amerikai hal meg mint sangalai...
    visszakéne vonulni,majd megkeresni dubaku-t és végezni vele!
  • zaki
    #4266
    köszi!
  • theone91
    #4265
    Jah.

    "GYES-en vagyok bazdeg"... :DD:D:
  • Szolnokboy1
    #4264
    küldtem subot! lehet nézni.

    nem volt rossz rész, kicsit lehetett volna pörgősebb, chloe beszólása jó volt. :)
  • [NST]Cifu
    #4263
    Legyünk őszinték, sok benne az igazságtartalom, mind a 10-ben. Amúgy itt az eredeti amerikai oldalon lévő lista és az ő kommentjük.
  • theone91
    #4262
    Milyen előkelő volt a Ma'am President...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "You son of a bitch"... :D
  • andi0811
    #4261
    Tejesen egyetértek veled. Ez is egy cikk a nagy semmiről. Még ha van is benne valami igazság, akkor mi van? Sok ember képtelen megérteni, hogy ez egy FILM, nem kell halálosan komolyan venni. Szoktatok járni a Sorozatjunkie-s oldalra? Ott van egy 24-es fórum, hát komolyan mondom, néha röhejes a dolog. Emberek képesek heteken át azon dühöngeni, hogy mekkora hülyeség is az, ahogy Tony "halálát", majd "feltámadását" magyarázzák. És ha valaki nem ért velük egyet, az aztán megnézheti magát! Meg, hogy ilyen, meg olyan hülyék a forgatókönyvírók, meg, hogy ő cancelt ad a sorozatnak (ki nem szarja le?) és a többi. Gondolom ők sokkal jobbat tudnának írni... Nem mondom, hogy nincsenek hibák a filmben, hiszen emberek készítették, de, hogy valaki abban élje ki magát, hogy a kákán is a csomót keresi, ezen mindig meg tudok döbbenni. Ötször láttam pl. a Redemption-t, de komolyan mondom, nem tudtam észrevenni, az a "hatalmas" bakit, hogy valahol belógott egy kamera, pedig tudtam, hogy hol kell keresni, de hiába nem láttam:) Úgy látszik a rossz megfigyelőképességnek is vannak előnyei...
    Lehet, hogy ezek a kötözködő alakok nagyon okosak, de azt hiszen, én viszont sokkal jobban tudom élvezni a sorozatot (meg általában a filmeket, könyveket, zenét stb.) azzal, hogy pozitív a hozzáállásom a dolgokhoz.
    Azért az a mondat, hogy "Jack Bauer a gyógypedagógus" jó volt - bár szerintem ezzel a résszel a hatodik napon inkább azt akarták megmutatni a film készítői, hogy bármiken is ment át Jack, elsősorban ember maradt, nem pedig egy gyilkológép, ahogyan azt sokan beállítják.
  • theone91
    #4260
    Vissza a 7x06-hoz:
    A nyaklövésért pont jár? :D
    Nem csak erre az évadra gondolok... :D
  • ba32107
    #4259
    Hát ez elég nagy faszság.....a 2-essel nemtom mi a gond, az 5-öst már elmagyarázták, 7-el, 8-al semmi probléma, és igazából a 9, 10-el sincs szerintem. Ez tipikusan olyan cikk, hogy volt egy jó téma, de nem találtak hozzá elég poénos részletet, ezért semmiségekbe kötöttek bele...
  • Fido4life
    #4258
    A rész amúgy tényleg elég lapos volt, valahogy most érzem azt hogy 1 óra kevés egy izgalmas epizódhoz, hogyha elötte történt valami nagy cliffhanger.
  • Fido4life
    #4257
    Hát én csak a hatossal és a kilencessel értek egyett, bár az utóbbiban még volt egy kis realizmus is. Ilyen hozzá állásal nem lehet nézni egy sorozatot/filmet...
  • theone91
    #4256
    LoL... :D
  • SötétBarom
    #4255
    Nem is mondtam :DD
  • ba32107
    #4254
    Erről nem tehetek :)
  • SötétBarom
    #4253
    OUH bazze aszittem még az előző rész spoilere :C
  • El Protector
    #4252
    Nyilvánvalóan olyan dolog történt az előző rész végén, ami eléggé megfogta ahhoz az embört, hogy várja a folytatást, szal teljesen érthető :)
  • ba32107
    #4251
    Hát valljuk be, elég gyenge részt láthattunk.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A múlt hetihez képest, amikor tűkön ülve vártam a folytatást, most egyáltalán nem éreztem ilyesmit. A fehérházas szál az elnöknő miatt egy vicc. Komolyan a legizgalmasabb rész számomra az volt, amikor Henry megölte a testőrt...
  • andi0811
    #4250
    Tony nagy volt.
  • El Protector
    #4249
    Elég korrekt lett szerintem az új epizód :)
  • Tomek83
    #4248
    Mininován már fent van,minden kedd reggel már lehet töltögetni az újabb részeket.