5854
  • theone91
    #4327
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezaz. Hatszor már minimum megmentette a hazáját, és még a Jack neve is csak homályosan derengett neki... :D
  • theone91
    #4326
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    GTAFTW! Ha már megteheti... "Whatever it takes". Naná, hogy kihasználja a helyzetet... :D
  • ba32107
    #4325
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De az mi volt már, hogy behorpadt a lökhárító, és máris új kocsit hijackelt.....máskor meg három borulás után is 140-el menekül az aktuális kocsival :D
  • Szolnokboy1
    #4324
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azon csodálkoztam, amikor az elnök asszonyság megkérdőjelezte Jack lojalitását. Hát nem látta az előző évadokat?? De legalább Jack jól beoltja utána.
  • theone91
    #4323
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most a FirstG vajon olyan találatot kapott amelyet túl lehet élni? Más. A "Not today"-duma kicsit eröltetett volt számomra (nem lett volna az, ha nincs mellete az a heroikus zene :], a "Get away from the car"-on pedig hangosan röhögtem fel, a helyi cigányok már vitték volna az összetört terepjárót :D).
  • desigo
    #4322
    nice
  • dienesoft
    #4321
    Holnapi nap folyamán lesz valószínűleg felirat az új részhez.
  • theone91
    #4320
    Na. Lezajlott az első Elnök-Bauer párbeszéd. :)
  • Dean Winchester
    #4319
    Alien Raiders - Idegenek a pokolból --tony (24) és Bejnamin Franklin (prison break )szerepel a filmben :)
  • Fido4life
    #4318
    Amúgy mindenki aki kicsit elvan foglalva a computeres/konzolos játékok világában, ajánlom figyelmetekbe a Splinter Cell: Double Agent című mesterműt. Néha iszonyatosan a 24-re hajaz, a zene, a story, főleg az Afrikai pálya, szóval aki hiányolja PC-ről vagy Xboxról a 24: The Game-et az ezzel is levezetheti e fajta igényeit (bár ez kevésbé akció, de azért van nem kevés hasonlóság a két játék között.) Persze lehet hogy csak nekem ugrott be rögtön a 24, mivel a sorozat előző részeit nem ismerem :)
  • Szolnokboy1
    #4317
    küldtem subot, lehet nézni. köszönetet PM-ben, e-mailben vagy a megfelelő fórumokon lehet nyilvánítani.

    nem volt rossz epizód, de a következő lesz az igazi a promóból ítélve. :)
  • a.carkey
    #4316
    Kint a felirat.
  • Tomek83
    #4315
    Felirattémáért ban:) Fent a linkek közt mindent meg lehet találni.
    Megnéztem a 8.rész promóját,izgalmas résznek nézünk elébe.
  • ba32107
    #4314
    Ne a feliraton lovagoljatok már, hanem a sorozaton -.-
  • Dean Winchester
    #4313
    De végülis nem kell jelezni,nekem aztán tökmidn1.
    Csak úgy szoktam,hogy forumon megnézem ,hogy mi az uj hsz és ha azt irja vki hogy van akkor szedem.De ha nem jelzi nincs gond,akkor nem forumot nézem először hanem a sub-os oldalt és kész:D
  • Dean Winchester
    #4312
    nem sajnálom,tévedés ne essék cak sztem annak nem itt a helye hogy minden héten rengeteg hsz a köszik ből álljon és ebben igazam van!
    ellenben ha elkészül egy felirat akkor igen is szóljon hiszen annak bőven helye van!
    De nem konkrét a fordító szóljon,csak jeleztem ,hogy sok sorozatos topicban ha van felirat akkor azt egyből vki jelezni szokta.
  • Fido4life
    #4311
    Hát szerintem a Te esetedben pont hogy nem, hiszen ha már azt a pár kommentet sajnálod amiben kifejezzük hálánkat a fordítónak, milyen jogon várod hogy ennek ellenére figyelmeztessen az elkészült feliratra ?
  • Dean Winchester
    #4310
    nem évad elején volt hanem kb 1 résszel eezelőtt :D
    de ez most,hogy jön ide?
    köszönés és az ,hogy egyser beirja hogy elkészült az két különböző dolog :)
  • Fido4life
    #4309
    nem te pampogtál még az évad elején hogy felesleges minden alkalommal megköszönni a feliratot ?
  • Dean Winchester
    #4308
    oké,hát erre azt mondom minden sori-s oldalon van aki mndig szól ha van felirat szvsz nem felesleges ha beirod de te tudod.
  • Szolnokboy1
    #4307
    már mondtam a köszönéssel kapcsolatban is, hogy annak nem itt a helye, így a felirat bejelentésének sem. megvan ennek a megfelelő helye, mindenki ott keresse, 2 fórumon is jeleztem, hogy mi a stájsz. gyk: ha kész vagyok vele, azt beírom ide is, bár azt is feleslegesnek érzem.
  • GP2100
    #4306
    De jó, hogy angol felirattal nézem, nem kell pépesre vernem a fejemet a falon a nagy várakozásban.
    Egyébként nem volt rossz rész, de a végéről hiányzott az "ütés", gondolom értitek mire gondolok.
  • fjozsi71
    #4305
    köszi.
  • dienesoft
    #4304
    holnap, késő délutánra lesz felirat valószínűleg
  • Dean Winchester
    #4303
    ehh,ott van időpont?:Ditt kéne a fordítónak értesíteni az embereket legelsőnek :P
  • Bandee1987
    #4302
    hosszupuska fórumán mintha holnap délutánt láttam volna időpontnak kirakva.
  • Dean Winchester
    #4301
    múltheti részt nézted? sztem igen ,mert ha jól emlékszem te kérdezted a töltést :D
    szóval akkor tudhatnád,hogy mikorra.... amikorra elkészül a fordító vele.
    lehet ma este de lehet,hogy csak holnap estére!
    ha nézted az eddigi részt akkor vágnád,hogy max 1 napot kell várni rá és lám van felirat :D
  • fjozsi71
    #4300
    sziasztok.
    Kb mikor várható magyar felirat?
    fj
  • Fido4life
    #4299
    Igen de én abban méltem reménykedni az első 4 rész láttán, hogy valami újat hoznak ki a karakterből. Ugye mindenkinek beszólogatott, és olyan stílusa volt hogy a Tonys kapcsolatot felhasználva azt hittem hogy majd tényleg igénybe veszi a terroristák lehetőségét. (szal az évad végén eltűnik az országból)
  • Szolnokboy1
    #4298
    tudod, hogy Jack maga a megtestesült becsületesség... :)
  • Csacsi
    #4297
    Nah ez egy nagyon jó rész volt. Bár

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már az elején lehetett Tudni, hogy Dubaku megzükik. Bár Lathamot nem értettem. Miért nem kiabált segíségért, ígyi úgyis megölik. De ez már szőrszálhasogatás. Jack, Tony és Bill in action :D Nah és persze Chloe, aki nélkülözhetetlen. Nélkülük nem lenne igazi a 24.

  • Fido4life
    #4296
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most visszanéztem és tényleg olyan feje volt mintha ők következnének.. Amúgy kurva jó rész volt (Y)
  • Fido4life
    #4295
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    számomra egyértelmű hogy Tony nem fogja csak úgy simán letartóztatni magát, legalább ő logiksan gondolkodik ebben a sorozatban.. Jack eléggé gusztustalan volt ezzel a "Promise me that you you will turn your self in" dumával...
  • andi0811
    #4294
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eleinte én is gyanakodtam rá, de aztán meggyőztem magam, hogy ő nem lehet a tégla. Főleg azután, amikor Jackkék elrabolták, és a furgonban volt velük, amikor a faszi (Mi is a neve?) mondta, hogy beszélt a forrásával az FBI-nál. Tehát az nem lehetett Renee. Persze lehet, hogy olyasmi van mint az első évadban, amikor két tégla is volt.
    Tony már a múlt rész óta olyan fura nekem, amióta meghalt Emerson. Arra is gondoltam, hogy mi van ha Jacket fogja hibáztatni mindenért? Hiszen ha úgy vesszük, nagyon közvetve ugyan, de Michelle halál is köthető Jackhez. Bár lehet, hogy csak túlkombinálom a dolgokat.
  • ba32107
    #4293
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én inkább Renee-re gyanakodtam, amikor rárúgta az ajtót a Matobokra, kicsit fura feje volt
  • andi0811
    #4292
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég jó kis rész volt, nekem is tetszett. Lehet, hogy csak én vagyok paranoiás, de nektek nem tűnt úgy, hogy valami nem teljesen oké Tonyval?
  • theone91
    #4291
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes és jó rész volt szeritem. Dubako tömegközlekedést választ, ráadásul van egy afro-amerikai barátnője, Marika (lol) aki vacsorára lasagne-t főz neki, csak nem lehet olyan nagyon gonosz ember. :D

    Ja, és a FirstG háromnegyed órát alszik. :D
  • amdrula
    #4290
    Már megint 1 hét :D
  • Fido4life
    #4289
    már csak 1 éjszaka !
  • Tomek83
    #4288
    6.rész elején olyan feltűnően mutogatják Bill óráját,szóval gondoltam megnézem rajta az időt, 9:25 körül volt:)