5854
  • Quantumleap
    #5734
    http://www.youtube.com/watch?v=fBc6VntbCXE
  • Dean Winchester
    #5733
    amikor a XIII-t néztem akkor egyből a 24 jutott eszembe..... :D
  • akyyy
    #5732
    extra videót én nem láttam, nem tudom. 8. évados a new yorki? olyan rég volt már alig emlékszem, pedig én szinkronozsan néztem pedig :D

    lehet, hogy nem jó dolog nyújtani meg stb, de szerintem jó dolog nem cserbenhagyni csak igy a rajongókat. példát vehetnének tőlük sokan. amugy meg azóta sincs egy sorozat sem, amely hasonlítana monjduk a Lostra, vagy erre.
  • Csacsi
    #5731
    napi 1 rész, az nagyon nehéz....csak akkor ment, mikor nem volt új rész :D
  • Dean Winchester
    #5730
    végre valami :D

    Május 5 előtti 24 nappal nekiállok a 8. évadnak ismét :D
    vagy lehet holnaptól az első évaddal kezdeni és minden napra 1 részt hagyni XD
  • Quantumleap
    #5729
    Chloet nem tartóztatták le a 8.évad után? Utána kijött egy ilyen extra videó.
    Akkor hálistennek Audrey ismét normális lesz, nem pedig bezakkant vega.
    Azért szerintem tudni kellene befejezni. Oké, ez az évad kell, mert a rendes sorozat vége sokmindent adott, csak lezártságérzetet nem. De csak nem kéne a végtelenségig nyújtani. Na meg lássuk majd, hogy ez az epizódok közti időugrálás mennyire lesz hiteles, mert ezen is múlik a siker.
  • akyyy
    #5728
    A május 5-én érkező új 24-évad úgy kezdődik, hogy a CTU-ból és a kormányból kiábrándult Chloe egy hackercsoport élén éppen ellentétes oldalon lesz Jack Bauerrel. Nem vicc! Jacket egyébként kergeti a CIA, mégpedig Yvonne Strahovski Morgan ügynöke személyében, de aztán csak visszatér, MERT VAN EGY TITKA. A real-time formátum marad, de az epizódok között 2 óra telik el. Az elnököt William Devane alakítja majd (a védelmi miniszter volt eddig), és Audrey lánya is a kabinet tagja lesz. Ha az évad jól sül el, akkor lehet szó folytatásról, sőt, filmről is.
  • Quantumleap
    #5727
    Ha jól tudom,Audrey és a faterja, Heller visszatérése borítékolt. És talán Heller lesz az új USA-elnök? (ebben nem vagyok biztos(
  • akyyy
    #5726
  • akyyy
    #5725
    na mi van, hogy semmit nem irkálgatnak ide:O

    24: Live Another Day - Yvonne Strahovski a stábban
    A Fox csatorna ezen a napon nemcsak a sorozat visszatérésének dátumát jelentette be, hanem azt is, hogy a Chuck és a Dexter szériákban szerepelt Yvonne Strahovski is akciózni fog Kiefer Sutherland oldalán.

    A 12 epizódos új 24 évadban Yvonne egy bizonyos Kate Morgan nevű briliáns, ám de robbanékony CIA ügynöknőt alakíthat Londonban. Az új szezon a többihez hasonlóan is egy napot fog bemutatni, azonban itt egyes órák kimaradnak majd a rövidített szezonnak köszönhetően, ráadásul négy évvel az utolsó rész után veszi fel a cselekmények fonalát.

    Mindezek után következzen a premier időpontja, ami dupla epizóddal május 5-én lesz esedékes az amerikai Fox kínálatában.


  • Szolnokboy1
    #5724
    banner méret (lehet, hogy magos lesz, pedig vettem le az aljából)

  • Ragnar360
    #5723
    mehet bannerba, most!!!444!
  • Dean Winchester
    #5722
    lehet napi 1 lesz belőle :D
    régen én is napi 4-et néztem mikor el voltam maradva...
    sőt volt,hogy egy este 6-7 részt is bedaráltam...
  • Roger6
    #5721
    Heti 1? Hogy lehet egy ilyen sorozatot hetekre bontani? Én napi 4-et nézek belőle kb.
  • Dean Winchester
    #5720
    a nyolcadik évadot én tuti újranézem majd :D csak tudjam, hogy mikor jön pontosan az első rész és szépen leosztom heti 1 rész (amiből lehet kettő is lesz)
  • Quantumleap
    #5719
    Amiket még újraéleszthetnének kaszált sorozatok közül: Dead Zone, Breakout Kings. Illetve most még valahogy megmenthetnék a Southlandet.
  • Quantumleap
    #5718
    Amik le lettek zárva (Alias, Lost, Szökés stb.), azokat teljesen felesleges lenne. A 24 viszont érhteő, hisz a 8.évad vége egyértelműen folytatást kívánt, pláne, hogy még később kaptunk egy plusz jelenetet, amelyben Chloe-t őrízetbe veszik.
  • N o N a m e
    #5717

    link
  • kill3r21
    #5716
    tarthatnák ezt a tendenciát, folytathatnatnának pár sorit :D
  • Victor1103
    #5715
    Előbb a The Killinget mentették meg a kaszától, utána jött az Arrested Development most pedig a 24 kap újabb részeket. Ez a 2013-as év sorozat szempontjából idáig tökéletes:)
  • gabi89
    #5714
    Hivatalos 2014 nyarán újraindul (folytatódik?!) a 24 :)
    13 résszel

    Upfronts – FOX: 4 dráma, 5 komédia, 1 animáció + 2 limitált sorozat
  • Dean Winchester
    #5713
    sg-s cikk :D
    én is örülnék ha újra láthatnám Bauert.. egy egész estés filmnek jobban örültem volna de ez is jó, csak hozzák a színvonalat
  • mike01010101
    #5712
    Ez egyértelmű. Sőt szerintem az "új" Daniel Craig féle Bond is rengeteget merített Jack Bauer figurájából, a kicsit nyers, gyorsan döntő, időnként kegyetlen, a célért bármire képes ügynök típusból. Ez elött a Bond karakterek (Roger Moore, Connery, stb ) nem ilyenek voltak, inkább angol úrifiúk a maguk módján.
    Azért a Jacknek is volt jópár csaja: a felesége, Nina, a mexikói csaj, az a nő a fiával akinél bújkált, a miniszer lánya és a végén az ügynök csaj. Sajnos nevekre már nem emléxem.
  • Ragnar360
    #5711
    Jack olyan mint Bond, időnként visszatér...de múltkor az is megfolamazódott bennem, hogy Jack Bauer kenterbe veri James Bondot minden téren:) persze nem csajozik annyit, meg más a körítés....de azért na:D
  • Ragnar360
    #5710
  • akyyy
    #5709
    tök mind1 hogy mi, felőlem akár 1 órás is lehet (amgyis egy film is max 3 órás lehetne)

    de maga a franchise nem csak arról szól hogy 24 rész egy évad hanem az egész dráma ott van, jack-ek, a ctu, elnök, terroristák, stb :D kajak ma éreztem valamit a levegbe, mikor fizikán magfizikát tanitott a tanár, és jött ott az atombombával, hogy de jó lenne Jacket ujra látni bevetésen D :D
  • Csacsi
    #5708
    de akkor az nem 24 lesz, hanem csak 12 :D
  • Szolnokboy1
    #5707


    Folytatódik a 24!! A Fox minisorozatként folytatná, 12 rész vagy kevesebb. Kiefer is benne lesz sztem, most hogy lőttek a Touchnak.
  • Ragnar360
    #5706
    én is csak újranéztem, egyszer már láttam:)
  • mike01010101
    #5705
    A 24 mindent üt. Nem sok sorozat veheti fel vele a versenyt, ennyi évadon át. Nekem mindegyik évad tetszett (bár én évekkel ezelött néztem). Lehet újra nekiugrok:)
  • Roger6
    #5704
    Jól elbeszélgetsz magaddal.
  • Ragnar360
    #5703
    22:30 de még mindig szar... :) miss the show so much :/ fakkk
    életreszóló egy sori, manapság már nem nagyon vannak ilyenek...akad egy pár hasonló persze, de ááh.
  • Ragnar360
    #5702
  • Ragnar360
    #5701
    most hogy nézelödök igy utubeon- elég sok videobeszélgetés van, meg hír a filmről...még Kiefer is sokszor nyilatkozott róla tavaly meg minden és erősen készőlöben látszódott a film.
    egyszerűen nem értem akkor h miért nem:( :D
  • Ragnar360
    #5700
    és az újabb évadokban vannak kisebb hibák, furcsaságok néhol, de ez mit sem számít igazán.

    nem értem miért nem csinálják a mozifilmet... még ennyi év után is megérné nekik, a rajongók hálásak lennének, mégha csak amerikában mutatják be is. úgyvolt hogy tavaly már forgatnak meg készül a script és semmi :(
    ez a FOX csatorna egy nagy gec* amúgyis...hiába, hogy sok jó sorozata van, volt. Pénzük van, jólcsengő nevük van, de nagyon a nézettségre mennek meg a pénzre.
  • Ragnar360
    #5699
    hát gyerekek vége lett megint :( ha jól nézem itt a dátumot, március 12.-én kezdtem el újranézni és most a mai napon 10-15 perce fejeztem be. megkönnyeztem kicsit:/ méltó zárójelenetek áh:( ilyen egy igazi sorozat kérem szépen. mikor rohadt szar érzés, hogy vége... persze már nem volt annyira "nehéz" és keserű mint 2010-ben, de ez a légkör, amit így nyújtott nem merül feledésbe.

    és gondolkodtam pár napja, hogy egyrészt tényleg reálisan ez lehet az utolsó évad (jó mondjuk így is irták meg) merthogy már kiakart szállni és ki is szállt...boldog lehetett volna, de maga a lezárás még adna egy évadot vagyis inkább egy filmet, mert egy évad már lehet sok lenne.

    24
  • Szolnokboy1
    #5698
    nem lesz abból már semmi... :/
  • Ragnar360
    #5697
    hat a filmnek se híre, se hamva:S:/
  • Dean Winchester
    #5696
    tegnap este meg néztem a 7 .évad 23. részét ill. belekezdtem a 24. részbe is!
    Most befejeztem , szóval ráhangolódtam az utolsó évadra!
    24-e van , 1.5 óra múlva elkezdem az 24 című sorozat utolsó évadát megnézni , valós időben :D

    mennyi idő telt el a két évad között? pár hét vagy hónapok?
  • rumkola
    #5695
    Csimálhatnának egy méltó lezárást:

    KLIKK