5854
  • REALista
    #5694
    Ez is engem igazol.:)
    De amúgy teljesen mindegy ízlések és pofonok.
    Kíváncsi vagyok hogy tényleg összehoznak e belőle egy mozifilmet bár én kétlem hogy valaha is megvalósul a dolog.
  • Reg5
    #5693
    Közvetlen utána a 4. évad.
  • Quantumleap
    #5692
    A többség szerint a 6.évad a leggyengébb.
  • Victor1103
    #5691
    Nekem az 5. évad a kedvencem, szerintem az volt a legjobb.
  • REALista
    #5690
    Hát ti tudjátok.
    Én a 4. évadot abba is hagytam vagy fél évre annyira bugyuta volt...
  • piamania
    #5689
    A 7. és a 8. évad között nincs vmi köztes kis 1-2 perces "film", mint a korai évadok között?
    Most fejeztem be a 7. évadot, szerintem hétfőn vagy kedden kezdem a 8. évadot.
  • rumkola
    #5688
    4.-5. még élvezhető volt, de ezek az újabbak már szánalmasak...
  • REALista
    #5687
    he?
  • Quantumleap
    #5686
    Szemben vagy az árral.
  • REALista
    #5685
    Én most járok a 6. évad végénél és azt kell hogy mondjam hogy ez végre megint egy igazán jó évad volt.A 4. és 5. évad után nem számítottam rá hogy ez ilyen jó lesz.Viszonylag kevesebb baromság is értelmetlen fordulat volt ebben az évadban a megszokottnál.
    Asszem egyből belekezdek a 7. évadba.:)
  • Victor1103
    #5684
    Szerintem mind a 7. mind a 8.évad pont a közepéig igen erős volt. Utána jött mindkettőben a lejtmenet meg egy pár hülyeség.
  • Fidolorous
    #5683
    én meg mit nem adnék azért ha kitörölhetném a fejemből azt a nyolcadik évadot...:(
  • Victor1103
    #5682
    Még nem láttad a 8.évadot? De jó neked. Én most mit nem adnék eddig nem látott részekért:) Ezért is nézem az M1-en mert hiányzik a sori:(
  • Dean Winchester
    #5681
    jaja pont faxa is lenne :D 8.évadot még nem néztem meg és pont jó lenne ha megnézném a 8.évadot majd egyből lehetne a filmet is
  • Victor1103
    #5680
    A mozi jöhetne már vége nem bánnám. Mondjuk Michael Bay rendezésében 3Dnélkül
  • stargatelost
    #5679
    lol. A sorozatnak vége.
  • xem
    #5678
    Hali tudni valamit, hogy lesz 9. évad?
  • rumkola
    #5677
    szerintem borzasztó, nézhetetlen
  • Victor1103
    #5676
    nem rossz szerintem a szinkron. én idáig meg vagyok vele elégedve.
  • Fidolorous
    #5675
    nézzük, bár szinkrontól előre félek
  • piamania
    #5674
    MA M1 22:15 24 REDEMPTION!!!!!!
  • Tower Guard
    #5673
    Egyébként, most akkor Szabadulás a magyar címe, nem Megváltás? Mert nekem van valamilyen dvd borítóm, ahol megváltásnak írják, bár biztos valami készített csak.
  • Tower Guard
    #5672
    Nah végre ezaz, csak beindult. :D Ezt várom azóta mióta megjelent szinkronosan a 6. évad és végignéztem. Hát nem most volt már mondjuk.
  • Tomek83
    #5671
    De jó,most minden este majd nézhetem a tvt:)
    Amúgy nálam is dömping van, múlt héten leptem meg magam a 8.évad dvd-jével, közben itt nézem a 6.évadot is,jövő héten lesz már 7.évad is.
    Egyébként most akció van az xpressz.hu oldalon, 4500ért lehet venni a 24 dvd-ket.
  • piamania
    #5670
    24 dömping lesz az M1-en!!!JÚLIUS 25-TŐL JÖN A 8. ÉVAD IS!!!!!!!!!!
  • Tomek83
    #5669
    Arra nem is számítottam,hogy a Redemptiont is leadják,piros pont az m1-nek.
    A cooltv meg bekaphatja,hogy basztak leadni a 7.évadot.
  • piamania
    #5668
    Ez király!!!!El se hiszem.
  • Szolnokboy1
    #5667
    június 20-án adják a redemptiont, sajnos a port.hu-n eddig lehet látni a műsorlistát. ha minden igaz, akkor valóban kezdik utána a 7. évadot is. :)

    http://port.hu/pls/tv/tv.prog?i_date=2011-06-20&i_ch=1&i_ch_nr=5&i_layout_id=0
  • Tower Guard
    #5666
    Hmm. Ez legalább jó hír, hogy eddig már eljutottak. :) És remélem úgy lesz ahogy az alattam lévő írta!
  • Tomek83
    #5665
    Ha véget ér az m1-en a 6.évad, akkor szerintem ők adják utána rögtön a 7.évadot is.
  • piamania
    #5664
    Ez engem is érdekelne, mármint, hogy mikor lesz tv-ben.Szinkronizálva már le van, mivel nyáron kezdik el a 8. évadot is.Kőszegi Ákostól tudom ezt.Én is nagyon várom már.
  • Tower Guard
    #5663
    Üdv! Valaki tud arról valamit hogy a redemption és a következő évadok mikor jelennek meg szinkronosan, vagy mikor kezdik el szinkronizálni, ha lesz egyáltalán?
  • Quantumleap
    #5662
    Csak aztán nehogy jöjjön az átívelő szál.
  • Szolnokboy1
    #5661
    Kinyírták Osama Bin Ladent!

    Az akció lefolyása:

    "Állítólag egy 20 fős elit Navy SEAL csapat 2 helikopterrel Obama közvetlen parancsára (amolyan black ops művelet keretein belül) ment Pakisztánba. A CIA segített nekik, a pakisztániak nem tudtak az akcióról. A bázis, ahol Bin Laden volt hatalmas volt, de nem lett sok áldozat. Hárman haltak meg a führeren kívül, köztük egy "collateral damage" (Bin Laden húga/nővére), akit az egyik rosszfiú élő pajzsként használt, de az amcsikat ez nem hatotta meg és lepuffantották a csajt is. Az amcsik közül senki sem sérült meg, habár állítólag egy helikopter lezuhant. A csapatot egy bizonyos Jack Bauer vezette. :D"

    Az utolsó mondaton kívül egyébként igaz ebből minden, nem én találtam ki. :) BTW az egész akció 40 percig tartott, ami pont egy 24 epizód hossza reklámok nélkül. :D
  • desigo
    #5660
  • Dean Winchester
    #5659
    elvileg jövő nyáron fog kijönni a 24 mozifilm
  • Dean Winchester
    #5658
    ezt is linkeltem :D
    de nembaj a lényeg készüljön el a 24 :)
    am én az utolsó évadot majd március 18-án fogom megnézni fullra XD
  • rumkola
    #5657
    KLIKK
  • rumkola
    #5656
    "Sutherland szereplését egy 24-mozifilmben egyébként minden bizonnyal bonyolítani fogja, hogy épp a napokban kapta meg egy sorozat főszerepét."
  • rumkola
    #5655
    iggggen