5854
  • Szolnokboy1
    #5774
    sztem kurvajó igazi 24-es rész volt tele remek pillanatokkal, alig várom a következőt!
  • Victor1103
    #5773
    Ezzel a Morgan ugynokkel eltudnam kepzelni a tovabbi folytatast de Jackkel eroltetett lenne. Amugy tetszik idaig az evad de tenyleg ujat nem tud mar felmutatni csak hozza a szokasos szintet. Kezdtem is furcsalni hogy eddig nem volt CIA-ban hunyo aki tobb kapura jatszik erre tessek..
  • Quantumleap
    #5772
    És hogy hozzátegyem, ami a témát illeti, hát, végülis a mindent megmentő hős Jackból elég volt 8 évad. És más terrorizmussal foglalkozó sorozatban sem vágyom már erre, tehát például a Homeland ilyen szempontból sokkal korszerűbb. Ezt a mostani sorozatot el lehetne vinni más irányba, de persze egy bekattant pszichopata Jack sem lenne jó. Szerintem le kellene ezt valahogy zárni az évad végén, bízom benne, hogy leforgattak egy ilyen befejezést arra az esetre, ha nem nagy a nézettség.
  • Quantumleap
    #5771
    Én a készítők helyében már az 5.évad végén kinyírtam volna Jacket a kínaiak által. Azért az sok mindent elmond, hogy európai sorozatokban (pl. Polip) meg mertek lépni a készítők efféle durva főszereplőcserét. De amcsi sorozatba kell a golyóálló, mindent túlélő hős.
  • Szolnokboy1
    #5770
    Az tény, hogy elég repetitív, de már évek óta ilyen. Lássuk be, nem nagyon lehet már ebben a témában újat mutatni. A készítők helyében én Jack lelki/idegi állapotával fűszereztem volna meg a sorozatot. Valahogy érzékeltettem volna, hogy Jack idegileg leépült és ezt valamilyen betegséggel/állapottal prezentálni.
    De az is érdekes lett volna, ha az egész évad Jack meneküléséről szól (esetleg a fentiekkel kiegészítve) és nincs terrorfenyegetés/elnök/Ódri/Chloe, aztán a következő évadban szépen újra teljesen vagy részben behozni a régi sémát.
  • Quantumleap
    #5769
    Én viszont nem látom azt, hogy felpörögne a sorozat, és hogy ne ismételné a régi önmagát.

    [spoiler]Kiszámítható fordulat volt, hogy a csaj mégis az anyjával van. A végét pedig nem értettem, hogy miért volt olyan hú de nagy fordulat, hogy epizód végére kellett kiemelni? Genyómuter kinyírta a lelkiismeretmarta vőt. Ki hitte volna, hogy ez lesz? Azta, mekkora fordulat! [spoiler]
  • Szolnokboy1
    #5768
    szerintem is. most kezd beindulni.
  • VinylToy #5767
    Kezdünk belemelegedni! Szerintem jó rész volt.
  • pauly
    #5766
    Szerintem nincs.Amúgy elvileg holnap este lesz hozzá...
  • Quantumleap
    #5765
    Csak a feliratok.info-n készül hozzá magyar felirat? Esetleg más fordítás nincs, ami más oldalon hamarabb kintvan?
  • desigo
    #5764
    Mekkora jó teleszkópos létra volt az első részben :)

  • Borg
    #5763
    Én láttam az első két részt, de elég nehéz most még véleményt mondani róla. Nem rossz, de hiányzik még valami belőle. Talán majd a harmadik résszel, ha megismerjük a "főellenséget", akkor kicsit változik a lapos hangulat.
  • Dean Winchester
    #5762
    én se néztem meg, pláne,hogy időm sincs nagyon de örülök is neki mert lehet megpróbálom kihúzni az évadot aztán bumm lesz egy jó kis darálós napom, napjaim :D
  • desigo
    #5761
    nem volt még idő megnézni :(
  • Quantumleap
    #5760
    Nem pörög agyon a topik.
  • Quantumleap
    #5759
    Az elsőhöz már van, a másodikhoz viszont nem lesz pénteknél előbb.
  • Quantumleap
    #5758
    A feliratok.info-n még nincsenek készek a feliratok a részekhez. Esetleg valami más oldalon nincs felirat, még ha gányoltabb minőségben is?
  • Quantumleap
    #5757
    Én épp ezért kívánom, hogy ne legyen sikeres. Zárják le ebben a szezonban, amit le kell, és kész.
  • gabi89
    #5756
    8 évad finálé:
    24 (FOX, 20.00) – 8,94M – 5.2/8 (2.8, #7)

    Bocsi a dupláért ...
  • gabi89
    #5755
    24: Live Another Day - 1x01-1x02: 8M (18-49: 2.5)

    Ami a nézettséget illeti ez egy erős közepes, és mivel ez csökkenni fog még így simán veszélybe is kerülhet a folytatás.
  • Victor1103
    #5754
    Nagyon jónak ígérkezik az évad ezen két rész alapján. Nem volt tökéletes, de 24 szóval nem is izgatnak a hibák. Hiányzott már ez a sorozat, a szereplőivel és egyedi tulajdonságaival:)
  • Szolnokboy1
    #5753
    ha sikeres lesz, akkor miért ne folytatnák?
  • zaki
    #5752
    Nagyon kivancsi vagyok az uj evadra...
    Azt mar lehet tudni, ha sikeres lesz, akkor folytatjak-e?
  • desigo
    #5751
    remek,banner frissítve
  • Dean Winchester
    #5750
    már itt az idő ?:O gyorsan telik az idő :D
    Én lehet megpróbálom megvárni az évadot és a végén darálni, de úgyse bírom ki szerintem.

    Banner perfect (Y)
  • Szolnokboy1
    #5749
    banner frissítésnek?

  • Szolnokboy1
    #5748
    na ideje feléleszteni a topikot, május 5-én premier duplarésszel, kedd estére megvan a program. :)
  • gabi89
    #5747
    24.Jack.is.Back.Preview.Special.WEB-DL.x264-EbP

  • Quantumleap
    #5746
    Én nem látok benne semmi érdemi spoilert. Bár ez lehet attól van, hogy az anyanyelvi angolt nem mindig értem meg hallás után.
  • Kasthor
    #5745
    Uj promo eleg utos, de tele van spoilerekkel (en mar banom hogy megneztem)


    Lesz benne akcio rendesen.
  • akyyy
    #5744
    most vittem végig a backlistet és nem tudtam honnan ismerős benne a főnonosz... hát na :D
    most már tudom. durva hogy egy játékba mennyire lemodellezik már az embert.
  • Fidolorous
    #5743
    szia, de rég láttalak
  • akyyy
    #5742
  • NeoMaN
    #5741
    hideg kirázott
  • NeoMaN
    #5740
  • Quantumleap
    #5739
    Legalább most olyan helyen játszódik majd, ahol már jártam. Jack külön tetszetős a piros telefonfülkénél.
  • Dean Winchester
    #5738
    http://sg.hu/cikkek/102802/az-elso-kepek-a-24-folytatasanak-forgatasarol
  • Fidolorous
    #5737
    azt már el is felejtettem, de Jack is God szóval az kevésbé zavaró mint a moralitás kérdése..
  • Quantumleap
    #5736
    Szerintem nagyobb baromság, hogy Jacknek friss hasi sérüléssel szexelni van kedve, pláne avval, aki okozta.
  • Fidolorous
    #5735
    Spoiler


    Akkoris a legnagyobb baromság volt Renee-t kiírni. Értem hogy dráma, meg minden de így közvetlenül a sexuális élmény után egyszerűen embertelenség volt a stáb részéről, legalább vártak volna pár órát ha már annyira gyilkolhatniuk van.