5854
  • Csacsi
    #4367
    Szerintem jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aaront jó volt újra látni :D És szerintem nem csak a kis buzigyerek van benne.
  • fjozsi71
    #4366
    Sziasztok!
    Egy picit laposnak éreztem ezt a részt, nem volt benne az az érzés a végén, hogy nem bírom ki a következő hétig....
    Azérz persze nagyon várom...
    J
  • Quantumleap
    #4365
    Ekkora önismétlést azért csak nem sütnek el, ha jobban belegondolok. Habár a "szavazásra bocsájtjuk az elnök posztra való alkalmasságát" is majdhogynem egy az egybe megismételték a 6.évadban.
  • andi0811
    #4364
    Tényleg! Ez idáig fel sem tűnt!
  • ba32107
    #4363
    Ja, és mindkettő nő :D
  • andi0811
    #4362
    Végül is volt már egy elég komoly hasonlóság. Jack mind a kettőjüket "megölte" , úgy, hogy azok mégis életben maradtak.
    És egy apróság. Mind Nina, mind Renee sötétkék ruhában szaladgálnak a nap folyamán.
  • Blacksheep333
    #4361
    Sztem a szőke picsa lesz, aki lefeküdt a kollégájával.
  • Quantumleap
    #4360
    Renee, mint Nina Mayers 2? Érdekes deja vu lehetne, pláne, ha az évad végén brutálisan meggyilkolná Kimet.
  • kisdead99
    #4359
    Lesznek itt még óriási csavarok :)
  • a.carkey
    #4358
    Én csak írtam, hogy gyanús. És az is. :) Előtte írtam, hogy ki lehet a besúgó az FBInál.

    Ő nyitotta ki a cellát, annyira mindenhol ott akar lenni, Dubaku külön rákérdezett, hogy ő is megjött-e, meg ilyenek.
  • andi0811
    #4357
    Hát, nem tudom, de bennem felmerült már Larry. Aztán gondolkodtam a dolgon, és megint csak felmerült Larry . Sőt már olyan is megfordult a fejemben, hogy két tégla van, mint annó az első évadban. Mondjuk Larry és Renee... Lehet, hogy túl sokat agyalok ezen a problémán?
  • Tomek83
    #4356
    FBI-osok közül egyedül Larrynél mondanám azt,hogy ez odabaszott,ha róla derülne ki,hogy áruló. Fehér ház közül meg talán az a szereplő,aki (ha jól tudom)a következő részben fog feltűnni,mert az tényleg érdekes lenne.De majd meglátjuk hogy neki milyen szerepet szánnak.
  • andi0811
    #4355
    Nem tudhatod. Lehet, hogy ő is beépült
  • Quantumleap
    #4354
    Ö mióta FBI-os?
  • Szolnokboy1
    #4353
    intercom
  • piamania
    #4352
    vki válasz erre?
  • a.carkey
    #4351
    Még Motobó neje gyanús.
  • a.carkey
    #4350
    Na ő lehet az áruló. Vagy Erika? Tuti nem a repgépesfeleségmegmentős csóka. :)
  • Szolnokboy1
    #4349
    egyetértek!!! az részemről egy orgazmussal érne fel. :D
  • poppe
    #4348
    kimosták a zagyát a zufók :D
  • sambauer
    #4347
    Kristen Bell kéne 24-be
  • Szolnokboy1
    #4346
    lol. :) így sem néz ki jobban egy fokkal sem. :)
  • desigo
    #4345
    Janeane Garofalo szőkén lol

  • desigo
    #4344
    Az évad elején én is féltem,hogy unalmas lesz de ahogy teltek a részek úgy lett egyre izgalmasabb.
    Az elnökasszony férje szál volt kifejezetten unszimpatikus meg Janis Gold feje és az elnöknő is kicsit noob.
    Ezeket leszámítva alig várom hétről-hétre.Talán izgalmasabb ha egymás után nézi valaki a részeket de így is meg van a feelingje szerintem.
  • ba32107
    #4343
    Most vagyunk ugye a harmadánál az évadnak, most már nagyjából mindenkinek lehet egy kialakult véleménye. Én egy picit csalódott vagyok. Nincs meg az az izgalom, ami a régi évadokban volt. Az új szereplők sem tettek jót a sorozatnak. Persze a hetedik évadta már nyilván nem nagyon lehet mit kitalálni, de azt ígérték, hogy ez az évad más lesz, új lesz, tele lesz izgalommal. Max annyi benne a más, hogy nincs CTU, de annak a helyét átvette eddig az FBI/Billék helye/Fehér ház.

    Persze nyilván nem nagyon lehet a hetedik évadra már sok újdonságot kitalálni. Részemről nem is bánom, hogy nem lesz több, a 8. évad éppen elég lesz, addig kell abbahagyni a sorozatot, amíg nem esnek át a ló túloldalára. Az is lehet egyébként, hogy egyszerűen azért nincs meg a kellő izgalom, mert hetente nézem. A hatodikat kivéve az összes évadot daráltam, és valami hihetetlen jó volt. A hatodik, és most a hetedik évadot hetente nézem / néztem, és így sokat veszít az élményből.

    Egy szó mint száz, eddig azt tudom mondani, hogy a hetedik nem több, mint egy átlagos évad. Remélem ez változni fog.
  • theone91
    #4342
    Egyetértek.
  • desigo
    #4341
    Az utolsó 5 perc az eszméletlenül izgalmas lett
  • piamania
    #4340
    Hello!Melyik magyar cég forgalmazza itthon a sorozatot?köszi
  • theone91
    #4339
    Valszeg. Imdb szeint a 7×24-ben lesz majd, de ugye tudjuk az oldal pontossága megkérdőjelezhető.
  • rumkola
    #4338
    Még nem láttam a 7.-et, de most már elkezdhetne pusztulni ez a sok unszimpatikus szereplő, de villámgyorsan...
    Négyükön kívül mindegyik halálának örülnék.
  • dienesoft
    #4337
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg ne legyen igazad, de annyira furcsa, hogy nem szól egy szót se a részekbenés annyira nincs szerepeltetve...szinte biztos, hogy van vele valami, amiről mi nem tudunk.
  • Smuge
    #4336
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Tony lesz az a valaki de ne legyen igazam. Nagyon gyanús nekem..
  • Bandee1987
    #4335
    hm...tééényleg.
  • Szolnokboy1
    #4334
    Jon Voight, valszeg. :) sztem hamarosan bejön a képbe.
  • Bandee1987
    #4333
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom elnöknő férje csak túléli...Dubakuban nem érzek túl sok erőt már, szvsz hamarosan elkapják/megölik Jackék, de mint tudjuk, mindig valaki más is áll a háttérben, valaki, aki nagyobb erővel rendelkezik :)
  • theone91
    #4332
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Juhhú. Túszul ejtik Marikát... :D Kicsit megszorongatjék majd Dubaku-t... :D
  • Szolnokboy1
    #4331
    7x9 promo

    Promo spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jövő héten kiderül, ki az áruló az FBI-nál. :)


  • Szolnokboy1
    #4330
    küldtem subot, lehet nézni. köszönetet PM-ben, e-mailben vagy a megfelelő fórumokon lehet nyilvánítani.
  • sambauer
    #4329
    Üdv.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem pont az volt hangulatos módszer, hogy nem egy hatszor eljátszott robbanást látunk, hanem csak frissít a képernyő :D olcsó de feeliges megoldás :) a vége meghát hatalmas volt, pont azt hittem hogy sikerül megmenteni, erre bumm :O
  • Szolnokboy1
    #4328
    ASDSD:SAD:SAD:AS

    jaja. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég kiábrándító volt, h nem mutatták ahogy az álMatoboék felrobbannak. :/


    Egyébként szvsz tartsuk vissza a HSZ-eket holnapig, amíg elkészülök a felirattal.