5854
  • sambauer
    #4407
    Jé nem is gondoltam volna hogy már ilyen korán reggel kint van... Remélem meló elött megtudom lesni :P
  • andi0811
    #4406
    Azt hiszem, hogy igen.
  • sambauer
    #4405
    és ez a hatodik évad forgatása közben derült ki ? mert akkor megértem.
  • andi0811
    #4404
    Milot azért nyírták, ki mert a színész kérte, hogy írják ki. Valami más sorozatban kapott szerepet, ezért.
  • a.carkey
    #4403
    Az a szálat sem zárták le, meg a repbalesetest sem. Tk ...
  • Hoz_Hun
    #4402
    Első évadban ha nem lenne idegesítő Kim és Terri, akkor lenne rosszabb?
    Öööö.. úgy értem, ha Kim és Terri nem lennének idegesítőek, akkor olyan jó közepes évad lenne.

    Ez a 7. évad az előző kettőhöz képest egész jó (persze a 2.-3.-4. közelébe sincs). Főleg a felvezető film tetszett. Van egy két ígéretes új karakter. Kár hogy az elnök... olyan semmilyen... Talán később kicsit formálódik a karaktere.
    Amúgy Gregory Itzin (Logan elnök) színészi alakítását nem múlja felül semmi. Palmer meg úgy volt jó ahogy (az öcséről ez már nem elmondható, kár volt őt is elnöknek tenni).
  • sambauer
    #4401
    Első évadban ha nem lenne idegesítő Kim és Terri, akkor lenne rosszabb ? Ötödik évad szerintem úgy szar ahogy van, semmi újatt nem mutat csak a main characterek halálával akarja feltúrbózni, de elég nevetséges egy évad volt. A hatodik egy-két dolgot leszámítva nekem bejött, a Assad vs Jack jelenet miatt, ott volt az a pont amikor azt mondtam na ezért megérte megcsinálni ezt az évadot is :) Remélem a hetediknél is lesz ilyen.
  • Hoz_Hun
    #4400
    Mert a 6. évad történetileg úgy sz** ahogy van. Ha ez első évadban nem lenne Jack családja annyira idegesítő, akkor az lenne a legrosszabb... bár az 5. évad a mészárlások miatt nálam kilőve.
  • sambauer
    #4399
    Spoiler a hatodik évaddal kapcsolatban:

    Én azt nem értettem hogy Milo-t minek hozták vissza az első évadból, ha rögtön ki is nyírták ? :D (ráadásul full értelmetlen módon, ki a főnök ? én ! bumm.. fél óra múlva hé te bics hazudtál, te vagy a főnök, na segíts nekem ebben és abban.....)
  • Hoz_Hun
    #4398
    Hát én meg remélem nem. Szörnyű, hogy az ilyen idegesítő arcokat (Chloe meg a pereputya) benntartják a jó emebreket meg kinyírják (Michelle, Edgar, Curtis... és még sorolhatnám).
    Tonyt viszont várom, hogy kicsit nagyobb szerephez jusson.
  • SötétBarom
    #4397
    Mindig is irritált.
  • katonadani
    #4396
    Én remélem tonyt látjuk minél előbb...már hiányzik a karaktere...
  • desigo
    #4395
    Chloe férje is nagyon nagy pro
    remélem,hogy látni fogjuk még!
  • Bandee1987
    #4394
    Lool, tényleg :)
  • Dean Winchester
    #4393
    az nem lehet hogy előszőr leült az asztalhoz majd larry körülnézése utan ment átadni a kulcsot :D
  • theone91
    #4392
    Igen... Chloeval is pont ez volt, most meg már hiányozna, ha kiírnák őt.
  • Kaplan
    #4391
    Mert amikor Jack meg Renee szétkúrta az egész ajtót zárastul és miután elmentek még készségesen becsukták?
  • fjozsi71
    #4390
    Igen, ez nekem is feltünt. Renee nagyon szimpatikus, nagyon egyenes és karakteres szereplő. Nagy csattanó lenne, ha kiderülne róla valami amire nem számítunk... Larry detto. A lilaruhást én is kinyiratnám már...
    már csak 4 nap... és s07e10...
  • sambauer
    #4389
    jaja azt én is furcsáltam, vmi vágási gondok lehettek..
  • Shep
    #4388
    Amúgy nem tudom feltűnt e nektek ebben a részben egy nagy hiba. Mikor Larry körbenézett a lila inges az asztalánál ült, következő jelenet jön a szerverszobából és visszaadja a sunyiképűnek (mennyire tudtam, hogy ... ) a hardverkulcsot.
  • ba32107
    #4387
    Nem az új karakterekkel van baj, hanem azzal, hogy szarok. Szinte mindegyik. Renee az ok, a többiek vagy jók, vagy érdektelenek. Larryt kezdem még megkedvelni.

    A vérfrissítés nem probléma, pl. a Skinsben az egész szereplőgárdát lecserélték, és már az első részben megkedveltem minden szereplőt.
  • Bandee1987
    #4386
    4. évadban "nyavalyogtam" először a szereplők miatt. Na, azok tényleg gyökerek voltak, ugyanúgy mint ezek a mostani FBI-osok. A mostani nyavalygásom a második a 24 történetében sztem.

    szerk. Na igen, elfelejtettem mondani, hogy Reneee és Larry azért jóarcok, meg bírom őket.
  • sambauer
    #4385
    amúgy nem értem mire fel ez a nyavajgás az új karakterekkel szemben.. az első évad óta kénytelenek voltak megfosztani minket pár megkedvelt szereplőtől, de ez nem jelenti azt hogy az egésznek egy egyszemélyes Jack vetítésnek kéne lennie. ezek az új szereplők közül egyikse kevésbé idegesítő mint pl anno Chloe és mégis hogy megszoktuk jelenlétét. elkell a vérfrissítés ez van, az már egy alapelv hogy mindenkit először a rossz oldaláról kell bemutatni. (Renne meg női fronton a legszimpatikusabb edddig ha az összes évadot nézem)
  • ba32107
    #4384
    Nemtom én bírom Sean-t szerintem jó arc.
    A lilainges (én már csak így hívom) remélem hamar meghal :D
  • Bandee1987
    #4383
    7x09

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fasz kivan már ezzel a hülye FBI-os picsával, muszáj mindig beleütnie az orrát olyanba, amihez nincs köze? Remélem lelövik őt a picsába! Amúgy üdv Aaron! :)
  • fjozsi71
    #4382
    Én is örültem Aaron Pierce szinrelépésének! Biztosan sok dolga lesz... bízom benne, hogy igen. SAjnos a csinos néger leányzót nem tudják megmenteni szerintem. Túl egyszerű ez a FBI-os árulói szál, már az 1 résztől unszimpi és gyanús volt a fickó, szerintem ez bonyolultabb lesz, mint egyelőre látszik!
    fj
  • Szolnokboy1
    #4381
    WÁÁÁÁÁ!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aaron Pierce is back!! Az egyetlen karakter, aki Jack mellett minden évadban szerepelt. Remélem, beáll Jack mellé akciózni. :)
  • desigo
    #4380
    kira
    ment is a banner alá...
  • N o N a m e
    #4379
    van felirat
  • Dean Winchester
    #4378
    hosszupuskasub - forum részlegen irta a fordító hogy net hiányában és iskola miatt csak leghamarabb csütörtök estére várható!
  • wody
    #4377
    üdv! Felirat kb mikor lesz a 9 hez? Tud valaki valamit? Előre is kössz!
  • fjozsi71
    #4376
    FBI ...:) a CIA jól dolgozik, azzal semmi gond....
  • Dean Winchester
    #4375
    fbi-t akarta irni :D
  • sambauer
    #4374
    CIA ?
  • fjozsi71
    #4373
    sziasztok!
    Az elnöknővel én sem tudok megbékélni...egy remek nagymami lehet, de elnöknek nem jön be /nekem/ A karakter nem jó hozzá és fordítva. Az gondom nekem is , hogy sok az unszinpatikus szereplő A CIA nagyon ramaty, nincs jó technika a CTU-hoz képesz bénák stb... MAjd egybe nézve biztosan pörgősebb lesz, de pl a 3.,4, évadot tényleg alvás nélkül nyomtam le és nagyon jó volt!!!! Ez lapos egy picit, de remélem felpörög, kellene valami meghökkentő fordulat, egy áruló aki kedves nekünk...

    fj
  • rumkola
    #4372
    A szereplőgárda is szánalmas a szememben, szürke, semmitmondó unszimpatikus karakterek. Az elnöknő meg egy röhej.
  • sambauer
    #4371
    Szerintem semmi gond nincs vele, igaz nem olyan pörgős mint a hatodik évad, de a hangulat jelen van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sean-on nem lepődtem meg, egyedül Larrynél vagy Renne-él mondtam volna egy OMG-t, ám lehet ezzel a készítők is tisztában vannak...
  • Hoz_Hun
    #4370
    Akkor nem csak én érzem így.

    Mondjuk nekem az 5. évadtól kissé sántít a 24. Nagyon jó sorozat de az 5. évad mészárlását nem vette be a gyomrom (ráadásul történetileg az 1. évad után a leggyengébb). Kedvenc a 3. és 4. évad aztán a 2. évad. De tök őszintén a játék története is sok évadot überel, szerintem az nagyon jóra sikerült.

    Viszont a 7. évad felvezetőfilmje az kifejezetten tetszett.
  • rumkola
    #4369
    Én eddig az egész évadot laposnak érzem, nagyon messze van ez az igazi 24 fílingtől...
    sajnos
  • theone91
    #4368
    Leszedtem, de nem volt erőm megnézni (megfázás + fáradság), inkább aludtam :). Majd holnap.