5854
  • desigo
    #4528
    hát sajna elég sok reklám van már az oldalon nem is nagyon megyek oda szívesen
    nah mindegy banner alatt ott a link hozzá
  • andi0811
    #4527
    Nálam is bejelzett az Avast, de azért le lehet tölteni a feliratokat, ellenőriztem a VirusTotallal, és nincs semmi bajuk. Sajnos ez jellemző az Avastra, néha túlbuzgóbb a kelleténél.
  • desigo
    #4526
    marha jó,hogy jelez az Avast a http://hosszupuskasub -ra :(
  • desigo
    #4525
    Spolilerezni óvatosan csak de gondolom mostanra sokan látták már az ide járók közül.

    Jumának meg meg vannak a kapcsolatai...
  • desigo
    #4524
    kösz kösz
    megy is banner alá
  • sambauer
    #4523
    már az évad elején ott lehetett
  • dzsagon
    #4522
    Most nézem a Google Maps-t, de nem látom, hogy az afrikai Shangala szomszédos lenne Washingtonnal. Pedig csak ez az egy normális magyarázat lenne rá, hogy mint kolbászol Juma a Potomac River partján.
  • rumkola
    #4521
    thank ya!
  • Bandee1987
    #4520
    FELIRAT A HOSSZUPUSKÁN!!!!

    Hatalmas köszönet érte a fordítóknak!!!
  • sambauer
    #4519
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Lelövik az elnök sajtófőnökét, aki nő, és élve hagyták a testőrt." Na ebben teljesen egyettértek, nagy baromság volt. Meg azt nem értem hogy manapság miért divat a nőket mellbe lőni ? Egyre több filmben és sorozatban látom, hogy nem egy hagyományos headshottal intézik el a dolgokat, és zavar :D
  • a.carkey
    #4518
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a rész hemzsegett a hülyeségektől. Lelövik az elnök sajtófőnökét, aki nő, és élve hagyták a testőrt. Ez akkora LOL ... Nyilván azt várnánk, hogy a következő részekben megölik a barom szenátort, de szerintem Jack fogja megmenti azt. Viszont ha ezt a "túszdrámát" 24. részig akarják húzni, visítani fogok. :) Nyilván az alelnök a beépített embere John Voightéknak, és ezért kellett megölni az elnököt. Kiváncsi leszek, hogy mi lesz a vége, de gondolom valami olyasmi, hogy meghal az elnök, vagy a lánya, Aaaaaaron is, meg más arcok. Arra leszek kiváncsi, hogy mikor jönnek rá, hogy ők is be tudnak menni alul? Az is hülyeség, hogy az egész világ tele van mobilokkal, erre pont a Fehér Házban nem kezd el keresni Aaaaaaron és lány egy kurva mobilt. :) Pl. miért nincs Aaaaaaronnak vagy az elnök lányának mobilja? Aaaaaront anno Jack morze vagy füstjelekkel érte el? Tök hülyeség az egész ..., de legalább izgalmas. Jumanak Jack, a lilapuncinak meg Chloe végre beverhetné a pofáját, mert qurvára idegesítő mindkettő. :D
  • N o N a m e
    #4517
    okthx!
  • Szolnokboy1
    #4516
    már készen vagyok vele, még át kell néznem. úgy szeretném, hogy a két rész felirata egyben kerüljön fel, de HunBauer csak este végez és még azt is szeretném alaposan átnézni. ma este már biztos feltöltöm legalább a 11-es részt.
  • N o N a m e
    #4515
    mikor lesz jó felirat?
  • Tomek83
    #4514
    REMÉLTEM hogy a sorozatban lesz valami utalás rá:)
  • sambauer
    #4513
    Dubaku mégis hogyan ?
  • Tomek83
    #4512
    Redemption-ben Jack kinyírta Dubaku bratyóját,amiért Ike elég durcás is volt,reméltem hogy a sorozatban lesz valami utalás rá,vagy esetleg összekötve a kellemest a hasznossal Dubaku még megkeresi Jacket is és bosszút áll vagy valami(ok tudom ez már volt a 6.évadban is,de voltak itt ismétlések).
    Jon Voightos jelenet poén volt,eszik az öreg,csörög a telefon,erre vág egy "na baz+ még enni se hagytok békén" pofát:)
  • sambauer
    #4511
    Én annak örülök hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem követik el ugyanazokat az unalmas szálakat amikre számítana az ember. Például én azt hittem amikor Jack a kártyát odaadta egy statisztának hogy a helikoptert lelövik és nyomozhatnak a lista után, vagy ellopják a kártyát és a helyzet ugyanaz. De nem, probléma nélkül odaért, és még Seant is elkapták egy rész alatt. Akkor még attól is féltem hogy az alattam említett srác majd átáll hogy megbosszulja apja halálát stb, ez se lett ellöve simán kinyírták szóval le a kalappal :D
  • desigo
    #4510
    Nekem a 11-es rész izgalmasabb volt mint a 12-es...

    azon röhögtem viszont,hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dubaku fia nem ugrott a vízba Walker után de még csónakkal se érte utol.Utána nem bírta futva se a lépést tartani.Aztán nem bírta csak a rendőrt lelőni.A végén meg Walker majdnem meg is verte.Igazi katona xD
  • Dean Winchester
    #4509
    jah...
    én megnéztem és sztem nagy hiba nem volt benne!
    nem vok nagy angolos,de annyira nézhetetlen rossz nem volt,persze egy profi angolos egyből észreveheti a hibákat!
  • Szolnokboy1
    #4508
    nyilván belenéztem. egyébként nekem aztán mindegy ki, mivel, hogy nézi. rossz felirattal nem jó nézni semmit, én csak magamból indulok ki.

    ON
  • Dean Winchester
    #4507
    jahm nem is az igazi!
    de azér fos-nak nem nevezném :)
    egy kérdés: megnézted vagy alapból kritizálod más munkajat?
    én csak azt mondom elkészítette megosztotta velünk ,örüljünk neki és aki nem bír várni a te feliratodra az megnézi ezzel!
    én is csak azért tettem be ide mert kitudja amerre én járok jár -e másik forumozótársam!Szóval jóindulatból tettem be =)
  • desigo
    #4506
    a banner alá meg is várom a jól megszokottat
    de ha már valaki dolgozott vele akkor ne bántsuk
    aki akarja használja aki akarja megvárja a megszokottat
    ennyi...
  • Szolnokboy1
    #4505
    a fos jelző dícséret ezekre, de ti tudjátok. :)
  • desigo
    #4504
    kösz az infót !
  • Dean Winchester
    #4503
    van felirat!
    11.rész
    12.rész
  • andi0811
    #4502
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha lett volna ilyen a biztonsági szobában, akkor az egész akció nem jöhetett volna létre, és akkor felesleges lett volna az egész 11-12. rész is.
  • Csacsi
    #4501
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az elnöknő szabad kezet adott volna Jacknek, akkor nem állította volna le a kínzást, és nem záratta volna be Jacket. Én inkább azon vagyok ennyire kiborulva, mint már írtam, hogy Jack soha nem fogadott volna szót az elnöknőnek. A másik meg, hogy nem hiszem el, hogy abban a biztonsági szobában nincsen semmilyen olyan készülék, ami mindentől független. És nem tudnak onnan kijelezni.
  • [NST]Cifu
    #4500
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt megtehette volna úgy is, hogy Billel megbeszéli, majd miközben ő elkapja a szenátor asszisztensét, Bill elintézi az ügyet az elnökkel. Megkapta az esélyt az elnöknőtől Jack, hogy felgöngyölítse az ügyet, bizalmat kapott, erre megint nekiáll széllel szembe pisálni, csak hogy biztosra menjen. Ez úgy hülyeség, ahogy van...

    Persze ez szubjektív dolog, nem vitás.
  • Csacsi
    #4499
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerencsére nem értek veled egyet. Nekem nagyon tetszik ez az évad is. Amit meg Jack és Bill kapcsolatáról mondtál. Jack nem nem bízik meg benne, hanem egyszerűen csak őt akarta védeni, hogy ne kerüljön bele abba, amire éppen készül (hogy megkínozza a gyanusítottat), és csak így tudta teljesen megvédeni mindettől.
  • [NST]Cifu
    #4498
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Számomra iszonyú csalódás. Egyre átlátszóbb, ötlettelenebb az egész, pedig úgy a 7x06-ig még reménykedtem. Először a férjével zsarolják az elnöknőt, aztán a lányával. A következő mi lesz? A fogják a macskáját, és egy fritőz felett lengetik, hogy ha nem engedelmeskedik? Nevetséges.

    Az a baj, hogy egyre kínosabb az egész. Jack még Billben sem bízik meg, mikor az végig beavatta, és megtett neki mindent, még az elnöki pardonért is szól az érdekében? Én egyre inkább Jacknek szánnék egy golyót... :)
  • theone91
    #4497
    Szerintem hamar ki lesznek írva. (Legalábbis remélem)
  • sambauer
    #4496
    Amúgy mostantól én is golyót szánok a "Lila ingesnek" nomeg annak a Szenátornak.. Rohadt idegesítőek remélem az írók is így gondolják.
  • andi0811
    #4495
    Igen, azért írtam a spoiler elé, hogy a jövő heti trailerre vonatkozik a megjegyzésem, pont azért, hogy aki nem nézi trailereket, az nehogy véletlenül belefusson.
  • ba32107
    #4494
    Nem látok semmit csak a sírós szmájlit úgyhogy most TÉNYLEG ne lőjétek le, mint múlt héten, ha erről szpojlereztek azt is jelezzétek külön. Jó? :)
  • andi0811
    #4493
    Láttátok a jövő heti trailert?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy fontos, főbb szereplőtől végleg elbúcsúzhatunk.
  • rumkola
    #4492
    van spoiler tag
  • sambauer
    #4491
    Szerintem amíg nem nézi meg az ember az új részt nincs értelme benézni a topikba.
  • rumkola
    #4490
    spoilerezzél nyugodtan, okos vagy, köszönjük
  • fjozsi71
    #4489
    100 métert...