5854
  • tommygear
    #5814
    új évad lesz amúgy? van valami hír erről?
  • grebber
    #5813
    Simán.Jön Jack és agyonöl mindenkit és megment mindenkit.
  • Darthmushroom
    #5812
    nem tudom h 1 órába ennyi szálat h akarnak majd lezárni, de reméljük jó lesz. Meg tudnék örülni ha feldobnának valami labdát a végén, és folytatnák valamilyen formába a sorozatot (még ha spin off lenne akkor is) meg akár így 12 részes évadokkal.
  • Szolnokboy1
    #5811
    most a 11-es rész volt. utolsó előtti részhez képest szerintem kicsit lassú volt, de sikerült megint egy igazi Jack-es pillanatot belerakni: amikor leosztotta az elnök kampányfőnökét, az mindent vitt. az utolsó rész promója meg epic:

  • desigo
    #5810
    Ez a 10-es rész már nagyon túlzó volt.
    Volt ebben minden gazdagon...
  • Darthmushroom
    #5809
    azért kell pontot írni utána és nincs semmi baj
  • Quantumleap
    #5808
    Abból van a gond, hogy túl rövid a cím (24), három betűnél is kevesebb, így nem is indul el a keresés, ha csak ennyit ír be valaki.
  • grebber
    #5807
    Hát igen nem lehet egyszerű egy keresőt használni oda azért már elkél a 8 általános
  • soo277
    #5806
    Megtaláltam,azért köszi all
  • Darthmushroom
    #5805
    nem tudom mit csinálsz mert Nekem kidobja a 8 évados packot magyarul meg angolul is (66gb)
  • desigo
    #5804
    magon keress rá erre : 24.s0 és rakd méret szerint sorba
  • soo277
    #5803
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nCore meg Buthumen en nem találom
  • soo277
    #5802
    Már ugy is csináltam ,csaka 9edik évad jön be
  • Darthmushroom
    #5801
    tegyél a 24 után egy pontot :D
  • soo277
    #5800
    Az a gond ,hogy bent vagyok a nagy torrenteken ,de nem találom XD
  • grebber
    #5799
    Kb bármelyik torrentről.
  • soo277
    #5798
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok,nem tudja valaki honnét tudnám letölteni a régi évad részeit?köszi
  • Csacsi
    #5797
    Visszahozták mindkét régi fő ellenséget... Az oroszokat..és a kínaiakat :)
  • Kaplan
    #5796
    Nagyon ügyesen építgették eddig a sorozatot, ez a rész pedig iszonyat durva volt. Bár láttuk már ezeket a fordulatokat, de végig képes fenntartani a feszültséget a sorozat, a kivitelezés, a jelenetek pedig rettentően profik.

    Azt kell, hogy mondjam, hogy a várakozásaim felett teljesít a sorozat és egy szavunk sem lehet az igazi 24 hangulatra. Jack valóban visszatért, eddig 8/10. Nagyon kíváncsi vagyok az utolsó két részre, azért itt eléggé kemény internacionális csiki-csuki kezdődött el.
  • Szolnokboy1
    #5795
    Kurva jó rész volt megint!!!!
  • grebber
    #5794
    Elég lezüllött lett szegény :(
  • Quantumleap
    #5793
    DVD-extra volt.
  • j0rmungandr
    #5792
  • Quantumleap
    #5791
    http://www.24spoilers.com/2014/06/13/24-spinoff-kate-morgan/
  • grebber
    #5790
    Most kezdtem el nézni ezt az új évadot.

    Ennyire nem emlékszem a régi sori végére vagy tényleg nem volt ilyenről szó hogy Chloet elfogják stb?
  • Riddick21
    #5789
    Ahol a = valószínűleg sehol. Chloe gyorsabb volt szerintem :)
  • desigo
    #5788
    Az elnök úr ott van a fürdőmben,csak tudnám miért német?

  • Csacsi
    #5787
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hol a faszba volt a néma óra???????
  • Darthmushroom
    #5786
    Nem a régi színvonal a sorozat, de azért a feeling megvan remélem még folytatják bejön ez a Kate+Jack páros, de egy Kates spin offal is elégedett lennék, bírom a színésznőt jó volt a Chuckba meg a Dexterbe is.
  • VinylToy #5785
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Jacket megkéri Heller elnök, hogy kísérje el Margothoz, mert feladja magát, ott lesz a rajtaütés, de az elnök úr valamilyen oknál fogva mégis meghal, Jack megesküszik neki, hogy megbosszulja Audrey miatt. Klisé, klisé hegyek. A beteg, haldokló George Mason esete, ugyanilyen volt a második évadban.
  • Kaplan
    #5784
    Én is így éreztem, de néhány rész óta átálltam az eredeti nyelven, angol felirattal való megtekintésre. Egy középfokú angol tudással simán érthető, egyszerű nyelvezete van. De megértem, ha nem akarsz ezzel 'szenvedni'. Magam is nehezen adtam fel a kényelmet. :D
  • Quantumleap
    #5783
    Kár, hogy mindig ilyen lassan jön a felirat.
  • Borg
    #5782
    Nekem ezzel se lenne gondom. Elvégre ezt várjuk a sorozattól :)
    Ez nem Lost, hogy minden rész végén legyen egy WTF.
  • Quantumleap
    #5781
    Ha így történik, elég elcsépelt, sablonos és kiszámítható dolog lesz: 3 óra hossza alatt Jack kiszabadul, és kinyír minden orosz genyát. Már láttunk ilyet párszor.
  • Szolnokboy1
    #5780
    nem tudom, az oroszországot is csak tippelem.
  • Borg
    #5779
    Margot-nak jó szar hangot adtak a magyar szinkronban...
  • Quantumleap
    #5778
    És az oroszországi részeket is Londonban forgatták?
  • Szolnokboy1
    #5777
    "De mikor lesz ugrás az időben? Most vagyunk az évad felénél."

    Tippre 2-3 részen belül letudják a terroristákat, utána Jacket elrabolják az oroszok és elviszik oroszországba. Az utazáskor lesz ugrás.
  • Quantumleap
    #5776
    Igen, vele végül is én is el tudnám képzelni. Ha csakugyan nem lesz több évad, indulhatna egy spinoff vele a főszerepben, teljesen más címmel. Vagy ez nem mehetne ilyen símán? Lennének jogi akadályok vagy effélék? Nem értek hozzá. De mindenesetre úgy néz ki, mintha a készítők Jack nyomdokaiba akarnák léptetni. Bár annál a jelenetnél csalódtam kicsit, amikor kiszabadította magát. Azt hittem, láthatunk majd egy lábbal nyakroppantást Jack módra. Erre kinyúl a késért.
    De mikor lesz ugrás az időben? Most vagyunk az évad felénél.
  • Szolnokboy1
    #5775
    OMG!!!! :O