5854
  • Quantumleap
    #4810
    Jack az elnök áldásával nyírta ki Chappellet-t, Tony pedig nemes egyszerüséggel megfojtotta Larryt. Nem kellene keverni a szezont a fazonnal.
  • sambauer
    #4809
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem kicsit túlzásba vették ennek a vírusnak a hatását. Bőven elég lett volna egy majdnem 100%san funkcináló Jack, aki akciózik, lő fut viszont pár pillanatban összeesik, és akkor kell belőnie magát, teszem azt valami rosszfiút emiatt nem tudott volna lelőni és akkor Rennee beugrik, ilyesmi..(aki játszott a Far cry 2vel tudja mire gondolok, arra a Malária effektre :D jó tény hogy az egy játék, ez meg sorozat)
  • ba32107
    #4808
    Hú basszátok meg odabaszott rendesen a rész

    Nagyon enyhe spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kurvajó volt az utolsó pár perc, a zene marha sokat dobott az izgalmakon. Bár egy 100%-osan funkcionáló Jacknek jobban örülnék, most kifejezetten tetszett, hogy fertőzött, jól megcsinálták az utolsó percet.
  • Oziris666
    #4807
    Akkor Jack is roszfiú,mert anno kinyirta a főnőkét nemgyengén:)
    24ben bármi lehet...
  • theone91
    #4806
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hatalmas önismétlés volt, mikor Tony meglőtte magát... Egy évadon belül. Lásd Sean.
  • theone91
    #4805
    Na nem baj... Mire lejön befejezem a Sit Down, Shut Up-ot... :)
  • Csacsi
    #4804
    Nekem már itt csücsül a 720p-s verzió, de még 17:00-ig várnom kell :(
  • Tomek83
    #4803
    Mininován sem? Nekem már délben begyorsult ott és tudtam teljes sávszélességgel tölteni.
  • theone91
    #4802
    Semmi seed, apám...
  • theone91
    #4801
    Valahol olvastam, hogy Chloe még visszajön és erőteljes szerepet kap majd... Talán a Monsters vs Aliens-féle Kiefer interjúban volt, de nem emlékszem.
  • Quantumleap
    #4800
    Úgy értettem, az ö szemszögükböl jobbról nézve.:) Chloe szerintem visszajön, muszáj, hogy legyen egy egy vitajelenet közte és Jack között, ahol Jack lehordja:

    -Damn it! Te és Bill semmi gyanúsat nem vettetek észre benne, amikor felkeresett titeket?
  • hunbasser
    #4799
    akarod mondani balról :D amúgy Chloet nem számoltad,ő sincs már benne,ha jól emlékszem csak simán lelépett,miután elengedte az FBI. bár én örülnék neki,ha visszajönne :) talán majd a 8.évadban vagy az évad végén :D
  • Quantumleap
    #4798
    Jobbról az elsö, harmadik, hetedik, kilencedik, tizenegyedik. Bár utóbbi kettö meg lehet.:)
  • hunbasser
    #4797
    jaj,az nagyon rossz lenne... de ha ez lenne,akkor gondolom,hogy Jack erőt venne magát és szétrúgná Tony seggét és azzal végződne az évad,hogy Kim meghal,Tonyt megöli Jack és az új terroristák megmutatják,hogy még tényleg nincs vége és ezzel már előkészítenék a storyt a 8.évadnak.

    amúgy a bannerben lévő szereplők fele már vagy nem él,vagy nem szerepelnek a sorozatban :D
  • Quantumleap
    #4796
    Tony tutira rosszfiú, ne viccelejtek már, hiszen kinyírta Larryt. Ez kell is a sorozatba, elvégre olyan még nem volt, hogy egy korábban egyértelmüen jó fiú rosszá váljon. Kimet tudtommal egész az évad végéig hozták vissza. Az is lehet, hogy Tony elrabolja, és vele zsarolja Jacket, hogy álljon le.
  • desigo
    #4795
    de előtte még kínozzon meg valakit
  • hunbasser
    #4794
    "I died. Damn it!"
  • Kaplan
    #4793
    Szerintem úgy haljon meg, hogy az utolsó percében még százszor kimondja, hogy "Damn it!" és akkor mindenki megnyugszik.
  • hunbasser
    #4792
    :DDddddddd

    hát igen,nekem is hiányoznak a kiabálások... meg amikor valakit üldöz és a színhelyre érve nincs ott,akkor egy "Damn it!" hagyja el a száját.ez mind Jack :) ehhez képest most elég szar látni őt,hogy szenved...elég méltatlan lenne hozzá,ha szenvedések között halna meg szerintem.
  • Dean Winchester
    #4791
    ja és én még hiányolom a kiabálásokat is...sajnos nem kiabál anniyt mint régen :D a mirrors filmet is anno azért néztem mert legalább halhattam jack-et kiabálni :DD
  • hunbasser
    #4790
    úgy bírom,mikor tök szubjektív dolgokat kinevetnek/lefikáznak...:)
  • theone91
    #4789
    LoL... Crank...


    LoL...
  • hunbasser
    #4788
    nem,én 24 órányi pörgésre gondolok :D egy utolsó nagy hentelésre,mielőtt meghal
  • Blacksheep333
    #4787
    És egy "crankszerű" évad miben különbözne az előbbiektől? Még kevesebb ideje lenne a 24 óránál és még jobban sietne elkapni a rosszfiúkat?:D
  • hunbasser
    #4786
    szerintem meg kicsit első évados dologról van szó...szerintem tuti,hogy valami másról van szó,másnak dolgozik most éppen Tony,lehet,hogy azért,mert megfenyegették valamelyik családtagját (nem tudom kijei vannak,de sztem van benne realitás) és akkor most ezzel kezdik előkészíteni a 8.évadot: minden részben odadobnak egy morzsát,az utolsó részben meg majd kiderül,hogy mi is a helyzet.

    egyébként ahhoz képest,hogy a 3(?) évadban hogy elkente Tony száját Jack kb két ütéssel,ahhoz képest most Tony igen csak jól verekedik.

    amúgy nekem ez így nagyon szar...mármint hogy Jack ott szenved bent az irodában. ez a sorozat tényleg arról szól,hogy megy,aztán hentel mindenkit meg mindig tudja,hogy vmi gubanc van és ő rájön,most meg csak bentről segít,ez valahogy nem olyan bejövős. Larryt én is sajnáltam,a végére már kezdett észszerű döntéseket hozni.

    Kimet pedig jó volt látni,bár ez a sírós rész nekem annyira nem jött be,de azért kellett ez is. szerintem tuti nem szerepel Kim többet a 7.évadban,ezzel arra gondolok,hogy nem lesz semmi ilyesmi,hogy megmenti az apját. Jack elküldte a francba,ő meg nem fogja magát meggondolni,ha csak nem...ha csak nem az lesz,hogy "jackjackjack! tony az ellenség és ő az egész starkwood feje igazából,csak te tudod megállítani!",de akkor az meg már kicsit crankes lenne ;D bár én örülnék egy olyan 8.évados befejezésnek...:D esetleg a film majd lehetne crankszerű,Jacknek kurva jól állna :D
  • Blacksheep333
    #4785
    Szerintem vagy egy 3. félnek dolgozik vagy pedig azoknak akiknek a Starkwood dolgozott, és ott fent (a főgenyák) valamiért azt gondolták, hogy Starkwoodnak vesznie kell, de a vírusból kell nekik anyag.
  • desigo
    #4784
    még a szeme se áll jól...
    tuti a rossz oldalon áll
  • katonadani
    #4783
    Szerintem lehet h Tony egy "bad guy", mert csak azért robbantotta fel a kócerájt,mert a "jók" azt mondták...közbe meg megbeszélte az afroamerikai csávóval hogy lopjon már el neki egyet..És így meg azt mondhatja hogy nem ő ölte meg Larryt...azt mondja h jófiú közbe meg nem...najó ez így nem a legérthetőbb...
  • Blacksheep333
    #4782
    Ennek az évadnak tuti az lesz a vége, hogy Kimmel kipróbálják azt a kísérletet, aztán Kim belehal, de Jack életben marad vagy kap még időt, mielőtt feldobja a taccsot. És akkor Bauer teljesen összeomlik, ideges lesz, meg minden.

    Mondták, hogy ez az évad valami nagy érzelmi történéssel fog lezárulni, és szerintem ez nagyon ütne.
  • Dean Winchester
    #4781
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tony tuti jó gyerek!
    azért fura h ennyit tiktos akcio meg ennyi csavar van ebben az évadban :D
    jóni jó de havlvány lila gőzőm sincs h mi lehet a vége :|
    az viszont fura volt,hogy Hodghes ről hittük h ő a nagy kutya és ő meg azt mondta,hogy : " csupán egy csavar a gépzeteben" ..
  • sambauer
    #4780
    Akkor az évad helyet ajánlom figyelmedbe ezt, minden héten nézegesd 40 percen keresztül és nem lesz hiányérzeted a sorozatot illetően.
  • rumkola
    #4779
    Nálam a 24=Jack.
    Az összes többi idióta egyszerűen nem érdekel.
  • sambauer
    #4778
    Hát igen, nálam is hosszú idők óta könnyeztetett meg újra a sorozat (legutoljára az ötödik évad Tony "halála" jelent miatt nyújtam majdnem zsepiért :D)

    rumkola Véleményére meg nem tudok mit mondani.. Ha neked egy szereplő attól főszereplő hogy minden egyes pillanatban percben ő van az akció középpontjában (főleg egy sorozatban, ahol már 6 évadot végig lövöldözött) hát nagyon tudlak sajnálni..
  • rumkola
    #4777
    nem is vitatkozom, csak a véleményem írom le :P
  • andi0811
    #4776
    "bohóckodik egy irodában"

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    HALDOKLIK egy irodában... Ha ez neked bohóckodás, akkor tényleg kár vitatkoznunk...
  • rumkola
    #4775
    bohóckodik egy irodában
    naneeeee

    a kim-es jelenet pedig 4 perc volt kb. és nem is arra gondoltam
  • partyyy
    #4774
    Olvastad Rocko hozzászólását a videónál:D?
  • andi0811
    #4773
    "az, meg hogy jack mellékszereplő lett felháborító"

    Én ezt nem értem. Attól lesz valaki főszereplő, hogy egész álló nap lövöldözik és embereket öl? Ha 3 részig nem gyilkol meg senkit, hanem érzelmes, emberi jelenetei vannak, már nem is főszereplő, csak mellékszereplő?
  • rumkola
    #4772
    egyetértek

    túlságosan szeretem a sorozatot, hogy ne nézzem, de ez szó szerint szánalmas
    az, meg hogy jack mellékszereplő lett felháborító

    ez az évad nálam nem kaphatná meg a 24 címet

  • Bandee1987
    #4771
    Egyébként a jeleneténél nemtom ti hogy voltatok vele, engem a sírás kerülhetett :)))