5854
  • hunbasser
    #4930
    mondjuk az is kérdéses,hogy maradt-e belőle valami...:Dddddddddd
  • dzsagon
    #4929
    Kurva egyszerű megnézni, hogy meghalt e vagy sem. Oda kell menni a kocsihoz és belenézni. Ha van hulla és egyezik a dns akkor meghalt. Mivel jelentették a halálát az elnöknőnek, valszeg belenéztek a roncsba.
  • hunbasser
    #4928
    pedig én egy olyannak is örülnék,kurvára fáj ez neked?

    amúgy meg nem mondtam komolyan,ha nem tűnt volna fel...a smileyk talán nem véletlenül vannak benne.
  • hunbasser
    #4927
    aztakurva milyen jó rész volt...amolyan igazi 24-es,már nagyon rég láthattunk ennyire tipikusan jó részt :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon jó volt végre látni megint,hogy Jack vallatt :) hatalmas volt. ahogy Tonyt püfölte,az meg a másik gyöngyszem. azért az utolsó két rész nem lesz semmi...
  • theone91
    #4926
    Spoileres (!) Kiefer interjú...
  • Tomek83
    #4925
    Viszont a robbanás után illik lenni egy hullának is,és ha nincs hulla azt észrevették volna:)
  • Dean Winchester
    #4924
    lehetséges hiszen ez olyan mint a pb 2 résszel előbbi részében
    igy jönnek a képek egymás utan (szinte 1 másodperc telt el közöztük)

    tábornok hátul próbálja elvágni a biztonsági övet
    mutatják h nincs is kettévágva teljesen és már nyul a kilincshez h kinyissa az ajtót
    és jön a kép h nyomják a gombot h robbanjon fel az autó
    szóval ez nekem elég durva volt :D értitek még else vágta az övet e már robban a koci és az ilyet tuléli azért vicces.

    szóval hodges esetében egyálltalán nem elképzelhetetlen h tulélte volna
  • theone91
    #4923
    Ez is (vagyis a Ki(m)dnapping :D) az első évadokra jellemző (ami valahol jó)...

    Az utóbbi évadok már az évad felénél/háromnegyedénél ellaposodnak.
  • kisdead99
    #4922
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "You think I've got anything left to lose, Jack?"
    Itt megsajnáltam Tony-t...
  • ba32107
    #4921
    Jó rész volt!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A metrós rész fasza volt, tetszett, hogy végre "happy end" volt, és senki ártatlan nem halt meg. Jibraan színésze jó választás volt a szerepre szerintem. Az külön tetszett, hogy Aaron végre csinált valamit önállóan is, nem csak bólogatott és ajtókat nyitogatott. Mi lesz itt a jövő héten, huhhúúú....
  • sambauer
    #4920
    Úristen, felhoznak még ekkora storyt a maradék két órára ? Mi lesz még itt :S
  • theone91
    #4919
    Kiemelkedő epizód volt véleményem szerint.

    A metrós jelenet nagyon komoly volt... 3. évadot idézte fel számomra.
    Kiváncsi vagyok mit tartogat még a fennmaradt két rész.
  • theone91
    #4918
    "8. évad azzal indulna,hogy Jack fekszik a műtőben,egy ketyere rá van szerelve és az pumpálja neki az ellenszert - amiben persze kis adrenalin is van ;) így Jack barátunknak elkezdődne az utolsó nagy hentelése :D"

    Mond, hogy viccelsz...
  • theone91
    #4917
    Ja...
  • Quantumleap
    #4916
    És egy injekciót és egy robbanást túlélni szerinted ugyanaz? Vagy majd a következő évadban (ami hat héttel később fog játszódni) úgy fog genyáskodni, hogy összeégve, ágyban fekve osztogatja a parancsokat?
  • andi0811
    #4915
    Na ilyen korán sem sikerült még soha megnéznem az aktuális részt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó kis rész volt! A Jack-Tony jelenet szuper volt, mindent vitt! Vissza is néztem vagy ötször! Gondolom sokaknak nem fog tetszeni ez a rész sem, mondván, hogy megint önismétlés, de ez engem nem zavar! Jó volt újra látni Ethant, bírom a fickót, már igazán hiányzott. Kim meg persze megint bajba kerül . A vége meg teljes egészében első évados fíling! A kedvenc jeleneteim jutottak az eszembe az első évadból, amik az erőműben játszódnak.
    Megnéztem az utolsó 2 rész promóját is, azt hiszem nem kell aggódni, marad itt még izgalom a végére bőven!
  • ba32107
    #4914
    Alap, én is mindig úgy nézem. Amúgy jövő héten duplarész, és vége az évadnak?
  • hunbasser
    #4913
    nem néztem meg,nem szoktam magamnak elbaszni a promoval :) szeretem mindig úgy nézni a részeket,hogy semmit nem tudok belőle,még csak sejtésem sincs.
  • katonadani
    #4912
    Te láttad a következő rész promóját? ha nem,akkor sztem nézd meg.... Vagy most már inkább az egész részt... Sztem nem lesz gond itt az adrenalinnal...
  • Tomek83
    #4911
    Jonas már hivatalosan halott volt,akkor minek "ölje" meg még 1x Martin?
    Najó ez márcsak költői kérdés:)

    Amúgy úgy tűnik hogy ez a 8.évad hat hét múlva játszódik is változik majd 1-2évre.
  • hunbasser
    #4910
    nekem meg az a teóriám,hogy a bérgyilkos csávótól (akivel Olivia beszélt) megtudta ez a nagyobb szervezet,a "gépezet",amiben Hodges is csak egy apró csavar volt,hogy Hodges él,és hogy mikor szállítják hová és kinyírták,mert nehogy megússza már...utána meg biztos jön a családja is,de az már a sorozatban úgy sem lesz benne.

    szerintem nem volt vmi jó rész :\ az évad színvonala megy lefelé a lejtőn és persze Jack szenvedései miatt. azért 6 és fél évadon keresztül az ment,hogy Jack ment mint az ökör és hentelt,hát ilyen 6 és fél évad után ember legyen a talpán,aki legalább olyan jó fél évadot tud csinálni egy beteg,esetlen Jack Bauerrel...szerintem elbaszták. ezután már tényleg csak az hozhatná vissza a sorozatot amit mondtam: jönne a Crank feeling,8. évad azzal indulna,hogy Jack fekszik a műtőben,egy ketyere rá van szerelve és az pumpálja neki az ellenszert - amiben persze kis adrenalin is van ;) így Jack barátunknak elkezdődne az utolsó nagy hentelése :D
  • andi0811
    #4909
    Tony is a szemünk láttára halt meg...
  • Quantumleap
    #4908
    Nyilván csak megvezetés volt.
  • Szolnokboy1
    #4907
    volt egy olyan hír, miszerint Voight-nak szerződése van a 8. évadra is.
  • rumkola
    #4906
    mert? Kellerman tuti hogy él.
    :DDD
  • desigo
    #4905
    tisztára mint a szökés topikban a szenvedés kellermannal....

    botrány
  • Quantumleap
    #4904
    Nem igaz, hogy egyesek miket fantáziálnak. Már hogy a fenébe élne? A szemünk láttára robbant szét a kocsi! Varázsszert ivott, ami tüzállóvá tette, vagy mi a franc? Azon akadtam még ki hasonlóan, amikor egy másik fórumon valaki azt írta, hogy Michelle tuti él, és Tony azért teszi mindezt, mert vele zsarolják.
  • rumkola
    #4903
    nekem átlag alattinak sajnos :(
  • andi0811
    #4902
    "Martinnak ebben mi a pláne?"
    Mondjuk a pénzt, amit Hodgestől kaphat.
  • Tomek83
    #4901
    Szerintem nem. Csak egy kérdés:Martinnak ebben mi a pláne?
    Ráadásként:ki ült a kocsiban?
  • ba32107
    #4900
    Lehet, hogy darálva izgalmasabb, részenként nézve csak egy átlagos évadnak tűnik (nekem).
  • Panzermeyer
    #4899
    Én még csak most kezdtem el a múlt héten nézni a 7-ik évadot. Hát ez valami kegyetlen jó, hosszú ideje a legjobban sikerült 24 évad. Még csak a 13-ik résznél tartok most. Szerintem ma megnézek még vagy 2-3 epizódot. "If I were Jack Bauer, crazy shit would go down every hour..." :D

    [!!!Spoiler on]
    Nagyon kár volt Buchananért, kedveltem a karakterét. Megoldhatták volna úgy is, hogy belöknek a szobába egy terroristát, aki onnan lead egy lövést, és akkor berobban a gáz. Ki maradt még a régi karakterek közül? Chloe, Tony, Aaron. Lassan kezdünk ám kifogyni a régi cimborákból, nem kellene mindenkit megölni, mert nem lehet az összes karaktert úgy visszahozni, mint ahogyan Tonyt. Nem csodálkoznék rajta, ha az évad végére megint meghalna vki, pl. Tony (újra és mostmár végleg).
    [!!!Spoiler off]
  • ba32107
    #4898
    Van benne valami!
  • andi0811
    #4897
    Ma ismét megnéztem a legutóbbi részt, és észrevettem valami érdekeset.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Jonas Hodges nem halt meg!
    Hogy miért gondolom ezt? Először is, miért ölték volna meg, ha Olivia nem utalta át a pénzt? A fickó a telefonban világosan megmondta, hogy ha megvan a pénz, utána mehet a dolog.
    Másodszor, Martin egyáltalán nem lepődött meg Olivia hívásán, úgy tűnt, mintha számított volna erre.
    Harmadszor, Hodges utolsó mondata az volt, hogy megkérdezte az őt szállító fickót, hogy később nem akar-e neki dolgozni, mert nem szeretne örökké ezen az új néven élni. Tehát nagyon úgy tűnt, hogy van terve a jövőre vonatkozóan.
    Szerintem az történt, hogy Martin ismerte annyira Oliviát, hogy tudja, nem lesz benne annyi bátorság, hogy megtegye a dolgot. Vagy ha mégis, az sem gond, hiszen a felelősség mindenképpen a csajt terheli. Ezért úgy döntött, hogy csinál egy duplacsavart, és megkereste ez ügyben Hodgest (,hogy hogyan tudta ezt megtenni, azt ne kérdezzétek, talán az őt szállító fickót vonta bele a dologba), hogy elhitetik a világgal, hogy meghalt, mialatt valahol máshol vígan éli tovább az életét.
    Nem tudom, hogy, hogyan tudták megtenni a dolgot, de nekem határozottan az az érzésem, hogy így történt a dolog.
    Régebben volt egy teóriám, hogy mi, meg, hogy történhet majd a nyolcadik évadban, de azt nem írtam le, mert eléggé vad ötlet , és ehhez az ötlethez mindenképpen az kell, hogy Hodges életben legyen. Szóval lehet, hogy csak én beszélem be magamnak a dolgot, de azért örülnék, ha a teóriám igaz lenne.
  • theone91
    #4896
    LoL... Teri-nek hívják Kim 3-4 éves lányát, aki "szerepelni" fog a következő évadban, megy a castingolás.
  • theone91
    #4895
    Kiefer feladta magát a rendőrségen. Ennyit ír a sorozatjunkie...
  • ba32107
    #4894
    Ezt azért ugye nem gondoljátok komolyan? Hogy örüljön, hogy megúszta? Hiába imádom a karaktert, és a színészt is, ez egy orbitális kreténség.........jó, persze nem voltunk ott, nem tudjuk mi történt, de lefejelni azért mégsem kell senkit. Ha tényleg annyi történt ami a cikkben (nem kért bocsánatot, és jött a fejes) akkor bizony jogos a per.
  • desigo
    #4893
    ugyanmár
    hatalmas fejelés lehetett ha még csak el sem tört az orra...

    örüljön,hogy ennyivel megúszta
  • theone91
    #4892
    Lehet, hogy "Ő volt a nap hőse", de baromira nem kellet volna ezt csinálnia... Tuti, hogy megint letöltendőt kap, elhangzik a cikkben, hogy miért is.

    Kicsit a fejébe szállt az alkohol, meg Jack Bauer.

  • Szolnokboy1
    #4891
    megnéztem a részt. hát mit ne mondjak eléggé áll a dolog. kocsikázik mindenki ide oda, de igazából semmi sem történik. :-/ a köv rész már mozgalmasabb lesz a promóból ítélve. :)

    Chloe sírós jelenetét egyszerűen NEM LEHETETT komolyan venni.