5854
  • ba32107
    #4970
    Hát izé, nekem annyira nem jött be...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Túl sok elvarratlan szál volt egy évadlezáráshoz képest. Mi lesz Tonyval? Mi lesz Jackkel? Reneé, Wilson? Nem jó ez így..... persze nem rossz, de jobban örültem volna ha tényleg befejeznek mindent. Tonynak meg kellett volna halni.

    Azért voltak durva részek, például Tony kitörése a bosszú közben, Jack és Reneé érzelmes pillanata.......na egy csókot azért vártam, de nem jött :( Na mindegy összejönnek még ezek a 8-ban :D
  • theone91
    #4969
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hülyén hangzik, de Tony megmentette Jack-et :D... Jack szemmel láthatóan magát is felgyújtotta volna, hogy ne tudják felhasználni őt fegyveként...
  • theone91
    #4968
    Végeztem a 7×23-mal, most jön a 7×24.

    Én azt hittem, hogy csak Los Angelesben kel fel hirtelen a nap... [#idiota]

    [apro]A PB-nek nincs tápikja, orwatt? :][/apro]
  • Quantumleap
    #4967
    Tekintve, hogy a 4939-est milyen hozzászólásra valaszoltad, sejteni lehetett, hogy mi van benne. a 4945-ösödböl pedig szerintem világosan kiderül, hogy

    (PB!)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kellerman feltamad, legalábbis annyi biztosan, hogy egy halottnak hitt szereplö visszatér. Én azt nem értem, hogy csak mert valaki megjegyzi, hogy ez a topik úgy szét van cseszve a tonyzással, mint a PB-s a kellermanozással, azért miért kell ide beírni, hogy Kellerman él? Ez a 24 topikja. Direkt kerültem a PB topikokat, erre itt botlok bele.


    De mindegy, sejthetö volt ez a gagyiság, meg azóta már meg is néztem, vedd úgy, hogy nem szóltam.
  • GP2100
    #4966
    Én annak örülök a legjobban így az évad végén, hogy kiderült, hogy Jack hogyan élheti majd túl a 8. évadig. Mióta elutasította Kim segítségét néhány résszel ezelőtt, azóta ez b@szta az agyamat...
  • tnm #4965
    nem hiszem. legalább pár nap kell, amíg felépülnek, akiknek fel kell. meg aludni is kéne egy csomót minden főbb szereplőnek. de azt, hogy mondjuk pár hónappal később játszódik csak, azt el tudom képzelni.

    többieknek:
    a mininova-nak a címoldalán kinn vannak a 24 részek. (dvd-rip és 720p)
    a dvd-rip semmivel se rosszabb, mint a tv-rip, sőt felirat is előbb lesz azokhoz, sztem.
  • sambauer
    #4964
    van egy olyan érzésem hogy a következő évad real timeban követni fogja az évadot..
  • Dean Winchester
    #4963
    énse de sztem délutan fele megérkezik az is =)
  • Csacsi
    #4962
    Nem megy ez ma nekem, de én csak privátot találok.URL=http://www.mininova.org/search/?search=24+s07e23&cat=0]Lehet rosszul keresem?[/URL]
  • Abruzzi
    #4961
    Ami spoiler volt azt spoilerben írtam, és elé direkt odaírtam h csak akkor ha nézel PB-t és BEFEJEZTED a sorozatot...amit nem raktam spoilerbe abból semmi érdemlegeset nem lehet kivenni szóval ne sírj :)
  • Tomek83
    #4960
    Mininován vannak fent nem privátos torrentek. DVD ripet is töltheted,nincs azzal baj.
  • Csacsi
    #4959
    Most már csak valami fasza torrent link kéne :) Sajnos a pirvát helyem csúszik :D
  • tnm #4958
    sztem arra gondolt, hogy előtörténet gyanánt egy FBI-os szál, ami megelőzi ezt a 7. napot
  • sambauer
    #4957
    Van Angol felirat !
  • Csacsi
    #4956
    Sehol nem találok HDTV-LOl releaset. Van valakinek ötlete, hogy hol keressek? Vagy nincs is? Vagy melyik verziót töltsem le, amihez felirat is van? Jöhetne link priviben......azt nagyon megköszönném.

    Victor : Most poént lőttél le? Mert én még nem láttam az utsó két részt, de Larry nem meghalt?
  • Victor1103
    #4955
    Istenem ez nagyon jó finálé volt.Egyértelműen nálam az évad bekerült a Top 3-ba.Imádom ezt a sorozatot, de most hogy vége van megint több mint 6 hónapot várni rá nehéz lesz. Ez egyébként már 100% hogy a 8. lesz az uccsó? Remélem lesz még egy pár évad vagy ha nem egy Larry és Renee FBI-os mellékszálat is szívesen vennék :P
  • Oziris666
    #4954
    Hát énsem bírtam várni,muszáj volt inglisül megsasolni!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Napuff mindenki lehurrogott!!! :D Mégis meg merték húzni az írók!Ugye mégis csak ott az a "nemes cél" (már ha a bosszú annak nevezhető,illetve a góré elkapása) Tony tettei mögött!És megtudtuk h Michel terhes volt,hát szomorú volt:(Ezzel értelmet nyert legalább a sok csavar előtt,h miért segített néhol Jackéknek !Persze ahogy csinálta és amilyen áron az már megbocsájthatatlan(bár lehet máshogy nemis lehetett volna )!Korrektebb lett volna ha az igazán nagyokat akarta volna megbuktatni! Most én röhögök azokon akik már egy interjú után elhitték h Tony tuti meghal!:D Ez 24 ítt bármi lehet!

    Valaki aki látta már és hallás után jobb angolból mint én,az írja már le lágyszi h mit mond tony Jacknek miután szétlövi a kezét és elvezetik,mert alig lehet kihallani! Vmi olyat h ezek mindent megtehetnek velünk,mindent elvehetnek tőlünk...
  • tnm #4953
    basszus, ennyire még nem voltam kíváncsi a 25. órára. mondjuk 3(4)-ból egy szál kitalálható, de a többi nagyon érdekelne. főleg az, hogy mi lesz
    sorsa ezek után. gondolom következő évadban majd valamilyen ürüggyel előveszik hasonlóan, mint egy korábbi évadban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nina Myers-t. amúgy Tony-val sok újat már nem lehetett: vagy meghal -ami már volt-, vagy börtön vár rá -ami volt, mikor Michelle miatt árulást követett el, mégha végül nem is került börtönbe-, vagy tisztára mossa valahogy a nevét - ami meg az évad elején volt.

    ehhez képest ez végülis elég korrekt megoldás lett.

    illetve azt sejtettem, hogy ha a nézettség miatt visszahozták (nagy közönség kedvenc), akkor jövő évadra is meghagyják még.
  • Tomek83
    #4952
    Én is így voltam hogy megvárom az angol feliratot,de 2perc múlva meggondoltam magam:)
  • ba32107
    #4951
    Én is megvárom inkább a lol-t, angol felirat úgysem lesz holnap délutánnál előbb, anélkül meg nem futok neki én se.
  • tnm #4950
    ty
  • hunbasser
    #4949
    és tényleg :) de így is sztem péntekre lesz kész mind a két részhez a felirat :\ én meg azért csak megvárom,mert amikor Chloe elkezd beszélni,na azt nem mindig értem :S :D
  • andi0811
    #4948
    Ha valakit érdekelné már fent van az interneten a 23-24. rész!
  • Quantumleap
    #4947
    VAZZE! MUSZÁJ ITT SPOILEREZNI A PB-BÖL?!! ÉN MÉG NEM NÉZTEM MEG, KÉPZELJÉTEK!
  • Dean Winchester
    #4946
    igen :D supernatural-pb nek vége (bár ennek lesz vmi zárásamég) most jön igen a 24 a befejező dupla epizóddal!
  • Abruzzi
    #4945
    Nekem tetszett, örültem is neki..szerintem ezt a szálat tényleg jól hagyták nyitva, hogy könnyen visszahozható legyen egyszerű magyarázattal, nem mint a Sarah hülyeség...na az télleg szar volt.

    Nade ez a 24 topik ugyhogy nem beszélek pb-ről. De most ezen a héten lemegy ez is?:S Tehát duplarész lesz? Kicsit gyorsan elment ez a 7. évad is és az a baj hogy 24 is már a végét járja...kezdenek kiesni a fasza sorozatok.
  • desigo
    #4944
    megnéztem
    elmennek a suxba kb...
  • desigo
    #4943
    még nem volt időm az utolsó két részre :/
  • Szolnokboy1
    #4942
    több esze van neki annál. :)
  • tnm #4941
    gondoltam fináléig ledarálom az idei részeket. sajnos túl hamar kezdtem. most én is várhatok másfél napot az utsó kettőre. :S (24-et mindig darálom)
  • rumkola
    #4940
    Bennem az merült fel, hogy Aaron nyíratta ki a Jonast, aztán most védeni akarja a lányt, azért akarja a felvételeket törölni.
    :)

  • Abruzzi
    #4939
    Csak ha nézel PB-t és befejezted a sorozatot...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elmondom hogy Kellerman él :D
  • desigo
    #4938
    Az lenne komoly ha Kim az apjától és a férjétől tanultaktól legyalázná az őt fenyegetőket
    kicsit meglepő lenne
  • hunbasser
    #4937
    meg egyébként is logikus,hogy mindenki azt várná,hogy megússza,de ő úgymond "nem a jó oldalon áll" (ezzel nem arra akarok célozni,hogy Tonyéknak segít,hanem csak arra,hogy nem makulátlan, és a viselkedése nem illik a Fehér Ház elvárásaihoz),ebben a sorozatban meg a rosszak sosem ússzák meg :)
  • ba32107
    #4936
    Ja, tuti lesz egy olyan rész, hogy bilincsbe verve elviszik a csajt, Aaron meg olyan szánakozó, szomorú arccal végignézi :D
  • hunbasser
    #4935
    neem,becsületesebb ő annál szerintem
  • desigo
    #4934
    szerintem Aaron segít tisztára mosni...
  • hunbasser
    #4933
    most úgyis megszopja Livy :) Aaron kideríti,hogy Olivia miatt halt meg Hodges, az elnökasszony meg majd jól picsánrugdossa :)
  • desigo
    #4932
    Szerencsétlen Aaront kihasználja ez a picsa :/
  • andi0811
    #4931
    Én is valami ilyesmire gondoltam. Mert ha lelövik, vagy valami hasonló, az egyértelmű (pont úgy mint Tonynál:D), de a robbanás az azért más. Nem vagyok bombaszakértő, de én is arra gondoltam, hogy egy ekkora robbanás után, azért nem sok minden maradhatott az áldozatból.