5854
  • theone91
    #5010
    Látom vendégbloggerkedtél Sorozatjunkie-n... Igen terjedelmes Dollhouse elemzést(?) sikerült összehoznod, grat!
  • theone91
    #5009
    Inkább ne... :D

    A portolás során méginkább elcsezték volna az amúgy is gyenge gameplay-t/irányítást... Nem egy nagy eresztés, egyetlen kiemelkedő elem a sztori (ami azért mégiscsak egy gyenge évad lenne) és a szinkronok...
  • hunbasser
    #5008
    azzal a játékkal egy baj van: nem jött ki pc-re :\
  • hunbasser
    #5007
    uhh,tényleg :Ddddd
  • theone91
    #5006
    Nagyon durvát tékeltél.. :D
  • theone91
    #5005
    A 24: The Game-ben elég sokat láthatunk Palmer rehabilitációjáról (2.-3. évad közt játszódik)... Kerekes székben van, gyenge, be van kötözve a keze, komplett orvosi stáb kezeli és ilyenek.
  • tnm #5004
    nem tudom, hogy kell-e még spoiler, de most akkor nem írok olyat.
    Tony tudta, hogy Jack pár órán belül meghal, ráadásul elég sok fájdalom közepette.
    Elnök férjének a szemében meg az volt, hogy gyakorlatilag mindkét gyereke életének annyi. Ezt akarta volna elkerülni akár minden áron is.

    Amúgy, én nem vagyok benne biztos, hogy a 8 évad ennek a sztorinak a folytatása lesz. esetleg csak menetközben elmondja egy-két szereplő, hogy mik volt akkor. de ha emlékeztek asszem a 2. évad avval ért véget, hogy Palmer-t megmérgezték, aztán abból is csak annyi folytatást kaptunk, hogy heges volt a keze, illetve a tettes egy másik történetkapcsán újraelőkerült. de részleteket nem tudtunk meg arról a merényletről
  • Dean Winchester
    #5003
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy sztem az elnöknő férje is bünös lehet,midnez nekem a nézésből jött le meg ahogy egyből védte Oliviát.
    Én Tonynak kicsit-megbocsájtottam főleg h megmondta h mit miért tett!De azért az kemény h jackat felakarta robbantani a céljai elérése érdekében :|


  • dienesoft
    #5002
    Rég vártam már ennyire a következő évadot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó, hogy sikerült Tony-t végül a két "pólus" közé rakni: se nem tökéletesen jó és nem is feltétlenül negatív szereplő. Bár azért megrohadhatna a börtönben, mert amit tett (vagy tett volna, ha az FBI és Jack nem állítja meg),az nem megbocsátható. Jack-et sajnálom, de mivel biztos, hogy lesz még egy évad, így nem kételkedem benne, hogy valamennyire is felépül...mondjuk utolsó óráiban beindulna tolószékkel, egy adag morfiummal egy nagy revansra, hát nem tudom :]...majd meglátjuk. A végére azért érdekes lett az elnöki szál is és egy rakás befejezetlen dolog van, nyílván azért, hogy felkeltse az érdeklődést a következő évadra nézve. (Szerintem a 6.évad befejezésébe egy kicsit belebuktak, mert minden lezárult, akár a sorozat vége is lehetett volna szerintem.) Érdekes 8. (és egyben utolsó?) évadra számíthatunk.
  • ba32107
    #5001
    Van benne valami, én az első ötöt daráltam, és a 6, 7-et néztem részenként, és egyik sem tetszett annyira, mint a többi.
  • hunbasser
    #5000
    egyébként nekem ez az évad nem tetszett annyira...lehet,hogy csak azért,mert ezt nem daráltam,talán úgy jobb lett volna. eddig az összes évadot daráltam,mert én akkor kezdtem el nézni a 24-et,amikor a 7.évad elkezdődött,aztán amikor először írtam ebbe a topikba,talán akkor értem utól a sorozatot a 14. rész környékén :D
  • hunbasser
    #4999
    én már vártam,hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megjelenjen Jack,aztán mindenki csak néz,hogy mi a fasz,ez most hogy került ide :D aztán kivallatta volna,és kiderült volna,hogy hogyan is tudott odakerülni,stb...:D kinéztem volna a sorozatból egy ekkora fordulatot.


    de most amúgy tényleg januárban lesz megint 24? :S az rengeteg idő...
  • ba32107
    #4998
    Igen én is pont így értettem, hogy sok az elvarratlan szál. Jobban tetszett volna, ha kompaktabb az évad. De azért így se rossz.
  • hunbasser
    #4997
    nem,csak 2 hónapot volt vagy annyit sem börtönben,de utána még 5 évig csak feltételesen van szabad lábon,magyarán ha valamit elkövet,akkor mehet vissza a börtönbe.
  • Dean Winchester
    #4996
    jajaja
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy meg sztem csak szimulálta az alvást de gyorsan kinyiffantotta őket :D
    végén renee vallatását megnéztem volna ,tuti nem tud kieszedni a csávóból semmit!

    hmmmm akkor most várhatjuk a 8.évadot!
    amugy eddig ugye minden évad külön külön eseményt mesélt el és nem volt összefüggés az évadok között ,gondolok arra h ilyenszintü öszefüggés mint most a 7-8 között.
  • tnm #4995
    hát lehet több is volt, de én arra emlékszem, hogy kb 2 éve, mikor a 7. évadot kezdték forgatni egy DUI miatt vonult börtönbe 40 napra, szal most se hiszem, hogy évek várnának rá, de 2-3 hónap is nagyon szar lehet, ha pont a forgatás idejére időzítik.
  • Dean Winchester
    #4994
    mert anno 5 évet kapott?
  • ba32107
    #4993
    Áá tuti nem, 100%, hogy később. Én úgy emlékszem, hogy most januárban. Vagy tavaly, de szerintem most.
  • hunbasser
    #4992
    de amúgy ennyiért,hogy vkit lefejel,hát emiatt max pénzbüntetést kéne fizetni,a bibi ott van,hogy még tartott az 5 év kedvezmény a múltkori lesittelése miatt. itthon úgy menne a dolog,hogy ha 5 év kedvezményt kap a szabadulása utána és mondjuk 2 év múlva elkövet vmi bűnt,akkor le kell tölteni a maradék 3 évet + amennyit még a bíró kiszab,bár ilyenkor már nem nagyon szoktak. ha ott is ilyen van,akkor remélem,hogy már csak pár hónap volt abból az 5 évből :D bár nem tudom mikor sittelték le...2005 körül nem?
  • hunbasser
    #4991
    na,megnéztem én is

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kim damn it-je tetszett,tisztára az apjára ütött :D meg tetszett az is,hogy megcsillogtatta a ctu-ban szerzett tudását és nem egy hülye szőke picsa :)
    Jack kurva kemény volt,mikor felébredt az altatásból és rekordidő alatt végzett 3 dokival. bazz,igazi gyilkológép ez az ember,kár lenne ha meghalna :D

    remélem a 8.évad úgy kezdődik,hogy Jack épp döngeti Reneet,aztán pont végeznek és Renee azt mondja,hogy milyen kurva jó,hogy sikerült az őssejtes műtét meg minden,Jacket meg épp hívják,hogy menni kell fiam,gáz van. a ctu meg újraalakulna Jack kérésére,ahol persze Kim megint dolgozna :D Tony a börtönben vazelinpartyzna,Chloe meg alap,hogy a ctu-nál ügyködne.

    8.évadra még kitalálhatnánka vmi ütős storyt. amúgy jó érzés látni,hogy a forgatókönyvírók még nem olyanok itt,mint a prison breaknél :D Tony cselekedeteire meglett végül a megfelelő magyarázat,nem is állt vissza a jó oldalra,de kiderült,hogy nem is azért csinálta,mert terrorista,szóval ez jól meg lett oldva szvsz. meg annak is örülök,hogy Kim ilyen makrancos és talán mégis megmenti az apját. amikor az fbi-nál beszélgetett Kim és Jack,ott Kim beszólhatott volna,hogy "de baszdmeg,nem halhatsz még meg,8 évadra szól a szerződése" :Ddddddd "ja,tényleg" :_:_
  • tnm #4990
    hát ha van lehetőség kp-ban kifizetni a büntetést börtön helyett, akkor nem hinném, hogy azt maga K.S. ne tudná kifizetni. de mikor múltkor volt börtönben akkor se lehetett pénzben megváltani a büntetést.
    óvadék sztem amúgy arra van, hogy előzetesből kiengedjenek valakit a tárgyalásig. de ugye ezen a szakaszon már túl vagyunk, nincs előzetesben.
  • hunbasser
    #4989
    szerintem ha lesittelik és olyan hosszú időre,hogy késne miatta a forgatás,akkor tuti letennék érte a borsos óvadékot aztán kiengednék vagy vmi.
  • Csacsi
    #4988
    Januárban folytatják. Mint eddig is.
  • Quantumleap
    #4987
    Csak jönne egy olyan hír, hogy a következő évad este vagy éjszaka kezdődik!
  • tnm #4986
    tudtommal még el se ítélték. utána ha már tudjuk, hogy mennyi időre megy sittre (ha egyáltalán kell és nem csak pénzbírság, vagy valami) akkor utána még az is kérdés, hogy mikor vonul be. mintha azt olvastam volna (talán épp itt), hogy a 7. évad vége után nem sokkal már el is kezdik/ték forgatni a 8-at. ha igaz, akár elvileg be is fejezhetik addig, amire be kell mennie.

    amúgy megint midseason-ban indul majd, szal január, vagy február (ha csak nem jön közbe valami, akkor még később)
  • Quantumleap
    #4985
    Nem tudom. Kiefer meddig lesz sitten?
  • Abruzzi
    #4984
    Nha de mikor indul elvileg a 8.? szeptemberben vagy csak jövő januárban?
  • Quantumleap
    #4983
    A hetedik évad elé eredetileg nem akartak semmi nulladik epizódot, csak a sztrájk miatt döntöttek úgy, hogy mégis lesz. De nem értem miért akarnak leállni vele, szerintem jó ötlet, hogy elkezdték a harmadik évad után.
  • Bandee1987
    #4982
    7. évad kivégezve

    Hát szerintem hosszú idők óta ez volt az egyik legjobb évad. Fele után kissé leült, de szerintem még így is jó volt. Utoljára talán a 3. évad volt ennél jobb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végére mekkora poén volt már, amikor Reneé - olyan Jack-esen - bepöccen és megy kivallatni Wilsont :))
    Nem bánom, hogy csomó nyitott kérdés, elvarratlan szál maradt, legalább lesz mit szolgáltatni a 8. évad elejére.
  • Dean Winchester
    #4981
    és megvan a 24.rész felirata!
  • Abruzzi
    #4980
    Most ennek közvetlen folytatása lesz a 8. évad vagy megint lesz egy film vagy valami? Bár szerintem a legjobb egy olyan 0. epizód lenne mint az 5. meg 6. évad előtt asszem.
    Ez a május 12-i hír miszerint Kiefert lehet lecsukják igaz? Mert ugye azt írják lehet emiatt csúszik a 8. évad kezdése. De a pontos kezdés elvileg mikorra van kitűzve?
  • Dean Winchester
    #4979
    na jo de ez a gyulladás elég látványos dolog volt :)
    főleg az h most ott vannak a kocsinál és nem rohannak el.és ekkor jutott eszembe mikor jack és renee üldözték jumat a nöjével
    akkor felborult a kocsi és kimentették őket (igaz akkor is előtte besézlgettek nyugodtan :D) de ott kihozták és bumm robbant is a kocsi itt meg ma nem :S mind1 végülis film de nekem ez a baki nagyon feltünő volt
  • ba32107
    #4978
    Na ja, de itt még a gyulladás is nevetséges volt :D Ilyet már én is borultam :D
  • Tomek83
    #4977
    Való életben ha jól tudom az autók nem robbannak fel maguktól,csak kiégnek,sokszor van a hírekben is hogy kiégett az autó,ezek a robbanások ilyen filmes látványelemek.

    Akkor legyen még egy baki,nem tudom hanyadik rész (az amikor Jack megfertőződik), annak a végén a fickó telefonál Hodges-nak,és Jonas háta mögött lehet látni a Ryan Burnett-et játszó színészt,ahogy a háttérben elballag.
  • ba32107
    #4976
    Én is találtam egyet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Jack kinyírja az orvosokat (ha jól emlékszem, akkor), és kitöri az utolsó nyakát, akkor a "halott" még tartja a kezét a levegőben :D Jó, nem a levegőben, de egy igazi hullának biztos leesett volna.
  • tnm #4975
    mondjuk annál a jelenetnél a spontán öngyulladás is érdekes volt.
    simpsonsban szoktak ilyen paródiák lenni pl., hogy bicikli lezuhan a hegyről, földet ér fejjel lefele. 3 mp-ig semmi, aztán felrobban.
  • Dean Winchester
    #4974
    egy bakit találtam a 23.részben :D (jó nem nagy hiba de mégis...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kigyullad az autó és a kocsitól kb 4 méterre Kim magához szoritja a laptopot és még neki állnak beszélgetni.Majd jönnek az fbi-osok akik a kocsihoz mennek és gondolom tisztázzák a terepet :D
    máskor ha ilyen van akkor egyből elmennek ak ocsitól mert robbani fog fel :S erre most meg semmi
  • desigo
    #4973
    Hosszupuskán kint a 23-as felirat...
  • sambauer
    #4972
    Kellett volna egy lezáró film, mint a PB-nél.. Így elég szar lesz több mint fél évet várni.
  • theone91
    #4971
    Jó évad volt szerintem, közepes fináléval. Az utolsó négy részben feltornázta magát az elnöki szál (nem igazán tetszett az évad folyamán)...

    Kiváncsi vagyok mit művelt Renee a főgyenyóval. Talán nyomott neki egy lapdance-t... :D

    Remélem Renee marad a következő évadban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tony-t azért valahol megsajnáltam, mikor a "You killed my son!"-os jelenet volt...