5854
  • desigo
    #5854
  • Quantumleap
    #5853
    Tudod, hányszor felmerült ez témának régebben fórumokon?
  • Fidolorous
    #5852
    Most már nyugodt fejjel dőlhetek le.
  • Quantumleap
    #5851
    Bizonyíték, hogy a 24-ben is esznek-isznak a karakterek:

    https://www.youtube.com/watch?v=ZnJlwrRL8nc
  • Kasthor
    #5850
    Keszul a spin-off de sajnos ugy nezki Jack nelkul :(

    es nagyon valoszinu hogy nem is Kate lesz a foszereplo hanem valami uj arc.

    hir
  • Quantumleap
    #5849
    Most, így összegezve a teljes sorozatot+a sequel még egy évadot azt kell mondjam:

    Egy kiváló sorozat volt, egy ember életének drámájáról. Egy olyan emberéről, aki jó ügyek érdekében néha egész durva dolgokat követett el.
    De mégsem lehetek elégedett. Kellett volna annyi vér a készítők pucájába, hogy valami katartikus önfeláldozó halált adjanak neki végszóként. De nem merték, inkább a nézőre bízták a további sorsát. Ha ez a sorozat nem USA-beli, hanem európai készítők műve lett volna (vagy legalább az utolsó 2-3 évad), biztosra veszem, hogy ez megtörtént volna.
  • desigo
    #5848
    Majd 5 év múlva megtudjuk...
  • Quantumleap
    #5847
    Nem mi fogjuk eldönteni, maga Sutherland csak jobban tudja, hogy mit akar a jövőben. Mindazonáltal önámítás így is lehet: 1. Lehet, hogy megölték Jacket. 2. Lehet, hogy azóta is fogságban tartják kínai körülmények között 4. Lehet, hogy kényszerítették, hogy dolgozzon nekik a hazája ellen, és azóta is ezt teszi
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.12.26. 14:42:39
  • stargatelost
    #5846
    Ez az önámítás még jó is volt az előző évad végén, amikor tényleg bármi történhetett Jackkel, miután eltűnt a képernyőről. De a mostani cliff túl konkrét, ott rohad az oroszoknál, hát muszáj folytatni, hogy kiszabaduljon!
  • Quantumleap
    #5845
    Talán jobb is így. Mindenki rábízza a fantáziájára a neki tetsző verziót, hogy mi történt Jackkel, és ennyi.
  • Dean Winchester
    #5844
    http://sg.hu/cikkek/109674/nem-lesz-tobb-24
  • zaki
    #5843
    En most neztem meg az evadot ketszerre. Sztem marha jo volt, igaz mar tobbszor lattuk ugyanezt, csak mas temaval, de megis mukodik a dolog. Raadasul most meg jobban is porogtek az esemenyek, igy hogy 12 reszes lett csak az evad, az orara kb egyszer sem neztem ra, mindig lekototte a figyelmemet a tortenesek. En vevo lennek egy 10. evadra is.
  • akyyy
    #5842
    majd 3-4 év mulva. anno az első 2 évadot adta le tán, aztán ment a Cool-ra. Most legalább már van magyar Fox csatorna, és csak 1 hónapot kell várni
  • kjhun
    #5841
    Szerintetek, a 9.-ik évadot mikor fogja leadni a köztévé?? (Úgy rémlik, hogy, mind a 8-at leadták.)
  • eddaniel
    #5840
    megmaradt néhány 24 dvd mind a nyolc évadból, akit érdekel írjon : [email protected]
  • Dean Winchester
    #5839
    szerintem is a halála lehetne a végső zárás és akkor az utolsó hang nélküli visszaszámlálás és kész.... ennél jobb lezárást nem lehet megjátszani bár akkor is lehet azt találgatnánk,hogy vajon tényleg meghalt vagy valami trükk volt ? :DD
  • Quantumleap
    #5838
    Ahhoz képest, hogy pár éve mennyien szembementek a véleményemmel, mostanára láthatólag többen egyetértenek velem abban, hogy csak Jack halála adhat 100%-os lezárást.
    De akár így is hagyhatnák, és mindenki azt gondol, amit akar a további történéseket illetően.
  • gabi89
    #5837
    Igazából a 8. évad sem volt valami jó lezárás mert ott is csak menekült és bujdosnia kellett. Az előző 7 évadban is hányszor volt már olyan, aztán mégis mindig megtalálták a szar napok akárhogy menekült előle. :D

    Egy megoldás létezik (szerintem) a sorozat lezárására ha Jack meghal, kérdés, hogy ezt valaha megmerik -e lépni ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mekkora jelenet volt amikor megtudta, hogy Audrey meghalt és majdnem fejbe lőtte saját magát. Aztán átgondolta és 10 másodperccel később már végzett 4-5 orosszal. :D
  • Dean Winchester
    #5836
    Köszi !

    A végén azért vártam volna egy csavart ,hogy még
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    se megy el a helikopterrel aztán az is megfordult a fejemben,hogy Audrey halála és az elmúlt napok eseményei arra ez elhatározásra jutatták, hogy nincs értelme csavarra hanem simán átadja magát.


    Kurvára szükség van egy következő évadra vagy filmre mert így nem lehet lezárni ezt a sorozatot ! Így nem.....
  • stargatelost
    #5835
    Egyrészről jó volt újra látni Jacket, meg a többeket, meg a koncepciót, másrészről ez a cliffhanger sokkal frusztrálóbb, mint ami annó volt a 8. évad zárásban. Remélem lesz új évad, vagy legalább a film összejön most...
  • Borg
    #5834
    itt már van mindhez
  • Dean Winchester
    #5833
    mult héten kezdtem el nézni a sorozatot, most tartok a 11.résznél viszont feliratra lenne szükségem amit nem találok sehol.24.S09E11.9.PM-10.PM.1080p - ezt nézem
    az igazság az ,hogy ennél sokkal gyengébb évadra számtottam. a várakozásokat felülmúlta a sorozat. Jack visszatért !!! Remélem lesz következő évad, szükség van rá b*****a meg. Az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam..
    A durva,hogy a 9.résznél azt hinnéd,hogy vége a sorozatnak aztán a 10.rész végén kb. lövésem sincs hogy mi lesz a vége és ez kurva jó. Várom a feliratot aztán egy duplaepizódos finalét nyomatok.
  • Csacsi
    #5832
    magyar felirat: http://www39.zippyshare.com/v/12784747/file.html
  • Borg
    #5831
    Jó hát ezzel a ködösítéssel nem sokra megyek. Ezekszerint nincs még rendes felirat, és kész...
  • grebber
    #5830
    Torrent hozzászolásoknál szokták szinte a leghamarabb belinkelni én is onnan töltöttem le.
  • Borg
    #5829
    Hol? Mert ami opensubon van, az egyiknek az időzítése szar, a másik meg google fordítós... Hosszún meg csak egyszerűen nincs egy se.
  • grebber
    #5828
    Ezer éve van hozzá annyi a helyzet!
  • Borg
    #5827
    Felirattal vajon mi a helyzet az utolsó részhez?
  • Darthmushroom
    #5826
    am érdekes volt a vége, mert le is zárták, de kis kaput is hagytak az esetleges folytatásra.
  • tommygear
    #5825
    tuti lesz új évad :D
  • Quantumleap
    #5824
    Remélem, nem lesz több évad. Így kellene hagyni, és mindenki úgy gondolja tovább, ahogy akarja.
  • Szolnokboy1
    #5823
    jövő héten lesz a ComicCon, elvileg ott mondanak majd valamit. szerintem simán van esély egy új évadra, ha nem jövőre, akkor 2016-ban.
  • grebber
    #5822
    Jó volna ,de szerintem ez ennyi volt :(
  • Kasthor
    #5821
    jo volt az utolso resz, remelem lesz folytatas is.

    nem tudom volt mar-e ez itt de ezen mindig mosolygok egy jot





  • Quantumleap
    #5820
    Ja, és mindazonáltal, ha a visszavonulás alatt a munkát értjük, hivatalosan Jack a 4.évad óta nem dolgozik a terrorelhárításnál.
  • Quantumleap
    #5819
    És hiába kapna ilyet, akkor is ott lenne az esély, hogy történik vele valami, ami belerántja őt egy újabb sz*r napba. Egy efféle befejezést -mint hiteles- lezárást a sorozat történeti szerkezete egyszerűen nem tesz lehetővé.
  • Quantumleap
    #5818
    Jack már annak is örül, hogy elnöki kegyelmet kapott. És neked is fel kell tegyem a kérdést, amit már sok fórumon feltettem: Szerinted hiteles lenne egy olyan befejezés, hogy Jack egyszer s mindekorra felhagy a terrorizmus elleni harccal, visszavonul és boldogan él? Nem próbálta már meg ezt többször is a régi sorozatban?
  • desigo
    #5817
    Ahhoz az kellene,hogy Jack is akarja ezt az egészet.
    Nem hinném,hogy nyugalmasan pecázgatva akarna élni vidéken...
  • N o N a m e
    #5816
    Most nézem a 10. részt és épp Novarro kihallagtása véget ért én meg kiakadtam. Ha ennek a köcsögnek megadják az immunitást akkor Jacknek miért nem jár? Annyi mindent tett már az Egyesült Államokért, az elnökért, igazán kijárhatna már neki ajándékba egy ilyen teljes immunitás, meg névcsere és kerüljön be egy ilyen tanuvédelmi programba majd éljen boldogan Audreyval Montanaban élete végéig. A fenébe de felhúzott, hogy ennek a köcsög árulónak milyen kérései vannak...
  • Szolnokboy1
    #5815
    nem tudni. a nézettség a végére jó lett, elején szar volt. sok mindentől függ, pl.: hogy vállalja-e Sutherland és hogy mennyiért. sztem lesz folytatás.