5854
  • Quantumleap
    #5293
    Akkor Jack nem a tévében, hanem a vásznon fog meghalni. Remélem, hogy nem realtime-ra tervezik, durva lenne, ha két óra alatt megmentené Európát.
    Egy elözményfilmnek jobban örültem volna.
  • rumkola
    #5292
    óóóóóóóóóóóóóyeaahhhhhhh :))))
  • sambauer
    #5291
    s08e07
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most már komolyan nevetséges a CTU bénázása.. "we dont know" lol Jack is biztos beütött valami kódot ha a következő 17 órát szúrt sebbel fogja végig akciózni

  • Szolnokboy1
    #5290
    dettó. ráadásul engem a színésznő maga is borzasztóan idegesít, nagyon irritál már az is, ahogy kinéz.
  • edhi8
    #5289
    Belőlem ugyanazt a hatást váltja ki kb mint Kim, baromira idegesít. És nem csak a hülye háttértörténete miatt, hanem azért mert háttérbe szorítja Cloe-t
  • theone91
    #5288
    Szerintem maradhatna, mert a karakterrel nekem semmi bajom, csak a köré épített sztori az ami idegesítő és vontatott.
  • edhi8
    #5287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lécci, lécci, bukjon már le Walsh, és húzzon a CTU-tól. Jack abban a szemüvegben :D Olyan óriási előrehaladás most nem volt a sztoriban, bár nem bánom. Én azért izgultam, nem tudtam hogyan ússza meg Jack a végén.
  • rumkola
    #5286
    végre lőni fog.... :)
    remélem dühből :D
  • Riddick21
    #5285
    "You have me."
    Váááá, imádom, alig várom... Nem bírom, vááááá....
  • tommygear
    #5284
  • Dean Winchester
    #5283
    köszi , lementem...
  • sambauer
    #5282
    ja nekem is furcsa, pedig jó rész volt bauer először gyújtott rá 8 évad után :D
  • Quantumleap
    #5281
    Ez fura. Nem mondanám, hogy özönlenek a hozzászólások egy epizód lemente után.
  • desigo
    #5280
    nem sírdogálunk feliratok miatt...
    lol
  • Ragnar360
    #5279
    thx desigo -.- lol :D
  • sambauer
    #5278
    Itt le van írva az összes rész dátuma, amúgy mehetne a bannerba mert később elég cinkes lesz visszakeresni..
  • sambauer
    #5277
  • Csacsi
    #5276
    De van. Jó rész volt. nekem tetszett :)
  • Dean Winchester
    #5275
    üdv!
    ma nincs 24 ?
    na srácok még mindig csak az első részt néztem meg :S ááá nemtom kibírom-e az utolsór részig :D pedig nagyon akarom és egybe az egészet!
    am az ucsó részt mikor is fogják vetíteni ?
  • lamella
    #5274
    Nem gondoltam, hogy valaki kiakad itt ezen a linken, hisz ez mégsem a Szívek szállodája fórum. Amúgy nem hiszem, hogy az öreg Sutherland élesbe nyomta volna :)

    Na, de mindegy. Ezen analógia alapján állatbarátok ne nézzék meg a linket! Az emberbarátok pedig ne nézzék a sorozatot!
  • rumkola
    #5273
  • sambauer
    #5272
    Spoiler, de gondolom már láttátok:
    az előző részben engem kifejezetten idegesített így utólag hogy az egész CTU az összes high tech kütyüvel simán hagyja Jack-et hogy kövesse azt a "fake" kocsit, ahelyett hogy a kamerával addig félszemmel figyelnék hogy nem jött e ki más a raktárból. Elhiszem én hogy ez egy sorozat, de azért ennyire B-s jelenetek nem kellenének bele ráadásul vagy 5 ember írja a forgatókönyvet szal nem hiszem hogy logikusabb megoldásokat nem lehetne kitalálni..
  • Reg5
    #5271
    Persze mindezt 24 óra alatt :)
  • Lestat
    #5270
    Szerintem nem megvezették, csak így akart beépülni a marhamaffiába, hogy utána lebuktathassa az egész terrorszervezetet
  • desigo
    #5269
    Renee magasan legjobb eddig
    többieknek nincs határozott feladatuk csak tengnek
    persze Jack tuti fel fog pörögni
  • rumkola
    #5268
    agyon_megvezettek_kiefer_sutherlandet
  • Shep
    #5267
    Hát ez az évad eddig csalódás számomra, nincs izgalom, nincs feszültség olyan üres eddig az egész. Volt az elején az a kis akció azóta meg Renee depressziója és a szőke csaj szenvedése megy. Ez így számomra kevés. Remélem azért előbb utóbb beindul a dolog.
  • edhi8
    #5266
    [/poiler] Háát, ha kiderül a múltja kivágják a CTU-tól, de ez még nem jogosítja fel arra, hogy visszaéljen a pozíciójával és pénzhez juttassa a csöves ex-pasiját.. plusz nem fog megszabadulni tőle akkor sem^^ A legjobb az lenne ha felhúzná Kevint, az meg leszúrná szépen. [/spoiler]
  • tommygear
    #5265
    hát igen csak akkor kiderülne a múltja a csajnak, de akkor is nagyon erőltetett
  • Bandee1987
    #5264
    Ja, mennyibe telne neki börtönbe juttatni a csávót.
  • tommygear
    #5263
    énis már hányok walsh szerencsétlenkedésétől, főleg az az idétlen palija idegesítő
    mrs president meg egy szentfazék :D
  • rumkola
    #5262
    na én is mérges vagyok.....
    ugyanaz mint az előző évad

    Jack hanyagolva van, autóban ül egész végig, és számomra tök érdektelen szereplők nyavajgását kell néznem.

    Nagyon sanda gyanúm van, hogy Renee-t most vezetik föl, és ha folytatják a sorit Jack nélkül, köré építik majd az egészet. Totál úgy viselkedik, szerintem jól nyomja. De ez nem 24.

    24=Jack és ez legyen is így, pláne az utolsó évadban!!!
  • Szolnokboy1
    #5261
    nekem egy kicsit unalmas volt ez a rész. remélem, a következő pörgősebb lesz.

    8x6 promo:

  • ba32107
    #5260
    Nem tetszett:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hassan hirtelen pálfordulása. Egy csomószor ellőtték már, hogy egy egyébként teljesen racionális és szerethető karakter hirtelen megszállott lesz egy ötletével, és szinte "gonosszá" válik.
  • edhi8
    #5259
    Olyan kevés ez a 40 perc egyszerre, nem bánnám ha minimum duplában menne :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dana Walsh annyira szerencsétlen a buzi expasijával, minek kell ezt néznem a jó kis Renee beépülős sztorija helyett? Annyira örülnék ha feltörne valamilyen kódot, Cloe lebuktatná és kibasznák a francba. XD Renee rendesen össze van zuhanva lelkileg, tanulhatna Jacktől. Madam President pedig példát vehetne inkább Hassanról, neki is inkább ki kéne végeztetnie a bűnözőket. Renee bent van, a következő résztől bedurvul a történet tutira :D:D
  • sambauer
    #5258
    s08e05
    Hát ha továbbra is ilyen részek lesznek akkor nehéz lesz várni 7 napot.
  • sambauer
    #5257
    hát ez rohadtul nem vicces, ilyenkor jelezzétek hogy állatbarátok inkább ne nézzék, vagy vmi....
  • Csacsi
    #5256
    Nah jó kis rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Renee megint kemény volt :) Jack meg hozta a szokásos "Damn It"-et :)

  • Quantumleap
    #5255
    Magyar felirat csak holnap lesz.
  • Csacsi
    #5254
    Nah mi van....senki nem nézte meg a mai részt? Én lassan nekiállok. Csak még valamit be kell fejeznem.