5854
  • Fidolorous
    #5333
    kár érte, egy rendesen összerakott kilencedik évadnak még örültem volna..
  • rumkola
    #5332
    ENNYI:

    KLIKK
  • Szolnokboy1
    #5331
    én úgy tudom, hogy a 16-17. (húsvéti hét) lesz egyben leadva. de lehet, hogy a 13-14. is.
  • Csacsi
    #5330
    A 13. és 14. részt fogják egyben leadni március 22-én. IMDB szerint.
  • OMEGA RED
    #5329
    az előre leírtak szerint 2 részt kellett volna adniuk. annyit is adtak le? mert én perpill egyről tudok csak...
  • Csacsi
    #5328
    Jó a megérzésed. Nézd meg a következő rész promóját :)

    Spoiler jövőheti rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már megint a CTU-t támadják :) Kicsit unalmas már.

  • Fidolorous
    #5327
    Na basszus, ez egy hatalmas rész volt. Asszem innentől kezdve beindulnak majd a dolgok :)
  • desigo
    #5326
    nem is tűnt fel
  • Tomek83
    #5325
    Lassú az évad,első 4rész még elment,azóta sok minden nem történt. Remélhetőleg így az évad közepén kicsit felpörögnek az események.
  • Dean Winchester
    #5324
    srácok vki mondjon már vmi infot a soriról :D
    most mennyire jó azévad? hanyadik résztől kezdett beindulni a dolog?
    eddig kibirtam h ne nézzzem meg a részeket és eléggé szar érzés ,de próbálom magam türtőztetni és majd a végén egyben megnézni az összeset!
    szóval spoiler nélkül némi infot vkidobjon már, köszi szépen =)
  • Fidolorous
    #5323
    Renee-t akarok ! :D El se hiszem hogy tényleg csak ennyi szerepet szántak neki ebbe az évadba. Bár még van hátra 13 óra az alatt csak beugrik majd a képbe..
  • Bandee1987
    #5322
    Nehéz volt észrevenni a csador meg a sok ruha miatt :D
  • Szolnokboy1
    #5321
    a köv rész promoja alapján sajnos folytatódik ez az időhúzás.

    btw észrevettétek, hogy Hassan lánya mennyire jó suna? :)
  • Kaplan
    #5320
    De amúgy tényleg, ahelyett, hogy berontottak volna és egyből lábon lövik. Nem kéne rohangálni.
  • Guer
    #5319
    de itt legalább történt azért vmi :)
    ha nem is sok....
  • Fidolorous
    #5318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát pedig rohadt B volt sajna ez is. Öngyilkos terrorista fel szerelve egy hatástalanított (!) bombával, és nem ahogy berontanak két lábát kilövik vagy valami, nem: Jack elteszi a fegyvert és "nem bántunk, nem bántunk.." lol. Tipikus időhúzás volt ez a rész is.

  • Guer
    #5317
    jaja Jackie végre odatette magát!
  • ba32107
    #5316
    Huhh ez faszányos rész volt
  • desigo
    #5315
    Cole nekem is szimpatikus
    szerepelhetne,akciózhatna többet !
  • Riddick21
    #5314
    Nem hiszem, hogy a véletlen műve ez... Mármint Cole karaktere egy az egyben Jackre hajaz, persze még az első évad zárásában történtek előtti Jackre, ráadásul minden lépése tökéletesen érthető és szerethető, ezzel pedig szinte az egyetlen ilyen karakter a főszereplő mellett. Okos és profin viselkedik, ugyanakkor hajlandó magánakciókra a saját igazáért... és véletlenül pont akkor bukkan fel, amikor felreppen a hír, hogy ez az utolsó évad Jackkel... ;)
  • rumkola
    #5313
    Igen Cole szerintem is jó, nyomhatna valami durvulást, olyan Chase módjára. :)
  • ba32107
    #5312
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a Jackes berontós jelenet elég szánalmas volt....... kezd már kicsit unalmas lenni, hogy Jack akkor üt le CTU őröket amikor csak kedve szottyan, és mindig elsétál 5 perccel később. És mégis mire számított? Hogy majd kiszabadítja Reneét és elszöknek valahova, vagy mi? Eléggé olyan néha Jack, mint egy eszetlen marha akinek bedurran az agya és csak üt. Ez a rész nagyon nem tetszett.
  • Riddick21
    #5311
    Pfff, kibaszott jó rész volt a tegnapi!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Végre lezárult ez a Dana féle szál, legalábbis ez a feleslegesen keverős része, és jöhet a lényeg: mi lesz vele és Cole-lal. Van rá tippem, de egyelőre megtartom magamnak, mindenesetre Cole for president! Hatalmas arc, tökéletes előadásban.
    Legkeményebb beszólás Jacktől, a biztonsági őrnek, aki fegyvert fogott rá: "Son, you better put that down, or you're going to get hurt." Epic.
    Plusz a lehető legtöbbet hozzák ki Hastings karakteréből, valahol félúton van a tag, vívódik, és mindig kicsit kibillen vmelyik irányba, ettől a szememben hiteles lesz.
    Plusz Fahrad karaktere is hihető, akár Bazhaev-é is... mintha a mellékszereplőket jobban megírták volna ebben az évadban, mint korábban!


    Szóval most végre úgy érzem, hogy tényleg a maximumot hozzák ki az évadból, kicsit talán túl jó is volt ez a rész!
  • edhi8
    #5310
    Nekem kissé kiábrándító volt :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dana szánalom!!! :SSSS Lassan visszasírom Kimet. Annyira szurkoltam hogy legalább kapjon már egy golyót, de neeem, nem képesek megölni. :/ Most különösen kiszámítható volt, hogy Fahrad beijed, Cole leállítja Danát, Jack beront a kihallgatásra (de az legalább jó Jackes volt :D Ahogy a régi szép időkben. Annak mondjuk örülök hogy végre nem kell Fahrad patkányfejét bámulni, nem volt egy komoly "főellenség". Kevinékkel meg Renee lelki bajaival úgy ahogy leszámoltak, most már remélem több idő jut az akcióra.
  • Fidolorous
    #5309
    na ja azóta meglett, jó rész volt :)
  • Phat Smoker
    #5308
    olyan hajnal 4 körül jött ki kb. a legújabb rész ;)
  • Fidolorous
    #5307
    Most akkor lesz ma rész ? Mert én meg sehol semmit se találok :(
  • edhi8
    #5306
    Jaja, azt én sem tartottam túl logikusnak.
  • ba32107
    #5305
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azt nem értettem, hogy miért nem tudták szatelliten követni az autót, ami elvitte Jack-et, ha egyszer tudták hol jöttek ki az alagútból?
  • edhi8
    #5304
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon tetszett Jack szökése, ez volt a legpörgősebb jelenet eddig az évadban, de azért erős hiányérzetem van, mégsem az igazi :S Csomó idő elmegy hülyeségekre, amik se nem viszik előre a történetet, se nem érdekelik a kutyát sem. Mint Kim a 2. évadban. :// Renee kész idegroncs, nem lehet már vele mit kezdeni, remélem nem fogják erőltetni tovább. Dana óriási húzása remélem a visszájára fordul és ő kapja a golyót. Fahrad egy nyálas buzi, maradjon inkább Josef a "főellen". És hagyják már végre kibontakozni Jacket!!!
  • Csacsi
    #5303
    Jobbulást neki. De kicsit ellentmondsásos a hír, mert a 8. éved januárban kezdődött. Szóval valamit nagyon nem értek :)

    De mind1. ...a lényeg, hogy mielőbb meggyógyuljon, és nézhessük sorozatunkat hétről hétre.
  • tommygear
    #5302
    jobbulást néki
  • zaki
    #5301
    Leállt a 24 forgatása

    Félbeszakadt a nagy sikerű 24 című tévésorozat folytatása, mert vesecisztát fedeztek fel a főszereplő Kiefer Sutherlandnél, akire műtét vár - számolt be hétfőn a Los Angeles Times. A napilap a színész szóvivőjére, Evellyn Karamanosra hivatkozva közölte a hírt. Ezek szerint Suhterland a sorozatot gyártó Twentieth Century Fox stúdióval egyetértésben úgy döntött, hogy azonnal aláveti magát a műtétnek, és nem várja meg a forgatási munkálatok hat hét múlva esedékes végét. A 24 műsorbeosztása azonban így sem változik - jelentette be a stúdió. Az Egyesült Államokban márciusban már a nyolcadik évaddal folytatódik a sorozat, amelynek főszerepében Kiefer Sutherland, alias Jack Bauer ügynök immár 2001 óta hiúsít meg terrorakciókat.

    Mihamarabbi jobbulást neki.
  • sambauer
    #5300
    na ez már nagyon szánalmas, 5 forgatókönyv író nem tud semmi újat kitalálni ? Előző rész eléggé lerontotta ezt a végülis jól megindult évadot, de ahogy látom lesz még hova süllyedni..
  • rumkola
    #5299
    az én is megtenném szívesen, persze akkor amikor tele van :D
  • Quantumleap
    #5298
    De ha a nyolcadik évad az utolsó lett volna úgy, hogy nem lesz mozifilm (vagy lesz, de elözményfilm), akkor nyilván a jelenlegi évad végen halt volna meg.
    Nem baj, majd biztos felrobbantja a pesti parlamentet élete feláldozásával.
  • tommygear
    #5297
    :D
  • MagyaR
    #5296
    Jajmá szegény jackit mér kell állandóan sokkolni :D:D. Második évadban is halálra sokkolták szó szerint, aztán a kínaiak is sokkolták, most az oroszok ehh. Az egész világ keresztül megy rajta :)
  • tommygear
    #5295
  • sambauer
    #5294
    Mért olyan fontos neked hogy mikor fog meghalni ? Elöttünk van még több mint 1 fél évad (vagy akár több is) és mire film lesz ebből az is 2 év szal szerintem full korai még ezen filózni...