5854
  • Quantumleap
    #5413
    Csak az a baj, hogy ezt a készítők nem merték előbb elkezdeni, hanem inkább a megszokott kliséket ismételgették (tégla, támadás, azt hisszük Jack geci lett, ellenvélemények Jackével szemben stb,) és végül ebbe fáradt el a sorozat. Késő bánat...
  • PeToth
    #5412
    Hali!
    Azért azt meg kell hagyni, most végre eltértek a megszokott dolgoktól és nem ismételte magát a sorozat
  • desigo
    #5411
    felpörögtek az események rendesen
  • tommygear
    #5410
    nagyon jó részek voltak
  • Fidolorous
    #5409
    Hát le a kalappal, nem értem miért csak az évad vége felé tudták felhozni a színvonalat. Amúgy sikeresen belefutottam a 16ik rész legnagyobb spoilerébe ezen a honlapon. A rohadékok képesek voltak a főoldalra kirakni az ominózus jelenetet, így végig tudtam hogy mi lesz. Mindenesetre így is izgalmas volt, ajánlom hogy a maradék pár részre még kitaláljanak valami értelmes storyt.
  • ba32107
    #5408
    Fasza volt! A 16. vége különösen izgi volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért Hassan nekem nem volt ennyire értékes karakter, hogy még néma számláló is volt a halála után, és még Jack is elérzékenyült. Amúgy szerintem most az a szál következik, hogy felgöngyölítik Dana munkaadóját. De remélem nem megint az lesz, hogy a gazdag fehér amerikai áll az egész mögött, mint az összes többi évadban... :D
  • Victor1103
    #5407
    Jaja a mai részek ütöttek. Kíváncsi leszek hogy ezekután még miről fognak szolni a maradék részek.
  • Szolnokboy1
    #5406
    az ilyen részekért sajnálom a cancelt.
  • desigo
    #5405
    nah két új rész is van
  • rumkola
    #5404
    És SSgt. William 'Wild Bill' Guarnere-t levágta-e valaki?
    :D
  • Szolnokboy1
    #5403
    meg még 15 másik sorozatban volt. :)
  • Abruzzi
    #5402
    Jaja, a csaj aki vezette a sima osztagot akik vitték Hassant, az meg a Dexter 4. évadának 3. részéből talán, a rendőr csaj akit kinyírt Dexter :)

    Amúgy tényleg sok az ismétlés, de hát újat már nagyon nehéz kitalálni, ami üt is rendesen ahogy azt megszoktuk. Mindenki azt mondja hogy elég lett volna az 5. évadig meg ilyesmi, de akkor biztos sírás lett volna hogy jaj még bőven lehetne 6. meg 7. ....mellesleg amíg pénzt hozott persze hogy folytatják.

    Tényleg nem olyan színvonal mint eleinte, de nekem ezek az évadok is tetszenek, nem arra gondolok hogy jaj ez volt a 4x08 26. percében is vagy ilyesmi. Persze beugrik de megpróbálom élvezni. Jack keménykedéseiből meg ezekből a jó akciókból meg 10 évadot is elnézegetnék így hetente :) De én is aláírom hogy vannak értelmetlen dolgok..de ez van.
  • Quantumleap
    #5401
    Azt nem tudom valaki levágta-e, hogy Brucker tábornok volt a Prison Break elsö évadában Quinn (gy.k.:akit Kellerman és Hale ott hagyott a kútban megdögleni.)
  • Fidolorous
    #5400
    Az ám, ezt kellett volna már az elején erőltetni :)
  • desigo
    #5399
    Jack és Renee együtt nagyon jó volt !
  • Quantumleap
    #5398
    Sajna a Danás marhaság miatt azt is kinézem a készítőkből. De talán mégsem, elvégre hogy a fenébe kerülne Washingtonból New Yorkba? Mondjuk én Renee 8x03-as megjelenését is furcsálltam egy kicsit ("Helikopterrel érkezik."), de az a készítők mentségére szolgál, hogy nem hangzott el, hogy honnan jön, tehát lehet, hogy eleve ott élt New York közelében valahol.
  • rumkola
    #5397
    Na várjatok, Tony is visszajön még LOL!!
    Már azt sem tudom, hogy meghalt vagy lecsukták. :)
    Ha lecsukták akkor Jack kihozza mint a 48 órában. Vagy inkább megszökteti mint a Salazart anno. :DD
  • Quantumleap
    #5396
    Igen, na de hogy egyazon karakterrel játszassák el egyazon szitut...
  • [NST]Cifu
    #5395
    A 24 elmúlt 2-3 évada nem a pofátlan önismétlésekről szólt? :)

    @Csacsi: köszi a linket! :)
  • Quantumleap
    #5394
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 0:23-nál az ott egyértelmüen Logan. A jelek szerint kutya baja a nyakszúrástól, pedig ezt minimum elvártam volna. Na meg, hogy könyörög az elnökasszonynak, hogy hadd segítsen. Itt most az évad hátralévő részében szembetünő önismétlések fognak jönni, vagy mi?
  • Csacsi
    #5393
    Parancsolj :)
  • [NST]Cifu
    #5392
    Egy link sokat lendítene mondjuk a dolgon. :)
  • Csacsi
    #5391
    Nézd meg a köv rész promóját. Abból nem úgy tűnik :)
  • rumkola
    #5390
    megbassza? :D
  • [NST]Cifu
    #5389
    Ha a CTU és a titkosszolgálatok emberei jól képzett, fegyelmezett és legalább parasztlogika szintjén következtetni képesek lennének, akkor nem lenne semmi szükség Jack Bauerre. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A legjobb egyébként az, hogy noha a célszemélyek védelme lenne a feladatuk, inkább nekiállnak tűzharcbéli adok-kapokat játszani. Ilyen szituban az ő dolguk nem az, hogy rambót játszanak, hanem hogy biztosítsák a célszemély biztonságát... :)
  • Csacsi
    #5388
    Spoiler következő két rész.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre a kis szöszi megkapja Jacktől ami jár neki :)


  • ba32107
    #5387
    Hát ez a rész már megint tele volt ökörségekkel...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden évadba kell valami fehérházas szál is, amikor néhány ember úgy gondlja, hogy ő jobban ért a dolgokhoz mint az elnök.......... persze az eszükbe se jutott, ami pedig tök egyértelmű lett volna, hogy megrendezik a cserét, és ott lecsapnak a terroristákra. És véletlenül se kábítófegyver vagy ilyesmi se volt az osztagnál, hanem valóban kinyírták a titkosszolgálat embereit...... a rendkívül jól kiképzett titkosszolgálatosokat, akik géppisztollyal a kezükben is 2 perc alatt mind meghaltak, de Jack és Renee két pisztollyal az egész osztagot kinyírta. Na bazzeg :D
  • Dean Winchester
    #5386
    nemtudom volt-e már.
    http://www.sg.hu/cikkek/73394/2012_helyett_mar_2011_ben_jon_el_a_vilagvege


    annyival tisztelgem a sorozat előtt,hogy ezt a 2 hónapot mostmár kifogom bírni és egyben nézem meg az utolsó évadot :D
  • [NST]Cifu
    #5385
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt olyan évad, ahol nem volt áruló a CTU-ban (vagy valami hasonló állami szervben)? :)
  • zaki
    #5384
    azon gondolodtam, hogy mi a f@sz értelme van ennek a dana szálnak, aztán a legutóbbi részben kiderült. hát én is csalódott voltam, kicsit sok a deja vu...
  • desigo
    #5383
    kár érte :/

    túl sokat szerepelnek az új szereplők és keveset a régiek
    ha ez fordítva lenne sokkal nézettebb lenne...
  • Quantumleap
    #5382
    Pardon! 8x13!
  • Quantumleap
    #5381
    Hát, ami a 2x13 végén történt, az megközelíti azt a csalódottságot, amit Tony visszatérése váltott ki bennem.
  • rumkola
    #5380
    mennyire durva, hogy mi "rajongók" mondjuk azt, hogy legyen már vége, és hála istennek
    :D
  • ba32107
    #5379
    Most már én is ezt mondom. Már a 7-8 sem kellett volna szerintem... sőt, igazából a 6. se.
  • Quantumleap
    #5378
    Hála Istennek.
  • Bandee1987
    #5377
    Hivatalos: Ez a 24 utolsó évada

    :(
  • theone91
    #5376
    Jon Cassar legfrissebb Twitje: "News from the 24 set,the crew has been told that 24 has come to an end. There will b no season 9. Its been a great run, thanx all 4 watching"
  • Reg5
    #5375
    Azért akárhogy is, inkább legyen (little)badass, mint egy sírós-félős kislány...
  • rumkola
    #5374
    én is...
    de az a durva, hogy elfelejtettem 2 napja megnézni az új részt :)
    azért ez elmond valamit a "minőségéről" :D