5854
  • Abruzzi
    #5454
    Igaz, de ebbe meg akkor bele lehetne magyarázni, hogy érthető ha Jacknek elege van már az ilyenekből, hiszen 8-szor megmentette a világot, és ezért csak annyit kapott hogy Chloen meg a lányán kívül mindenki meghalt aki kicsit is számított neki :D
  • ba32107
    #5453
    Jaja, pontosan
  • Szolnokboy1
    #5452
    jó rész volt, viszont nekem egyáltalán nem tetszett, hogy Jack szembepisálja magát abból a szempontból, hogy pár résszel korábban még jól lehordta a zsoldost amiért elárulta az elnököt. erre most ő megy szembe az elnöki paranccsal.
  • rumkola
    #5451
    én annak örülök hogy pusztulnak végre :)
    borítékolható még 3 főbb szereplő halála
  • Riddick21
    #5450
    Akkor szomorkodj ezen.
    Én meg örülök, hogy megtörtént.
  • Quantumleap
    #5449
    Mint már írtam, elég szomorú, hogy a készítők csak az utolsó évad második felére szedték össze magukat úgy, ahogy már a hatodik évad első négy része után kellett volna.
  • VinylToy #5448
    miért nem feküdtél le? :D
  • rumkola
    #5447
    hát nemtom, én ásítoztam....
    bár belegondolva az 6. évad óta azt csináltam
  • Riddick21
    #5446
    12. rész óta megállás nélkül pörög...
  • rumkola
    #5445
    dehogy kezdi elnyerni, ne vicceljünk már :DDDDD
    azért mert történt végre valami a 20. rész környékén :D
  • Dean Winchester
    #5444
    akkor mostantól tényleg ngyon jó részek következnek?: :D
    kezdi elnyerni a legjobb évad címet vagy azért még annyira nemjó?
  • Ragnar360
    #5443
    Nagyonjó... ha tényleg ez lesz az uccsó évad hát akkor nagyon szomorú leszek az utolsó résznél :S :(

    áhhh :/ nagyon komoly a sori
  • Ragnar360
    #5442
    totálisan egyetértek
  • Riddick21
    #5441
    Új rész: EPIC.
    És innentől mind az lesz. Kurva jó színészeket szedtek össze erre az évadra, és most tökéletesen ki is ütközik, lévén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre leálltak a fokozással, és a Manhattan-es/atombombás izzadást leszámítva itt főleg személyes és politikai jellegű tétek forognak kockán, a sorozatra jellemzően inkább morális kérdések vannak középpontban, nem biológiai fegyverek, meg egyre növekvő áldozatok. Ill. így a végére a kezdetben rühellt Dana Walsh szál is rendbejön, nagyon profi módon hozzák ki belőle a maximumot...
  • Quantumleap
    #5440
    8x17


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége tényleg ütős volt. Kissé fura, hogy két egymást követő epizódban csendespittyeztek. Nem tudom, Jack vajon hogy lesz így képes eszénél maradni, és hibát nem véteni. Most, hogy Renee meghalt, esetleg valahogy szóba kerülhetne Audrey Raines.
    Hát itt van Logan! Vajon mit fogunk megtudni avval kapcsolatban, hogy miféle maradandó károsodást szenvedett a nyakonszúrástól? Ahogy láttam, elég furán tartja a fejét. És ha személyi titkára van, az akár azt is jelentheti, hogy agykárosodást szenvedett. Azt meg táncsak megtudjuk, hogy az exnejével mi lett, és gondolom, hamarosan jön Pierce is.
  • Fidolorous
    #5439
    Spoiler Alert !
    Ha valakit érdekelne: Interjú, a 17ik rész nagy OMGjéről.
  • PeToth
    #5438
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hú remélem Jack most már igazán begurul és lezúz mindenkit akit kell. Szegénynek nem igazán jönnek össze a nőügyei. Viszont Chloe atom laza volt :)

  • a.carkey
    #5437
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egymás után 2x volt csendes az óra a végén ...
  • Bandee1987
    #5436
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MIÉÉÉÉÉRT RENEEEE????? :(((((( Huuuu gecc, amit most kapni fognak az oroszok Jacktől....
  • desigo
    #5435
    kint a felirat...
  • Quantumleap
    #5434
    Köszi a spoilert, vazze!
  • rumkola
    #5432
    egy film miatt leszarozol valaki ismeretlent?
    nemsemmi
  • ba32107
    #5431
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem aztán nem rázott meg annyira, nem volt a kedvencem a csaj. Jobban tetszett az a fordulat, hogy Chloe-ből főnököt csináltak, ilyen még nem volt, ez jó volt!
  • Csak77
    #5430
    Jack most aztán bosszúhadjáratba kezd, és mindenkit kinyír.
  • Riddick21
    #5429
    Mekkora egy határ szar vagy.
  • rumkola
    #5428
    nem láttam de elolvastam a spoilereket
    HÁLA istennek !
    Pusztuljon mindenki, csak Jack a lényeg. Bár sanszos hogy ő is bedől a végére...
  • Ragnar360
    #5427
    :((((((( jó rész volt, de :(((
  • Fidolorous
    #5426
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez nagy kib*szás volt tényleg. Szegény Jacknek nem elég hogy végigszenvedett egy full B kategóriás napot, még Renee is meghal. Ráadásul nem is az évad végén, mondjuk egy nagy cliffhangerként...

  • Abruzzi
    #5425
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hát ez nekem nem tetszett...mindig is bírtam a 24-ben hogy csak abban lehetett az ember biztos hogy Jack nem hal meg, a többi szereplő tökmindegy mióta van benn akármikor kiírhatják, de ez akkor sem tetszett....végre basszus Jacknek lehetett egy fasza órája és dugtak egy jót meg összejöttek erre megint meghal a nője...ráadásul bírtam Reneet, már csak azért is mert nagyon jó nő :D...na mindegy, ez a sorozat sosem a happy endekről szólt végülis.
  • Victor1103
    #5424
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    RENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE R.I.P
  • rumkola
    #5423
    Logan strikes back
    :D
  • Abruzzi
    #5422
    Flashforward alapján nem lenne hülyeség, egyik téglát elkapják, elterelődik minden ilyesmiről a gyanú és ott van a másik. Bár nem hiszem hogy ez lesz, de ff-ben ez egy jó lépés volt, nem tudom ki nézi..
  • rumkola
    #5421
    jaja ez simán
    sőt még az elnöknő tanácsadója is belefér :P
  • Quantumleap
    #5420
    Azt is símán el tudom képzelni, hogy kiderül, hogy Arlo is azoknak a genyáknak dolgozik, mint Dana, csak nem tudtak egymásról. Végülis efféle gagyi magyarázat egyszer már meg lett lépve (5.évad:Logan-Cummings).
  • rumkola
    #5419
    pedig de, előzetesben látható volt :D
  • Reg5
    #5418
    Na ne már. Már 7. évad végén is behozták a Loganes szálat... Ha megint meglépik, letagadom, hogy valaha is néztem a 24-et
  • Quantumleap
    #5417
    Gary Oldman? Ezt hol olvastad?

    Amúgy ha már oroszok, az idösebb Bazajevnek (Jürgen Prochnov) biztos lesz még szerepe, nem hiába hagyták életben.
    Loganra vagyok kíváncsi, hogy miként jön a képbe, meg elvileg valamikor megjelenik Aaron Pierce is.
  • Riddick21
    #5416
    Állítólag befut még Gary Oldman és Eriq La Salle is, szóval elég durva sztárparádé áll össze a fináléra, ami teljesen érthető. Az orosz csávó nekem is szemet szúrt, a köv. rész előzeteséből pedig egyértelműen kiderül, hogy feléjük terelődik a figyelem...
  • PeToth
    #5415
    Ez ugyan csak spekuláció, de nekem az orosz nagykövet tűnt nagyon gyanúsnak azzal, hogy kérdezte, hogy milyen nyomot követ a CTU. Ott még kibontakozhat valami nemzetközi krízis. Ja és még az utolsó részekre szerződteték az egyik kedvenc színészemet, Michael Madsent. Elég karakteres fickó, úgyhogy lesz még itt akció.
  • Abruzzi
    #5414
    Oké ismételgetnek, de ettől függetlenül nekem tetszik ez az évad is, akciódús rendesen. Én bőven elnéznék egy 9. évadot, Jackből sosem elég :) Csak azt lenne már nehéz megoldani hogy Jack aki már sokadszorra próbál nyugodtan lenni hogy kerül megint oda hogy megmenti a világot.

    Viszont azt nem tudom hogy most mi marad megoldandó ügynek...gondolom elkapni a gyilkosokat..de azért az nem olyan nagy dolog. Szerintem a készítők még itt a befejezésnél készülnek valami nagy durranásra, főleg hogy ez az utolsó évad. Meg arra vagyok kíváncsi hogy csak úgy vége lesz-e azzal hogy megoldották a krízist, vagy lesz-e utalás arra hogy most Jackkel mi van meg pl Cole stb...engem érdekelne az is.