5854
  • akyyy
    #1205
    jóvan,. bocs. csak már nagyon várom a jövőhét csütrötököt
  • Amse
    #1204
    neaggódj ezek miatt... mindent jól csináltak a készítők.
  • akyyy
    #1203
    de azért ugye kerülnek utalások az első évadra... kíváncsi vagyok mi lett parker nejével, valamint hogy érte jackat a felesége halála :\
  • akyyy
    #1202
    de akkor miért van a topik cimébe h jack aludd ki magaD?
  • Amse
    #1201
    miért? még nem is láttad.
    hidd el, hogy jóaz.
  • akyyy
    #1200
    hát ez miatt nagyot csalódtam a sorozatban:(
  • Csacsi
    #1199
    "Vááááá! A 6. évad januárban 4 résszel indít!!! (Január 14-én vasárnap 2 epizód, Január 15-én Hétfőn is 2 epizód). Kemény lesz! (csak még messze van egy kicsit) "

    Ugyanígy indított az 5. évad is.
  • alkess
    #1198
    Fox tv, Egyesült Államok.
  • pazo
    #1197
    Szia :

    A 6. évad januárban 4 résszel indít!!! (Január 14-én vasárnap 2 epizód, Január 15-én Hétfőn is 2 epizód). ezt irtad, DE HOL??
    csak érdekességképpen kérdem mert rájöttem hogy jó házimozin, eredeti hanggal kegyetlen a sorozat.....---de azért bele-bele néznék az új szereplökre ---- köszi
  • REALista
    #1196
    Tényleg...
  • raven87
    #1195
    De csak 2 részig van benne.
  • REALista
    #1194
    Megnyugodtam az 5. évadban újra szerepel Kim Bauer!:D
  • REALista
    #1193
    Most látom hogy a 4. évadban már nem szerepel Elisha Cuthbert!
  • Slash89
    #1192
    A harmadik meg 3 évvel a második után, ha jól emlékszem...
  • REALista
    #1191
    Mondjuk nem is lenne hihető alvás nélkül még egy ilyen nap!!!:)
  • REALista
    #1190
    Sőt másfél évvel van utána!:D
  • akyyy
    #1189
    ez komoly??? nemááá
  • vLaDDD
    #1188
    Vááááá! A 6. évad januárban 4 résszel indít!!! (Január 14-én vasárnap 2 epizód, Január 15-én Hétfőn is 2 epizód). Kemény lesz! (csak még messze van egy kicsit)
  • HolyZoly
    #1187
    Úhb@zzzeeeeeeee. Végignéztem az ötödik évadot is... Mit fogok csinálni a trélerig???? vagy utána a 6. évadig???
  • alkess
    #1186
    Hát a többihez képest szerintem is lapos az első.
    akyyy! Ha jól emlékszem a 2. nap egy évvel az első után van.
  • Fido4life
    #1185
    lapos ? ezen jót nevettem..
  • akyyy
    #1184
    hát én nemtom h mik történhetnek eddig, mert ok első évadba elrabolt család, elnök, stb, és gondolom a "másnap" nem egy hónap mulva fog játszodni hanem foyltatják ahol abbamaradt.. és nem hiszem h ujra eljácották volna hogy csináld meg eztazt vagy családodnak löttek...

    megnépzhettem volna fleiratosan már de, elégég kinszenvedés lassan 2 hónapja várni.... de már csak 1 hetet kell!

    amugy állítolag Szabó-Sípos Barnabás lesz az uj hangja Jacknak, hát remélem ez scak kacsa, és marad aki volt mert őt szoktam meg...
  • NeoMaN
    #1183
    Háát nemtom.
    Keifert nem lehet szinkronizálni élethűen - legalábbis ebben a sorozatban/szerepben tutira nem!

    Ja, amúgy az első évad a leglaposabb sztem, innentől "kattan" be emberünk. Ami nem baj ugyebár. :))))
  • REALista
    #1182
    Én is szinkronnal nézném inkább mert nagyon jól sikerült de nics türelmem kivárni a részeket!
  • akyyy
    #1181
    én coolon fogom nézni:) első évadot és ug ynéztem. majd ha bizonyossá válig hogy magyarországon egyenlőre nem lesz több évad, akkor fogom feliratosan továbbfolytatni:)
  • REALista
    #1180
    Na végignéztem és nagyon meglepett a vége!A Nina féle fordulatra nagyon nem számítottam de amikor otthagyta Jack feleségét megkötözve akkor sejtettem hogy lelőtte!Egyébként nálam magasan az első helyre ugrott a sorozatok ranglistáján a 24 úgyhogy nemsokára kezdem a 2.évadot!!!:)
  • REALista
    #1179
    Jövőhéten kezdi adni a cool a 24 második évadát!!!!
    Egyébként még 3 rész van hátra az első évadból!A 2.-at szerintem már felirattal nézem!
  • akyyy
    #1178
    nincs valakinek ilyen 24.es órája, honlapra?flash-szerű...
  • Bandee1987
    #1177
    dec-ben fog amcsiban megjelenni, úgyhogy valamikor jövő év közepe fele lesz sztem a magyar dvd kiadás
  • Fido4life
    #1176
    Te tudod, én maradok Sean Callery-nél
  • pazo
    #1175
    Véleményedet tiszteletben tartom, de szerintem jól sikerült. Igaz én eredeti kópiáról nézek ilyeneket és meg szoktam nézni az extrákat is. A zenéhez készült klippel mellesleg nagyobbat üt a zene, profi bevágások a filmböl, sok szereplő képe villan fel és az armin srác tomboltatja a népet....
    A buli ahol nyomta a zenét - és a felvétel készült - nem a klipp miatt volt, hanem a dj set-jének része volt a dal. Több ezer ember volt.
    Augusztus 19.-én a siófoki flört-ben is fellépett armin van buuren, valaki látta esetleg??
    Magyarországon mikor jelenik meg az 5. évad dvd.-n? valaki tudja??
  • Alien
    #1174
    Kellene egy banner és kikéne írni a mágikus dátumot :D Nem a trailerre gondolok, hanem a szezon kezdésre:)

    Január 14-15 :D
  • Alien
    #1173
    Szuuupeeeer:D

    Szöveg alatta nem semmi :D

    You're gonna need a hacksaw to pull yourself away from the screen! :D
  • dienesoft
    #1172
    Ollléééé, azta, tűkön ülve várom!!!!!!!!!!!!!!!:D19 nap... ez naon kemény lesz...
  • Bandee1987
    #1171
    EZT FIGYUZZÁTOK
  • Fido4life
    #1170
    az első a legjobb eddig számomra... A többin azért már érezni egy kicsit az erőltetést..
  • REALista
    #1169
    Ezt jó hallani!!!!:DDDD
  • Bandee1987
    #1168
    Amúgy te még csak bemelegítesz az első évaddal, többin be fogsz szarni :)
  • Bandee1987
    #1167
    Hát talán a harmadik. De amúgy mindegyik nagyon jó :)
  • Alien
    #1166
    Nem lehet egyértelműen megmondani, hogy melyik a legjobb évad, mindenkinek megvannak a maga kedvencei viszont egyet leszögezhetünk, hogy eddig olyan nincs , hogy gyenge lenne egy szezon :D Nagyot üt mind majd meglátod, a lényeg, hogy sorban nézd és semmilyen infot ne olvass el, még imdb-re se menj fel a 24-el kapcsolatban, mert úgy fog igazán ütni a sorozat, ha nem tudsz semmit előre :)