5854
  • Eftörsokk
    #1325
    igen köszi már megtaláltam a humenen:)
    és amint láttam csak az első évad szinkronos
    szal gyak az elöző hsz-ek fölösek voltak,uh sry:)
  • REALista
    #1324
    Torrent oldalakon megtalálható az összes évad!
  • Eftörsokk
    #1323
    Ja és nagyon zsír lenne ha szinronnal tudnátok,de a feliratos is jó
  • Eftörsokk
    #1322
    Üdv,ma végeztünk az első évaddal és szeretném tovább nézni,csak az a kérdés honnan tudnám megszerezni a többi évadok
    PLZ help!
    ha nem publikus akkor privben plz!
  • Slash89
    #1321
    Milyen fősulira jársz?
  • Balázs 17
    #1320
    király hely lehet ahol ilyen dogákat kell írni, nem pedig harmatgyenge magyar regényből vmit összehozni, amit kb 10oldal után megun az ember:)
  • breu
    #1319
    sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek!
    A fősulin le kéne adjak egy kb. 8-10 oldalas dolgozatot a 24 első évadjáról, de sajnos egyetlen percet sem láttam a filmből. Ti meg NAGY FANOK vagytok, így biztos kívülről fújjátok a filmet. Ha segítenétek összedobni, akkor nagyon boldog lennék!
    Előre is köszönöm!!!
    [email protected]
    üdv.breu
  • Fido4life
    #1318
    jaja anyám mesélte, és ki is fogja hozni nekem, amint meglesz nekik :) (könyvtárban dolgozik)
  • Mayday
    #1317
    Tudtok rola, hogy jelent meg nehany 24 regeny? Esetleg valaki olvasta mar oket, tud velemenyt mondani?
  • bauer15
    #1316
    Kössz ez elég jó #1314
    aki még tudna az berakhatná
  • Solid Snake GH
    #1315
  • Balázs 17
    #1314
  • bauer15
    #1313
    helo olyan kéet keresk ahol Jack Bauer van "rajzolva" furán hangzik fe itt egy példa ilyesmire gondolok http://galerie.prison-break.cz/displayimage.php?album=44&pos=2
  • B@ldrick
    #1312
    a lenti tükör nem a legjobb, tessék
  • pc killer
    #1311
    Help plz.
  • pc killer
    #1310
    Kösz a segítséget mindenkinek megtaláltam a feliratot amit kerestem (3. évad xvid sfm),de amikor rámegyek a letöltésre akkor csak vmi ilyesmit rak ki elém: "Rar!;Ðs ³t€€-<2 ±ö¹Åæcp„15 24 - 3x01.srt§0Űíü6ÄÊà.ã²ó–-dEÖLæË"(%ÝÍ«-1 ^y‚—–¬|Éþ³.drêr’°Dî÷ØâÆÍçjv Ù,WÝB¬Þ‚£ˆ”a÷Þ,T©Gðƒ©AQ¿Añ‰’&†óêpéi+îæ|Dl8űÚsWq" Bocs az offért de valaki megmondhatná,hogy ezzel mit tudok csinálni.
  • Teperinke
    #1309
    Vajon mit kerestél?
  • REALista
    #1308
    Itt találsz feliratot hozzá!
  • bauer15
    #1307
    hello ugye amerikába megy este azt másnap le lehet tölteni és ehhe ki tujda hogy mikor lesz felirat kb?:
    kössz
  • NeoMaN
    #1306
    érdekes, mert van pedig
  • pc killer
    #1305
    kösz az oldalt de én it nem találtam a 24 3. évadához feliratot.
  • vLaDDD
    #1304
    www.feliratok.hu
  • pc killer
    #1303
    Valaki tud adni egy linket ahol a 3. évadhoz le tudnák tölteni srt feliratot?Nagyon fontos lenne.
  • Balázs 17
    #1302
    háát
    gondolom akkor ott lenne a neve előtt a president, és a listában nem ott szerepelne, mert akkor elv már lehet tudni, szal szentem ez egy meglepetés lesz
  • Balázs 17
    #1301
    megnéztem újra és nemtom, én még mindig azt tartom, hogy nem ő lesz, abból aztán nemigen derül ki, lehet hogy csak egy laza összevágás.
  • Alien
    #1300
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De már a trailer legelején kiderül, hogy a Wayne Palmer lesz az elnök, ott mondja neki az a fickó, hogy Mr President, people are loosing faith in our ability to protect them (ha jól emlékszem ezt mondja, most nem tudom megnézni a videot mert suliban vagyok)
  • Balázs 17
    #1299
    aztakurva:)
    nagyon nagy lesz a 6. évad:) jack hogy nézel ki hát nem adsz magadra?XD
    akciódús lesz az egyszer biztos, de baromimessze van januárrr:S
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azhogy Wayne Plmer lenne az elnök, még1x nem nézem meg, de ezt szószerint mondják, mert amikor jack beszél telón, akkor deirekt nem mutatják, azmeg szentem hülyeség lenne, hogy ő legyen az elnök, mert az elnököt nem úgy válasszák, hogy hopp ez a tesó akor gyere már, ahhoz egy hosszadalmasabb út kell...
  • bauer15
    #1298
    de különben még nem biztos hogy hamar elintézik mert ez csak trailer ez az egész 6.évadot mmutatja:)
  • bauer15
    #1297
    valaki tudna?

  • Teperinke
    #1296
    Ha Kínában kezdődne a sztori, akkor ott is kéne játszódnia az egésznek, mert a 20 órás repülőút haza elég uncsi lenne
  • MagyaR
    #1295
    Kár, hogy a kínai szálat ilyen hamar elintézik. Lehetne boncolgatni pedig. Legalább nem ugyanaz lenne ittis, mint az előbbi évadokban.
  • bauer15
    #1294
    tudna valaki egy olyan linket adni ahol jck már szakállban van:)
    kössz
  • HolyZoly
    #1293
    És Karen Hayes... nekem ő is szimpatikus lett 5. évad végére
  • Alien
    #1292
    Nem, ha jól emlékszem akkor a negyedikől fog :)
  • Csacsi
    #1291
    Jujj. Tetszett a Trailer.

    Jack, Wayne, Bill, Chloe, Curtis.

    Már most imádom.
  • akyyy
    #1290
    EZ a bill szerepel az első vag ymásodik évadban?
  • Lyan Kyj
    #1289
    Én attól parázok, h a nyomozás háttérbe szorul, és átmegy full akcióba, minden részben 3 robbanással. Azért ütöttek az eddigi évadok, mert mindig olyan valami történt, amit nem bírtál elképzelni. De ha rászoktatnak minket arra, h ne fűzzünk szorosabb szálakat senkihez, mert úgyis kipurcannak, meg rászoktatnak, hogy ne reméljük, h megmenekül/nem robban fel az ember/épület, mert úgysem fog, akkor már nem lesz akkora álleejtés egy idő után...
  • HolyZoly
    #1288
    Chloe vörös hajjal egész csinos... :)
    Mikor lesz már január???
  • NeoMaN
    #1287
    sztem megteheted nyugodtan....
    Eddig is felfelé ívelt.
    :D
  • vLaDDD
    #1286
    háát annyira nem dobtam hátast a trailer-től. Azt sejteni lehetett hogy a kínai szálat hamar elintézik, gondolom majd a prequel-ben lesz kibontva.
    Sztem unalmas már hogy Amerikát megint valami iszonyatos veszély fenyegeti (gondolom arab terroristák és társai) és persze Jack is back mert csak ő tudja megmenteni a haza. (akciójelenetekben azonban nem lesz hiány ahogy elnézem)

    Persze továbbra is várom a 6. évadot, mert imádom a sorozatot, de sztem nem fogok hatalmas elvárásokal leülni elé.