5854
  • Alien
    #1365
    Uhh Ez igen, hamisíthatatlan 24 már ez is :)
    Töltöm torrentről aviban is, pont 24%-nál vagyok éppen :D
  • akyyy
    #1364
    ilyenből nincs az első évad után?
  • NeoMaN
    #1363
    durva
  • Amse
    #1362
    még még még! season 6-ot akarok!
  • Bandee1987
    #1361
    Hát nem semmi prequel volt :)
  • #1360
    Season 6 prequel
  • #1359
    Nem fake!
  • NeoMaN
    #1358
    sztem fake
  • Mayday
    #1357
    Most talaltam torrenten, nem tudom, miota letezik, es meg melohelyen vagyok, igy nem is tudtam megnezni.

    24 Season 6 Prequel
    A 24 című igen sikeres sorozat 5. és 6.évad közötti 10 perces átvezető része.

    Nehany kep belole:





  • NeoMaN
    #1356
    :DDD

    Már mexokhattad volna.
    Magyar ember=überfikázó.
  • Csacsi
    #1355
    Mondhattam volna, hogy google a barátod.
  • Csacsi
    #1354
    Én ezt ismertem. Bocsi, hogy segíteni akartam :D
  • akyyy
    #1353
    sőt külföldi oldalon még több
  • Csacsi
    #1352
    Bár itt megtalálod a többi lehetőséget is.
  • Csacsi
    #1351
    Nekem megvan vhol. Bár nekem mp3-as verzió van. Olyan a csöngés, mint a CTU-ban a telefonnak. Majd felteszem vhová, ha tud mp3-at csengőhanként kezelni a telód.
  • Mayday
    #1350
    Sziasztok,

    Allitolag letezik telefonra toltheto csengohang, olyan, amilyen a CTU-s csorges :)

    En abszolut nem ismerem az ilyen letoltes lehetosegeket, tud valaki ilyenrol, esetleg tudtok valami linket, ahonnan elerheto?
  • Slash89
    #1349
    Nem, de szvsz arra még sokat kell várni hogy egyáltalán elkezdjék csinálni(ha egyáltalán lesz film, mert szerintem még az sem biztos).
    De most inkább foglalkozzunk a közelgő 6. évaddal.
    Én már nagyon várom, az új év jól fog kezdődni.
  • bauer15
    #1348
    Már elkezdték csinálni?
    Mert ugy beszéltek róla mintha januárba már lenne is.
  • Slash89
    #1347
    Jó lenne ha adnák a magyar mozik, bár én szívesebben nézném meg angolul, szóval ha nem fogják adni úgyis beszerzem angolul.
  • marco20
    #1346
    Ez engem is érdekelne.Meg bármi infó a 24 movie-ról.Vki please!!!
  • alkess
    #1345
    Szerintem Ő úgy értette, hogy unalmas és sablonos, ha a terroristák mindig közel-keletiek. Tényleg lezúzhatná már valaki ezt a Kim Dzsong-ot!
  • marco20
    #1344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A koreaiakat nem csak poénból írta valaki,nem?A trailerben eléggé arab fejük van a terroristáknak.Vagy én nem értek vmit???
  • evenor
    #1343
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Észak-Korea az mióta közel-kelet?
  • Balázs 17
    #1342
    nekem 24 felirattal sose volt gondomm szóval én nemtudom
  • JiM001
    #1341
    Sziasztok!
    Lenne egy nagy gondom. A sorozat instencsászár, de a 3. évad 24. - vagyis uccsó - részét felirat problémák miatt nem tudom megnézni.
    A gond az, hogy nincs nyúlik az összes felirat amit találtam. Hiába szinkronizálom be hogy az elején jó legyen, pár perc elteltével csúszni kezd. Próbáltam már a 24.S03E24.12pm-01pm.XviD.avi és a dvd ripes 24.s03e24.ws.dvdrip.xvid-sfm.avi verziót is 4 féle felirattal. Egyik se jó semilyen párosítással.
    Csak nekem van ilyen problémám, másnak nem volt? Nem értem a dvd rip+felirat miért nem jó.
    Plz valaki segítsen, már kezdeném a 4. évadot...:)
  • bauer15
    #1340
    ezt hol találtad?
  • marco20
    #1339
    2 hónap alatt megnéztem 5 évadot.Ekkora sorozat nincs még egy a világon.(még talán a pb első évada)Csak azt nem értem hogy a retek klub vagy a tv2 miért nem szerezte meg,mert biztos nagy siker lenne-ha már anyám is leül a gépen nézni akkor tényleg lehet benne vmi:)))
    Néhány spoilert most találtam a 6. évadról,akit esetleg érdekel:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - Január 14-15-én fog kezdődni egy négy órás premierrel.
    - Húsz hónappal később játszódik mint az ötödik nap.
    - Reggel hatkor fog kezdődni.
    - Egyesek szerint New Yorkban játszódik majd, mások szerint ismét Los Angelesben, Joel Surnow producer szerint Washingtonban + lesz Aaron Pierce is. (Szvsz LA kicsit már unalmas.)
    - A terroristák közel-keletiek lesznek. (Mekkora lenne már ha észak-koreaiak lennének.)
    - Kiefer Sutherland: Jack eddig másokat mentett meg, most rá vadásznak.
    - Lesz Audrey Raines.
    - Wayne Palmer az elnök.
    - Jon Cassar (rendező) elejtett egy ilyen megjegyzést: "Mi lenne ha valaki felrobbantana tíz atombombát?". És ez után kezdődne a nap.
    - A season 5 DVD-n valószínűleg lesz egy prequel a 6-hoz, ahogy anno az 5-höz is volt. (Tele kicsit sem burkolt vegyéltojotát üzenettel :)
    - Jon Cassar: Jacket megtörték a kínaiak.
    - Kim Bauer nem lesz :(
    - Október 24-én adnak ki egy trailert.
    - Felbukkan Jack apja.
    - Felbukkan Josh Bauer, Jack fiatal rokona.[spoiler]

  • bauer15
    #1338
    6.évad :)
    bárcsak már ott tartanánk
  • Alien
    #1337
    Hehh :)

    A második évadból teljesen magyart nem fogsz tudni találni, mert még jelenleg is megy a cool tv-n, szinkronosban azokat találhatod meg amiket eddig ott leadtak.

    Harmadik, negyedik és ötödik évad Magyarországon nem ment még, így szinkron sincs hozzá.

    A hatodik évadot pedig nemhogy magyarul, de még angolul sem találod meg, ugyanis januárban kezdik adni Amerikában.

    Különben meg érdemes eredeti nyelven leszedni az eddig megjelent évadokat, ha nem tudsz angolul van hozzá felirat.
  • heles
    #1336
    hellosztok.#1327 nem tud valki veletlenul olyan oldalt ahonnan magyarul lehet leszedni a 24 masadik,harmadik,negyedik es otodik es hatodik evadot????aki tud az irna megkerem szepen a [email protected] cimre.kosz elore is
  • fv82
    #1335
    http://24h.mojblog.co.yu/
    itt van mindenféle letöltő oldalról mirror
  • fv82
    #1334
    plyant = olyan nem tom hogy csináltam
  • fv82
    #1333
    Nekem az ilyenek sosem tűnnek fel, de az 5. évadban van egy: 292.162.12.2 ip cím. Ezt úgy magyarázzák, hogy plyant mint az 5 jegyű házszámok, vagy az 555-tel kezdődő telefonszámok. Hát nem tom
  • Fido4life
    #1332
    nézd meg, megéri
  • breu
    #1331
    A KJF-en adták ezt a remek feladatot, de még mindig nem jutottam előbbre. HEEELP!!!!!!!!
  • Eftörsokk
    #1330
    áááá,azon agyalok hogy végignézem még 1X az első évadot mielött neki állok a másodinknak,most akkor kezdek függő lenni?:P
    Ti is láttátok a sok benntfelejtett kamerást az első évad részeiben?:)
  • NeoMaN
    #1329
    Az én rekordom 32 rész, péntek délutántól vasárnap estig.
    :PPP
    Jaaa, és másodszori megtekintés!
    :D
  • Eftörsokk
    #1328
    igen,utánaolvastam én is,csak én nem bírom a heti 1 részt:)
    az első évadot is 2 hétvége alatt rendeztük le haverral:)
  • Csacsi
    #1327
    még be kell pótolnom, és újra meg kell néznem az ötödik évadot, mert már csak az maradt ki, és akkor jöhet a hatodik is.

    Így kellőképp fel leszek készülve rá :D
  • B@ldrick
    #1326
    a cool nemrég kezdte el adni a 2.-at szinkronosba [szintén t-rent], ha kibírod a heti egyet