5854
  • Alien
    #1645
    Ugyanígy éreztem én is utána

    És mi jöhet még...
  • Alien
    #1644
    Linket sajnos nem tudok adni :( De ez a release neve:

    24.S06E05.12Min-Teaser.iNTERNAL.AC3_DVDRip_XviD-P_X

  • Bandee1987
    #1643
    s06e04
    Gyerekek, én ezt nem bírom idegileg....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először Curtist lelövi Jack, aztán meg felrobban az atom?????!?!!!?!?!?!??!?!?!?! Aztabüdösqrvaélet! Csak tátott szájjal néztem, az állam valahol a padló és a föld középpontja között volt....Hihetetlen......áááááááá....ez túltesz az összes évadon......ez kész......Kiefer színészi munkája pedig 5-ből 10-es osztályzat. Ilyet drámai érzelemkitörést utoljára a 3. évad végén láttam tőle....Bocsi, de ez most kikivánkozott belőlem....
  • NeoMaN
    #1642
    szerintem meg 11K-ért egy Yamadát vagy Cyberhome-ot.....
  • Szolnokboy
    #1641
    állítsd az output csatlakozást s-video-ról composite-re, ugy működnie kell
  • dienesoft
    #1640
    Az ok, nekem is oan a videokartyam és 24-et akartam nézni tv-n, dee 15méter ide a tv és egy S-video kábellel kötöm össze, az égvilágon semmi jelet nem ad le...
  • Balázs 17
    #1639
    vegyetek tv-out-os videókártyát és kész:D
  • ewett
    #1638
    DVDRip.DivX file, ezt nem tudom, hogy le tudod-e játszani tv-n is.
  • ewett
    #1637
    DVDRip.DivX file, ezt nem tudom, hogy le tudod-e játszani tv-n is.
  • HolyZoly
    #1636
    Szerintem mindketten kellenek, viszont Morris überelhetetlen :)
  • Szolnokboy
    #1635
    Nekem meg épp Morris szimpatikusabb, az a nyálgép egydimenziós Mylo már az első évadban is irritált...
  • Csekolto
    #1634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én arra leszek kiváncsi hogy a többi bomba is L.A.-ben van-e.Azért kicsit sok lenne az 1 városra,na meg nehiszem hogy a terroritsák 1 városra összpontosítanának.Így viszont érdekes lesz az ha mondjuk elkell utazni san Franciscoba,(az még közelebb van)hogy oldják meg hogy tartsák magukat a real timehoz.
  • Bandy
    #1633
    tudsz valami linket adni ahol meg tudom én is elsni? :)
    Amugy nagyon jól kezdödik ez az évad is :)
  • Balázs 17
    #1632
    ha jól tudom aaron pierce szerepelni fog, meg még egykét alak:))

    Milo jó hogy szerepel bírom azt a színészt, csak ez az egymást szivatom azzal a barommal (aki nemkéne a sorozatba) elég erőltetett
  • jool
    #1631
    És az milyen formátum? Jó lenne nem csak a számítógépen lehetne nézni hanem tévén is normális minőségben. Egyébként feliratos?
  • Fido4life
    #1630
    5x12 -- Francba megint elérkezett a könnyezős pont..:S Nincs olyan évad amiben nem készítene ki egy-egy rész..:S
  • ewett
    #1629
    jool!
    Én átírom neked mind az 5 évadot, de tudd, hogy ez DivX és nem Dvd! De szerintem jobban jársz, kevesebb lemez kell :)
  • nud
    #1628
    cikk:Letölthetők a 24 S06 első részei! :-)


    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=25868
  • Alien
    #1627
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fayed nem robbant fel, ő sajna eltudott menekülni. Megvan az első 12 perc az ötödik részből és abban mutatják is.

    Különben Aaron Pierce és Mike Novick akiket hiányolok, remélem, hogy lesz szerepük majd! :)
  • dienesoft
    #1626
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, ez a fura. Mert így valakinek át kell venni a dolgot mert Fayedék úgy ahoyg van, fölrobbantak :) Szegény Curtis, nagyon sajnálom őt...de nehéz igazságot tenni ezügyben.Már ezután lesz durva ha kiderül Assadról, hogy áruló, mert feleslegesen lőtte le Curtist. (Remélem az arabok nevét nem kevertem össze :) ).
  • jool
    #1625
    Köszi, a 3. és 4. évadot most vettem meg a múlt héten, lehet hogy a z lesz a vége hogy a másodikat is megveszem. Az elsőt meg most töltöm.
  • Mayday
    #1624
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a tobbi bomba nem ilyen jellegu, ebbol az orosz tipusu bombabol (amihez kellett a tudos), ez volt az utolso peldany, valami ilyesmit mondtak.
  • Adler
    #1623
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a bomba a külvárosban robbant, a közeli lakosokat kitelepitik, az áldozatok száma relative nem lesz nagy. Hiába van 4 bomba, ha az élsitő szerkezet és az atommérnök behalt, a terroristáknak ismét szert kell tenni mind2 re, gondolom a CTU ebbe az irányba fog elmozdulni.
  • Balázs 17
    #1622
    6. évad!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na de most arra leszek kíváncsi mit hoznak ki ebből, hogy ugye most atombomba, aztán jön sugárfertőzés és hogy ctu-sokat nemfgoja érinteni azis biztos. meghát azé az már kemény lenne, ha ööö 20óra alatt megtalálják mind a 4atombombát, ha van... meg minden krízist aminek most jönnie kellene, urtalni tudnak, na nagyon várom már!!
    a jerichoban hamar elintézték a dolgot, de az persze nem LA:)
  • Mayday
    #1621
    Szerintem is megeri, de teny, hogy nem biztos, hogy barki itt megengedheti maganak, plane, hogy a forumozok tobbsege itt az sg-n nem rendelkezik sajat keresettel, stb.
  • Csacsi
    #1620
    A kettes évadot még nem találod meg magyarul dvd-n. Egyébként média marktban most csak 5000 Ft 1 évad. Szerintem simán megéri.
  • jool
    #1619
    Sziasztok!
    Van olyan rendes ember akinek meg van az 1-2 évad magyarul (vagy feliratosan)és ha küldök dvd-t akkor átírná.
  • vezérszuszu
    #1618
    Sziasztok!
    Hihetetlen jó ez a 6. éved is!!!!
    Eddig mindegyik nagyon tetszett de ez, visz mindent!
    Az lenne jó ha végre az RTL KLUB rákattanra az ilyen FOX-os sorozatokra:D!!!
    PL.:Szökés is jó de persze 24 a leg!!!!!!!
  • Fido4life
    #1617
    5x08 -- na basszus majdnem anyáztam egyett, de szerencsére Jack tudja a jó döntést is meghozni..:)
  • NeoMaN
    #1616
    erről a kapcsolatról beszélek
  • NeoMaN
    #1615
    Egy-két spoileres hírre akadtam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Visszatér Logan a volt elnök, és Jack elkapja majd a Logant irányító kopasz majmot is. Megfingatja. :) Spoiler szöveg
  • Mayday
    #1614
    Nem vagy unnepronto :) PB 22-en csak osszefoglalo resz, 29-en folytatodik. De a Heroes pl mar 22-en folytatodik.
  • ewett
    #1613
    Nem akarok ünneprontó lenni, de 22-én nem a prison break fog folytatódni..? .... :(( (azért azt is nagyon szeretjük) Lehet, hogy vasárnapra fogják rakni és akkor 21-e!! :)) Meglátjuk..
  • j0nNyKa
    #1612
    *tony
  • j0nNyKa
    #1611
    emlekezz ra, hogy meg az 1. szezonban tomy mennyire simlisnek tunt...
    tul egyszeru lenne, ha benne lenne valamiben
  • InfectedMann
    #1610
    Jah és ha lejátszóval problémátok van használjátok ezt:
    http://mpf.dzm.hu/download.php
    Semmi codec packot nem használok csak ezt a lejátszót. Ugyanis minden codecet tartalmaz ami szükséges. Legtöbb bele van programozva, de vam amit külön feltesz.
  • InfectedMann
    #1609
    Megnéztem az első 4 részt és... aztaaa... nem gondoltam, hogy ennyire ütni fog a 6. évad.
    Ez a Tom Lennox vagy ki a faszom eléggé ellenszenves. Valami nagyon simlis alak lehet, biztos kiderül majd róla valami. Remélem :D
    4. rész vége... hááát... nem volt semmi... 22 -éig nehéz lesz kibírni... :)
  • Mayday
    #1608
    Nem kell azert egy honapot varni, sot, meg 2 hetet sem, mert ugye 22-en folytatodik :) Nehez, de kibirjuk. ;)

    Olyan szereplok meg azert kellenek bele, mert minden vonalon kell valami "kavaras", nehogy mar olyan egyszeru legyen minden, ezert is szeretjuk a 24-et, nem? :)
  • Balázs 17
    #1607
    most megint várni majdnem egy hónapot ÁÁÁÁÁÁÁÁ shit shit

    ezaz elnök jobbkeze, nemtudom a nevét, aki a gyilkos számokból jött át, ez annyira idegesít.. ilyen szereplők minek kellenek bele??
  • Szolnokboy
    #1606
    én még régebben leszedtem egy filmet, ugyanígy nézett ki, de azt hittem fake szóval nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Nekem azzal az egy filmmel volt ilyen problémám.