5854
  • Fido4life
    #1685
    hát ez így nagyon fantasztikus lesz
  • NeoMaN
    #1684
    rá 1 hétre...
  • Fido4life
    #1683
    és mikor jön a hatodik ? :S
  • Fido4life
    #1682
    hát azt meghiszem...bár nem tom hogy birtam volna ki, a köcsög befejezés miatt (pardon a stílusért, de tényleg az volt)
  • dienesoft
    #1681
    Nah, ha fél év szüneted van, úgy mint nekem, mégnagyob lett volna az élmény :))
  • Fido4life
    #1680
    Nah eddig ez a első két rész igazán bejött, bár újdonságot nem hozott (újra terrotámadás, újra Jack Bauer save the whole L.A.) de a hangulata valahogy megfogott.. Remélem a többi rész is ilyen lesz !
  • Fido4life
    #1679
    jaja, tegnap max 3 óra szünetem volt, ami alatt lejött az első rész..
  • Adler
    #1678
    én kávé helyett megnéztem 2 részt, általában bejött.
  • dienesoft
    #1677
    neked az ötödik és hatodik évad között mennyi szüneted volt?Rögtön ötödik után nézted a hatodikat?
  • Fido4life
    #1676
    Nah gyorsan meg is néztem az első részt.. abban már most biztos vagyok, hogy elosztva, naponta 1 rész-ként fogom végig lesni ezt az évadot, mert az ötödik évad egymás után 8 rész után, nagyon ellaposodott, nulla hangulat, nulla feszültség volt bennem..így viszont meg lesz miért sietnem a suliból, haza menet :D
  • ewett
    #1675
    A Cool tv adja szinkronosan, most tartanak a 2. évadnál.
  • peter31
    #1674
    Mi a baj?
  • Fido4life
    #1673
    Nah most végeztem az ötödik évaddal... Szenyó forgatókönyv írók persze jól eltalálták az utolsó rész végét, hogy ne lehessen szünetelni a sorival...:S
  • tosatt
    #1672
    KÖszi. És nem tudod hogy szinkronosan hol adják. Most fejeztem be az első évadját. 24 4eve'!
  • Szolnokboy
    #1671
  • peter31
    #1670
    ja, hogy ez kinnt is a tv-ben megy még???
  • ewett
    #1669
    A FOX adja őket és a 6. évad 5. része jön 22-én.
    www.fox.com
  • peter31
    #1668
    Mikor jön már a 6. évad többi része???
  • tosatt
    #1667
    Nem tudjátok hogy melyiken adják mikor és melyik résztől?
  • ewett
    #1666
    Igazatok volt, 22-én hétfőn jön az 5. rész, 20-tól a prison break, 21-től 24! :)
    Viva Las Vegas!!! :))
  • Szolnokboy
    #1665
    jaa akkor ok, az MMben néztem én is, azt hittem összefüggésben van az xpressz-el
  • Mayday
    #1664
    Az xpress.hu-n nem is volt annyi! Media Marktban nezd meg esetleg, ott 4990 huf / evad, az elso 4 persze, gondolom, az uj nem lesz annyi ott sem.
  • Szolnokboy
    #1663
    Már nem 5000 ft/ évad ??? Most akartam megvenni az első 2-t...
  • nud
    #1662
    http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=5846
  • Alien
    #1661
    Igen a negyedik rész vége nagyon ütős volt, remek befejezés :) Különben annyira tudtam, hogy vmi ilyen megdöbbentő dologgal zárják le a részt, hogy lehessen izgulni a következő részig :D Persze azt nem sejtettem, hogy épp ezek lesznek :)
  • Alien
    #1660
    Lesz bizony :))
  • dienesoft
    #1659
    Hájz :)

    Nekem végig nagyon tetszett, egy percig sem aludtam be és ha hiszitek ha nem, nem voltam elfogult az első négy rész kapcsán. Nagyon lekötöttek a mellékszálak is.Sokkal nagyobb élményt nyújt, ha mondjuk kétnaponta nézel meg egy részt, és nem egyszerre mind a négyet (jó, tudom, ezt marha nehéz betartani de nekem sikerült egy hétre húznom 4 részt :D) .Legalábbis nekem sokkal nagyobbat nyújtott így a 6.évad. Tény, hogy a negyedik rész után mégjobban beindulnak a dolgok. És így van: Így kell folytatni!

    |-dienesoft-|
  • Blasta
    #1658
    Hájez!

    Nos, megnéztem az első 4 részt a 6. évadból.
    Meg kell mondjam, hogy az első 3 rész sztem vérgyenge volt, az izgalommal elég csínján bántak, a 3. rész végefelé majdnem bealudtam. Egyszerűen kurvára nem kötöttek le a mellékszálak, a csóró hülye sérült/túszejtő arab és a család, illetve szegény elnökhuga szandra és a férjecskéje. Jack is túl hamar jött rendbe (lényegében 2 év vallatás és némaság után, 1 óra alatt rehabilitálta magát, ugyammá), és nem izgultam magam szarrá, hogy vajh mit akar igazából Fayed.

    Szerencsére a 4. rész -mint az gondolom sokaknál- helyrebillentette a dolgokat, a végén csak néztem jó nagyot, és innentől már rendbe van minden. Remélem így folytatják, ahogy a 4. rész belendült. :)
  • Alien1024
    #1657
    hy al elsőévadon tulvagyok töltöm a 2odik évadot de nagyon lasu nem tutok valmi gyors warezt torrent et ahol fent van a 2 odik 3 adik 4edik 5ötik évad és gyorsan tudom szedni?
  • NeoMaN
    #1656
    tény
  • dienesoft
    #1655
    Lehet, de ez mit sem változtat azon, hogy a 6.évad így is nagyon állat! :)
  • NeoMaN
    #1654
    Szerintem is. Egyetértek veled.
    Azt, hogy Curtissel gond lesz már 2 rész óta lehetett érezni.
    5 évad eleje sokkal jobb volt szvsz. Amit most látunk, már legalább egyszer láttuk valamelyik évadban...
  • Szolnokboy
    #1653
    ez így van :)
  • dienesoft
    #1652
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtudom rajtad kívül ki számított arra, hoyg le kell lőnie Jacknek Curtist...
  • Bandee1987
    #1651
    Hát én rohadtul nem számítottam arra, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    felrobban az atombomba, és hogy Curtist tényleg lelövi Jack
  • j0nNyKa
    #1650
    akkor csak en nem szalltam ugy el a 6. szezontol? sztem azert az 5os ilyen szempontbol nagyobbat utott az 1. 2-3 reszevel, mint ez a szezon ezzel a 4 resszel
    eleg sok varhato dolog tortent na
  • Bandee1987
    #1649
    Neked ez a véleményed, nekem meg az. Ettől vagyunk különbözőek.
  • Szolnokboy
    #1648
    "Jó, most nem kell rögtön elkezdeni egymás faszát szopni" - Pulp fiction

    Szóval csak arra akarok rávilágítani, hogy én is szeretem Kiefer-t, de sajnos néha erősen kirajzolódnak a színészi képességeinek határai kedvenc sorozat ide vagy oda. No offense, de sajnos így van.
    Úgy vélem, egy hasonló érzelmet kinyilvánítani minden magát színésznek tituláló embernek alapkövetelmény...
  • Bandee1987
    #1647
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van még 4 bomba :).Szal Jacknek lesz még dolga bőven :)
  • gergi42
    #1646
    Itt van hozzá egy
    http://www.torrentspy.com/torrent/1014390/24_s06e05_preview_dvdrip_millaza