17064






  • Lacc
    #4309
    Igaz amit írsz. De ha így se lenne mindez ellen semmi kifogásunk, akkor már túl mélyre süllyedtünk.
  • dikki*yysw
    #4308
    De lehetett volna. Inkább más haljon meg mint én.

    EZ ÍGY LEÍRVA SZÖRNYŰ, UGYE? De amikor nem filmekben nézed, meg játékokban látod a halált, hanem saját magadért kell harcolnod, akkor nincs az a szar amit meg ne tennél.
  • Lacc
    #4307
    Aztán a végén csak kiderült hogy nem volt semmilyen fegyver a helyszínen.
  • dikki*yysw
    #4306
    Én is szívbaj nélkül lelőttem volna őket. Tényleg szaladgált a faszi valamivel amit aztán ledobott a földre és elsomfordált.
    Az ember saját élete mindennél fontosabb, és nekem a lövész helyében nem lett volna rá szükségem, hogy lelőjjenek.
  • ghost cb
    #4305
    Szerinted vagyánykodásból lőtte le??? Nem is az érdekelte hogy az előző napokban 2 Apache-ot lőttek le, és csak a kiváló kerék legngéscsillapítónak köszönhetik a pilóták az életüket. Nemhinném hogy viszketett az ujja, ráadásul a helyzet is gyanús, hőkamera sem hazudik, azért gondold át mielőtt hülyeséget írsz...
  • Borg
    #4304
    + a kapa nem meleg. Ugyanis a faszi kezében elég szépen világitott a hőkamerán, mikor kivitte a mezőre...
  • ghost cb
    #4303
    Mikor jön mááááááár?
  • Lacc
    #4302
    Linket? Persze! Mire is? :D
  • [Rush]
    #4301
    valaki adna linket? előre is köszi
  • AirborneRanger
    #4300
    sa-7 grail? nemhiszem h a helyi tanya családfője kapát vásárolt. namind1 zárjuk le a témát pls :(
  • Valen
    #4299
    és jön is ?? :)
  • Danny
    #4298
    Egyébként erősen kétlem, hogy ha melléfogásról lenne szó, akkor azt most mi itt nézegetnénk.
  • Lacc
    #4297
    0.7 ma jön? Woahh :D
  • Lacc
    #4296
    Ez a helis videó elég nagy szívás... Szvsz az a hosszúkás izé messze nem hasonlított semmilyen fegyverre, még rpg-ra sem, se aknára stb. De hát egy háborús övezetben nem szabad kimenni este a földre mert valami tökös amcsi pilóta még fenyegetve érzi magát a 40 millió $-s gépéből lesve, és kilövi az embert mert viszket az ujja.
  • Danny
    #4295
    Hagyjátok má bazmeg, nem tudta, hogy civilek és amerikai melléfogásról van szó. Tépjétek má le a fejét.
  • Hamed
    #4294
    Ezt ilyen rohadt poénosnak találod??
  • Valen
    #4293
    Ezt csak a készítők és a Jóisten tudja :)) (utóbbi nem biztos :))
  • Cobra.
    #4292
    Már kint kellene lennie, talán majd holnap.
  • Pill
    #4291
    Pontosan mikor jön a 0.7?
  • TheGOro
    #4290
    Nah jó én nem várom meg ma az 0.7 eljövetelét, elmentem Bob Marley emlékestre.... csáó
  • Borg
    #4289
    Akkor milyen ürüggyel nyitotak tüzet?
    Mert nem akkor kezdtek lőni, amikor a faszi a "kapát" hurcolászta.
  • AirborneRanger
    #4288
    aham thx
  • ghost cb
    #4287
    A haditechnika topicban elég sokunk utána nézett egy s másnak, a Cifu olvasta a CNN honlapján a Video melletti szöveget.
  • Danny
    #4286
    Oda repülsz tőle! ;)
  • AirborneRanger
    #4285
    honnan tudod?
  • ghost cb
    #4284
    Az volt tényleg. Miután végeztek a 3 emberrel, a kiküldött földi egységek nemtaláltak semmi fegyvert...
  • AirborneRanger
    #4283
    :D
  • Borg
    #4282
    Elég furcsán jártak akkor kapálni a fődre, az út közepén egy teherautóval, meg egy pickuppal megállva, és akkor ráadásul még jármű a mezőn is odaérkezett hozzájuk. Jah az volt a traktor mi?:)
  • AirborneRanger
    #4281
    lehet...
  • ghost cb
    #4280
    Ez nem olyan vicces. 3 földművest lelőnek mert RPG-nek nézik a kezükben a hosszúkás tárgyat.
  • AirborneRanger
    #4279
    szal akkor az égi füvet szereted? :D
  • Danny
    #4278
    Szép kivégzés, sok esélyük volt.
  • Yan
    #4277
    de jól nézel ki csillagom ;)
  • AirborneRanger
    #4276
    Huuhh ez video. Egy apache ténykedése. Érdemes letölteni csak a géppuskát használja :D
    link neve :D
  • WiNters
    #4275
    neked is :)
  • Danny
    #4274
    Egyébként akkor neked meg: Szar reggelt! :P
  • Danny
    #4273
    Na jó, de az nem olyan, az csak mellesleg jóreggelt, tehát nem az volt a fő cél, hogy jó reggelt mondjon. Szal szerintem backup6od!
  • Danny
    #4272
    Én nem látok egy jó reggeltet sem Te láma!
  • ghost cb
    #4271
    Neeee, ez nelegyen a Jóreggelt!-ek fóruma.
  • Törpapa
    #4270
    Hmm, az finom! :-)
    Lehet már tudni róla valamit?

    Remélem addigra sikerül rendberakni a vasamat is, mert már eléggé tele van vele a tököm. :-(