17064






  • Danny
    #4269
    Szevasztok túrósok, szevasztok dákósok!
  • TheGOro
    #4268
    Már csak órák kérdése és itt a 0.7
  • TheGOro
    #4267
    Én sem főleg ha repülsz :) Mellesleg jóreggelt!
  • SinClaiR
    #4266
    Mi nem UTálunk V1 bácsiii:))D
  • V1
    #4265
    A tűzérségi cuccokat én is szeretem :) Sokan utálnak is:(
  • TheGOro
    #4264
    Aha simán :)
  • TheGOro
    #4263
    Valamit akartam mondani, csak nem tom mit. Ja ilyen se volt még velem, komolyan mondom annyira fáradt voltam ma hogy nem volt kedvem gyalogolgatni, helizgetni, meg ilyenek, inkább szépen hajókáztam, és talán most először tomahawk-oztam. Hmm nem rosz dolog, csak az a bosszantó hogy néha még a halálpontos telitalálatkor sem azt írja hogy kilőttem hanem hogy no more. Heliket is sikeresen szedtem le vele. 3 heliből 2-őt lekaptam, 1-ről pedig 2x is lepattant. Mindenesetre jó szórakozás volt.
  • SinClaiR
    #4262
    Goro, ment priv :)
    az én hülyeségem, de remélem elküldöd megint :)
  • Borg
    #4261
    Életem leggázosabb bocage meccse volt... voltunk bazz 12-en egy csapatban, és abból játszott 2 ember, másik kettő a száját tépte végig csak, a maradék meg mintha ott se lett volna.
    Nekünk első két embernek volt 20 körüli pont, a többinek meg 1-2.
    De legalább rájöttem végre, minek rakták be az F15-öt:)
  • Lacc
    #4260
    Ja ez ilyen Murphy-törvény-szerűség :D
  • Borg
    #4259
    Irányítani tudom, az nekem nem okoz gondot általában a repülő cuccoknál:) Bár néha pont a hind az, amiben nekem egy picit kevés a climbing power, és van hogy nem birom felhúzni időben egy manőver után. Az viszont mindig úgy van, hogyha tankot támadok, már kilőttem az összes rakétát, aminek látszólag legalább a 70-80%a talált, mégis vígan megy tovább az illető... bezzeg ha ellenem jön hind:)
  • Lacc
    #4258
    Hát a Hinddel tényleg máshogy kell menni, mert pontosabban kell célozni azzal a sok kis rakétájával. Meg lomhább is meg nagyobb meg könnyebben el lehet találni a földről... De azért én szeretem :D
  • Borg
    #4257
    Nekem nem jön be, ha egy mapon belül váltogatom a taktikákat. Abból semmi jó nem sül ki, mert nem tudok belemelegedni igazán.

    Pl gazalán vagy repülök, vagy tankozok, vagy sniperelek. Nem keverem őket, ha egyszer elindultam valamelyiket csinálni, akkor az lesz végig.

    Szeretek egy-egy pályára hatásos taktikákat kidolgozni. Nem feltétlenül mindig a flagre megyek (bár gazalán a tankozás csak arra jó pl), hanem általában a top3-ban benne legyek, az a cél. És ez azért együtt jár azzal is már, hogy a csapat is jó végeredményt ér el.

    1 taktika legalább van minden mapra, de van ahol 3-4ből választok az elején. Pl waken van hogy a nimicben ülök végig, AAval, vagy a shilkában a parton, vagy a rombolóval megyek végig, rakétázva, vagy repülök (ezt ott ritkábban).

    Apropó eszközök. Pl van egykét olyan fegyver, amit kurvára nem tudok használni, és ezért nem is erőltetem túlzottan. Pl hinddel egyszerűen NEM tudok tankot szétlőni:) Nem megy. Apaccsal, meg minden mással megy, de azzal nem. Azzal max infantry mapon megyek, pl bulgen. De bulgen általában tankozok, kizárólag. Bár újabban sniper taktikát is kifejlesztettem oda:) Aztán ott a supportos ürge. Az aknavetőjével nem tudok mit kezdeni. Max bunkeren megyek vele, amcsi hummereket robbantani. De akármilyen meglepő, a sima assaultot sem tudom kezelni:D (illetve nem elég effektiv, a heavyhez képest) Vagy heavy assault vagyok M249-cel, vagy AT, vagy sniper.
  • ghost cb
    #4256
  • Gugger
    #4255
    a netes tárhelyemre telepítettem fel :)
  • Danny
    #4254
    Gondolom hogy laggol, miután fel se fér 420 megára :D
  • Gugger
    #4253
    kicsit laggol, de azért 1 fps megva:D
  • Gugger
    #4252
    Érzsi mama, haggyá má lógva! Biztosan észrevetted, hogy nem DC-zek minden nap. Átlag 1 héten egyszer megyek fel valamelyik szerverre 1-2 map-ra! Engedd meg nekem, hogy egy kicsit örüljek a sikeremnek, és egy ezt megosszam veletek, kedves barátaim!
  • ghost cb
    #4251
    És nem is csak egyszer hanem kétszer...
  • Danny
    #4250
    Hát ilyen géppel ;)
  • Erzsinéni
    #4249
    Jaj ilyen már volt nálam ismégsem vagánykodtam itt vele... :)))
  • Gugger
    #4248
    JE JE JE, kétszer egymás után első lettem az éremtáblán! :D
  • BurnBaby
    #4247
    néhány víruson kívül más nem érkezett a ládikámba :) a privát üzenet is megbízható csatorna.
  • Lacc
    #4246
    Én folyton változtatok és megpróbálok minél újabb meg váratlanabb dolgokat kitalálni. És imádom látni ha beválik valami :)) Néha nagy mákom van de van mikor semennyi és olyankor nagyon elmegy a kedvem az egésztől. Ilyenkor lépek ki :P
  • TheGOro
    #4245
    Pl 73 easting-en ha nagyon unatkozom akkor desert buggyval ugratok a sátortetőkre ami feldob az égbe...
  • TheGOro
    #4244
    Én megpróbálok rugalmas maradni, de van nálam is olyan, hogy 1 bizonyos valamivel akarok menni, és amikor olyan a kedvem akkor letáborozok, kimegyek WC-re amíg spawnol a jármű. De van olyan is hogy minden normális hatásos harci cuccost elvisznek, akkor meg viszek 1 brdmet vagy 1 hummert azt rallyzgatok unalmamba.
  • TheGOro
    #4243
    Én mostanában improvizálok, főleg tobruk-on találtam ki hatásos légi tankpusztító megoldást, de még tökéletesíteni kell és gyakorolni.
  • ghost cb
    #4242
    Ja ezzel én is így vagyok. És nagyon eltudja kurni a játékomat, ha valaki elveszi a játékszeremet, mert az előbb spawnol, vagy jobb helyre.
    Néha viszont teljesen bekattanok, és mindent viszek, ami a kezembe akad és a leggyorsabban lehet vele eredményt elérni. Általában vagy első 5 vagy utolsó 5 a jellemző...
  • Borg
    #4241
    :)
    SU25 szokott lenni ja, legtöbbször.
    Általában egy mapon belül 1 taktikát alkalmazok csak, mert úgy vettem észre, ha nagyon variálok, újitani akarok, akkor nem sül ki semmi jó belőle... Szal előre eldöntöm h most ez lesz, és akkor végig csak úgy.
  • TheGOro
    #4240
    Hát akkor benéztem, mind1 csak azért mondtam mert most hirtelen nem jutott jobb az eszembe, és valamit mondani akartam, ez olyan informatívatlan közléskényszer
  • Borg
    #4239
    Hát scudban azért ritka vagyok... azt nem csipem annyira.
  • TheGOro
    #4238
    Csodálkoztam is hogy hol vagy mert álltalában scud ban vagy suholy ba látlak, de 1ik ben sem voltál
  • Lacc
    #4237
    Ha már ilyenknél tartunk, én most az előbb 1 BAZZOKA LÖVÉSSEL 3 AMCSIT SZEDTEM LE EGYSZERRE :DDDD Na ezt übereljétek :P
  • Borg
    #4236
    Olyan kommandót lenyomtam:) Körbeautóztam a terepjáróval a hátsó kis faluig, onnan át a másik terepjáróba, azzal el az amcsi bázishoz. Ott berambóztam késsel a bázisukra (najo, egy AA-sat bazokával löttem le:), meg elaknásitottam a kijáratukat, ott 2 akadt fenn:)), elloptam a barrettet. Ezután kisettenkedtem, és a hegyre felmászva a radartoronyból a repteret meg a bázisukat is belőttem sniperrel:)
    Némelyik pályán néha igy elkap a kalandvágy, és ilyen hülyeségeket csinálok ahelyett hogy jáccanék De végülis a top3-ban benne lettem.
  • Valen
    #4235
    Fejből meg nem mondom neked, de esetleg mások, akik alcoholt használják (én nem szeretem) azok tudnak segíteni
  • Yan
    #4234
    pedig napjába több* beirjuk ide is, játékba is.
    azé' thx
  • Pill
    #4233
    Kösz! és azt kol is kell?
  • TheGOro
    #4232
    Jaja, ma irták alá a szerződést
    Hír a Dice oldalán

    Hír a DC fejlesztőinek (Trauma studio) honlapján
  • Valen
    #4231
    mert nem állítottad be a securom védelem kiírását megfelelően az alcoholban :))
  • Pill
    #4230
    Sajnos nem jó. nem tudom miért.
    Egy RW-re irogatam ki. Clone Cd-val és Alcohollal is próbáltam, de nem indul el a CD-ről. De ha a Daemon-ba mountolom be akkor tökéletsen elindul. Miért van?