17064






  • SinClaiR
    #4350
    Az a gyanum, hogy nem bírok magammal, és felteszem, találtam egy szervert, amin már 0.7 van, ki is próbálom.. legfeljebb itthon nem jáccok, csak holnap :D
    Vagy ujrainstallálom:)
  • Danny
    #4349
    Látod Ranger mekkora revolúúúúúcióóóónt robbantottá ki? Gondoltad volna, hogy ekkora arc vagy?
  • soldier
    #4348
    NEm köll ez EoD mindjárt lesz BF Vietnam :))
  • Danny
    #4347
    Szerintem meg tudnak élő képet közvetíteni. Ez egy Apache bazzeg, akkora elektronikával darabonként mint nálunk a BME. :D

    Más: Nem tudja valaki, hogy miért nem tudok EOD-zni 1.6 óta? Orig BF, 0.21-es EOD és 1.6-os patch van fenn. A szervereken is 1.6 fut mégse tudok felmenni. Map töltés közben levág a francba desktopra, semmit sem ír ki.

    Nem jött ki valami fix az 1.6-hoz EOD-val kapcsolatban?
  • Random_
    #4346
    Persze csak azért sokban függ a központ döntése attól mit mond a pilóta. Mert a gépben ülők látják mi folyik ott és azokra támaszkodik a központ.
  • Danny
    #4345
    Rá lehet rakni a 0.6-os DC-re vagy ki kell törölni előtte? Próbálta már valaki?
  • Danny
    #4344
    Járulékos veszteség. Szarügy.
  • ThomasS31
    #4343
    Pl mert a patch csómó dolgot lecserélt ezért duplán van bennük egy két dolog.
    Másrészt szanálhattak is... :)
  • ThomasS31
    #4342
    Arról nem is beszélve, hogy a figyelitek a rádiózást egyáltalán nem egyből, csak úgy lötték le őket...
    A fegyverkezelő asszem vagy 3x kérdezte lőhet-e, a "vezér" meg először azt mondta Stand By... beszóltak a központba is, hogy mi legyen... stb
    Szal ez nem csak úgy játékból volt.

    Erre van az a kifejezé hogy "collateral damage"... ennyi...
  • ghost cb
    #4341
    ACC mikor áll át 0.7-re???
  • ghost cb
    #4340
    Hiába, minen fórumban van egy amerika-ellenes (nemmintha én usa párti lennék, de ellenes se vagyok), kicsit lassabb felfogású ember, aki bátran lelövetné magát, habár ő van fölényben. Nem akarlak bántani téged de gondold már át azt a rohadt helyzetet!
    Lelőttek az előző napokban 2 AH-64-est, a pilóták túlélték, mert szerencséjük volt. Biztosan nem gondoltak arra, hogy annál akit figyelnek az nem kapa, hanem RPG! És nem lőttek. Az őrjáratozó helikotereknek pont, hogy az a feladatuk a gyanús elemeket kiszűrjék és semlegesítsék. És szerintem az elég gyanús hogy 3 hapsi 3 járművel találkozik estefelé, az isten háta mögött, és az egyik kivesz egy hosszúkás tárgyat, amivel gyorsan elkezd futni, ledobja majd visszaszalad. (te is biztos ugy szoktál odaadni egy cd-t a haverodnak hogy kimész a moszkvára elkezdesz rohanni ledobod elszaladsz és a haverod meg jön a számítógépével és fölveszi...). Gyanús helyzet és csak pechük volt hogy ártatlanok voltak...
  • Danny
    #4339
    Egyébként ha ez a 0.7 full install, akkor miért kisebb mint a 0.5 és a 0.6 együtt? Mert ugye azok egybe kellenek.
  • Danny
    #4338
  • ghost cb
    #4337
    Life erről a címről disznó lassan jön, mindössz 256 KB/sec... ugyhogy már csak 15 perc és lent van
  • Lifeforce
    #4336
    Innen letölthető a DC 0.7-es verziója.
  • Kristo4o
    #4334
    Az a gép meg a földeken szántott, vagy boronált nézd meg a földet, hogy amerre ment huzott egy széles csíkot maga után.
  • DonPapa
    #4333
    téged pedig megnyugtat a tudat hogy neked már meg van
  • Kristo4o
    #4332
    A kapa attól "világított", hogy a kocsiból szedte ki, az utastérből. Ha megnézed a faszi mikor kiszál, sokkal erősebb hőeltérést mutatott a másiktól, a furgon világító ajtajáról nem is beszélve. Arrafelé hidegek az esték ezért be volt fűtve az utastérben. Nem lennék meglepve ha a manuskák üzemanyagot vagy valami alkatrészt vittek volna a géphez a mezőn, mert a munkának ha ott az ideje, nem állhat meg. Arról meg nem tehettek, hogy amerikai pajtáskák épp jáccottak a fegyvereikkel. Szerintem erre amimukik is gondolhattak, hogy nem egy mező közepén fognak helikopterre vadászni. Háborús zónában is kell szántani, ha nem akarnak éhenhalni ugyi, vagy egy két évre menjenek el a parasztok koldulni? Amerika játszótérnek tekinti az egész világot és ez nem jó.
  • deore
    #4331
    Akarom mondani, 0.7 full DC
  • deore
    #4330
    Légyszives írjatok egy linket, ahonnan gyorsan le lehet szedni a patch-et.Köszi
  • SinClaiR
    #4329
    megjegyzem, nekem most ért le.. de mire megyek vele?:D
  • SinClaiR
    #4328
    Hát olyan korai időpontban még a dw n nyomultunk.. az ominózus eset, akkor történt, amikor a Pampi beírt a fórumra:) TS en kiakadt és megjegyezte, hogy ezt most beírja ide.. tehát 2 óra körül..
  • TS Zolly
    #4327
    ACC2-ön nemtom mert nem ott vagyok, ACC1-en tuti, hogy nem. Ma fél egyik voltunk fent és senki nem panaszkodott. Embereknél volt külső-belső nézet, repülő talicskáknál ugyszintén. Nem akarlak elkeserítení de akkor a hiba az önök készülékében van.

    0.7-re a várakozási időm majd 3 ora. Ez szörnyű!!! Ugyhogy csicsika.
  • SinClaiR
    #4326
    Nem külső, csak egy nézet, az alapnézet. Bár mintha rémlene, hogy nem mindig, talán tegnapelőtt nem észleltem ezt a jelenséget, de tegnap igen. A dw-n ilyennel még nem találkoztam. Pl a heliben is, meg a repcsiben is a műszerfalat látod, ergo, a fél monitor használhatatlan:(
  • TS Zolly
    #4325
    Egyszerűen nem értem!!! Nektek csak külső nézetetek van? Harc közben nem lehet átkapcsolni belsőre? Érdekes. Nem tapasztaltam. Mikor repkedek akkor külsőn vagyok, de ha már bombázok akkor át tudok váltani belsőre.
  • SinClaiR
    #4324
    ACC szerver mikor lesz frissítve?.. Tudom, hogy a dw nem lesz, amíg Petko haza nem ér, de az ACC ha fel lesz peccselve, akkor azonnal feldobom a 0.7 et, mert rengeteg frankó javítás van benne, a sok gyorshajtó pont nélkül fog maradni :)
    Csak azt sajnálom, hogy a reptéren 30 mp nél tovább tartó tartozkodás után nem hullik el az illető automatikusan:)
    Meg még sok dolgot hiányolok, de még messze az 1.0 :)
  • SinClaiR
    #4323
    Nálam is szar, meg az egész klánnál... akkor gondolom az egész klán gépe hibás:P :D
    TS en ez volt a téma... nem lehet véletlen egybeesés szerintem:)
  • TS Zolly
    #4322
    Akkoir a hiba az ön készülékében van
  • SinClaiR
    #4321
    Már jön lefele:)
  • Hamed
    #4320
    Biztos épp a "No woman, no cry" ment, azért nem akartál fűzőcskézni mi?
  • genRob
    #4319
    jaja
  • TheGOro
    #4318
    Ha jól számolom amcsiban most 20.59 van, és az utolsó post, 15:12 melyben azt írják hogy feltöltés alatt van. Szal már náluk sincs sokáig 6.-a azaz csipkedhetnék magukat.
  • genRob
    #4317
    Barom:-)
  • TheGOro
    #4316
    Csak azt sajnálom hogy talán meg kellet volna ismerkednem azzal a roppantul megnyerő kűlsejű, kedves csajszival aki vagy 4x-5x rámtaposott, vagy véletlenül belémkönyökölt, s melyek után mindig bocsánatot kért. És én mindig mondtam hogy semmi gáz... ugyan...
  • TheGOro
    #4315
    meg mellete másfél lityó hideg sörike
  • genRob
    #4314
    Wow gondolom. Reggae nagyon finom.:-)
  • TheGOro
    #4313
    Na visszatértem egy fergeteges Bob Marley emlékkoncertről, isten cár volt, aki ott volt az tudja, szal nem írom le, mert szavakkal nem lehet leírni...
    lb27 rulzzz
  • Unreal1942
    #4312
    Hihetetlen...kinek az agyament 5lete volt ,hogy ACC serveren nem lehet nezetet valtani?
    Ez mar komolyan mondom lamasag...Assault meg csak kulso nezetbol menjen ok ? TombRaider :P
  • AirborneRanger
    #4311
    :D
  • Danny
    #4310
    Na szerintem kilőtték őket, meghaltak, mi érdekeset láttunk, megvitattuk, alapjában véve egyet értünk csak emberek lévén kötjük az ebet a karóhoz, Rangert azé szeretjük :), szerintem lezárhatjuk. ;)