17064






  • TheGOro
    #4390
    Pár csúnyácska hibácska, melyeket a 0.7-el kapunk:



  • SinClaiR
    #4389
    Felejtsd el.. még az egyik ACC sem állt át.. szenvedhetünk a 0.6 al, jövő hétig:P
  • LadekMaster
    #4388
    Na igaz! Van már valahol 0.7-es server, magyar?
  • Holdpro
    #4387
    Ne hasonlítsuk őket a magyar katonákhoz :D
  • Danny
    #4386
    Szerintem meg má rohadt unalmas.
  • LadekMaster
    #4385
    Persze mindenki hibázhat, így megtorolják, vagy leszerelik, remélem.
  • LadekMaster
    #4384
    Olyan hadseregben, ahová önként vonulsz be, nem kevés pénzért, és még ráadásul majdnem "mindenhatóvá" tesznek a high-tech "csúzlik", szerintem megengedhetetlen az olyan ember, kit tárgyilagos döntéseiben nagyban megváltoztat az izgatottság vagy bármilyen más érzelmi tényező. Zsoldos katona, tudnia kell hogy veszélyben lesz, mire képes, nem egy utcai átlagember személyiségével kéne hasonlítani.
  • ghost cb
    #4383
    Először arét nemlátni a becsapódó lövedékeket mert a gépoágyú alaphelyzetben lehet.

    Arra meg az a válasz hogy mért lő bele a sebesültbe, az, hogy rengeteg félmunkát csináltak az amcsik amikből már bajuk lett, meg amúgyis, ha elkezdesz valamit akkor már fejezd is be.

    Talán azért nem hívtak földi egységeket így hirtelenjébe, mert azok kb 5-ször annyi idő alatt ér oda mint a helikopter.
  • bozso
    #4382
    Ne bántsátok a katonákat.
    Ha úgy gondoljátok hogy ti jobban megvédenétek magatokat amikor háborus körülmények között néhány szőröstalpú arab bármikor özveggyé teheti anyut, akkor irány a hadsereg.
    üdv: bozsó
  • SinClaiR
    #4381
    Nekem egy könyvtárban van mindkettő... ugy hívják E:\DCpeccsek:D
    Szarvolt.. tudom
  • Holdpro
    #4380
    Most tettem fel a gépemre a 0.6 os verziot is és a 0.7est is.. lényeg az hogy mindkettő a gépemen van, csak külön könyvtárban
  • LadekMaster
    #4379
    Így van. Vagy nagyon rinyált a fegyverkezelő a napokban történtek miatt, vagy kis vérre volt kiéhezve, de nem volt egyértelműen veszélyeztetett helyzetben. Lehet érezni a negatív "nem érdekel, csak legyünk túl rajta" hozzáállást, és ez egyáltalán nem felelősségteljes dolog, pedig ilyen "játékszerekkel" a kézben ez nem helyes.
  • TheGOro
    #4378
    Aki a traktorhoz ment fazon arra is lőttek, lehet hallani hogy tüzelnek, csak azt nem hogy bárhova is becsapódna lövés. Azt meg nem kellet hallania hogy lelövik a traktorvezetőt mivel a lövések nagy port kavartak, és valami darabok a dolgozó embertől nem messze értek földet...
  • Random_
    #4377
    A szaladgálás nekem nem gyanús mivel mi is csinálunk ilyen melót és néha nagyon szorosak a határidők egy műszaki hiba pl nagyon káros lehet. Talán igyekeztek. :)
  • Kristo4o
    #4376
    A harmadik látta, ahogy szétrobban a traktoros és az először lehuzza a fejét, utána bebújik a teherautó alá, nem próbált az semmit kicsomagolni.
    Szerintem fogalmuk sem volt arról, hogy figyelik őket, egyálltalán nem sunnyogósan futkostak.
    Elég komoly, hogy ezért tűzparancsot adtak nekik.
  • Random_
    #4375
    Hmm mivel mi is földművesek vagyunk nekem van egy elméletem.

    Éjszaka dolgoznak a földön ami nem szokattlan nállunk se mert nappal vagy más meló van vagy meg lehet dögölni a napon a melegtől. A nagy teherautó műhelykocsi szerepet tölthetett be ami nállunk is megvan főleg aratáskor amikor nagyon szoros a határidő és helyszínen kell szerelni.
    Én azt gondolom rotátor volt a traktorra kötve és az forgatta a földet azért volt pl világosabb a friss földsáv amin ment mert az alsóbb meleg földréteget forgatta föl. Ezek az eszközök úgy működhetnek, hogy egy tengely köti össze a gépet a traktorral az az eszköz amit kivihettek lehetett az is és azért világíthatott mivel a kocsiban fűtés volt és átvette a hőt később már nem is látszódott mert lehült. A szalma teória is beleillik a dologban mivel azt összeszedheti a traktos és talán azt próbálta az egyik faszi kiszedni.
    Az egész lehet, hogy nagy sötétségben folyt? Így nem sokat láttak abból ami körülöttük történik.

    Mindenesetre azt nem hiszem, hogy éjszaka kimentek bazokával a földbe helikoptert lőni.
  • LadekMaster
    #4374
    A traktornál lévő fazon nem hiszem hogy hallotta mikor a sofőrt lelövik, a szántóföldbe és a fickóba csapódó lövedékek nem lehettek olyan hangosak, főleg ha mondjuk a traktort le sem állították. Igazából viszont valami simlis ügyön dolgozhattak, mert nem valami higgadt földműves viselkedés zajlott ott, mert ki szaladgálna mikor még X hektárt szántanak fel akár több órás munkával...
  • ReTeK
    #4373
    télleg
  • TheGOro
    #4372
    Én úgy látom mintha valami összegyűlt szénát vagy valami hasonlót húzna ki a traktorból
  • AirborneRanger
    #4371
    Az érdekes amikor kilövik az első faszit akko a traktornál aza csávó mintha kicsomagolná a kapát/fegyvert.
  • ReTeK
    #4370
    szép kis video ...

    mikor a harmadik ott vonaglik a földön az amcsi meg durr bele a sebesültbe
  • SinClaiR
    #4369
    én külföldön tolom.. de estére visszarakom 0.6 ot, ha nmeváltozik a helyzet
  • dikki*yysw
    #4368
    A puska nem világít de a kapa sem.
    Másrészt tényleg hallani, hogy kérdezgeti az engedélyt. És kapott. Nem lő le minden gyanús embert aki arra jár.

    Ne mondja senki, hogy ha kimegyünk egy apache-csal egy magyar földművest megfigyelni, akkor az le fog baszni valamit a földre, elfut, a másik meg 2 perc múlva odamegy és felveszi.

    Lehet ez irakban bevett szokás de nem hiszem.
  • Borg
    #4367
    Nehogymá, most nem lesz game amig Petko meg nem csinálja a szervert?
    Legyen 0.6, kit izgat, csak gyűljünk már össze valamelyiken.
  • Cobra.
    #4366
    Hát igen, elég furcsa a videó, én is du fél ötöt káttam az órán. Azt sem értem, hogy miért futott azzal a valamivel a szántásba az egyik ember, majd eldobta, és visszafutott. Azt meg végképp nem értem, hogy miért kellett öket egyből lelőni, miért nem lehetett földi egységeket odahívni az ellenőrzésükre. Vegülis tök mindegy, ez a 3 (4?) ember elég elenyésző ahhoz képest, hogy hány ártatlan ember halt meg eddig az amerikai támadásokban.
  • TheGOro
    #4365
    DW2 (http://dw.unisoftnet.hu)|9999ms|212.92.18.38:14567 itten működött de úgy néz ki hogy Life kilőtte.
  • TheGOro
    #4364
    Kocsiban az is felmelegedhet, Mindenesetre én nem akarok beleszólni a vitába, mindenesetre az említett földművesek viselkedése is elég szokatlan, főleg mivel úgy hallatszik, hogy akkor is tüzeltek mikor az ipse fut a traktorhoz, és miután a traktor vezetőjét neutralizálták a traktorral valamit csináló ipse aki zavartatlanul matat továbbra is annak ellenére hogy rá is tüzeltek. Továbbá van egy vágás is a felvételbe. Továbbá a kiírt idő sem világos számomra azt hiszem 16 óra környékét írnak, de azt sem tudom hogy milyen időzona szerint...
  • AirborneRanger
    #4363
    VSS:
  • SinClaiR
    #4362
    Ha tényleg van, lennél szíves beírni az ipét, vagy a nevét?:. mert Ase nem látja, hiába keresem, nem leli.. Egész biztos van ilyen dw2?:P
  • AirborneRanger
    #4361
    Jókérdés. Szerintem csak az áldozatok tudják h mi is volt ott pontosan...
  • Valen
    #4360
    ráadásul az RPG miért lett volna meleg, mikor kiveszi a kocsiból (hiszen vasból van, az pedig nem látszik melegnek a hőkamerán) ????
  • Valen
    #4359
    A lényeg, hogy az amcsik elbaszták és ennek 3 áldozata lett.

    Mivel nem tudom a többit hogy valóban volt e fegyver vagy csak egy kocsihőmérséletű rúd, nem tudom se elitélni, se örülni neki.
  • AirborneRanger
    #4358
    Hogy figyelmeztethették volna őket? Meg a futkározás az megin més nemhiszem h a kocsi körül melegebb lenne (max benne)
  • Kristo4o
    #4357
    tüzet nyitottak külön van
  • Kristo4o
    #4356
    Igazad van, nem szeretem Amerikát mert egymaga önkéntes rendőrt játszik a világ felett, eldönti mi helyes mi nem. Utálom ahogy a média beállítja az embereknek hogy, ez így helyes. Lerohantak egy országot a vegyigyáraik miatt amiket, hogy hogy nem azóta sem találnak.
    Mikor tüzetnyitottak nem is figyelmeztették őket, meg sem próbálták semlegesíteni, hanem megsemmisítettek egy kombálynt meg három parasztot azonnal. A futkározásra számtalan magyarázat lehetett, pl a -8 fok. Amúgy meg annyira messze voltak, hogy fogalmuk sem volt a parasztoknak amerikai jelenlétről, azt sem vették észre, hogy először rájuk lőnek ami el sem találta őket, sőt mikor az elsőt kivégezték a második még mindíg nem vett észre semmit. Igaz? Szerintem, ez inkább tragédia, mint, azok a pilóták hősök lennének.
  • Lifeforce
    #4355
    Ja van egy DW2 azon már a 0.7 megy...
  • SinClaiR
    #4354
    Akkor felinstallálom egy másik helyre, Ase ban meg beállítom :D 0.7 re ezt.. 0.6 ra azt indítsa :D
    Bár a registrit ki kéne menteni előbb, oho,, van olyan progim.. akkor nosza:)
  • Borg
    #4353
    Petko szerint a DW csak jövö hét elején lesz 0.7, szal lehet nem kéne elsietni az installt...
  • Lacc
    #4352
    Most a 0.7-ben vannak nagyobb újítások is? Mert annyita mondjátok itt, pedig én úgy tudtam hogy csak kissebb fixek vannak benne, csökkentették a töltési időt, stb.
  • SinClaiR
    #4351
    én hülye.. szal én ujrarakom most, legyen tiszta a rendszer.. szerintem jobb neki, ha csak a 0.7 et rakod fel