17064






  • Törpapa
    #4430
    Rendben, biztos így van! :-)
    A Kvék meg az úté engem sosem mozgatott, mert rühellem az ilyen agyatlan FPS-eket. :-)
  • Valen
    #4429
    Skipper: Az egy teljesen normális dolog BF-nél, hogyha nem 60 herzre van beállítva a felbontásokra a videókártya és a BF-ben az 0-ra van állítva. Ezért kell átírni :))
  • Valen
    #4428
    Törpapa, az csak a D3D -s alkalmazáspkra vonatkozik, ergo OPEN GL-es játéknál baszhatod (CS, Quake, UT, legtöbb játék)

    Alapvetően pl. CS-ben az OPEN GL sokkal szebb, jobb, gyorsabb, nem bugzik a táj mint D3D-ben :)), és ez igaz a többi játékra is, ahol lehet választani a kettő közül
  • [Rush]
    #4427
    Valahonnan ismerös.......
  • Törpapa
    #4426
    Az NVidia Detonator drivereiben már vagy fél éve be lehet állítani a D3D-s alkalmazások alatti refresh-t. Nem kell ehhez NVReffix.

    Más: Most akkor fel lehet tolni a dc 0.6-ra a 0.7 fullt?
    Nincs kedvem újrarakni az egészet, ha nem muszáj...
  • Skiper
    #4425
    Nekem is minden jól megy. Bár volt egy kis gondom a "renderer.allowRefreshRates "-gyel, nekem az alapból 0-n volt. Hát ne tudjátok meg milyen az... Nem indul el a BF!
    De most minden teljesen jól megy (nekem is ATI).

  • Jason
    #4424
    Segítsetek plíz.Lemaradtam egy kicsit itt a clonecd-s változattal.Nekem nem mountolja be a 2. cd-t,mondván hogy Unable to mount image,image size mismach.Mit kell ilyenkor tenni?(a 2. cd 412Mb)
  • AirborneRanger
    #4423
    Nah finomítottam az aláírásomon :D
  • AirborneRanger
    #4422
    Nem :) Alameinen továbbra is F-15 és F-16 van :D
    Oppá Lacus jössz DC-zni? :D
  • Cobra.
    #4421
    Nekem XP SP1 alatt gond nélkül működik ATI-n a frissítés szabályozása, de valószínűleg kell hozzá egy jó monitordriver.
  • Valen
    #4420
    ACC 1 igen, mostmár biztosan tudom :))
  • Valen
    #4419
    ACC 1 igen legalábbis a neve alapján :))
  • lachun
    #4418
    HI a magyar serverek át áltak az uj verziora???
  • Erzsinéni
    #4417
    Köszi Valen... kipróbáltam a RefreshFix0.9.9.7 -et, és jóóóó. Frankón működik, már nem fájdítja annyira az ember szemét. Még1x thx:))))
  • Valen
    #4416
    erzsinéni: csak akkor ha a cd-kulcsod eredeti, vagy legalábbis a vwv7h-val kezdődő (vannak régi F...-al kezdődőek, melyekre nem megy fel)
  • Holdpro
    #4415
    bocsánat a kép méretéért
  • Holdpro
    #4414
    Láttam új 2-4 Stingereket.. Sok pályán jól fog jönni.. El alamein-ben pl kicseréltek egy vadászgépet
  • U42Versus
    #4413
    Hát én boltban vettem az XP Home-ot ami már SP1-es volt de tudomásom szerint létezik SP1-es "corporate edition" is !
  • Erzsinéni
    #4412
    ServicePack1-et fel lehet telepiteniXP-re úgy, hogy nem eredeti az XP? bocs a hülye kérdésekért, de eddig csak win98at használtam...
  • U42Versus
    #4411
    Fura ,nekem XP van és mégsem volt ezzel soha problémám. Valószínűleg az SP1 keze van a dologban.
  • Valen
    #4410
    Cobra - az már az 1.3-as patchnél is ott lehetett beállítani.

    az a lényeg, hogy XP alatt a lentebb említett file-ban dolognak 1-nek kell lenni.

    Sajnos az XP alatt csak a refresh rate fix programok használatával tudod megoldani a 60 herzes problémát.
  • CAD
    #4409
    Bazz, ez az F14 pengegyors egy gep az mar egyszer holtbiztos...
  • Hamed
    #4408
    Tedd fel mindenképp service pack-et, elvileg javítja a 60hz problémát, meg egyéb xp bugokat.

    Mondjuk én is hamarabb megoldottam meg refresh fix-el:)
  • TheGOro
    #4407
    Bashras Edge pályán viszont bizonyos textúrák el vannak tolva.
  • Erzsinéni
    #4406
    Kösz srácok a segítséget...
  • Cobra.
    #4405
    A BF 1.6 patch óta a Video settingsnél kell beállítanod, hogy melyik felbontásba ÉS milyen frissítésen menjen a játék.
    DC 0.7 nem olyan rossz, pl az Urban Siege nálam végre egyszer sem szaggatott be, a 73 Estings pedig nagyon szép új tája kapott. A többi pályát még nem láttam.
  • Valen
    #4404
    Igen, már kijött :)) és nem 0.6 :))
  • Valen
    #4403
    akkor viszont ha Nvidia kártyád van, akkor a refreshrate fix nevezetű programot tedd fel, amivel meg lehet adni, hogy melyik felbontásban milyen herczen nyomassa a képet. Atinál is van ilyen progi.

    Ha kell elküldöm emilben.

    egyébként a nevek:

    Nvidia-hoz - NVREFRESHTOOL_21.EXE
    ATi-hoz - RefreshFix0.9.9.7
  • Tomalak
    #4402
    Vmi JÓ tapasztalat 0.7 el??
  • Erzsinéni
    #4401
    Valen, már alapból ezen volt... azért kösz a segítséget...Csak'98 után egész "más" a képminőség ugyanazon a konfigon... úgyhogy az XP a ludas:))
    Na mindegy majd próbálkozom... Csak az a baj, hogy megfájdul tőle az ember szeme annyira villog:))))
  • Valen
    #4400
    a "Battlefield 1942" könyvtárban a "Mods" könyvtárban a "BF1942" könyvtárban a "SETTINGS" könyvtárban van egy "videodefault.con" file, amiben az alábbi dolgot kell átírnod:

    renderer.allowAllRefreshRates 0 -át írd át
    renderer.allowAllRefreshRates 1 -re

    , s a gaméban tudsz majd hercet is választani a felbontással egyetemben.
  • Erzsinéni
    #4399
    Segetsetek már...plz Most tettem fel XPt elég gáz hogy csak 60Hzet bír frissíteni... erre van vmi megoldás, hogy tudjon vmivel többet???
  • TheGOro
    #4398
    Hát ez a 0.7 nem egy olyan nagy szám, szal az agyonoptimalizálás eggyáltalán nem jellemző rá, hát hogy milyen bugok lettek kijavítva azt nem tudom, Tomahawk még mindig szarul számolja a killeket. Viszont mosmár van BH-ban is spawn pont.
  • ghost cb
    #4397
    De a scorebord-ban jobbkikk, a névre rámész és add buddy akkoris zöld lesz, igy kényelmesebb.
  • Danny
    #4396
    Nézd meg az id számodat játék közben a score boardon és utána írd be a console-ba, hogy: "ab számod". Arra jó, hogy ha találatod van akkor zöldel írja ki és anélkül is látod hogy betaláltál, hogy elolvasnád mi van odaírva.
  • ThomasS31
    #4395
    Jóóóó...
    Akkor nem hiába tettem fel én tudatlan... ;)
  • Cobra.
    #4394
    ACC1 0.7 !!!
  • Cobra.
    #4393
    aki benne van a buddy listben (a bf-ében), az zöld színű a térképen a nyila és a neve.
  • ThomasS31
    #4392
    Ezentúl az olajtornyon dolgozó targoncásokat tilos lelőni ! :P :D

    Na jó...

    Szal tényleg nem lesz .7 server még egy jó darabig ?
    Hmm...
  • Borg
    #4391
    Neked mitől zöld a kis nyilad a térképen?
    nekem az kék...