17064






  • Yan
    #4470
    A videoról: huncutkodtak vmiben az tény, de nem biztos, hogy ezért + kellett halniuk. Amúgy az a legjobb, hogy "hozzáértőtornábólfelmentettmonitorfejüek" eldöntik mi helyes ilyen szituban. /ezt haggyátok arra akinek az a meloja/
    De azt jó volt látni, h nem 5-6 hellfire-t löttek 1 gyalogosra, mint eggyesek a játékban.
  • SinClaiR
    #4469
    és ezt akarom elérni én is:)
    De nem veszem le min detailra, mert meden is ronda:D
  • Danny
    #4468
    nekem nem
  • SinClaiR
    #4467
    siege, és kicsit szaggat, de 768 memmel már nem.. :) gondolom neked is 512 van, és high ban, vagy meden jáccol:)
  • Danny
    #4466
    0.7 fennvan?
  • Forrest Tomee
    #4465
    Az urban ... map nektek nem szaggat? Nem mondanám, hogy szar a gépem, de mikor az elkezdődik tiszta diavetítés.
  • Jason
    #4464
    Help me pliz!Amikor tölti a mapot a dc akkor miért lép ki géjm?Clonecd-s változat bemountolva meg minden,de akkor is ezt csinálja
  • SinClaiR
    #4463
    Visszaállították a gyors javítást a supportnak, egy tankot fel tud javítani egymaga is:)
    Meg, szerintem a 73 Easting is jobb lett.. szebb, és nincs annyi domb, jobban lehet célozni, a többi map kempermap, azokat nem néztem :) Ja és a Desertshieldet sem:)
  • Törpapa
    #4462
    Gyorsabban tölt, és egyik pályán sem szaggat. :-)
  • TheGOroWork
    #4461
    Bizonyos blekhókokon van spawn ponyt
  • Holdpro
    #4460
    valaki mond pozitivumot is a 0.7 ről ? mert ennyitől azon vagyok hogy 0.6 forever
  • Danny
    #4459
    Wake-en az anyahajón az F-14-es is szeret felrobbanni felszállás közben.
  • SinClaiR
    #4458
    jaj csak ne legyen ez is a köszöngetések topicja:)
  • Skiper
    #4457
    Jóéjt
  • TheGOro
    #4456
    jah vannak ilyen bugok, 73-on is vagy 6x felrobbant egymás után spawnoláskor a hummer. Egyébként jó8
  • Unreal1942
    #4455
    A-10 OilField 3 szor robbant fel a kifuton elottem egybol spamolas UTan!
  • Skiper
    #4454
    Hát, ebben a 0.7-ben azért lettek új bugok. Lessétek meg a Kafji Docks-ot amerikai oldalról (induljatok el többet egy motorcsónakban a kis motorcsónakházból).
  • TheGOro
    #4453
    Nem kell leszedni, mert a telepítő letörli az előző verziót. Én is simán rátelepítettem, és telepítés közben magától letörölte az előzőt. Szal semmi probléma nincs a dologgal.
  • SinClaiR
    #4452
    Benne van a readme ben, hogy szedd le a 0.6 ot, mielőtt 0.7 re váltasz.. én leszedtem, de csak a DC t természetesen, és úgy raktam fel a 0.7 et.
    Gondolom nem véletlenül volt ez a pár szó odabiggyesztve a change list legelejére:)
  • Skiper
    #4451
    Höhh
  • Valen
    #4450
    úgyértem, hogy ez egy teljesen normális Bf 1942 hiba, mellyel mi is szívtunk régen a lanpartik elött :))
  • Skiper
    #4449
    Nálam enm volt alap. ÉS emiatt sokáig nem inudlt a game. Elindult, fekete kép, vissza asztalra, höhöhöh semmi üzenet. Vettem már emiatt új vinyót, új alaplapot, gépet, ram-átehelyezés. Elefén ilyen voltam: , végén: .

    De most már 1-en van és minden oké
  • Valen
    #4448
    A legjobb az volt, mikor régen (általánosban doom 1-2 + dukenukem 3d) és (szakközépben Quake 1 Soft render) játtszoittunk számtek órákon meg tesnevelés órákon, meg az üres órákban (quake 1 - 16 player deathmatch) na az volt a király időszak, de annak már régen vége :((
  • TheGOro
    #4447
    És most engedelmetekkel visszamegyek irodalom tételt kidolgozni
  • TheGOro
    #4446
    a 0.7-et bármilyen DC verzióra rá lehet tenni ugyanis a meglévő fileok 1 részét ellenőrzi, és ami nem kell azokat törli.
  • TheGOro
    #4445
    Én annó nagyon sokat Quaekeltem, sőt szakmai gyakorlati órákon most is Quake I-ezünk, s nem azért játszunk vele, mert életszerű, sőt senki sem mondta azt hogy életszerű, és pont ez a jó benne, A lényeg az hogy kib@szott jókat lehet szórakozni. Szerintem a DC sem éppen életszerű, és itt 1000 indokot el lehet sorolni hogy miért.
    A csapatmunkáról annyit hogy public nem a csapatmunkáról szól...
  • Törpapa
    #4444
    Aha, nekem is működik! :-)
  • Holdpro
    #4443
    Mondjatok nekem az ACC1 en kivül szervert ahová 0.7 el feltudok menni ezzel a clonecd-s verzioval
  • Holdpro
    #4442
    Én olyan módban fotóztam hogy egyjátékos azonnanli küzdelem.. és akkor TomCat volt

    Törpapa és egyenest ráraktam 0.6 ra :-)
  • Törpapa
    #4441
    Próbálta már valaki rápakolni a 0.7-et a 0.6-ra?
    Működik, vagy reinstall?
  • Törpapa
    #4440
    Igazad van, megnéztem öcsém gépén.
    Nekem már jóideje ATI kártyám van, és úgy látszik halványulnak az emlékek! :-))
  • Törpapa
    #4439
    Arról nem is beszélve, hogy többtonnányi pisztoly, puska, ágyú, légvédelmi üteg, bazooka, lőszer elfér a pléjeren, és azzal is nyegyvenmétereseket ugrik! :-))
  • Törpapa
    #4438
    Játszottam jópárszor UT-t és quake-et is, ezért írtam, amit írtam...
    Nem a csapatmunkára gondoltam elsősorban, mert az játékosfüggő.
    Engem a 6000 lőszer, a sebezhetetlenség, a 40 méteres ugrabugrálások, a pajzs, a dupla életerő, az azonnali regenerálódás, az extra sebzés, meg a többi ilyen baromság idegesít. Egyszerűen kicsit sem életszerű a dolog, olyan játékterem-stílus.
    Ezt meg nem szeretem.
  • U42Versus
    #4437
    Pedig ha párszor játszottál volna UT CTF-et tudnád hogy az az agyatlanság ami a DC szervereken megy csapatmunka néven !
  • U42Versus
    #4436
    Nem ,nem a d3d refresht hanem bármilyen 3d megjelenítés esetében alkalmazott refresht. Ergo nem kell pöcsölni semmiféle tweakkal. De aki szeret feleslegesen berhelni ...
  • AirborneRanger
    #4435
    Akkor Co-op módban nem? (botok, vagy singleplayer)
    Rush a Rangers lead the way az már a regisztrálás óta ezvan, az tudom honnan ismerős, de a vége az új, ami nemtom honnan ismerős szal tell me pls :D
  • Holdpro
    #4434
    az a kép a saját magam fotózta kép
  • Holdpro
    #4433
    Mondom nekem 0.7 en ez a tomcat gép áll az el-alamein pályán
  • lachun
    #4432
    ja letöltöttem csak remélem ma több áramszünet nem lesz ez szopacs hétvégén:)))
  • Valen
    #4431
    csak leírtam, hogy ez így van :))