17064






  • genRob
    #4510
    Ezt mire véljük Zoli?
  • genRob
    #4509
    Erre vmi jó repülős kell. Ajánlom a Pampalinit vagy a CAD-et és Tibát. De a beállítás eltér joyonként és személyenként sztem.
  • ubi
    #4508
    Aki helivel repül, leírná, hgy hogyan állítsan be a configot???persze joy-yal. előre is kössz
  • Holdpro
    #4507
    valaki tudja mi a linkje a Pub Buster javításnak ?
  • Yan
    #4506
    helyes, már nagyon unalmas a folyjamatos káromkodás.
    arra ott van a ts
  • Danny
    #4505
    Nagyon helyes, játszon Harry Pottert.
  • Morfy
    #4504
    Hi!

    Vannak akik nem olvassák a szabályzatot,és gyerekszobájuk sem volt, azoknak üzenném eme fórumon, hogy bár nem mindíg vagyok fent a szerveren de a logokat visszaolvasom,és mostantól ha valaki mást sem tesz csak káromkodik, számíthat egy örökös bannra az ACC szervereken!
    Példa:
    2004-02-10 01:35:41 : # [Global] <<WinG - Svindler*>>: attol fugetlenul szivesen beledbasznek 2 t
    2004-02-10 01:33:59 : # [Global] <<WinG - Svindler*>>: gyoker kis fasz bazmeg
    A valódiság kedvéért nem cenzúráztam,elnézést!
    A sértéseket egy neves klán tisztelt tagjának címezte,tehát példastatuálás következik. Jutalma örökös bann, elegem volt az állandó káromkodásból.
    Morfi
  • TS Zolly
    #4503
    Miért kell a másikat szidní?! Ja u42.
  • genRob
    #4502
    Ámen!
  • V1
    #4501
    Már mint a másik oldalon amit mellesleg ők hagytak ott, meg ilyenek, hogy ez olyan U'42-ös. ÁÁÁ nem is tudom miért foglalkozom ilyen makikkal. Inkább játszom, ti meg csak hápogjatok makik :)
  • V1
    #4500
    Na akik csapatot cseréltek ma mielőtt bukták volna a mapot és ráadásúl utána még magyaráztak, hogy kevesebben vannak, azoknak csak annyit tudok mondani :OSTOBA FAJANKÓK
  • Holdpro
    #4499
    Velen lécci pontos linket adjál mert nem jön be az oldal
  • Danny
    #4498
    A siofuck szerver egy kicsit sűrűn hal. 1,5 óra alatt kétszer kapcsolt le.
  • Valen
    #4497
    a battlefield.hu-ról manuálisan le lehet szedni a PB legújabb frissítését :))
  • Holdpro
    #4496
    azt írja ki hogy 2 percre kitiltva
  • Cobra.
    #4495
    Amikor kidob, akkor azt írja ki, hogy nem tudott frissíteni nálad. Tűzfal ?
  • Holdpro
    #4494
    egyik sem..
    bevan pipálva
    és ha lenne cheat bese engedne 20 percekre
  • ghost cb
    #4493
    Csítelsz?

























    Vagy nem X-elted be a pb-t a multinál.
  • Holdpro
    #4492
    Punk buster kivág 2 percre.. mi lehet az oka ?
  • Yan
    #4491
    a kérdés fenn áll
  • Skiper
    #4490
    :'DDDDDDDD
  • AirborneRanger
    #4489
    de én :P
  • Danny
    #4488
    Jézus! Ja hogy azóta senki sem írt. Ejj ejj!
  • Danny
    #4487
    Csak azért írok most mert nem tudom frissíteni máshogy az oldalt. Skipernél behalt :D
  • Skiper
    #4486
    Amúgy az egészet csak azért tettem, mert így passzol a logómhoz a fejléc
  • Skiper
    #4485


    SZEVAAA
  • Skiper
    #4484
    Kötekecc?
  • Yan
    #4483
    "aki legalább 1 hónapja regisztrált és minimum 200 hozzászólással rendelkezik "
    nálad mé másként?
  • Danny
    #4482
    ÁÁÁÁ, szevasz YAN! Jó reggelt! jó napot! Meg ma jó estét és szép álmokat is! Akinek nem tetszik az meg backup6ja!
  • Yan
    #4481
    elö*, és utoljára:
  • Danny
    #4480
    Inkább köszönj! ;)
  • Forrest Tomee
    #4479
    Egyébként a bf új peccsében lévő egyik map is elég érdekesen leterheli a gépet... nem tudom mi lehet az oka.
  • Danny
    #4478
    Hát azon pedig akkor nagyon nem kéne szaggatnia még akkor sem ha egy Nimitz parkolna a toronyház tetején. :)
  • Yan
    #4477
    most értem haza, és ez kiszaladt,
    de köszönhetek is, /ha akarjátok/ melyik jobb? ;-)
  • Forrest Tomee
    #4476
    Igen 512(DDR400) van csak(én is a memóriára gyanakodom), de a v.karesz nem lehet keresztmetszet mert az 9800Pro.
  • Törpapa
    #4475
    Nekem ugyan csak 512(dual channel DDR400) van, de nem szaggat. A videokártya a szűk keresztmetszet szerintem.
  • Danny
    #4474
    Egy 9600XT a megoldás. ,)
  • Danny
    #4473
    Ha egyedül ülsz az AH-ban, nehéz gépágyúval kilőni a gyalogost. Lehet, de nem túl praktikus.
  • Danny
    #4472
    jajj neeeeeeeee :D má megint :D
  • SinClaiR
    #4471
    Már örültem, hogy ez a téma leült, erre jössz és megint felborzolod:( De ha neked ezt jó volt látni..:(