17064






  • Holdpro
    #4590
    OFF téma
    Mitől van az ha szegény emberke TS-en üvölt és minimálisan akkor hallom ha maxon van a hanfalaim ereje
  • Cobra.
    #4589
    Goro esetleg más LAN driver? (már ha oda van dugva a modemed)
  • TheGOro
    #4588
    Az pedig nagyon nem vicces hogy még mindig ki-kivág Connection Problem és Disconnected from server üzikkel, ami csak 1.6 al jelentkezik, szal fontolgatom hogy inkább abbahagyom a játékot, mert így számomra játszhatatlan...
  • TheGOro
    #4587
    de te changemap-al váltottál mappot nem szavazással.
  • TS Zolly
    #4586
    Felhívnám a figyelmedet a 4579 üzenetre ahol egy igen tisztelt ember leirja a baj okát.
  • CAD
    #4585
    Lehet, bar elso ket palyanal meg a gepem birta az iromat, voltunk bent vagy 6-n, es ki volt irva, hogy map changed due vote 4 fo bla bla... ez ketszer lattam, harmadjara mar lemaradt a gepem a toltogetesben, utanna meg ki is leptem.

    Amugy hmm, en valtottam dw-n palyat amikor egyedul gyakorolotam kicsit par napja (meg 0.6f), de nekem mukodott tokeletesen... szal nemtudom.
  • ghost cb
    #4584
    Na kicsit régebbi üzenetekre is meg újakra is fogok reagálni, ez egyszerűen azért van mert most olvastam el vagy 60 hozzászólást.

    Előszöris kezdeném azzal hogy Sinclair nemtom mi a bajod Yannal, mert egy egyszerű poént beszúrt te fölkaptad a vizet és nem poénosan hanem sértően, becsmérlően, és lenézően válaszoltál ami az intelligencia, és egymás iránti tisztelet legalacsonyabb mérőjét nem üti meg. Ha ez volt a célod büszke lehetsz magadra. Ráadásul még igazad sem volt...

    Az ATB... Egyben azt hiszem mindenki egyet ért: egy nagy hülyeség. Én ha fölmegyek játszani (ami azért elég gyakran megesik), biztosan a klántársaim oldalán akarok játszani, és nem fogok átállni csak azért mert néhány ember TEAMS-ezik. Általában amúgy sem szokott kialakulni 3-4-5-nél nagyobb differencia a két csapat között. Kevés létszámnál persze már ez is nagy, de nagy létszámnál... Azért ne legyünk már kicsinyesek. Szerintem itt a legjobb megoldás az, ha egy Admin megállítja a játékot (gyk.: pause) és addig nem indítja el amíg nem rendeződnek az erők, akár az admin felszólítására is nem áll át egy (vagy több) független ember.
  • Holdpro
    #4583
    Cobra hamarosan csinálunk egy szervert és ott várunk szeretettel, nem lesz senki útban :D max nem engedjük be :-)
  • Cobra.
    #4582
    Az a baj, hogy az, hogy egyenlő a csapatlétszám, nem jelenti ayt, hogy egyenlőek a csapatok, mert mostanában mindig arra az oldalra kerülök, ahol az emberek fele vagy nem is játszik, vagy csak útban van.
  • Holdpro
    #4581
    valaki felvetette hogy team balance dobál vagy az emberek járkálnak.. Klánunkban is sokat beszélgettünk erről a dologról.. 1 biztos senki sem szeret elszakadni a jól megszokott társától vagy társaitól.. Team balance okoz olyan sérüléseket hogy pl a legjobbat teszi át a másik oldalra és nem azt aki abban a percben lépett be.. persze még az sincs kizárva hogy az nyeri aki éppen belépett az tényleg elég rossz ha már arról szól a játék hogy mki hova álljon mennyien legyenek egy oldalon.. Életben nézték a felek hogy jajj Usa 3-4 fővel többen vannak ? arra a kis időre ha többen is vannak legalább van ellenfél dolgot kell szemelött tartani.. aki jó úgyis kiírtja a többséget :D remélem nem csak beszélünk róla hanem be is tudjuk azt tartani hogy akik klánokon belül vannak azok hagy legyenek 1 oldalon és aki nincs klánban az átmegy a kevesebb csapathoz, vagy a kisebb létszámú klán áll át :-) remélem kiveséztem a témát :D
  • Danny
    #4580
    Publicon ne várd a csodát. A helikopterrel és repülővel én is próbálom minél hamarabb elhagyni a kifutót, mielőtt valamelyik tanult kolléga megkínál egy DTK-val. Jobb esetben ha túlélem akkor én kínálom meg jóbban utána, de azt nem szeretem. Szóval ezért nem vár senki.
  • Morfy
    #4579
    Valószínűleg a szervermenedzser progi a bugos, ezért kezdett állandó mapváltásba. Eléggé sok a probléma 1.6 óta, semmi sem működik úgy,ahogy kellene.
  • TS Zolly
    #4578
    Szerverrel volt egy kis baj. De ez lehet a 0.7 hibája is. Leütötték, majd az ujraindulás után szépen ment. Tehát nem szavazták el.

    Az 1.6 szavazója dc alatt nem müxik goro. 0.7-en mán ja.
  • TheGOro
    #4577
    Jelenleg DW-n sem tökéletes a mapvote, és amikor valaki elkezd szavazni rögtön kiabálok is hogy nehogy szavazzál, mert tök másik mappot fog behozni, szal az 1.6 grafikus szavazócskája DC alatt nem tökéletes, 0.7-es szerveren még nem néztem, hogy hogy működik.
  • TheGOro
    #4576
    +++Lényeg a lényegtelenségben+++
  • Madmaxx
    #4575
    Haverral mi is épp akkor léptünk ki amikor már 3x volt pályaváltás. Meg jólenne kicsit figyelni egymásra és összedolgozni. Egész játék alatt hiába rimánkodtam a célmegjelölésért a scudnak basztak jelölni. Aztán a másik hogy pl. a hind-al meg par helivel mindig egyedül utaznak még ha van ott más is. Nyugodtan lehetne várni néhány másodpercet hátha valaki be akar még szállni!
  • CAD
    #4574
    Persze elvaltassal nincs gond, csak a halmozottal... olyannal, hogy be sem toltodott de mar change.

    Hat nemtudom... le7 az volt az ok.
  • genRob
    #4573
    Mondjuk tegnap mi is elváltottuk mielőtt beértek az emberek mert ugye Weapon volt az meg hát, hogy is mondjam...:-)
    De nem is ez a lényeg! Sztem nem azért váltották el soxor mert vitatkoztak rajta, hogy melyik legyen hanem mert ACC szerveren nem műxik rendesen a mapvote!!! Szavazol vmi re és tök más lesz.Előbb UTóbb azért bejön az ohajtott map.Ezt is jó lenne orvosolni.
  • CAD
    #4572
    Igen balance nehez... en egyetlen ertelmes dolognak azt latom, hogyha olyan emberek probaljak egyensulyba tartani csapatot, akik mar ugy azert tudnak jatszani, pl u42 nagyresze, df-sek stb, tehat a klanok "vaja"... sztem nekik kellene annyira esszerunek lenni, hogy ha ellen gyenge (es nem eszrevenni kell, csak ha szolnak persze) akkor atalni... ez persze magamra vonatkoztatva is ervenyesnek tartom.


    Masik: ACC1 szerver, kb 5 perce. Vege Wake island-nek, erre uj mapp Midway... mar beerkezett 1-2 ember atvalt el alameinre azonnal, majd ismet urban siege, majd el alamein, majd bashrah nights, majd stalingrad... na itt meguntam kileptem. Emberek nagyreszenek be sem toltotte ok mar elszavaztak... hat grat, aztan meg ott "harcolt" egymassal ket rivalis csapat, hogy melyik palyan jatszanak, es akkor 5 percig semmi nem volt csak mappvaltogatas... csodas, grat.

    Azt kellene beallitani, hogy mondjuk 1 percig palyakezdes utan ne lehessen mappot valtani... es szavazasok utan 1 percig ismet ne lehessen szavazast inditani, kell a fasznak az, hogy nehany finoman kifejezve se epelmeju egyed igy elvegye masik kedvet jatektol, hogy jobra balra valt... load screen nem tul elvezetes, foleg a 60. mp utan.
  • AirborneRanger
    #4571
    Nekemis nekemis :) Egér powa ;)
  • Valen
    #4570
    Goro: megfigyeltem kedvenc szófordulataidat, lehet kiadom a többiekével együtt könyvben.
  • TheGOro
    #4569
    Bocsika hogy mostanság ilyen CAD-re hajazó, hosszúsággal fejtem ki magamat, illetve gondolataimat, de egyrészt érettségi eggyik lényege is a szép kerek (és olykor abszolút értelmetlen) mondatok legyártása....
  • TheGOro
    #4568
    Másrészt kezdésnél hiába csak 1 szer lehet állni, ha mindenki egy oldalra áll akkor mi van? Lehet várni amíg jön valaki, aki pár másodpercig Teamsot üvölt, káromkodik, és mindenkit elküld. Én legjobban azt utálom, amikor egy kedves delikvens befárad a szerverre, és valamiért természetesnek veszi hogy oda áll ahol 1 el többen vannak, ennek a miértjéről lehetne pszcihologiai fejtegetéseket írni, esetleg szakdolgozatként nekiállok valamikor, mindenesetre Ember az embertelenségban-Lényeg a lényegtelenségben mondanivalóm igazi célja annyi lett volna, hogy a természet és murphy törvényszerűsége következtében Teambalance esetén engem fog átrakni, aki már esetlegesen több 10 perce játszik már azon az oldalon, és nem azt a cigut, aki fél pillanata jött be.
  • TheGOro
    #4567
    Igen ez eddig rendbe van, az elméleted eddig helytálló, azonban van egy-két tényező amit figyelmen kívül hagysz. az eggyik, a klánok szeretnek egy oldalon lenni (a publicon erről már mi rég letettünk...) 2. tényező hogy szeretnek az emberek kilépni, és ezzel már borul is a cucc.
  • Valen
    #4566
    Cobra :

    Támogatom az ötletet :))
  • Valen
    #4565
    köszi, megkaptam, replyztem :))
  • Skiper
    #4564
    Ment egy ilyen privát-izé. Üzenet.
  • Cobra.
    #4563
    A Teambalance-ra szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha csak a kezdésnél lehetne átállni 1X, aztán a menet közben érkező embereket a gép automatikusan a kisebb létszámú csapathoz rakná, és nem tudnának átállni. Szerintem ezt nem lehet nehéz megoldani.
  • Valen
    #4562
    hogy miért különleges élmény a helit egérrel irányítani (én is így gyakorlom, azért érdeklődök )
  • Skiper
    #4561
  • Valen
    #4560
    skipper: áruld el, megöl a kiváncsiság



    tudom, dögöljek meg
  • Skiper
    #4559
    Szvsz a helikopterezéshez a keyboard + mouse konfiguráció a legoptimálisabb. Mindkettöt maximumra feltolom, és úgy nagyon jól tudom vezetni. Ennek egy nagyonnagy elönye is van (páran már ismerik, akik nem, azoknak nem akarom lelöni a poént, na meg én is magam jöttem rá, senki nem mondta), és ezt csak egérrel lehet kihasználni.
    Hoppá!

  • Unreal1942
    #4558
    akkor sirva tetted volna le a fegyvert :-)
    off
  • AirborneRanger
    #4557
    Irodalom ne is mond... Holnap 3 órás vers elemzés esszzé pfffffffffffffffffff anyám...
    Pampi azon a waron nem voltam szal qss :) de ha lettem volna... :)
  • TheGOro
    #4556
    És most go bekk irodalmat tanulni.
  • TheGOro
    #4555
    Erre a team balance ra jó ideig nem lesz megoldás, talán 1 script el meg lehetne oldani, amely fél perces nagy csapatdiferencia esetén lepauzálná a gémet (lehetséges!) mint sof2ben, és addig nem folytatódik a játék amíg ki nem eggyenlítődik, vagy a differencia nem csökken
  • TheGOro
    #4554
    meg az önbizalma
  • Unreal1942
    #4553
    Nem mukodik jol a team balansz...Milyen jogon dob at az elrol mondjuk a masik oldalra? Nagy kalap xar!
  • TheGOro
    #4552
    Egyébként helizésre visszatérve az én joy omon van 5 tengely van, és az 5. et egy potihoz hasonló, ami marha jó lenne gázadáshoz, de az egész játékba nem tom azt az 5. tengelyt bekonfolni, pedig überkirály lenne úgy helit vezetni. Szal maradok a jól bevált only keyboard pilótáskodásnál, már túlságosan is hozzászoktam ehhez.
  • Unreal1942
    #4551
    Jaj... mennyi is lett a DF vs U'42 meccs legUTobb?
    Egy fecske..szoktak mondani :)